ΕΠΣ Λάρισας - Β' Κατηγορία 5ος Όμιλος 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/18,
16:30
Αετός Αετολόφου 0 : 2 Αστήρ Ν.Περιβολίου
6/10/18,
16:30
Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός 0 : 3 Ανθούπολη
6/10/18,
16:30
Δάφνη Γλαύκης 4 : 2 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
7/10/18,
16:30
Ομόνοια Λάρισας 1 : 0 Δόξα Ομορφοχωρίου
7/10/18,
16:30
Απόλλωνας Γαλήνης 2016 2 : 1 Τοξότης Λάρισας
7/10/18,
16:30
Πελασγιώτις Λάρισας 3 : 2 Ηρακλής Χάλκης
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/10/18,
16:00
Τοξότης Λάρισας 0 : 2 Δάφνη Γλαύκης
14/10/18,
16:00
Ηρακλής Χάλκης 3 : 1 Ομόνοια Λάρισας
14/10/18,
16:00
Αστήρ Ν.Περιβολίου 1 : 4 Πελασγιώτις Λάρισας
14/10/18,
16:00
Α.Ε.Σ. Χαραυγή 1 : 1 Ανθούπολη
14/10/18,
16:00
Λαρισαϊκός 1 : 1 Αετός Αετολόφου
14/10/18,
16:00
Δόξα Ομορφοχωρίου 5 : 1 Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:00
Απόλλωνας Γαλήνης 2016 1 : 0 Λαρισαϊκός
20/10/18,
16:00
Α.Ε.Σ. Χαραυγή 3 : 3 Δόξα Ομορφοχωρίου
20/10/18,
16:00
Ανθούπολη 2 : 2 Τοξότης Λάρισας
21/10/18,
16:00
Ομόνοια Λάρισας 2 : 2 Αστήρ Ν.Περιβολίου
21/10/18,
16:00
Αετός Αετολόφου 0 : 1 Πελασγιώτις Λάρισας
21/10/18,
16:00
Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός 0 : 4 Ηρακλής Χάλκης
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αστήρ Ν.Περιβολίου 3 : 0 Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός
4/11/18,
15:00
Λαρισαϊκός 0 : 2 Δάφνη Γλαύκης
4/11/18,
15:00
Τοξότης Λάρισας 5 : 0 Δόξα Ομορφοχωρίου
4/11/18,
15:00
Πελασγιώτις Λάρισας 6 : 0 Ομόνοια Λάρισας
4/11/18,
15:00
Ηρακλής Χάλκης 4 : 3 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
4/11/18,
15:00
Απόλλωνας Γαλήνης 2016 0 : 0 Αετός Αετολόφου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/18,
15:00
Τοξότης Λάρισας 1 : 2 Ηρακλής Χάλκης
10/11/18,
15:00
Δάφνη Γλαύκης 0 : 2 Απόλλωνας Γαλήνης 2016
10/11/18,
15:00
Αετός Αετολόφου 2 : 2 Ομόνοια Λάρισας
10/11/18,
15:00
Α.Ε.Σ. Χαραυγή 0 : 3 Αστήρ Ν.Περιβολίου
10/11/18,
15:00
Ανθούπολη 1 : 3 Λαρισαϊκός
Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός 0 : 3 Πελασγιώτις Λάρισας
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Πελασγιώτις Λάρισας 3 : 0 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
Ομόνοια Λάρισας 3 : 0 Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός
24/11/18,
15:00
Απόλλωνας Γαλήνης 2016 2 : 2 Ανθούπολη
24/11/18,
15:00
Αστήρ Ν.Περιβολίου 2 : 0 Τοξότης Λάρισας
24/11/18,
15:00
Λαρισαϊκός 2 : 0 Δόξα Ομορφοχωρίου
24/11/18,
15:00
Δάφνη Γλαύκης 3 : 2 Αετός Αετολόφου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αετός Αετολόφου 3 : 0 Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός
2/12/18,
15:00
Ηρακλής Χάλκης 0 : 1 Λαρισαϊκός
2/12/18,
15:00
Ανθούπολη 1 : 0 Δάφνη Γλαύκης
2/12/18,
15:00
Τοξότης Λάρισας 0 : 2 Πελασγιώτις Λάρισας
2/12/18,
15:00
Δόξα Ομορφοχωρίου 0 : 2 Απόλλωνας Γαλήνης 2016
2/12/18,
15:00
Α.Ε.Σ. Χαραυγή 0 : 3 Ομόνοια Λάρισας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός 0 : 3 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
8/12/18,
15:00
Ομόνοια Λάρισας 1 : 2 Τοξότης Λάρισας
8/12/18,
15:00
Δάφνη Γλαύκης 6 : 0 Δόξα Ομορφοχωρίου
8/12/18,
15:00
Λαρισαϊκός 0 : 0 Αστήρ Ν.Περιβολίου
8/12/18,
15:00
Απόλλωνας Γαλήνης 2016 3 : 1 Ηρακλής Χάλκης
8/12/18,
15:00
Ανθούπολη 1 : 1 Αετός Αετολόφου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αετός Αετολόφου 3 : 0 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
Τοξότης Λάρισας 3 : 0 Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός
16/12/18,
15:00
Δόξα Ομορφοχωρίου 1 : 1 Ανθούπολη
16/12/18,
15:00
Πελασγιώτις Λάρισας 2 : 1 Λαρισαϊκός
16/12/18,
15:00
Αστήρ Ν.Περιβολίου 0 : 1 Απόλλωνας Γαλήνης 2016
16/12/18,
15:00
Ηρακλής Χάλκης 1 : 4 Δάφνη Γλαύκης
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/19,
15:00
Δάφνη Γλαύκης 3 : 1 Αστήρ Ν.Περιβολίου
19/1/19,
15:00
Ανθούπολη 0 : 0 Ηρακλής Χάλκης
19/1/19,
15:00
Απόλλωνας Γαλήνης 2016 0 : 3 Πελασγιώτις Λάρισας
19/1/19,
15:00
Α.Ε.Σ. Χαραυγή 0 : 3 Τοξότης Λάρισας
19/1/19,
15:00
Δόξα Ομορφοχωρίου 4 : 1 Αετός Αετολόφου
20/1/19,
15:00
Ομόνοια Λάρισας 1 : 1 Λαρισαϊκός
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Λαρισαϊκός 3 : 0 Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός
27/1/19,
15:00
Ομόνοια Λάρισας 0 : 2 Απόλλωνας Γαλήνης 2016
27/1/19,
15:00
Ηρακλής Χάλκης 5 : 2 Δόξα Ομορφοχωρίου
27/1/19,
15:00
Πελασγιώτις Λάρισας 3 : 1 Δάφνη Γλαύκης
27/1/19,
15:00
Αετός Αετολόφου 2 : 1 Τοξότης Λάρισας
27/1/19,
15:00
Αστήρ Ν.Περιβολίου 2 : 1 Ανθούπολη
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός 0 : 3 Απόλλωνας Γαλήνης 2016
2/2/19,
15:00
Ανθούπολη 2 : 0 Πελασγιώτις Λάρισας
2/2/19,
15:00
Α.Ε.Σ. Χαραυγή 3 : 5 Λαρισαϊκός
2/2/19,
15:00
Δάφνη Γλαύκης 4 : 0 Ομόνοια Λάρισας
2/2/19,
15:00
Δόξα Ομορφοχωρίου 1 : 4 Αστήρ Ν.Περιβολίου
2/2/19,
15:00
Ηρακλής Χάλκης 4 : 1 Αετός Αετολόφου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός 0 : 3 Δάφνη Γλαύκης
10/2/19,
15:00
Λαρισαϊκός 3 : 0 Τοξότης Λάρισας
10/2/19,
15:00
Ομόνοια Λάρισας 0 : 0 Ανθούπολη
10/2/19,
15:00
Αστήρ Ν.Περιβολίου 1 : 2 Ηρακλής Χάλκης
10/2/19,
15:00
Απόλλωνας Γαλήνης 2016 3 : 1 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
10/2/19,
