ΕΠΣ Λάρισας - Α1' Κατηγορία 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/9/18,
17:00
Δήμητρα Γιάννουλης 0 : 2 Ολυμπιακός Αμπελιάς
22/9/18,
17:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 2 : 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
22/9/18,
17:00
ΑΕ Βουναίνων 2 : 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
22/9/18,
17:00
ΑΟ Μαυροβουνίου 0 : 1 ΑΟ Ελευθερών
22/9/18,
17:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 0 : 4 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
22/9/18,
17:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 : 1 Προοδευτική Ανάβρας
22/9/18,
17:00
Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 : 0 Νεάπολη Λάρισας
22/9/18,
17:00
Παναγροτικός Νίκαιας 1 : 5 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/9/18,
17:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 0 : 3 ΑΕ Βουναίνων
30/9/18,
17:00
Προοδευτική Ανάβρας 3 : 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
30/9/18,
17:00
Νεάπολη Λάρισας 3 : 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
30/9/18,
17:00
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 : 0 ΑΟ Μαυροβουνίου
30/9/18,
17:00
Ολυμπιακός Αμπελιάς 5 : 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
30/9/18,
17:00
Ελπίς Μεσοχωρίου 3 : 4 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
30/9/18,
17:00
Παναγροτικός Νίκαιας 1 : 2 Δήμητρα Γιάννουλης
30/9/18,
17:00
ΑΟ Ελευθερών 2 : 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/18,
16:30
Νεάπολη Λάρισας 0 : 3 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
6/10/18,
16:30
Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 : 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
6/10/18,
16:30
ΑΕ Βουναίνων 1 : 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
6/10/18,
16:30
Αστήρ Μελισσοχωρίου 3 : 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
6/10/18,
16:30
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 : 2 ΑΟ Ελευθερών
6/10/18,
16:30
ΑΟ Μαυροβουνίου 2 : 1 Παναγροτικός Νίκαιας
6/10/18,
16:30
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 4 : 1 Προοδευτική Ανάβρας
6/10/18,
16:30
Δήμητρα Γιάννουλης 0 : 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/10/18,
16:00
Ελπίς Μεσοχωρίου 2 : 2 Νεάπολη Λάρισας
14/10/18,
16:00
Ολυμπιακός Αμπελιάς 3 : 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
14/10/18,
16:00
ΑΟ Ελευθερών 0 : 0 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
14/10/18,
16:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 : 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
14/10/18,
16:00
Προοδευτική Ανάβρας 2 : 1 ΑΕ Βουναίνων
14/10/18,
16:00
ΑΟ Μαυροβουνίου 4 : 0 Δήμητρα Γιάννουλης
14/10/18,
16:00
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 : 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
14/10/18,
16:00
Παναγροτικός Νίκαιας 1 : 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:00
ΑΟ Ελευθερών 1 : 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
20/10/18,
16:00
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 : 2 Παναγροτικός Νίκαιας
20/10/18,
16:00
Νεάπολη Λάρισας 2 : 1 Προοδευτική Ανάβρας
20/10/18,
16:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 3 : 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
20/10/18,
16:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 0 : 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
20/10/18,
16:00
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 : 3 ΑΟ Μαυροβουνίου
20/10/18,
16:00
ΑΕ Βουναίνων 0 : 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
20/10/18,
16:00
Δήμητρα Γιάννουλης 0 : 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
Προοδευτική Ανάβρας 1 : 1 ΑΟ Ελευθερών
3/11/18,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 : 5 ΑΕ Βουναίνων
3/11/18,
15:00
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 : 1 Ελπίς Μεσοχωρίου
3/11/18,
15:00
ΑΟ Μαυροβουνίου 4 : 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
3/11/18,
15:00
Ολυμπιακός Αμπελιάς 2 : 0 Νεάπολη Λάρισας
3/11/18,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 : 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
3/11/18,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 0 : 2 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
3/11/18,
15:00
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 : 3 Δήμητρα Γιάννουλης
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/11/18,
15:00
