ΕΠΣ Λάρισας - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/19,
16:30
Θερμαϊκός Στομίου 1 : 0 Τοξότης Λάρισας
6/10/19,
16:30
Θύελλα Ελάτειας 3 : 0 Αετός Αετολόφου
6/10/19,
16:30
ΑΟ Αμπελοκήπων 2 : 1 Σ.Φ. Λάρισα 88
6/10/19,
16:30
Ανθούπολη 0 : 1 Αναγέννηση Πυργετού 2016
6/10/19,
16:30
Ηρακλής Χάλκης 4 : 1 Αναγέννηση Καλοχωρίου
6/10/19,
16:30
Αστήρ Ν.Περιβολίου 4 : 4 Δόξα Ομορφοχωρίου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:30
Σ.Φ. Λάρισα 88 0 : 0 Αστήρ Ν.Περιβολίου
12/10/19,
16:30
Θύελλα Ελάτειας 2 : 5 Ηρακλής Χάλκης
12/10/19,
16:30
Αναγέννηση Πυργετού 2016 1 : 1 Θερμαϊκός Στομίου
12/10/19,
16:30
Αναγέννηση Καλοχωρίου 2 : 1 ΑΟ Αμπελοκήπων
12/10/19,
16:30
Αετός Αετολόφου 1 : 3 Ανθούπολη
13/10/19,
16:30
Τοξότης Λάρισας 0 : 0 Δόξα Ομορφοχωρίου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:30
Δόξα Ομορφοχωρίου 0 : 2 Αναγέννηση Πυργετού 2016
19/10/19,
16:30
Τοξότης Λάρισας 3 : 0 Σ.Φ. Λάρισα 88
20/10/19,
16:30
Θερμαϊκός Στομίου 2 : 1 Αετός Αετολόφου
20/10/19,
16:30
Ηρακλής Χάλκης 1 : 1 ΑΟ Αμπελοκήπων
20/10/19,
16:30
Ανθούπολη 6 : 1 Θύελλα Ελάτειας
20/10/19,
16:30
Αστήρ Ν.Περιβολίου 1 : 4 Αναγέννηση Καλοχωρίου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:30
Αετός Αετολόφου 1 : 1 Δόξα Ομορφοχωρίου
2/11/19,
15:30
Ανθούπολη 0 : 2 Ηρακλής Χάλκης
2/11/19,
15:30
Αναγέννηση Πυργετού 2016 3 : 2 Σ.Φ. Λάρισα 88
2/11/19,
15:30
ΑΟ Αμπελοκήπων 2 : 2 Αστήρ Ν.Περιβολίου
2/11/19,
15:30
Θύελλα Ελάτειας 2 : 1 Θερμαϊκός Στομίου
3/11/19,
15:30
Αναγέννηση Καλοχωρίου 6 : 1 Τοξότης Λάρισας
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/19,
15:00
Σ.Φ. Λάρισα 88 2 : 1 Αετός Αετολόφου
10/11/19,
15:00
Θερμαϊκός Στομίου 1 : 5 Ανθούπολη
10/11/19,
15:00
Τοξότης Λάρισας 0 : 0 ΑΟ Αμπελοκήπων
10/11/19,
15:00
Δόξα Ομορφοχωρίου 1 : 2 Θύελλα Ελάτειας
10/11/19,
15:00
Αναγέννηση Πυργετού 2016 2 : 5 Αναγέννηση Καλοχωρίου
10/11/19,
15:00
Ηρακλής Χάλκης 6 : 0 Αστήρ Ν.Περιβολίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
ΑΟ Αμπελοκήπων 2 : 1 Αναγέννηση Πυργετού 2016
16/11/19,
15:00
Θερμαϊκός Στομίου 0 : 3 Ηρακλής Χάλκης
16/11/19,
15:00
Θύελλα Ελάτειας 2 : 0 Σ.Φ. Λάρισα 88
16/11/19,
15:00
Αναγέννηση Καλοχωρίου 3 : 1 Αετός Αετολόφου
16/11/19,
15:00
Ανθούπολη 2 : 0 Δόξα Ομορφοχωρίου
17/11/19,
15:00
Αστήρ Ν.Περιβολίου 1 : 1 Τοξότης Λάρισας
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/19,
15:00
Δόξα Ομορφοχωρίου 2 : 1 Θερμαϊκός Στομίου
24/11/19,
15:00
Αναγέννηση Καλοχωρίου 2 : 0 Θύελλα Ελάτειας
24/11/19,
15:00
Αναγέννηση Πυργετού 2016 3 : 1 Αστήρ Ν.Περιβολίου
24/11/19,
15:00
Σ.Φ. Λάρισα 88 3 : 4 Ανθούπολη
24/11/19,
15:00
Ηρακλής Χάλκης 6 : 1 Τοξότης Λάρισας
24/11/19,
15:00