15:00
Πελασγιώτις Λάρισας 1 : 2 Δόξα Ομορφοχωρίου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ανθούπολη 3 : 0 Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός
16/2/19,
15:00
Α.Ε.Σ. Χαραυγή 1 : 3 Δάφνη Γλαύκης
16/2/19,
15:00
Αστήρ Ν.Περιβολίου 4 : 1 Αετός Αετολόφου
16/2/19,
15:00
Δόξα Ομορφοχωρίου 3 : 1 Ομόνοια Λάρισας
17/2/19,
15:00
Ηρακλής Χάλκης 2 : 0 Πελασγιώτις Λάρισας
17/2/19,
15:00
Τοξότης Λάρισας 0 : 3 Απόλλωνας Γαλήνης 2016
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός 0 : 3 Δόξα Ομορφοχωρίου
24/2/19,
15:00
Ανθούπολη 2 : 1 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
24/2/19,
15:00
Πελασγιώτις Λάρισας 5 : 1 Αστήρ Ν.Περιβολίου
24/2/19,
15:00
Δάφνη Γλαύκης 2 : 1 Τοξότης Λάρισας
24/2/19,
15:00
Ομόνοια Λάρισας 0 : 1 Ηρακλής Χάλκης
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ηρακλής Χάλκης 3 : 0 Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός
3/3/19,
15:30
Τοξότης Λάρισας 3 : 3 Ανθούπολη
3/3/19,
15:30
Αστήρ Ν.Περιβολίου 0 : 1 Ομόνοια Λάρισας
3/3/19,
15:30
Λαρισαϊκός 3 : 1 Απόλλωνας Γαλήνης 2016
3/3/19,
15:30
Πελασγιώτις Λάρισας 2 : 0 Αετός Αετολόφου
3/3/19,
15:30
Δόξα Ομορφοχωρίου 3 : 0 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/3/19,
15:30
Αετός Αετολόφου 0 : 5 Λαρισαϊκός
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/3/19,
15:30
Δόξα Ομορφοχωρίου 0 : 2 Τοξότης Λάρισας
Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός 0 : 3 Αστήρ Ν.Περιβολίου
17/3/19,
11:00
Ομόνοια Λάρισας 0 : 3 Πελασγιώτις Λάρισας
17/3/19,
11:00
Α.Ε.Σ. Χαραυγή 1 : 6 Ηρακλής Χάλκης
17/3/19,
11:00
Αετός Αετολόφου 1 : 4 Απόλλωνας Γαλήνης 2016
17/3/19,
11:00
Δάφνη Γλαύκης 5 : 1 Λαρισαϊκός
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Πελασγιώτις Λάρισας 3 : 0 Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός
23/3/19,
16:00
Λαρισαϊκός 3 : 0 Ανθούπολη
23/3/19,
16:00
Ηρακλής Χάλκης 2 : 4 Τοξότης Λάρισας
23/3/19,
16:00
Απόλλωνας Γαλήνης 2016 1 : 1 Δάφνη Γλαύκης
23/3/19,
16:00
Αστήρ Ν.Περιβολίου 7 : 2 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
23/3/19,
16:00
Ομόνοια Λάρισας 1 : 0 Αετός Αετολόφου
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/3/19,
16:30
Δόξα Ομορφοχωρίου 1 : 2 Λαρισαϊκός
Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός 0 : 3 Ομόνοια Λάρισας
31/3/19,
16:30
Τοξότης Λάρισας 0 : 0 Αστήρ Ν.Περιβολίου
31/3/19,
16:30
Αετός Αετολόφου 2 : 2 Δάφνη Γλαύκης
31/3/19,
16:30
Α.Ε.Σ. Χαραυγή 1 : 6 Πελασγιώτις Λάρισας
31/3/19,
16:30
Ανθούπολη 1 : 2 Απόλλωνας Γαλήνης 2016
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός 0 : 3 Αετός Αετολόφου
