ΕΠΣ Λάρισας - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:30
Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων 5 : 0 Ομόνοια Λάρισας
5/10/19,
16:30
Αναγέννηση Ζαππείου 0 : 1 Α.Ε. Μανδρας 2016
5/10/19,
16:30
Νίκη Κρήνης 1 : 6 Φορτουνα Κουτσοχειρου
5/10/19,
16:30
Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων 0 : 4 Θύελλα Βασιλή
5/10/19,
16:30
Μυραϊκός 1 : 4 Νεάπολη Λάρισας
5/10/19,
16:30
Διογένης Λάρισας 6 : 0 Σταυραετός
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/19,
16:30
Νεάπολη Λάρισας 6 : 0 Αναγέννηση Ζαππείου
13/10/19,
16:30
Σταυραετός 0 : 2 Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων
13/10/19,
16:30
Θύελλα Βασιλή 1 : 1 Α.Ε. Μανδρας 2016
13/10/19,
16:30
Νίκη Κρήνης 0 : 3 Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων
13/10/19,
16:30
Ομόνοια Λάρισας 7 : 1 Μυραϊκός
13/10/19,
16:30
Φορτουνα Κουτσοχειρου 4 : 1 Διογένης Λάρισας
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:30
Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων 7 : 0 Μυραϊκός
19/10/19,
16:30
Α.Ε. Μανδρας 2016 5 : 0 Σταυραετός
19/10/19,
16:30
Διογένης Λάρισας 1 : 3 Νίκη Κρήνης
19/10/19,
16:30
Αναγέννηση Ζαππείου 0 : 0 Ομόνοια Λάρισας
19/10/19,
16:30
Θύελλα Βασιλή 0 : 1 Νεάπολη Λάρισας
20/10/19,
16:30
Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων 0 : 3 Φορτουνα Κουτσοχειρου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:30
Διογένης Λάρισας 0 : 4 Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων
3/11/19,
15:30
Νίκη Κρήνης 5 : 2 Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων
3/11/19,
15:30
Ομόνοια Λάρισας 0 : 0 Θύελλα Βασιλή
3/11/19,
15:30
Φορτουνα Κουτσοχειρου 2 : 0 Α.Ε. Μανδρας 2016
3/11/19,
15:30
Μυραϊκός 0 : 3 Αναγέννηση Ζαππείου
3/11/19,
15:30
Σταυραετός 0 : 9 Νεάπολη Λάρισας
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
Νεάπολη Λάρισας 1 : 0 Φορτουνα Κουτσοχειρου
10/11/19,
15:00
Σταυραετός 2 : 5 Ομόνοια Λάρισας
10/11/19,
15:00
Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων 2 : 1 Αναγέννηση Ζαππείου
10/11/19,
15:00
Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων 1 : 1 Διογένης Λάρισας
10/11/19,
15:00
Θύελλα Βασιλή 6 : 0 Μυραϊκός
10/11/19,
15:00
Α.Ε. Μανδρας 2016 0 : 1 Νίκη Κρήνης
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
Διογένης Λάρισας 2 : 2 Α.Ε. Μανδρας 2016
16/11/19,
15:00
Μυραϊκός 8 : 1 Σταυραετός
16/11/19,
15:00
Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων 1 : 8 Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων
16/11/19,
15:00
Νίκη Κρήνης 2 : 2 Νεάπολη Λάρισας
16/11/19,
15:00
Αναγέννηση Ζαππείου 2 : 1 Θύελλα Βασιλή
16/11/19,
15:00
Ομόνοια Λάρισας 1 : 0 Φορτουνα Κουτσοχειρου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/19,
15:00
Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων 1 : 1 Θύελλα Βασιλή
24/11/19,
15:00
Φορτουνα Κουτσοχειρου 4 : 1 Μυραϊκός
24/11/19,
15:00
Α.Ε. Μανδρας 2016 3 : 0 Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων
24/11/19,
15:00
Ομόνοια Λάρισας 2 : 1 Νίκη Κρήνης
