ΕΠΣ Έβρου - Α' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:30
Άρδας Καστανεών 1 : 0 ΑΕΚ Έβρου
5/10/19,
16:30
Εθνικός Αλεξανδρ. 1 : 4 ΑΕ Διδυμοτείχου
5/10/19,
16:30
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας 1 : 2 Θράκη Φερών
6/10/19,
16:30
ΑΟ Μαΐστρου 1 : 0 Ένωση Οινόης
6/10/19,
16:30
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης 4 : 1 ΑΟ Νεοχωρίου
7/10/19,
16:30
Ορφέας Σοφικού 3 : 2 Έβρος Σουφλίου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:30
Έβρος Σουφλίου 3 : 1 Εθνικός Αλεξανδρ.
12/10/19,
16:30
ΑΟ Νεοχωρίου 1 : 1 Άρδας Καστανεών
12/10/19,
16:30
Θράκη Φερών 2 : 3 Ορφέας Σοφικού
13/10/19,
16:30
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας 1 : 1 Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
13/10/19,
16:30
ΑΕ Διδυμοτείχου 5 : 1 Ένωση Οινόης
14/10/19,
16:30
ΑΕΚ Έβρου 2 : 1 ΑΟ Μαΐστρου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
Ορφέας Σοφικού 2 : 0 ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας
19/10/19,
16:00
Εθνικός Αλεξανδρ. 0 : 2 Θράκη Φερών
19/10/19,
16:00
ΑΕ Διδυμοτείχου 2 : 1 ΑΕΚ Έβρου
19/10/19,
16:00
Ένωση Οινόης 1 : 2 Έβρος Σουφλίου
20/10/19,
16:00
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης 1 : 1 Άρδας Καστανεών
20/10/19,
16:00
ΑΟ Μαΐστρου 3 : 1 ΑΟ Νεοχωρίου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:00
Έβρος Σουφλίου 2 : 0 ΑΕΚ Έβρου
26/10/19,
16:00
Άρδας Καστανεών 3 : 2 ΑΟ Μαΐστρου
26/10/19,
16:00
ΑΟ Νεοχωρίου 1 : 4 ΑΕ Διδυμοτείχου
27/10/19,
16:00
Ορφέας Σοφικού 3 : 3 Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
27/10/19,
16:00
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας 4 : 1 Εθνικός Αλεξανδρ.
27/10/19,
16:00
Θράκη Φερών 2 : 0 Ένωση Οινόης
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
Εθνικός Αλεξανδρ. 2 : 2 Ορφέας Σοφικού
2/11/19,
15:00
ΑΕ Διδυμοτείχου 1 : 0 Άρδας Καστανεών
2/11/19,
15:00
Έβρος Σουφλίου 1 : 1 ΑΟ Νεοχωρίου
3/11/19,
15:00
ΑΕΚ Έβρου 1 : 3 Θράκη Φερών
3/11/19,
15:00
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης 3 : 1 ΑΟ Μαΐστρου
4/11/19,
15:00
Ένωση Οινόης 1 : 4 ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
ΑΟ Νεοχωρίου 3 : 1 Θράκη Φερών
9/11/19,
15:00
Ορφέας Σοφικού 0 : 0 Ένωση Οινόης
9/11/19,
15:00
Άρδας Καστανεών 2 : 0 Έβρος Σουφλίου
10/11/19,
15:00
ΑΟ Μαΐστρου 3 : 5 ΑΕ Διδυμοτείχου
10/11/19,
15:00
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας 1 : 0 ΑΕΚ Έβρου
11/11/19,
15:00
Εθνικός Αλεξανδρ. 1 : 5 Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
Έβρος Σουφλίου 0 : 0 ΑΟ Μαΐστρου
16/11/19,
15:00
ΑΟ Νεοχωρίου 0 : 1 ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας
17/11/19,
15:00
ΑΕΚ Έβρου 0 : 3 Ορφέας Σοφικού
17/11/19,
15:00
Θράκη Φερών 2 : 1 Άρδας Καστανεών
17/11/19,
15:00
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης 0 : 1 ΑΕ Διδυμοτείχου
17/11/19,
15:00
Ένωση Οινόης 0 : 3 Εθνικός Αλεξανδρ.
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
ΑΕ Διδυμοτείχου 4 : 1 Έβρος Σουφλίου
23/11/19,
15:00
Άρδας Καστανεών 1 : 3 ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας
24/11/19,
15:00
Ένωση Οινόης 1 : 1 Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
24/11/19,
15:00
Εθνικός Αλεξανδρ. 3 : 2 ΑΕΚ Έβρου
24/11/19,
15:00
ΑΟ Μαΐστρου 0 : 2 Θράκη Φερών
24/11/19,
15:00
Ορφέας Σοφικού 1 : 1 ΑΟ Νεοχωρίου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
Εθνικός Αλεξανδρ. 2 : 1 Άρδας Καστανεών
7/12/19,
15:00
Έβρος Σουφλίου 1 : 2 Θράκη Φερών
7/12/19,
15:00
Ένωση Οινόης 1 : 2 ΑΟ Νεοχωρίου
8/12/19,
15:00
ΑΕΚ Έβρου 1 : 3 Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
8/12/19,
15:00
ΑΕ Διδυμοτείχου 2 : 0 ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας
8/12/19,
15:00
ΑΟ Μαΐστρου 1 : 1 Ορφέας Σοφικού
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
15:00
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας 2 : 1 Έβρος Σουφλίου
14/12/19,
15:00
Άρδας Καστανεών 1 : 0 Ένωση Οινόης
14/12/19,
15:00
Ορφέας Σοφικού 1 : 5 ΑΕ Διδυμοτείχου
14/12/19,
15:00
ΑΟ Μαΐστρου 2 : 2 Εθνικός Αλεξανδρ.