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 : 1 Προοδευτική Ανάβρας
11/11/18,
15:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 0 : 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
11/11/18,
15:00
ΑΟ Ελευθερών 2 : 2 Ολυμπιακός Αμπελιάς
11/11/18,
15:00
ΑΕ Βουναίνων 3 : 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
11/11/18,
15:00
Ελπίς Μεσοχωρίου 1 : 2 Παναγροτικός Νίκαιας
11/11/18,
15:00
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 : 4 Αστραπή Ν. Πολιτείας
11/11/18,
15:00
Δήμητρα Γιάννουλης 0 : 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
11/11/18,
15:00
Νεάπολη Λάρισας 1 : 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 4 : 2 Νεάπολη Λάρισας
17/11/18,
15:00
Ολυμπιακός Αμπελιάς 7 : 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
17/11/18,
15:00
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 : 1 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
17/11/18,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 1 : 2 Προοδευτική Ανάβρας
17/11/18,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 3 : 1 ΑΟ Ελευθερών
17/11/18,
15:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 : 1 ΑΕ Βουναίνων
17/11/18,
15:00
ΑΟ Μαυροβουνίου 3 : 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
17/11/18,
15:00
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 : 0 Δήμητρα Γιάννουλης
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/11/18,
15:00
Ολυμπιακός Αμπελιάς 3 : 0 Παναγροτικός Νίκαιας
25/11/18,
15:00
Ελπίς Μεσοχωρίου 1 : 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
25/11/18,
15:00
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 : 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
25/11/18,
15:00
Νεάπολη Λάρισας 0 : 5 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
25/11/18,
15:00
Προοδευτική Ανάβρας 1 : 0 ΑΟ Μαυροβουνίου
25/11/18,
15:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 2 : 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
25/11/18,
15:00
ΑΟ Ελευθερών 0 : 0 Αστήρ Μελισσοχωρίου
25/11/18,
15:00
Δήμητρα Γιάννουλης 1 : 4 ΑΕ Βουναίνων
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/18,
15:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 : 2 ΑΟ Ελευθερών
1/12/18,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 : 1 Παναγροτικός Νίκαιας
1/12/18,
15:00
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 : 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
1/12/18,
15:00
ΑΟ Μαυροβουνίου 1 : 0 Ολυμπιακός Αμπελιάς
1/12/18,
15:00
ΑΕ Βουναίνων 1 : 0 Νεάπολη Λάρισας
1/12/18,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 : 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
1/12/18,
15:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 2 : 2 Δήμητρα Γιάννουλης
1/12/18,
15:00
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 : 2 Προοδευτική Ανάβρας
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/12/18,
15:00
Προοδευτική Ανάβρας 4 : 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
9/12/18,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 : 0 ΑΟ Μαυροβουνίου
9/12/18,
15:00
ΑΟ Ελευθερών 1 : 2 ΑΕ Βουναίνων
9/12/18,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 0 : 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
9/12/18,
15:00
Ολυμπιακός Αμπελιάς 3 : 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
9/12/18,
15:00
Ελπίς Μεσοχωρίου 1 : 4 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
9/12/18,
15:00
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 7 : 3 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
9/12/18,
15:00
Δήμητρα Γιάννουλης 2 : 1 Νεάπολη Λάρισας
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 : 2 ΑΟ Μαυροβουνίου
15/12/18,
15:00
ΑΕ Βουναίνων 2 : 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
15/12/18,
15:00
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 : 3 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
15/12/18,
15:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 2 : 0 Προοδευτική Ανάβρας
15/12/18,
15:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 2 : 3 Παναγροτικός Νίκαιας
15/12/18,
15:00
Νεάπολη Λάρισας 1 : 3 ΑΟ Ελευθερών
15/12/18,
15:00
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 : 4 Ολυμπιακός Αμπελιάς
15/12/18,
15:00
Ελπίς Μεσοχωρίου 1 : 0 Δήμητρα Γιάννουλης
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/19,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 2 : 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