6/4/19,
17:00
Απόλλωνας Γαλήνης 2016 1 : 0 Δόξα Ομορφοχωρίου
6/4/19,
17:00
Ομόνοια Λάρισας 4 : 0 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
6/4/19,
17:00
Λαρισαϊκός 2 : 1 Ηρακλής Χάλκης
6/4/19,
17:00
Δάφνη Γλαύκης 1 : 0 Ανθούπολη
6/4/19,
17:00
Πελασγιώτις Λάρισας 4 : 0 Τοξότης Λάρισας
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Ε.Σ. Χαραυγή 3 : 0 Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός
11/4/19,
17:00
Αστήρ Ν.Περιβολίου 3 : 2 Λαρισαϊκός
11/4/19,
17:00
Ηρακλής Χάλκης 0 : 2 Απόλλωνας Γαλήνης 2016
11/4/19,
17:00
Αετός Αετολόφου 0 : 2 Ανθούπολη
11/4/19,
17:00
Τοξότης Λάρισας 4 : 1 Ομόνοια Λάρισας
11/4/19,
17:00
Δόξα Ομορφοχωρίου 2 : 0 Δάφνη Γλαύκης
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός 0 : 3 Τοξότης Λάρισας
14/4/19,
16:00
Δάφνη Γλαύκης 0 : 0 Ηρακλής Χάλκης
14/4/19,
16:00
Λαρισαϊκός 1 : 2 Πελασγιώτις Λάρισας
14/4/19,
16:00
Ανθούπολη 3 : 0 Δόξα Ομορφοχωρίου
14/4/19,
16:00
Απόλλωνας Γαλήνης 2016 2 : 0 Αστήρ Ν.Περιβολίου
14/4/19,
16:00
Α.Ε.Σ. Χαραυγή 2 : 3 Αετός Αετολόφου
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/4/19,
11:00
Τοξότης Λάρισας 2 : 0 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
21/4/19,
11:00
Πελασγιώτις Λάρισας 2 : 0 Απόλλωνας Γαλήνης 2016
21/4/19,
11:00
Λαρισαϊκός 1 : 0 Ομόνοια Λάρισας
21/4/19,
11:00
Αστήρ Ν.Περιβολίου 0 : 4 Δάφνη Γλαύκης
21/4/19,
11:00
Ηρακλής Χάλκης 2 : 0 Ανθούπολη
21/4/19,
17:00
Αετός Αετολόφου 5 : 0 Δόξα Ομορφοχωρίου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός 0 : 3 Λαρισαϊκός
4/5/19,
17:00
Ανθούπολη 1 : 0 Αστήρ Ν.Περιβολίου
4/5/19,
17:00
Απόλλωνας Γαλήνης 2016 0 : 0 Ομόνοια Λάρισας
4/5/19,
17:00
Δόξα Ομορφοχωρίου 2 : 4 Ηρακλής Χάλκης
4/5/19,
17:00
Δάφνη Γλαύκης 1 : 1 Πελασγιώτις Λάρισας
4/5/19,
17:00
Τοξότης Λάρισας 1 : 0 Αετός Αετολόφου
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απόλλωνας Γαλήνης 2016 3 : 0 Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός
11/5/19,
17:30
Ομόνοια Λάρισας 0 : 0 Δάφνη Γλαύκης
11/5/19,
17:30
Αστήρ Ν.Περιβολίου 4 : 4 Δόξα Ομορφοχωρίου
11/5/19,
17:30
Αετός Αετολόφου 1 : 2 Ηρακλής Χάλκης
11/5/19,
17:30
Πελασγιώτις Λάρισας 3 : 2 Ανθούπολη
11/5/19,
17:30
Λαρισαϊκός 3 : 0 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/5/19,
17:30
Α.Ε.Σ. Χαραυγή 0 : 3 Απόλλωνας Γαλήνης 2016
19/5/19,
17:30
Δόξα Ομορφοχωρίου 3 : 5 Πελασγιώτις Λάρισας
19/5/19,
17:30
Δάφνη Γλαύκης 3 : 0 Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός
19/5/19,
17:30
Τοξότης Λάρισας 2 : 2 Λαρισαϊκός
19/5/19,
17:30
Ηρακλής Χάλκης 6 : 3 Αστήρ Ν.Περιβολίου
19/5/19,
17:30
Ανθούπολη 1 : 0 Ομόνοια Λάρισας