ΕΠΣ Λάρισας - Β' Κατηγορία 4ος Όμιλος 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/18,
16:30
ΑΟ Αμπελοκήπων 2 : 1 Σ.Φ. Λάρισα 88
7/10/18,
16:30
Ατρόμητος Δασοχωρίου 1 : 1 Διογένης Λάρισας
7/10/18,
16:30
Μαρίνος Αντύπας 1 : 8 Φορτουνα Κουτσοχειρου
7/10/18,
16:30
Α.Ε. Μανδρας 2016 1 : 2 Δόξα Ραχούλας
7/10/18,
16:30
Άγιος Θωμάς 1 : 2 Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
7/10/18,
16:30
Κεραυνός Δένδρων 1 : 0 Μαχητής Τερψιθέας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/18,
16:00
Διογένης Λάρισας 0 : 1 Κεραυνός Δένδρων
13/10/18,
16:00
Δόξα Ραχούλας 3 : 0 Άγιος Θωμάς
13/10/18,
16:00
Μαχητής Τερψιθέας 1 : 0 Φορτουνα Κουτσοχειρου
13/10/18,
16:00
Σ.Φ. Λάρισα 88 2 : 4 Α.Ε. Μανδρας 2016
13/10/18,
16:00
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 4 : 0 Μαρίνος Αντύπας
13/10/18,
16:00
Ιπποκράτης 3 : 0 ΑΟ Αμπελοκήπων
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/10/18,
16:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 3 : 5 Ιπποκράτης
21/10/18,
16:00
Μαχητής Τερψιθέας 0 : 6 Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
21/10/18,
16:00
ΑΟ Αμπελοκήπων 1 : 2 Α.Ε. Μανδρας 2016
21/10/18,
16:00
Φορτουνα Κουτσοχειρου 5 : 1 Διογένης Λάρισας
21/10/18,
16:00
Μαρίνος Αντύπας 1 : 2 Δόξα Ραχούλας
21/10/18,
16:00
Άγιος Θωμάς 2 : 2 Σ.Φ. Λάρισα 88
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
Σ.Φ. Λάρισα 88 1 : 0 Μαρίνος Αντύπας
3/11/18,
15:00
Διογένης Λάρισας 1 : 2 Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
3/11/18,
15:00
Α.Ε. Μανδρας 2016 5 : 3 Άγιος Θωμάς
3/11/18,
15:00
Δόξα Ραχούλας 2 : 0 Μαχητής Τερψιθέας
3/11/18,
15:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 1 : 0 ΑΟ Αμπελοκήπων
4/11/18,
15:00
Ιπποκράτης 2 : 6 Κεραυνός Δένδρων
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/18,
15:00
Διογένης Λάρισας 0 : 2 Δόξα Ραχούλας
10/11/18,
15:00
Κεραυνός Δένδρων 3 : 0 Ατρόμητος Δασοχωρίου
10/11/18,
15:00
Μαχητής Τερψιθέας 1 : 0 Σ.Φ. Λάρισα 88
10/11/18,
15:00
ΑΟ Αμπελοκήπων 4 : 3 Άγιος Θωμάς
10/11/18,
15:00
Φορτουνα Κουτσοχειρου 0 : 3 Ιπποκράτης
11/11/18,
15:00
Μαρίνος Αντύπας 1 : 4 Α.Ε. Μανδρας 2016
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
15:00
Άγιος Θωμάς 2 : 4 Μαρίνος Αντύπας
24/11/18,
15:00
Α.Ε. Μανδρας 2016 2 : 1 Μαχητής Τερψιθέας
24/11/18,
15:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 0 : 1 Φορτουνα Κουτσοχειρου
24/11/18,
15:00
Κεραυνός Δένδρων 5 : 1 ΑΟ Αμπελοκήπων
24/11/18,
15:00
Ιπποκράτης 2 : 2 Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
25/11/18,
15:00
Σ.Φ. Λάρισα 88 3 : 0 Διογένης Λάρισας
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/12/18,
15:00
Δόξα Ραχούλας 0 : 1 Ιπποκράτης
2/12/18,
15:00
Φορτουνα Κουτσοχειρου 2 : 4 Κεραυνός Δένδρων
2/12/18,
15:00
Διογένης Λάρισας 0 : 4 Α.Ε. Μανδρας 2016
2/12/18,
15:00
ΑΟ Αμπελοκήπων 0 : 2 Μαρίνος Αντύπας
2/12/18,
15:00
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 0 : 0 Ατρόμητος Δασοχωρίου
2/12/18,
15:00
Μαχητής Τερψιθέας 2 : 0 Άγιος Θωμάς
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/18,
15:00
Άγιος Θωμάς 1 : 2 Διογένης Λάρισας
8/12/18,
15:00
Κεραυνός Δένδρων 1 : 1 Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
8/12/18,
15:00
Ιπποκράτης 3 : 0 Σ.Φ. Λάρισα 88
8/12/18,
15:00
Μαρίνος Αντύπας 1 : 2 Μαχητής Τερψιθέας
8/12/18,
15:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 3 : 1 Δόξα Ραχούλας
8/12/18,
15:00
Φορτουνα Κουτσοχειρου 3 : 1 ΑΟ Αμπελοκήπων
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/12/18,
15:00
Α.Ε. Μανδρας 2016 0 : 0 Ιπποκράτης
16/12/18,
15:00
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 1 : 1 Φορτουνα Κουτσοχειρου
16/12/18,
15:00
Σ.Φ. Λάρισα 88 2 : 4 Ατρόμητος Δασοχωρίου
16/12/18,
15:00
ΑΟ Αμπελοκήπων 2 : 6 Μαχητής Τερψιθέας
16/12/18,
15:00
Δόξα Ραχούλας 1 : 3 Κεραυνός Δένδρων
16/12/18,
15:00
Διογένης Λάρισας 2 : 0 Μαρίνος Αντύπας
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/19,
15:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 1 : 1 Α.Ε. Μανδρας 2016
20/1/19,
15:00
Κεραυνός Δένδρων 7 : 0 Σ.Φ. Λάρισα 88
20/1/19,
15:00
Φορτουνα Κουτσοχειρου 3 : 3 Δόξα Ραχούλας
20/1/19,
15:00
Μαχητής Τερψιθέας 1 : 1 Διογένης Λάρισας
20/1/19,
15:00
Άγιος Θωμάς 1 : 3 Ιπποκράτης
20/1/19,
15:00
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 4 : 0 ΑΟ Αμπελοκήπων
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/19,
15:00
ΑΟ Αμπελοκήπων 1 : 1 Διογένης Λάρισας
26/1/19,
15:00
Ιπποκράτης 4 : 1 Μαρίνος Αντύπας
26/1/19,
15:00
Σ.Φ. Λάρισα 88 1 : 1 Φορτουνα Κουτσοχειρου
27/1/19,
15:00
Άγιος Θωμάς 1 : 2 Ατρόμητος Δασοχωρίου
27/1/19,
15:00
Δόξα Ραχούλας 2 : 0 Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
27/1/19,
15:00
Α.Ε. Μανδρας 2016 2 : 2 Κεραυνός Δένδρων
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/19,
15:00
Φορτουνα Κουτσοχειρου 1 : 1 Α.Ε. Μανδρας 2016
2/2/19,
15:00
Κεραυνός Δένδρων 2 : 0 Άγιος Θωμάς
2/2/19,
15:00
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 1 : 0 Σ.Φ. Λάρισα 88
2/2/19,
15:00
Δόξα Ραχούλας 1 : 0 ΑΟ Αμπελοκήπων
3/2/19,
15:00
Μαχητής Τερψιθέας 0 : 0 Ιπποκράτης
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/19,
15:00
Ιπποκράτης 4 : 1 Διογένης Λάρισας
9/2/19,
15:00
Μαρίνος Αντύπας 0 : 2 Κεραυνός Δένδρων
9/2/19,
15:00
Σ.Φ. Λάρισα 88 1 : 5 Δόξα Ραχούλας
9/2/19,
15:00
Άγιος Θωμάς 1 : 1 Φορτουνα Κουτσοχειρου
9/2/19,
15:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 1 : 1 Μαχητής Τερψιθέας
9/2/19,
15:00
Α.Ε. Μανδρας 2016 0 : 3 Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/19,
15:00
Διογένης Λάρισας 2 : 2 Ατρόμητος Δασοχωρίου
17/2/19,
15:00
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 3 : 0 Άγιος Θωμάς
17/2/19,
15:00
Μαχητής Τερψιθέας 1 : 2 Κεραυνός Δένδρων
17/2/19,
15:00
Σ.Φ. Λάρισα 88 2 : 1 ΑΟ Αμπελοκήπων
17/2/19,
15:00
Φορτουνα Κουτσοχειρου 3 : 0 Μαρίνος Αντύπας
17/2/19,
15:00
Δόξα Ραχούλας 2 : 0 Α.Ε. Μανδρας 2016
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/2/19,
15:00
Φορτουνα Κουτσοχειρου 2 : 1 Μαχητής Τερψιθέας
23/2/19,
15:00
Α.Ε. Μανδρας 2016 3 : 0 Σ.Φ. Λάρισα 88
23/2/19,
15:00
Μαρίνος Αντύπας 0 : 3 Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
23/2/19,
15:00
ΑΟ Αμπελοκήπων 0 : 1 Ιπποκράτης
23/2/19,
15:00
Κεραυνός Δένδρων 2 : 0 Διογένης Λάρισας
23/2/19,
15:00
Άγιος Θωμάς 0 : 2 Δόξα Ραχούλας
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/19,
15:00
Μαρίνος Αντύπας 1 : 2 Ατρόμητος Δασοχωρίου
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Ραχούλας - : - Μαρίνος Αντύπας
Σ.Φ. Λάρισα 88 - : - Άγιος Θωμάς
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - : - Μαχητής Τερψιθέας
Ιπποκράτης - : - Ατρόμητος Δασοχωρίου