19/1/19,
15:00
ΑΟ Μαυροβουνίου 0 : 2 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
19/1/19,
15:00
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 : 1 Νεάπολη Λάρισας
19/1/19,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 : 4 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
19/1/19,
15:00
Προοδευτική Ανάβρας 4 : 2 Ελπίς Μεσοχωρίου
19/1/19,
15:00
Δήμητρα Γιάννουλης 1 : 0 ΑΟ Ελευθερών
19/1/19,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 1 : 1 ΑΕ Βουναίνων
24/1/19,
15:00
Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 : 1 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/1/19,
15:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 : 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
27/1/19,
15:00
Νεάπολη Λάρισας 1 : 0 Παναγροτικός Νίκαιας
27/1/19,
15:00
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 : 0 Αστήρ Μελισσοχωρίου
27/1/19,
15:00
Ελπίς Μεσοχωρίου 0 : 0 Ολυμπιακός Αμπελιάς
27/1/19,
15:00
ΑΕ Βουναίνων 1 : 0 ΑΟ Μαυροβουνίου
27/1/19,
15:00
ΑΟ Ελευθερών 0 : 4 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
27/1/19,
15:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 5 : 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
27/1/19,
15:00
Προοδευτική Ανάβρας 0 : 1 Δήμητρα Γιάννουλης
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/19,
15:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 2 : 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
2/2/19,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 : 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
2/2/19,
15:00
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 : 1 ΑΕ Βουναίνων
2/2/19,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 2 : 1 ΑΟ Ελευθερών
2/2/19,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 : 0 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
2/2/19,
15:00
ΑΟ Μαυροβουνίου 1 : 0 Νεάπολη Λάρισας
2/2/19,
15:00
Δήμητρα Γιάννουλης 1 : 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
3/2/19,
15:00
Ολυμπιακός Αμπελιάς 4 : 0 Προοδευτική Ανάβρας
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/2/19,
15:00
Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 : 0 Δήμητρα Γιάννουλης
10/2/19,
15:00
Ελπίς Μεσοχωρίου 1 : 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
10/2/19,
15:00
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 : 7 ΑΕ Βουναίνων
10/2/19,
15:00
ΑΟ Ελευθερών 0 : 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
10/2/19,
15:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 3 : 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
10/2/19,
15:00
Προοδευτική Ανάβρας 4 : 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
10/2/19,
15:00
Νεάπολη Λάρισας 2 : 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
10/2/19,
15:00
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 4 : 2 Παναγροτικός Νίκαιας
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/19,
15:00
ΑΕ Βουναίνων 1 : 1 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
16/2/19,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 : 2 Προοδευτική Ανάβρας
16/2/19,
15:00
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 : 1 Νεάπολη Λάρισας
16/2/19,
15:00
ΑΟ Μαυροβουνίου 1 : 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
16/2/19,
15:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 4 : 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
16/2/19,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 : 0 Ολυμπιακός Αμπελιάς
16/2/19,
15:00
Αστραπή Ν. Πολιτείας 4 : 0 ΑΟ Ελευθερών
16/2/19,
15:00
Δήμητρα Γιάννουλης 2 : 0 Παναγροτικός Νίκαιας
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/2/19,
15:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 2 : 0 Νεάπολη Λάρισας
24/2/19,
15:00
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 : 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
24/2/19,
15:00
Ολυμπιακός Αμπελιάς 2 : 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
24/2/19,
15:00
Ελπίς Μεσοχωρίου 0 : 2 ΑΕ Βουναίνων
24/2/19,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 1 : 5 ΑΟ Μαυροβουνίου
24/2/19,
15:00
ΑΟ Ελευθερών 0 : 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
24/2/19,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 : 0 Δήμητρα Γιάννουλης
24/2/19,
15:00
Προοδευτική Ανάβρας 2 : 2 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/19,
15:00
Νεάπολη Λάρισας 3 : 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
2/3/19,
15:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 : 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
2/3/19,
15:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 1 : 3 ΑΟ Ελευθερών
2/3/19,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 : 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
2/3/19,
15:00
ΑΕ Βουναίνων 0 : 0 Προοδευτική Ανάβρας
2/3/19,
15:00
Δήμητρα Γιάννουλης 0 : 0 ΑΟ Μαυροβουνίου
2/3/19,
15:00
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 : 3 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
2/3/19,
15:00
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 : 1 Παναγροτικός Νίκαιας
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/3/19,
15:30
Ελπίς Μεσοχωρίου 0 : 3 ΑΟ Ελευθερών
9/3/19,
15:30
Παναγροτικός Νίκαιας 0 : 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
9/3/19,
15:30
Προοδευτική Ανάβρας 2 : 0 Νεάπολη Λάρισας
9/3/19,
15:30
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 4 : 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
9/3/19,
15:30
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 : 1 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
9/3/19,
15:30
ΑΟ Μαυροβουνίου 1 : 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
9/3/19,
15:30
Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 : 1 ΑΕ Βουναίνων
9/3/19,
15:30
Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 : 2 Δήμητρα Γιάννουλης
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/3/19,
15:30
ΑΟ Ελευθερών 0 : 0 Προοδευτική Ανάβρας
16/3/19,
15:30
ΑΕ Βουναίνων 0 : 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
16/3/19,
15:30
Ελπίς Μεσοχωρίου 2 : 5 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
16/3/19,
15:30
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 : 3 ΑΟ Μαυροβουνίου
16/3/19,
15:30
Νεάπολη Λάρισας 0 : 4 Ολυμπιακός Αμπελιάς
16/3/19,
15:30
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 : 3 Αστήρ Μελισσοχωρίου
16/3/19,
15:30
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 0 : 0 Παναγροτικός Νίκαιας
16/3/19,
15:30
Δήμητρα Γιάννουλης 1 : 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/3/19,
15:30
Προοδευτική Ανάβρας 0 : 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
24/3/19,
15:30
ΑΟ Μαυροβουνίου 3 : 0 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
24/3/19,
15:30
Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 : 1 ΑΟ Ελευθερών
24/3/19,
15:30
Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 : 1 ΑΕ Βουναίνων
24/3/19,
15:30
Παναγροτικός Νίκαιας 2 : 1 Ελπίς Μεσοχωρίου
24/3/19,
15:30
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 : 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
24/3/19,
15:30
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 3 : 0 Νεάπολη Λάρισας
24/3/19,
15:30
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 0 : 3 Δήμητρα Γιάννουλης
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/3/19,
16:00
Νεάπολη Λάρισας 2 : 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
30/3/19,
16:00
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 : 2 Ολυμπιακός Αμπελιάς
30/3/19,
16:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 4 : 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
30/3/19,
16:00
Προοδευτική Ανάβρας 2 : 2 Παναγροτικός Νίκαιας
30/3/19,
16:00
ΑΕ Βουναίνων 2 : 2 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
30/3/19,
16:00
ΑΟ Ελευθερών 1 : 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
30/3/19,
16:00
Ελπίς Μεσοχωρίου 0 : 2 ΑΟ Μαυροβουνίου
30/3/19,
16:00
Δήμητρα Γιάννουλης 0 : 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/4/19,
16:30
Παναγροτικός Νίκαιας 1 : 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
7/4/19,
16:30
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 : 1 Ελπίς Μεσοχωρίου
7/4/19,
16:30
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 : 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
7/4/19,
16:30
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 5 : 6 Νεάπολη Λάρισας
7/4/19,
16:30
ΑΟ Μαυροβουνίου 1 : 1 Προοδευτική Ανάβρας
7/4/19,
16:30
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 : 3 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
7/4/19,
16:30
Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 : 0 ΑΟ Ελευθερών
7/4/19,
16:30
ΑΕ Βουναίνων 2 : 2 Δήμητρα Γιάννουλης
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/4/19,
17:00
Παναγροτικός Νίκαιας 0 : 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
13/4/19,
17:00
ΑΟ Ελευθερών 1 : 3 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
13/4/19,
17:00
Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 : 0 ΑΟ Μαυροβουνίου
13/4/19,
17:00
Ελπίς Μεσοχωρίου 0 : 3 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
13/4/19,
17:00
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 : 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
13/4/19,
17:00
Νεάπολη Λάρισας 1 : 2 ΑΕ Βουναίνων
13/4/19,
17:00
Προοδευτική Ανάβρας 0 : 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
13/4/19,
17:00
Δήμητρα Γιάννουλης 1 : 5 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/4/19,
17:00
ΑΟ Μαυροβουνίου 1 : 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
21/4/19,
17:00
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 : 2 Προοδευτική Ανάβρας
21/4/19,
17:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 : 1 Παναγροτικός Νίκαιας
21/4/19,
17:00
ΑΕ Βουναίνων 2 : 0 ΑΟ Ελευθερών
21/4/19,
17:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 3 : 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
21/4/19,
17:00
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 : 2 Ολυμπιακός Αμπελιάς
21/4/19,
17:00
Νεάπολη Λάρισας 2 : 4 Δήμητρα Γιάννουλης
21/4/19,
17:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 0 : 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/5/19,
17:00
ΑΟ Μαυροβουνίου 3 : 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
4/5/19,
17:00
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 : 1 ΑΕ Βουναίνων
4/5/19,
17:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 : 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
4/5/19,
17:00
Προοδευτική Ανάβρας 0 : 3 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
4/5/19,
17:00
Παναγροτικός Νίκαιας 2 : 2 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
4/5/19,
17:00
ΑΟ Ελευθερών 0 : 3 Νεάπολη Λάρισας
4/5/19,
17:00
Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 : 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
4/5/19,
17:00
Δήμητρα Γιάννουλης 3 : 1 Ελπίς Μεσοχωρίου
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/5/19,
17:30
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 0 : 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
12/5/19,
17:30
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 : 0 Αστήρ Μελισσοχωρίου
12/5/19,
17:30
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 4 : 5 ΑΟ Μαυροβουνίου
12/5/19,
17:30
Νεάπολη Λάρισας 0 : 4 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
12/5/19,
17:30
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 5 : 4 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
12/5/19,
17:30
Ελπίς Μεσοχωρίου 0 : 5 Προοδευτική Ανάβρας
12/5/19,
17:30
ΑΕ Βουναίνων 2 : 0 Παναγροτικός Νίκαιας
12/5/19,
17:30
ΑΟ Ελευθερών 0 : 3 Δήμητρα Γιάννουλης
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/5/19,
17:30
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 : 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
18/5/19,
17:30
Παναγροτικός Νίκαιας 1 : 2 Νεάπολη Λάρισας
18/5/19,
17:30
Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 : 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
18/5/19,
17:30
Ολυμπιακός Αμπελιάς 3 : 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
18/5/19,
17:30
ΑΟ Μαυροβουνίου 4 : 1 ΑΕ Βουναίνων
18/5/19,
17:30
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 4 : 1 ΑΟ Ελευθερών
18/5/19,
17:30
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 : 2 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
18/5/19,
17:30
Δήμητρα Γιάννουλης 3 : 1 Προοδευτική Ανάβρας
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/5/19,
17:30
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 : 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
25/5/19,
17:30
Ελπίς Μεσοχωρίου 3 : 8 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
25/5/19,
17:30
ΑΕ Βουναίνων 4 : 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
25/5/19,
17:30
ΑΟ Ελευθερών 4 : 6 Παναγροτικός Νίκαιας
25/5/19,
17:30
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 2 : 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
25/5/19,
17:30
Προοδευτική Ανάβρας 0 : 3 Ολυμπιακός Αμπελιάς
25/5/19,
17:30
Νεάπολη Λάρισας 2 : 3 ΑΟ Μαυροβουνίου
25/5/19,
17:30
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 : 0 Δήμητρα Γιάννουλης