Αετός Αετολόφου 2 : 0 ΑΟ Αμπελοκήπων
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
Αστήρ Ν.Περιβολίου 2 : 5 Αετός Αετολόφου
8/12/19,
15:00
Δόξα Ομορφοχωρίου 0 : 4 Ηρακλής Χάλκης
8/12/19,
15:00
Ανθούπολη 1 : 2 Αναγέννηση Καλοχωρίου
8/12/19,
15:00
ΑΟ Αμπελοκήπων 2 : 1 Θύελλα Ελάτειας
8/12/19,
15:00
Τοξότης Λάρισας 3 : 1 Αναγέννηση Πυργετού 2016
8/12/19,
15:00
Θερμαϊκός Στομίου 3 : 1 Σ.Φ. Λάρισα 88
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
Σ.Φ. Λάρισα 88 2 : 2 Δόξα Ομορφοχωρίου
21/12/19,
15:00
ΑΟ Αμπελοκήπων 0 : 1 Ανθούπολη
21/12/19,
15:00
Αετός Αετολόφου 2 : 2 Τοξότης Λάρισας
21/12/19,
15:00
Αναγέννηση Καλοχωρίου 2 : 1 Θερμαϊκός Στομίου
21/12/19,
15:00
Θύελλα Ελάτειας 4 : 2 Αστήρ Ν.Περιβολίου
22/12/19,
15:00
Ηρακλής Χάλκης 3 : 3 Αναγέννηση Πυργετού 2016
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/1/20,
15:00
Τοξότης Λάρισας 5 : 1 Θύελλα Ελάτειας
12/1/20,
15:00
Σ.Φ. Λάρισα 88 1 : 4 Ηρακλής Χάλκης
12/1/20,
15:00
Θερμαϊκός Στομίου 1 : 1 ΑΟ Αμπελοκήπων
12/1/20,
15:00
Αναγέννηση Πυργετού 2016 2 : 2 Αετός Αετολόφου
12/1/20,
15:00
Αστήρ Ν.Περιβολίου 2 : 8 Ανθούπολη
12/1/20,
15:00
Δόξα Ομορφοχωρίου 2 : 2 Αναγέννηση Καλοχωρίου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/1/20,
15:00
Αστήρ Ν.Περιβολίου 1 : 1 Θερμαϊκός Στομίου
26/1/20,
15:00
Αναγέννηση Καλοχωρίου 6 : 1 Σ.Φ. Λάρισα 88
26/1/20,
15:00
Θύελλα Ελάτειας 0 : 4 Αναγέννηση Πυργετού 2016
26/1/20,
15:00
ΑΟ Αμπελοκήπων 2 : 1 Δόξα Ομορφοχωρίου
26/1/20,
15:00
Αετός Αετολόφου 1 : 3 Ηρακλής Χάλκης
26/1/20,
15:00
Ανθούπολη 1 : 1 Τοξότης Λάρισας
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/2/20,
15:00
Αναγέννηση Πυργετού 2016 2 : 1 Ανθούπολη
1/2/20,
15:00
Δόξα Ομορφοχωρίου 3 : 1 Αστήρ Ν.Περιβολίου
1/2/20,
15:00
Αναγέννηση Καλοχωρίου 2 : 2 Ηρακλής Χάλκης
1/2/20,
15:00
Τοξότης Λάρισας 0 : 1 Θερμαϊκός Στομίου
1/2/20,
15:00
Αετός Αετολόφου 2 : 1 Θύελλα Ελάτειας
1/2/20,
15:00
Σ.Φ. Λάρισα 88 1 : 2 ΑΟ Αμπελοκήπων
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/2/20,
15:00
Αστήρ Ν.Περιβολίου 4 : 1 Σ.Φ. Λάρισα 88
9/2/20,
15:00
ΑΟ Αμπελοκήπων 2 : 2 Αναγέννηση Καλοχωρίου
9/2/20,
15:00
Δόξα Ομορφοχωρίου 0 : 3 Τοξότης Λάρισας
9/2/20,
15:00
Ανθούπολη 4 : 0 Αετός Αετολόφου
9/2/20,
15:00
Ηρακλής Χάλκης 4 : 1 Θύελλα Ελάτειας
9/2/20,
15:00
Θερμαϊκός Στομίου 2 : 0 Αναγέννηση Πυργετού 2016
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/2/20,
15:00
Θύελλα Ελάτειας 2 : 1 Ανθούπολη
15/2/20,
15:00
Σ.Φ. Λάρισα 88 1 : 3 Τοξότης Λάρισας
15/2/20,
15:00
Αναγέννηση Καλοχωρίου 5 : 3 Αστήρ Ν.Περιβολίου
15/2/20,
15:00
Αετός Αετολόφου 3 : 0 Θερμαϊκός Στομίου
15/2/20,
15:00
ΑΟ Αμπελοκήπων 1 : 1 Ηρακλής Χάλκης
23/2/20,
15:00
