ΕΠΣ Λάρισας - Α1' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/9/19,
17:00
Κίσσαβος Συκουρίου 3 : 2 Ιπποκράτης
22/9/19,
17:00
Δήμητρα Γιάννουλης 2 : 2 Πελασγιώτις Λάρισας
22/9/19,
17:00
Κεραυνός Δρυμού 2 : 0 Δόξα Βαλανίδας
22/9/19,
17:00
Ακαδημία Τυρνάβου 2 : 0 Σ.Σ. Ραψάνης
22/9/19,
17:00
Άρης Κουλουρίου 3 : 2 Χείμαρρος Μαρμαρίνης
22/9/19,
17:00
Προοδευτική Βερδικούσας 0 : 4 Όλυμπος Γόννων
22/9/19,
17:00
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 2 : 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
22/9/19,
17:00
Κεραυνός Δένδρων 4 : 1 ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
17:00
Κεραυνός Δρυμού - : - Κίσσαβος Συκουρίου
28/9/19,
17:00
Όλυμπος Γόννων - : - Δήμητρα Γιάννουλης
28/9/19,
17:00
Ιπποκράτης - : - Άρης Κουλουρίου
28/9/19,
17:00
Φιλοκτήτης Μελιβοίας - : - Ακαδημία Τυρνάβου
28/9/19,
17:00
Δόξα Βαλανίδας - : - Προοδευτική Βερδικούσας
28/9/19,
17:00
Πελασγιώτις Λάρισας - : - ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
28/9/19,
17:00
Χείμαρρος Μαρμαρίνης - : - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
28/9/19,
17:00
Σ.Σ. Ραψάνης - : - Κεραυνός Δένδρων
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
17:00
Προοδευτική Βερδικούσας - : - Κεραυνός Δρυμού
6/10/19,
17:00
Ακαδημία Τυρνάβου - : - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
6/10/19,
17:00
Κίσσαβος Συκουρίου - : - Άρης Κουλουρίου
6/10/19,
17:00
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης - : - Όλυμπος Γόννων
6/10/19,
17:00
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - : - Ιπποκράτης
6/10/19,
17:00
Κεραυνός Δένδρων - : - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
6/10/19,
17:00
Δήμητρα Γιάννουλης - : - Δόξα Βαλανίδας
6/10/19,
17:00
Πελασγιώτις Λάρισας - : - Σ.Σ. Ραψάνης
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/19,
16:30
Κίσσαβος Συκουρίου - : - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
20/10/19,
16:30
Κεραυνός Δένδρων - : - Ιπποκράτης
20/10/19,
16:30
Δήμητρα Γιάννουλης - : - Προοδευτική Βερδικούσας
20/10/19,
16:30
Σ.Σ. Ραψάνης - : - Δόξα Βαλανίδας
20/10/19,
16:30
Ακαδημία Τυρνάβου - : - Άρης Κουλουρίου
20/10/19,
16:30
Πελασγιώτις Λάρισας - : - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
20/10/19,
16:30
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης - : - Κεραυνός Δρυμού
20/10/19,
16:30
Όλυμπος Γόννων - : - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δήμητρα Γιάννουλης - : - Κίσσαβος Συκουρίου
Κεραυνός Δρυμού - : - Σ.Σ. Ραψάνης
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - : - Ακαδημία Τυρνάβου
Ιπποκράτης - : - Πελασγιώτις Λάρισας
Προοδευτική Βερδικούσας - : - ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
Δόξα Βαλανίδας - : - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Άρης Κουλουρίου - : - Κεραυνός Δένδρων
Χείμαρρος Μαρμαρίνης - : - Όλυμπος Γόννων
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κίσσαβος Συκουρίου - : - Ακαδημία Τυρνάβου
Πελασγιώτις Λάρισας - : - Άρης Κουλουρίου
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης - : - Δήμητρα Γιάννουλης
Φιλοκτήτης Μελιβοίας - : - Κεραυνός Δρυμού
Κεραυνός Δένδρων - : - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
Όλυμπος Γόννων - : - Ιπποκράτης
Σ.Σ. Ραψάνης - : - Προοδευτική Βερδικούσας
Δόξα Βαλανίδας - : - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης - : - Κίσσαβος Συκουρίου
Προοδευτική Βερδικούσας - : - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ακαδημία Τυρνάβου - : - Κεραυνός Δένδρων
Άρης Κουλουρίου - : - Όλυμπος Γόννων
Κεραυνός Δρυμού - : - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
Δήμητρα Γιάννουλης - : - Σ.Σ. Ραψάνης
Ιπποκράτης - : - Δόξα Βαλανίδας
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - : - Πελασγιώτις Λάρισας