24/11/19,
15:00
Σταυραετός 1 : 6 Αναγέννηση Ζαππείου
24/11/19,
15:00
Νεάπολη Λάρισας 7 : 3 Διογένης Λάρισας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων 0 : 2 Νεάπολη Λάρισας
30/11/19,
15:00
Αναγέννηση Ζαππείου 0 : 3 Φορτουνα Κουτσοχειρου
30/11/19,
15:00
Α.Ε. Μανδρας 2016 1 : 1 Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων
30/11/19,
15:00
Διογένης Λάρισας 2 : 3 Ομόνοια Λάρισας
30/11/19,
15:00
Θύελλα Βασιλή 2 : 2 Σταυραετός
30/11/19,
15:00
Μυραϊκός 2 : 1 Νίκη Κρήνης
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/19,
15:00
Νίκη Κρήνης 1 : 2 Αναγέννηση Ζαππείου
22/12/19,
15:00
Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων 7 : 0 Σταυραετός
22/12/19,
15:00
Νεάπολη Λάρισας 7 : 1 Α.Ε. Μανδρας 2016
22/12/19,
15:00
Μυραϊκός 2 : 4 Διογένης Λάρισας
22/12/19,
15:00
Φορτουνα Κουτσοχειρου 1 : 0 Θύελλα Βασιλή
22/12/19,
15:00
Ομόνοια Λάρισας 3 : 0 Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/20,
15:00
Νεάπολη Λάρισας 2 : 2 Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων
12/1/20,
15:00
Α.Ε. Μανδρας 2016 2 : 1 Ομόνοια Λάρισας
12/1/20,
15:00
Θύελλα Βασιλή 2 : 1 Νίκη Κρήνης
12/1/20,
15:00
Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων 3 : 0 Μυραϊκός
12/1/20,
15:00
Σταυραετός 0 : 7 Φορτουνα Κουτσοχειρου
12/1/20,
15:00
Αναγέννηση Ζαππείου 1 : 2 Διογένης Λάρισας
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/1/20,
15:00
Φορτουνα Κουτσοχειρου 1 : 1 Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων
18/1/20,
15:00
Διογένης Λάρισας 1 : 0 Θύελλα Βασιλή
18/1/20,
15:00
Ομόνοια Λάρισας 0 : 2 Νεάπολη Λάρισας
18/1/20,
15:00
Αναγέννηση Ζαππείου 1 : 0 Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων
18/1/20,
15:00
Νίκη Κρήνης 5 : 1 Σταυραετός
18/1/20,
15:00
Μυραϊκός 4 : 7 Α.Ε. Μανδρας 2016
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/2/20,
15:00
Νεάπολη Λάρισας 3 : 1 Μυραϊκός
1/2/20,
15:00
Α.Ε. Μανδρας 2016 1 : 0 Αναγέννηση Ζαππείου
1/2/20,
15:00
Ομόνοια Λάρισας 0 : 0 Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων
1/2/20,
15:00
Θύελλα Βασιλή 2 : 1 Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων
1/2/20,
15:00
Φορτουνα Κουτσοχειρου 4 : 2 Νίκη Κρήνης
2/2/20,
15:00
Σταυραετός 0 : 3 Διογένης Λάρισας
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/2/20,
15:00
Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων 2 : 1 Νίκη Κρήνης
8/2/20,
15:00
Α.Ε. Μανδρας 2016 2 : 1 Θύελλα Βασιλή
8/2/20,
15:00
Μυραϊκός 1 : 2 Ομόνοια Λάρισας
8/2/20,
15:00
Διογένης Λάρισας 0 : 2 Φορτουνα Κουτσοχειρου
8/2/20,
15:00
Αναγέννηση Ζαππείου 0 : 4 Νεάπολη Λάρισας
8/2/20,
15:00
Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων 6 : 0 Σταυραετός
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/20,
15:00
Ομόνοια Λάρισας 1 : 1 Αναγέννηση Ζαππείου
16/2/20,
15:00
Νεάπολη Λάρισας 6 : 0 Θύελλα Βασιλή
16/2/20,
15:00
Μυραϊκός 1 : 4 Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων
16/2/20,
15:00
Σταυραετός 0 : 3 Α.Ε. Μανδρας 2016
16/2/20,
15:00
