ΕΠΣ Λάρισας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 3 : 0 Α.Ε.Σ. Χαραυγή *
5/10/19,
16:30
ΑΟ Συκέας 4 : 4 Όλυμπος Καρυάς
5/10/19,
16:30
Ατρόμητος Δασοχωρίου 4 : 0 Ακαδ.Ποδ/ρου Ελασσόνας
5/10/19,
16:30
Μαρίνος Αντύπας 0 : 3 Ηρακλής Πλατανουλιών
6/10/19,
16:30
Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 0 : 5 Ροδιακός
8/10/19,
16:30
Μύτικας Καλυβιών 2 : 1 Στεφανόβουνο / Γαλανόβρυση
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:30
Ροδιακός 2 : 2 Ατρόμητος Δασοχωρίου
Στεφανόβουνο / Γαλανόβρυση 3 : 0 Α.Ε.Σ. Χαραυγή *
13/10/19,
16:30
Όλυμπος Καρυάς 3 : 1 Μαρίνος Αντύπας
13/10/19,
16:30
Ακαδ.Ποδ/ρου Ελασσόνας 3 : 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
13/10/19,
16:30
Ηρακλής Πλατανουλιών 3 : 0 Μύτικας Καλυβιών
13/10/19,
16:30
ΑΟ Συκέας 0 : 0 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Ε.Σ. Χαραυγή * 0 : 3 Ηρακλής Πλατανουλιών
19/10/19,
16:30
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 : 0 Ροδιακός
19/10/19,
16:30
Στεφανόβουνο / Γαλανόβρυση 0 : 2 Ακαδ.Ποδ/ρου Ελασσόνας
20/10/19,
11:00
Μαρίνος Αντύπας 0 : 1 ΑΟ Συκέας
20/10/19,
11:00
Μύτικας Καλυβιών 4 : 2 Όλυμπος Καρυάς
20/10/19,
16:30
Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 2 : 0 Ατρόμητος Δασοχωρίου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:30
Ατρόμητος Δασοχωρίου 0 : 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Όλυμπος Καρυάς 3 : 0 Α.Ε.Σ. Χαραυγή *
3/11/19,
11:00
Μαρίνος Αντύπας 0 : 2 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
3/11/19,
15:30
ΑΟ Συκέας 4 : 1 Μύτικας Καλυβιών
3/11/19,
15:30
Ροδιακός 2 : 1 Στεφανόβουνο / Γαλανόβρυση
3/11/19,
15:30
Ηρακλής Πλατανουλιών 0 : 0 Ακαδ.Ποδ/ρου Ελασσόνας
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Ε.Σ. Χαραυγή * 0 : 3 ΑΟ Συκέας
9/11/19,
15:00
Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 0 : 3 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
9/11/19,
15:00
Ηρακλής Πλατανουλιών 2 : 1 Ροδιακός
9/11/19,
15:00
Μύτικας Καλυβιών 3 : 2 Μαρίνος Αντύπας
9/11/19,
15:00
Στεφανόβουνο / Γαλανόβρυση 0 : 1 Ατρόμητος Δασοχωρίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Μαρίνος Αντύπας 3 : 0 Α.Ε.Σ. Χαραυγή *
16/11/19,
15:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 1 : 0 Ηρακλής Πλατανουλιών
17/11/19,
15:00
Μύτικας Καλυβιών 1 : 1 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
17/11/19,
15:00
ΑΟ Συκέας 4 : 4 Ακαδ.Ποδ/ρου Ελασσόνας
17/11/19,
15:00
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 5 : 3 Στεφανόβουνο / Γαλανόβρυση
17/11/19,
15:00
Ροδιακός 5 : 1 Όλυμπος Καρυάς
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
Ακαδ.Ποδ/ρου Ελασσόνας 3 : 1 Όλυμπος Καρυάς
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Ε.Σ. Χαραυγή * 0 : 3 Μύτικας Καλυβιών
30/11/19,
15:00
Όλυμπος Καρυάς 1 : 3 Ατρόμητος Δασοχωρίου
30/11/19,
15:00
Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 5 : 2 Στεφανόβουνο / Γαλανόβρυση
30/11/19,
15:00
Ροδιακός 1 : 1 ΑΟ Συκέας
30/11/19,
15:00
Ηρακλής Πλατανουλιών 3 : 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
30/11/19,
15:00
Ακαδ.Ποδ/ρου Ελασσόνας 1 : 0 Μαρίνος Αντύπας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/19,
15:00
Μύτικας Καλυβιών 1 : 1 Ακαδ.Ποδ/ρου Ελασσόνας
8/12/19,
15:00
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 3 : 2 Όλυμπος Καρυάς
8/12/19,
15:00
Α.Ε.Σ. Χαραυγή * 0 : 3 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
8/12/19,
15:00
Μαρίνος Αντύπας 1 : 7 Ροδιακός
8/12/19,
15:00
Στεφανόβουνο / Γαλανόβρυση 2 : 2 Ηρακλής Πλατανουλιών
8/12/19,
15:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 1 : 1 ΑΟ Συκέας
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - : - Ηρακλής Πλατανουλιών
ΑΟ Συκέας - : - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Ακαδ.Ποδ/ρου Ελασσόνας - : - Α.Ε.Σ. Χαραυγή *
Ατρόμητος Δασοχωρίου - : - Μαρίνος Αντύπας
Όλυμπος Καρυάς - : - Στεφανόβουνο / Γαλανόβρυση
Ροδιακός - : - Μύτικας Καλυβιών
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Όλυμπος Καρυάς - : - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
Μαρίνος Αντύπας - : - Στεφανόβουνο / Γαλανόβρυση
Ροδιακός - : - Ακαδ.Ποδ/ρου Ελασσόνας
Αναγέννηση Ευαγγελισμού - : - Μύτικας Καλυβιών
ΑΟ Συκέας - : - Ηρακλής Πλατανουλιών
Ατρόμητος Δασοχωρίου - : - Α.Ε.Σ. Χαραυγή *
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/19,
15:00
Α.Ε.Σ. Χαραυγή * - : - Ροδιακός
22/12/19,
15:00
Στεφανόβουνο / Γαλανόβρυση - : - ΑΟ Συκέας
22/12/19,
15:00
Ακαδ.Ποδ/ρου Ελασσόνας - : - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
22/12/19,
15:00
Μύτικας Καλυβιών - : - Ατρόμητος Δασοχωρίου
22/12/19,
15:00
Αναγέννηση Ευαγγελισμού - : - Μαρίνος Αντύπας
22/12/19,
15:00
Ηρακλής Πλατανουλιών - : - Όλυμπος Καρυάς