ΕΠΣ Λάρισας - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/18,
16:30
Σ.Σ. Ραψάνης 2 : 3 Όλυμπος Γόννων
6/10/18,
16:30
Ολυμπιακός Χειμαδίου 7 : 1 ΔΙΑΣ 2018
6/10/18,
16:30
Αναγέννηση Πυργετού 2016 0 : 2 Θύελλα Ελάτειας
6/10/18,
16:30
Άρης Κουλουρίου 3 : 1 Αναγέννηση Καλοχωρίου
7/10/18,
16:30
Θερμαϊκός Στομίου 0 : 4 ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
7/10/18,
16:30
Κεραυνός Παραποτάμου 1 : 2 Χείμαρρος Μαρμαρίνης
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/10/18,
16:00
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης 0 : 1 Άρης Κουλουρίου
14/10/18,
16:00
ΔΙΑΣ 2018 2 : 6 Αναγέννηση Πυργετού 2016
14/10/18,
16:00
Χείμαρρος Μαρμαρίνης 7 : 1 Αναγέννηση Καλοχωρίου
14/10/18,
16:00
Όλυμπος Γόννων 1 : 0 Θερμαϊκός Στομίου
14/10/18,
16:00
Θύελλα Ελάτειας 1 : 5 Κεραυνός Παραποτάμου
14/10/18,
16:00
Ολυμπιακός Χειμαδίου 2 : 3 Σ.Σ. Ραψάνης
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:00
Αναγέννηση Πυργετού 2016 6 : 1 Ολυμπιακός Χειμαδίου
20/10/18,
16:00
Αναγέννηση Καλοχωρίου 3 : 1 Θύελλα Ελάτειας
20/10/18,
16:00
Σ.Σ. Ραψάνης 1 : 1 Θερμαϊκός Στομίου
20/10/18,
16:00
Κεραυνός Παραποτάμου 2 : 0 ΔΙΑΣ 2018
20/10/18,
16:00
Άρης Κουλουρίου 2 : 1 Όλυμπος Γόννων
21/10/18,
16:00
Χείμαρρος Μαρμαρίνης 2 : 2 ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/11/18,
15:00
Όλυμπος Γόννων 3 : 1 Χείμαρρος Μαρμαρίνης
4/11/18,
15:00
Ολυμπιακός Χειμαδίου 3 : 1 Κεραυνός Παραποτάμου
4/11/18,
15:00
Θύελλα Ελάτειας 1 : 4 ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
4/11/18,
15:00
Θερμαϊκός Στομίου 1 : 4 Άρης Κουλουρίου
4/11/18,
15:00
ΔΙΑΣ 2018 3 : 1 Αναγέννηση Καλοχωρίου
4/11/18,
15:00
Αναγέννηση Πυργετού 2016 0 : 4 Σ.Σ. Ραψάνης
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/18,
15:00
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης 5 : 1 ΔΙΑΣ 2018
10/11/18,
15:00
Κεραυνός Παραποτάμου 0 : 4 Αναγέννηση Πυργετού 2016
10/11/18,
15:00
Θύελλα Ελάτειας 3 : 3 Όλυμπος Γόννων
10/11/18,
15:00
Αναγέννηση Καλοχωρίου 1 : 1 Ολυμπιακός Χειμαδίου
10/11/18,
15:00
Χείμαρρος Μαρμαρίνης 5 : 1 Θερμαϊκός Στομίου
11/11/18,
15:00
Σ.Σ. Ραψάνης 1 : 3 Άρης Κουλουρίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/11/18,
15:00
Θερμαϊκός Στομίου 1 : 0 Θύελλα Ελάτειας
25/11/18,
15:00
Αναγέννηση Πυργετού 2016 4 : 2 Αναγέννηση Καλοχωρίου
25/11/18,
15:00
Άρης Κουλουρίου 0 : 0 Χείμαρρος Μαρμαρίνης
25/11/18,
15:00
Όλυμπος Γόννων 6 : 1 ΔΙΑΣ 2018
25/11/18,
15:00
Κεραυνός Παραποτάμου 1 : 6 Σ.Σ. Ραψάνης
25/11/18,
15:00
Ολυμπιακός Χειμαδίου 3 : 1 ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/18,
15:00
Όλυμπος Γόννων 1 : 3 Ολυμπιακός Χειμαδίου
1/12/18,
15:00
Αναγέννηση Καλοχωρίου 2 : 2 Κεραυνός Παραποτάμου
1/12/18,
15:00
ΔΙΑΣ 2018 2 : 4 Θερμαϊκός Στομίου
1/12/18,
15:00
Σ.Σ. Ραψάνης 2 : 1 Χείμαρρος Μαρμαρίνης
1/12/18,
15:00
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης 3 : 1 Αναγέννηση Πυργετού 2016
1/12/18,
15:00
Θύελλα Ελάτειας 2 : 6 Άρης Κουλουρίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/12/18,
15:00
Άρης Κουλουρίου 6 : 0 ΔΙΑΣ 2018
9/12/18,
15:00
Κεραυνός Παραποτάμου 1 : 0 ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
9/12/18,
15:00
Θερμαϊκός Στομίου 2 : 0 Ολυμπιακός Χειμαδίου