Διογένης Λάρισας - : - Φορτουνα Κουτσοχειρου
Α.Ε. Μανδρας 2016 - : - ΑΟ Αμπελοκήπων
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άγιος Θωμάς - : - Α.Ε. Μανδρας 2016
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - : - Διογένης Λάρισας
Μαχητής Τερψιθέας - : - Δόξα Ραχούλας
ΑΟ Αμπελοκήπων - : - Ατρόμητος Δασοχωρίου
Μαρίνος Αντύπας - : - Σ.Φ. Λάρισα 88
Κεραυνός Δένδρων - : - Ιπποκράτης
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ιπποκράτης - : - Φορτουνα Κουτσοχειρου
Δόξα Ραχούλας - : - Διογένης Λάρισας
Ατρόμητος Δασοχωρίου - : - Κεραυνός Δένδρων
Σ.Φ. Λάρισα 88 - : - Μαχητής Τερψιθέας
Άγιος Θωμάς - : - ΑΟ Αμπελοκήπων
Α.Ε. Μανδρας 2016 - : - Μαρίνος Αντύπας
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Μαρίνος Αντύπας - : - Άγιος Θωμάς
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - : - Ιπποκράτης
ΑΟ Αμπελοκήπων - : - Κεραυνός Δένδρων
Μαχητής Τερψιθέας - : - Α.Ε. Μανδρας 2016
Φορτουνα Κουτσοχειρου - : - Ατρόμητος Δασοχωρίου
Διογένης Λάρισας - : - Σ.Φ. Λάρισα 88
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Δασοχωρίου - : - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
Άγιος Θωμάς - : - Μαχητής Τερψιθέας
Κεραυνός Δένδρων - : - Φορτουνα Κουτσοχειρου
Ιπποκράτης - : - Δόξα Ραχούλας
Μαρίνος Αντύπας - : - ΑΟ Αμπελοκήπων
Α.Ε. Μανδρας 2016 - : - Διογένης Λάρισας
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Σ.Φ. Λάρισα 88 - : - Ιπποκράτης
Μαχητής Τερψιθέας - : - Μαρίνος Αντύπας
Δόξα Ραχούλας - : - Ατρόμητος Δασοχωρίου
ΑΟ Αμπελοκήπων - : - Φορτουνα Κουτσοχειρου
Διογένης Λάρισας - : - Άγιος Θωμάς
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - : - Κεραυνός Δένδρων
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κεραυνός Δένδρων - : - Δόξα Ραχούλας
Μαρίνος Αντύπας - : - Διογένης Λάρισας
Ιπποκράτης - : - Α.Ε. Μανδρας 2016
Φορτουνα Κουτσοχειρου - : - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
Ατρόμητος Δασοχωρίου - : - Σ.Φ. Λάρισα 88
Μαχητής Τερψιθέας - : - ΑΟ Αμπελοκήπων
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Ε. Μανδρας 2016 - : - Ατρόμητος Δασοχωρίου
Διογένης Λάρισας - : - Μαχητής Τερψιθέας
Ιπποκράτης - : - Άγιος Θωμάς
ΑΟ Αμπελοκήπων - : - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
Σ.Φ. Λάρισα 88 - : - Κεραυνός Δένδρων
Δόξα Ραχούλας - : - Φορτουνα Κουτσοχειρου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Μαρίνος Αντύπας - : - Ιπποκράτης
Φορτουνα Κουτσοχειρου - : - Σ.Φ. Λάρισα 88
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - : - Δόξα Ραχούλας
Ατρόμητος Δασοχωρίου - : - Άγιος Θωμάς
Κεραυνός Δένδρων - : - Α.Ε. Μανδρας 2016
Διογένης Λάρισας - : - ΑΟ Αμπελοκήπων
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άγιος Θωμάς - : - Κεραυνός Δένδρων
Ιπποκράτης - : - Μαχητής Τερψιθέας
Σ.Φ. Λάρισα 88 - : - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
Ατρόμητος Δασοχωρίου - : - Μαρίνος Αντύπας
ΑΟ Αμπελοκήπων - : - Δόξα Ραχούλας
Α.Ε. Μανδρας 2016 - : - Φορτουνα Κουτσοχειρου
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Μαχητής Τερψιθέας - : - Ατρόμητος Δασοχωρίου
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - : - Α.Ε. Μανδρας 2016
Κεραυνός Δένδρων - : - Μαρίνος Αντύπας
Διογένης Λάρισας - : - Ιπποκράτης
Φορτουνα Κουτσοχειρου - : - Άγιος Θωμάς
Δόξα Ραχούλας - : - Σ.Φ. Λάρισα 88