Νίκη Κρήνης 0 : 1 Διογένης Λάρισας
16/2/20,
15:00
Φορτουνα Κουτσοχειρου 8 : 0 Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/3/20,
15:00
Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων - : - Διογένης Λάρισας
8/3/20,
15:00
Α.Ε. Μανδρας 2016 - : - Φορτουνα Κουτσοχειρου
8/3/20,
15:00
Αναγέννηση Ζαππείου - : - Μυραϊκός
8/3/20,
15:00
Νεάπολη Λάρισας - : - Σταυραετός
8/3/20,
15:00
Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - : - Νίκη Κρήνης
8/3/20,
15:00
Θύελλα Βασιλή - : - Ομόνοια Λάρισας
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/3/20,
11:00
Μυραϊκός - : - Θύελλα Βασιλή
15/3/20,
11:00
Νίκη Κρήνης - : - Α.Ε. Μανδρας 2016
15/3/20,
11:00
Ομόνοια Λάρισας - : - Σταυραετός
15/3/20,
11:00
Αναγέννηση Ζαππείου - : - Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων
15/3/20,
11:00
Διογένης Λάρισας - : - Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων
15/3/20,
11:00
Φορτουνα Κουτσοχειρου - : - Νεάπολη Λάρισας
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων - : - Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων
Νεάπολη Λάρισας - : - Νίκη Κρήνης
Θύελλα Βασιλή - : - Αναγέννηση Ζαππείου
Φορτουνα Κουτσοχειρου - : - Ομόνοια Λάρισας
Α.Ε. Μανδρας 2016 - : - Διογένης Λάρισας
Σταυραετός - : - Μυραϊκός
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αναγέννηση Ζαππείου - : - Σταυραετός
Θύελλα Βασιλή - : - Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων
Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - : - Α.Ε. Μανδρας 2016
Διογένης Λάρισας - : - Νεάπολη Λάρισας
Μυραϊκός - : - Φορτουνα Κουτσοχειρου
Νίκη Κρήνης - : - Ομόνοια Λάρισας
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ομόνοια Λάρισας - : - Διογένης Λάρισας
Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων - : - Α.Ε. Μανδρας 2016
Νίκη Κρήνης - : - Μυραϊκός
Σταυραετός - : - Θύελλα Βασιλή
Νεάπολη Λάρισας - : - Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων
Φορτουνα Κουτσοχειρου - : - Αναγέννηση Ζαππείου
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θύελλα Βασιλή - : - Φορτουνα Κουτσοχειρου
Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - : - Ομόνοια Λάρισας
Σταυραετός - : - Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων
Αναγέννηση Ζαππείου - : - Νίκη Κρήνης
Α.Ε. Μανδρας 2016 - : - Νεάπολη Λάρισας
Διογένης Λάρισας - : - Μυραϊκός
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων - : - Νεάπολη Λάρισας
Μυραϊκός - : - Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων
Φορτουνα Κουτσοχειρου - : - Σταυραετός
Διογένης Λάρισας - : - Αναγέννηση Ζαππείου
Ομόνοια Λάρισας - : - Α.Ε. Μανδρας 2016
Νίκη Κρήνης - : - Θύελλα Βασιλή
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Σταυραετός - : - Νίκη Κρήνης
Α.Ε. Μανδρας 2016 - : - Μυραϊκός
Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων - : - Φορτουνα Κουτσοχειρου
Θύελλα Βασιλή - : - Διογένης Λάρισας
Νεάπολη Λάρισας - : - Ομόνοια Λάρισας
Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - : - Αναγέννηση Ζαππείου