Αναγέννηση Πυργετού 2016 5 : 1 Δόξα Ομορφοχωρίου
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/3/20,
11:00
Αστήρ Ν.Περιβολίου 2 : 2 ΑΟ Αμπελοκήπων
8/3/20,
11:00
Τοξότης Λάρισας 1 : 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
8/3/20,
11:00
Θερμαϊκός Στομίου 3 : 1 Θύελλα Ελάτειας
8/3/20,
11:00
Δόξα Ομορφοχωρίου 0 : 1 Αετός Αετολόφου
8/3/20,
11:00
Ηρακλής Χάλκης 1 : 2 Ανθούπολη
8/3/20,
11:00
Σ.Φ. Λάρισα 88 0 : 2 Αναγέννηση Πυργετού 2016
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θύελλα Ελάτειας - : - Δόξα Ομορφοχωρίου
Αναγέννηση Καλοχωρίου - : - Αναγέννηση Πυργετού 2016
Ανθούπολη - : - Θερμαϊκός Στομίου
Αετός Αετολόφου - : - Σ.Φ. Λάρισα 88
ΑΟ Αμπελοκήπων - : - Τοξότης Λάρισας
Αστήρ Ν.Περιβολίου - : - Ηρακλής Χάλκης
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αετός Αετολόφου - : - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Τοξότης Λάρισας - : - Αστήρ Ν.Περιβολίου
Δόξα Ομορφοχωρίου - : - Ανθούπολη
Αναγέννηση Πυργετού 2016 - : - ΑΟ Αμπελοκήπων
Ηρακλής Χάλκης - : - Θερμαϊκός Στομίου
Σ.Φ. Λάρισα 88 - : - Θύελλα Ελάτειας
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ανθούπολη - : - Σ.Φ. Λάρισα 88
Τοξότης Λάρισας - : - Ηρακλής Χάλκης
ΑΟ Αμπελοκήπων - : - Αετός Αετολόφου
Θερμαϊκός Στομίου - : - Δόξα Ομορφοχωρίου
Θύελλα Ελάτειας - : - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Αστήρ Ν.Περιβολίου - : - Αναγέννηση Πυργετού 2016
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αετός Αετολόφου - : - Αστήρ Ν.Περιβολίου
Αναγέννηση Πυργετού 2016 - : - Τοξότης Λάρισας
Θύελλα Ελάτειας - : - ΑΟ Αμπελοκήπων
Σ.Φ. Λάρισα 88 - : - Θερμαϊκός Στομίου
Ηρακλής Χάλκης - : - Δόξα Ομορφοχωρίου
Αναγέννηση Καλοχωρίου - : - Ανθούπολη
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θερμαϊκός Στομίου - : - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Αστήρ Ν.Περιβολίου - : - Θύελλα Ελάτειας
Δόξα Ομορφοχωρίου - : - Σ.Φ. Λάρισα 88
Ανθούπολη - : - ΑΟ Αμπελοκήπων
Τοξότης Λάρισας - : - Αετός Αετολόφου
Αναγέννηση Πυργετού 2016 - : - Ηρακλής Χάλκης
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ανθούπολη - : - Αστήρ Ν.Περιβολίου
Αετός Αετολόφου - : - Αναγέννηση Πυργετού 2016
Αναγέννηση Καλοχωρίου - : - Δόξα Ομορφοχωρίου
Θύελλα Ελάτειας - : - Τοξότης Λάρισας
ΑΟ Αμπελοκήπων - : - Θερμαϊκός Στομίου
Ηρακλής Χάλκης - : - Σ.Φ. Λάρισα 88
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θερμαϊκός Στομίου - : - Αστήρ Ν.Περιβολίου
Δόξα Ομορφοχωρίου - : - ΑΟ Αμπελοκήπων
Ηρακλής Χάλκης - : - Αετός Αετολόφου
Τοξότης Λάρισας - : - Ανθούπολη
Σ.Φ. Λάρισα 88 - : - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Αναγέννηση Πυργετού 2016 - : - Θύελλα Ελάτειας