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κίσσαβος Συκουρίου - : - Κεραυνός Δένδρων
Όλυμπος Γόννων - : - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
Σ.Σ. Ραψάνης - : - ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
Χείμαρρος Μαρμαρίνης - : - Προοδευτική Βερδικούσας
Πελασγιώτις Λάρισας - : - Ακαδημία Τυρνάβου
Δόξα Βαλανίδας - : - Άρης Κουλουρίου
Φιλοκτήτης Μελιβοίας - : - Δήμητρα Γιάννουλης
Ιπποκράτης - : - Κεραυνός Δρυμού
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Σ.Σ. Ραψάνης - : - Κίσσαβος Συκουρίου
Δήμητρα Γιάννουλης - : - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
Κεραυνός Δένδρων - : - Πελασγιώτις Λάρισας
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - : - Δόξα Βαλανίδας
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης - : - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Προοδευτική Βερδικούσας - : - Ιπποκράτης
Ακαδημία Τυρνάβου - : - Όλυμπος Γόννων
Άρης Κουλουρίου - : - Κεραυνός Δρυμού
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κίσσαβος Συκουρίου - : - Πελασγιώτις Λάρισας
Δόξα Βαλανίδας - : - Ακαδημία Τυρνάβου
Φιλοκτήτης Μελιβοίας - : - Σ.Σ. Ραψάνης
Ιπποκράτης - : - Δήμητρα Γιάννουλης
Όλυμπος Γόννων - : - Κεραυνός Δένδρων
Κεραυνός Δρυμού - : - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
Χείμαρρος Μαρμαρίνης - : - ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
Άρης Κουλουρίου - : - Προοδευτική Βερδικούσας
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φιλοκτήτης Μελιβοίας - : - Κίσσαβος Συκουρίου
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης - : - Ιπποκράτης
Πελασγιώτις Λάρισας - : - Όλυμπος Γόννων
Ακαδημία Τυρνάβου - : - Κεραυνός Δρυμού
Σ.Σ. Ραψάνης - : - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
Δήμητρα Γιάννουλης - : - Άρης Κουλουρίου
Κεραυνός Δένδρων - : - Δόξα Βαλανίδας
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - : - Προοδευτική Βερδικούσας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης - : - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
Χείμαρρος Μαρμαρίνης - : - Κεραυνός Δένδρων
Προοδευτική Βερδικούσας - : - Κίσσαβος Συκουρίου
Δόξα Βαλανίδας - : - ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
Όλυμπος Γόννων - : - Σ.Σ. Ραψάνης
Ιπποκράτης - : - Ακαδημία Τυρνάβου
Κεραυνός Δρυμού - : - Δήμητρα Γιάννουλης
Φιλοκτήτης Μελιβοίας - : - Πελασγιώτις Λάρισας
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κίσσαβος Συκουρίου - : - Όλυμπος Γόννων
Κεραυνός Δρυμού - : - Κεραυνός Δένδρων
Άρης Κουλουρίου - : - ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
Χείμαρρος Μαρμαρίνης - : - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Προοδευτική Βερδικούσας - : - Ακαδημία Τυρνάβου
Δόξα Βαλανίδας - : - Πελασγιώτις Λάρισας
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - : - Δήμητρα Γιάννουλης
Ιπποκράτης - : - Σ.Σ. Ραψάνης
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Χείμαρρος Μαρμαρίνης - : - Κίσσαβος Συκουρίου
Σ.Σ. Ραψάνης - : - Άρης Κουλουρίου
Όλυμπος Γόννων - : - Δόξα Βαλανίδας
Κεραυνός Δένδρων - : - Προοδευτική Βερδικούσας
Φιλοκτήτης Μελιβοίας - : - Ιπποκράτης
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης - : - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
Πελασγιώτις Λάρισας - : - Κεραυνός Δρυμού
Ακαδημία Τυρνάβου - : - Δήμητρα Γιάννουλης
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κίσσαβος Συκουρίου - : - Δόξα Βαλανίδας
Προοδευτική Βερδικούσας - : - Πελασγιώτις Λάρισας
Ιπποκράτης - : - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - : - Σ.Σ. Ραψάνης
Κεραυνός Δρυμού - : - Όλυμπος Γόννων
Δήμητρα Γιάννουλης - : - Κεραυνός Δένδρων
Άρης Κουλουρίου - : - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ακαδημία Τυρνάβου - : - ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης