ΕΠΣ Λάρισας - Α' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/9/19,
17:00
ΑΕ Κιλελέρ 2 : 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
15/9/19,
17:00
Δόξα Βλαχογιαννίου 2 : 0 Δαμασιακός
15/9/19,
17:00
Αχιλλέας Φαρσάλων 1 : 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
15/9/19,
17:00
Δωτιέας Αγιάς 0 : 0 ΑΟ Μαυροβουνίου
15/9/19,
17:00
Λάρισα 2012 0 : 7 Φαλανιακός
15/9/19,
17:00
Δόξα Αργυροπουλίου 1 : 0 Αμπελωνιακός
15/9/19,
17:00
Τύρναβος 2005 0 : 2 Αετός Μακρυχωρίου
18/9/19,
17:00
Σμόλικας Φαλάνης 3 : 3 ΠΟ Ελασσόνας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/9/19,
17:00
Δωτιέας Αγιάς - : - Δόξα Βλαχογιαννίου
21/9/19,
17:00
Ολυμπιακός Αμπελιάς - : - Λάρισα 2012
21/9/19,
17:00
Δαμασιακός - : - Σμόλικας Φαλάνης
21/9/19,
17:00
ΠΑΟΛ Αβέρωφ - : - Δόξα Αργυροπουλίου
21/9/19,
17:00
ΑΟ Μαυροβουνίου - : - ΑΕ Κιλελέρ
21/9/19,
17:00
Φαλανιακός - : - Αετός Μακρυχωρίου
21/9/19,
17:00
ΠΟ Ελασσόνας - : - Αχιλλέας Φαρσάλων
22/9/19,
17:00
Αμπελωνιακός - : - Τύρναβος 2005
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/9/19,
17:00
ΑΕ Κιλελέρ - : - Δωτιέας Αγιάς
29/9/19,
17:00
Τύρναβος 2005 - : - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
29/9/19,
17:00
Αχιλλέας Φαρσάλων - : - Δαμασιακός
29/9/19,
17:00
Φαλανιακός - : - Αμπελωνιακός
29/9/19,
17:00
Λάρισα 2012 - : - ΑΟ Μαυροβουνίου
29/9/19,
17:00
Δόξα Βλαχογιαννίου - : - Σμόλικας Φαλάνης
29/9/19,
17:00
Δόξα Αργυροπουλίου - : - ΠΟ Ελασσόνας
29/9/19,
17:00
Αετός Μακρυχωρίου - : - Ολυμπιακός Αμπελιάς
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Κιλελέρ - : - Δόξα Βλαχογιαννίου
ΑΟ Μαυροβουνίου - : - Αετός Μακρυχωρίου
Σμόλικας Φαλάνης - : - Αχιλλέας Φαρσάλων
ΠΟ Ελασσόνας - : - Τύρναβος 2005
Δωτιέας Αγιάς - : - Λάρισα 2012
Ολυμπιακός Αμπελιάς - : - Αμπελωνιακός
Δαμασιακός - : - Δόξα Αργυροπουλίου
ΠΑΟΛ Αβέρωφ - : - Φαλανιακός
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Αργυροπουλίου - : - Σμόλικας Φαλάνης
Αμπελωνιακός - : - ΑΟ Μαυροβουνίου
Φαλανιακός - : - ΠΟ Ελασσόνας
Λάρισα 2012 - : - ΑΕ Κιλελέρ
Ολυμπιακός Αμπελιάς - : - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αετός Μακρυχωρίου - : - Δωτιέας Αγιάς
Δόξα Βλαχογιαννίου - : - Αχιλλέας Φαρσάλων
Τύρναβος 2005 - : - Δαμασιακός
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Λάρισα 2012 - : - Δόξα Βλαχογιαννίου
Δωτιέας Αγιάς - : - Αμπελωνιακός
Αχιλλέας Φαρσάλων - : - Δόξα Αργυροπουλίου
Δαμασιακός - : - Φαλανιακός
ΑΕ Κιλελέρ - : - Αετός Μακρυχωρίου
ΑΟ Μαυροβουνίου - : - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Σμόλικας Φαλάνης - : - Τύρναβος 2005
ΠΟ Ελασσόνας - : - Ολυμπιακός Αμπελιάς
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Βλαχογιαννίου - : - Δόξα Αργυροπουλίου
Φαλανιακός - : - Σμόλικας Φαλάνης
Αετός Μακρυχωρίου - : - Λάρισα 2012
ΠΑΟΛ Αβέρωφ - : - Δωτιέας Αγιάς
Τύρναβος 2005 - : - Αχιλλέας Φαρσάλων
Ολυμπιακός Αμπελιάς - : - Δαμασιακός
Αμπελωνιακός - : - ΑΕ Κιλελέρ
ΑΟ Μαυροβουνίου - : - ΠΟ Ελασσόνας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Κιλελέρ - : - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αετός Μακρυχωρίου - : - Δόξα Βλαχογιαννίου
Σμόλικας Φαλάνης - : - Ολυμπιακός Αμπελιάς
Δόξα Αργυροπουλίου - : - Τύρναβος 2005
Λάρισα 2012 - : - Αμπελωνιακός
Δωτιέας Αγιάς - : - ΠΟ Ελασσόνας
Αχιλλέας Φαρσάλων - : - Φαλανιακός
Δαμασιακός - : - ΑΟ Μαυροβουνίου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Βλαχογιαννίου - : - Τύρναβος 2005
Ολυμπιακός Αμπελιάς - : - Αχιλλέας Φαρσάλων
Αμπελωνιακός - : - Αετός Μακρυχωρίου
ΠΟ Ελασσόνας - : - ΑΕ Κιλελέρ
Φαλανιακός - : - Δόξα Αργυροπουλίου
ΑΟ Μαυροβουνίου - : - Σμόλικας Φαλάνης
ΠΑΟΛ Αβέρωφ - : - Λάρισα 2012
Δαμασιακός - : - Δωτιέας Αγιάς
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αμπελωνιακός - : - Δόξα Βλαχογιαννίου
Λάρισα 2012 - : - ΠΟ Ελασσόνας
Τύρναβος 2005 - : - Φαλανιακός
Αχιλλέας Φαρσάλων - : - ΑΟ Μαυροβουνίου
Αετός Μακρυχωρίου - : - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
ΑΕ Κιλελέρ - : - Δαμασιακός
Σμόλικας Φαλάνης - : - Δωτιέας Αγιάς
Δόξα Αργυροπουλίου - : - Ολυμπιακός Αμπελιάς
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Βλαχογιαννίου - : - Φαλανιακός
ΑΟ Μαυροβουνίου - : - Δόξα Αργυροπουλίου
ΠΑΟΛ Αβέρωφ - : - Αμπελωνιακός
Δαμασιακός - : - Λάρισα 2012
Ολυμπιακός Αμπελιάς - : - Τύρναβος 2005
Δωτιέας Αγιάς - : - Αχιλλέας Φαρσάλων
ΠΟ Ελασσόνας - : - Αετός Μακρυχωρίου
Σμόλικας Φαλάνης - : - ΑΕ Κιλελέρ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟΛ Αβέρωφ - : - Δόξα Βλαχογιαννίου
Αετός Μακρυχωρίου - : - Δαμασιακός
Φαλανιακός - : - Ολυμπιακός Αμπελιάς
Δόξα Αργυροπουλίου - : - Δωτιέας Αγιάς
Αμπελωνιακός - : - ΠΟ Ελασσόνας
Λάρισα 2012 - : - Σμόλικας Φαλάνης
Τύρναβος 2005 - : - ΑΟ Μαυροβουνίου
Αχιλλέας Φαρσάλων - : - ΑΕ Κιλελέρ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δωτιέας Αγιάς - : - Τύρναβος 2005
Δόξα Βλαχογιαννίου - : - Ολυμπιακός Αμπελιάς
Σμόλικας Φαλάνης - : - Αετός Μακρυχωρίου
ΠΟ Ελασσόνας - : - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
ΑΕ Κιλελέρ - : - Δόξα Αργυροπουλίου
ΑΟ Μαυροβουνίου - : - Φαλανιακός
Αχιλλέας Φαρσάλων - : - Λάρισα 2012
Δαμασιακός - : - Αμπελωνιακός
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΟ Ελασσόνας - : - Δόξα Βλαχογιαννίου
Αμπελωνιακός - : - Σμόλικας Φαλάνης
Ολυμπιακός Αμπελιάς - : - ΑΟ Μαυροβουνίου
Τύρναβος 2005 - : - ΑΕ Κιλελέρ
ΠΑΟΛ Αβέρωφ - : - Δαμασιακός
Αετός Μακρυχωρίου - : - Αχιλλέας Φαρσάλων
Φαλανιακός - : - Δωτιέας Αγιάς
Δόξα Αργυροπουλίου - : - Λάρισα 2012
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Βλαχογιαννίου - : - ΑΟ Μαυροβουνίου
ΑΕ Κιλελέρ - : - Φαλανιακός
Δαμασιακός - : - ΠΟ Ελασσόνας
Αχιλλέας Φαρσάλων - : - Αμπελωνιακός
Δωτιέας Αγιάς - : - Ολυμπιακός Αμπελιάς
Λάρισα 2012 - : - Τύρναβος 2005
Σμόλικας Φαλάνης - : - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Δόξα Αργυροπουλίου - : - Αετός Μακρυχωρίου