9/12/18,
15:00
Χείμαρρος Μαρμαρίνης 2 : 1 Θύελλα Ελάτειας
9/12/18,
15:00
Αναγέννηση Πυργετού 2016 2 : 3 Όλυμπος Γόννων
9/12/18,
15:00
Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 : 1 Σ.Σ. Ραψάνης
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
15:00
Θερμαϊκός Στομίου 0 : 1 Αναγέννηση Πυργετού 2016
15/12/18,
15:00
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης 5 : 2 Αναγέννηση Καλοχωρίου
15/12/18,
15:00
Ολυμπιακός Χειμαδίου 2 : 5 Άρης Κουλουρίου
15/12/18,
15:00
Σ.Σ. Ραψάνης 3 : 0 Θύελλα Ελάτειας
15/12/18,
15:00
Όλυμπος Γόννων 3 : 0 Κεραυνός Παραποτάμου
15/12/18,
15:00
ΔΙΑΣ 2018 1 : 7 Χείμαρρος Μαρμαρίνης
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/19,
15:00
Χείμαρρος Μαρμαρίνης 7 : 0 Ολυμπιακός Χειμαδίου
19/1/19,
15:00
Αναγέννηση Καλοχωρίου 1 : 4 Όλυμπος Γόννων
19/1/19,
15:00
Θύελλα Ελάτειας 2 : 1 ΔΙΑΣ 2018
20/1/19,
15:00
Άρης Κουλουρίου 2 : 2 Αναγέννηση Πυργετού 2016
20/1/19,
15:00
Κεραυνός Παραποτάμου 1 : 3 Θερμαϊκός Στομίου
20/1/19,
15:00
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης 2 : 0 Σ.Σ. Ραψάνης
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/19,
15:00
Άρης Κουλουρίου 6 : 1 Κεραυνός Παραποτάμου
26/1/19,
15:00
Όλυμπος Γόννων 3 : 0 ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
26/1/19,
15:00
Αναγέννηση Πυργετού 2016 0 : 1 Χείμαρρος Μαρμαρίνης
26/1/19,
15:00
ΔΙΑΣ 2018 0 : 5 Σ.Σ. Ραψάνης
26/1/19,
15:00
Θερμαϊκός Στομίου 3 : 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
26/1/19,
15:00
Ολυμπιακός Χειμαδίου 2 : 2 Θύελλα Ελάτειας
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/2/19,
15:00
Θύελλα Ελάτειας 1 : 3 Αναγέννηση Πυργετού 2016
3/2/19,
15:00
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης 3 : 0 Θερμαϊκός Στομίου
3/2/19,
15:00
Χείμαρρος Μαρμαρίνης 2 : 1 Κεραυνός Παραποτάμου
3/2/19,
15:00
ΔΙΑΣ 2018 1 : 2 Ολυμπιακός Χειμαδίου
3/2/19,
15:00
Αναγέννηση Καλοχωρίου 1 : 1 Άρης Κουλουρίου
3/2/19,
15:00
Όλυμπος Γόννων 2 : 4 Σ.Σ. Ραψάνης
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/19,
15:00
Θερμαϊκός Στομίου 0 : 7 Όλυμπος Γόννων
9/2/19,
15:00
Σ.Σ. Ραψάνης 6 : 0 Ολυμπιακός Χειμαδίου
9/2/19,
15:00
Κεραυνός Παραποτάμου 2 : 0 Θύελλα Ελάτειας
9/2/19,
15:00
Άρης Κουλουρίου 0 : 0 ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
9/2/19,
15:00
Αναγέννηση Πυργετού 2016 1 : 4 ΔΙΑΣ 2018
10/2/19,
15:00
Αναγέννηση Καλοχωρίου 2 : 2 Χείμαρρος Μαρμαρίνης
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/2/19,
15:00
ΔΙΑΣ 2018 1 : 1 Κεραυνός Παραποτάμου
17/2/19,
15:00
Όλυμπος Γόννων 2 : 1 Άρης Κουλουρίου
17/2/19,
15:00
Θύελλα Ελάτειας 1 : 2 Αναγέννηση Καλοχωρίου
17/2/19,
15:00
Ολυμπιακός Χειμαδίου 0 : 3 Αναγέννηση Πυργετού 2016
17/2/19,
15:00
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης 1 : 1 Χείμαρρος Μαρμαρίνης
17/2/19,
15:00
Θερμαϊκός Στομίου 0 : 1 Σ.Σ. Ραψάνης
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/19,
15:00
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης 5 : 2 Θύελλα Ελάτειας
2/3/19,
15:00
Άρης Κουλουρίου 3 : 0 Θερμαϊκός Στομίου
2/3/19,
15:00
Σ.Σ. Ραψάνης 1 : 1 Αναγέννηση Πυργετού 2016
2/3/19,
15:00
Χείμαρρος Μαρμαρίνης 1 : 2 Όλυμπος Γόννων
2/3/19,
15:00
Κεραυνός Παραποτάμου 0 : 3 Ολυμπιακός Χειμαδίου
3/3/19,
15:00
Αναγέννηση Καλοχωρίου 2 : 0 ΔΙΑΣ 2018
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/3/19,
15:30
Ολυμπιακός Χειμαδίου 3 : 1 Αναγέννηση Καλοχωρίου
17/3/19,
15:30
Θερμαϊκός Στομίου 1 : 2 Χείμαρρος Μαρμαρίνης
17/3/19,
15:30
ΔΙΑΣ 2018 0 : 5 ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
17/3/19,
15:30
Αναγέννηση Πυργετού 2016 2 : 0 Κεραυνός Παραποτάμου
17/3/19,
15:30
Όλυμπος Γόννων 6 : 1 Θύελλα Ελάτειας
17/3/19,
15:30
Άρης Κουλουρίου 3 : 1 Σ.Σ. Ραψάνης
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/3/19,
15:30
Χείμαρρος Μαρμαρίνης 4 : 3 Άρης Κουλουρίου
23/3/19,
15:30
ΔΙΑΣ 2018 0 : 5 Όλυμπος Γόννων
23/3/19,
15:30
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης 3 : 0 Ολυμπιακός Χειμαδίου
23/3/19,
15:30
Σ.Σ. Ραψάνης 4 : 0 Κεραυνός Παραποτάμου
23/3/19,
15:30
Θύελλα Ελάτειας 3 : 1 Θερμαϊκός Στομίου
23/3/19,
15:30
Αναγέννηση Καλοχωρίου 1 : 3 Αναγέννηση Πυργετού 2016
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/3/19,
11:00
Αναγέννηση Πυργετού 2016 0 : 1 ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
31/3/19,
11:00
Άρης Κουλουρίου 6 : 2 Θύελλα Ελάτειας
31/3/19,
11:00
Ολυμπιακός Χειμαδίου 0 : 3 Όλυμπος Γόννων
31/3/19,
11:00
Κεραυνός Παραποτάμου 3 : 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
31/3/19,
11:00
Θερμαϊκός Στομίου 1 : 0 ΔΙΑΣ 2018
31/3/19,
11:00
Χείμαρρος Μαρμαρίνης 1 : 2 Σ.Σ. Ραψάνης
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/4/19,
17:00
Ολυμπιακός Χειμαδίου 1 : 0 Θερμαϊκός Στομίου
7/4/19,
17:00
Θύελλα Ελάτειας 0 : 5 Χείμαρρος Μαρμαρίνης
7/4/19,
17:00
Όλυμπος Γόννων 1 : 1 Αναγέννηση Πυργετού 2016
7/4/19,
17:00
Σ.Σ. Ραψάνης 4 : 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
7/4/19,
17:00
ΔΙΑΣ 2018 0 : 4 Άρης Κουλουρίου
7/4/19,
17:00
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης 6 : 0 Κεραυνός Παραποτάμου
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/4/19,
17:00
Κεραυνός Παραποτάμου 0 : 3 Όλυμπος Γόννων
13/4/19,
17:00
Χείμαρρος Μαρμαρίνης 1 : 0 ΔΙΑΣ 2018
13/4/19,
17:00
Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 : 6 ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
13/4/19,
17:00
Αναγέννηση Πυργετού 2016 2 : 0 Θερμαϊκός Στομίου
13/4/19,
17:00
Θύελλα Ελάτειας 1 : 7 Σ.Σ. Ραψάνης
13/4/19,
17:00
Άρης Κουλουρίου 2 : 2 Ολυμπιακός Χειμαδίου
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/4/19,
17:00
Αναγέννηση Πυργετού 2016 1 : 2 Άρης Κουλουρίου
20/4/19,
17:00
ΔΙΑΣ 2018 3 : 2 Θύελλα Ελάτειας
20/4/19,
17:00
Θερμαϊκός Στομίου 1 : 1 Κεραυνός Παραποτάμου
20/4/19,
17:00
Σ.Σ. Ραψάνης 5 : 0 ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
20/4/19,
17:00
Ολυμπιακός Χειμαδίου 0 : 1 Χείμαρρος Μαρμαρίνης
20/4/19,
17:00
Όλυμπος Γόννων 6 : 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/5/19,
17:00
Θύελλα Ελάτειας 4 : 7 Ολυμπιακός Χειμαδίου
5/5/19,
17:00
Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 : 0 Θερμαϊκός Στομίου
5/5/19,
17:00
Σ.Σ. Ραψάνης 4 : 0 ΔΙΑΣ 2018
5/5/19,
17:00
Χείμαρρος Μαρμαρίνης 4 : 1 Αναγέννηση Πυργετού 2016
5/5/19,
17:00
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης 2 : 3 Όλυμπος Γόννων
5/5/19,
17:00
Κεραυνός Παραποτάμου 0 : 2 Άρης Κουλουρίου