15/12/19,
15:00
ΑΟ Νεοχωρίου 1 : 2 ΑΕΚ Έβρου
16/12/19,
15:00
Θράκη Φερών 3 : 0 Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/1/20,
15:00
ΑΕΚ Έβρου - : - Ένωση Οινόης
18/1/20,
15:00
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας - : - ΑΟ Μαΐστρου
18/1/20,
15:00
Άρδας Καστανεών - : - Ορφέας Σοφικού
19/1/20,
15:00
Θράκη Φερών - : - ΑΕ Διδυμοτείχου
19/1/20,
15:00
ΑΟ Νεοχωρίου - : - Εθνικός Αλεξανδρ.
19/1/20,
15:00
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης - : - Έβρος Σουφλίου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Νεοχωρίου - : - Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Θράκη Φερών - : - ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας
ΑΕΚ Έβρου - : - Άρδας Καστανεών
Ένωση Οινόης - : - ΑΟ Μαΐστρου
ΑΕ Διδυμοτείχου - : - Εθνικός Αλεξανδρ.
Έβρος Σουφλίου - : - Ορφέας Σοφικού
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ορφέας Σοφικού - : - Άρδας Καστανεών
Έβρος Σουφλίου - : - Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
ΑΕ Διδυμοτείχου - : - Θράκη Φερών
Ένωση Οινόης - : - ΑΕΚ Έβρου
ΑΟ Μαΐστρου - : - ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας
Εθνικός Αλεξανδρ. - : - ΑΟ Νεοχωρίου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρδας Καστανεών - : - ΑΟ Νεοχωρίου
Ένωση Οινόης - : - ΑΕ Διδυμοτείχου
Ορφέας Σοφικού - : - Θράκη Φερών
ΑΟ Μαΐστρου - : - ΑΕΚ Έβρου
Εθνικός Αλεξανδρ. - : - Έβρος Σουφλίου
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης - : - ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας - : - Ορφέας Σοφικού
ΑΕΚ Έβρου - : - ΑΕ Διδυμοτείχου
Έβρος Σουφλίου - : - Ένωση Οινόης
Θράκη Φερών - : - Εθνικός Αλεξανδρ.
Άρδας Καστανεών - : - Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
ΑΟ Νεοχωρίου - : - ΑΟ Μαΐστρου
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Μαΐστρου - : - Άρδας Καστανεών
ΑΕ Διδυμοτείχου - : - ΑΟ Νεοχωρίου
ΑΕΚ Έβρου - : - Έβρος Σουφλίου
Εθνικός Αλεξανδρ. - : - ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας
Ένωση Οινόης - : - Θράκη Φερών
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης - : - Ορφέας Σοφικού
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Νεοχωρίου - : - Έβρος Σουφλίου
Ορφέας Σοφικού - : - Εθνικός Αλεξανδρ.
Άρδας Καστανεών - : - ΑΕ Διδυμοτείχου
ΑΟ Μαΐστρου - : - Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Θράκη Φερών - : - ΑΕΚ Έβρου
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας - : - Ένωση Οινόης
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ένωση Οινόης - : - Ορφέας Σοφικού
Έβρος Σουφλίου - : - Άρδας Καστανεών
Θράκη Φερών - : - ΑΟ Νεοχωρίου
ΑΕΚ Έβρου - : - ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας
ΑΕ Διδυμοτείχου - : - ΑΟ Μαΐστρου
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης - : - Εθνικός Αλεξανδρ.
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Μαΐστρου - : - Έβρος Σουφλίου
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας - : - ΑΟ Νεοχωρίου
ΑΕ Διδυμοτείχου - : - Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Εθνικός Αλεξανδρ. - : - Ένωση Οινόης
Ορφέας Σοφικού - : - ΑΕΚ Έβρου
Άρδας Καστανεών - : - Θράκη Φερών
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Έβρος Σουφλίου - : - ΑΕ Διδυμοτείχου
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας - : - Άρδας Καστανεών
Θράκη Φερών - : - ΑΟ Μαΐστρου
ΑΟ Νεοχωρίου - : - Ορφέας Σοφικού
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης - : - Ένωση Οινόης
ΑΕΚ Έβρου - : - Εθνικός Αλεξανδρ.
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θράκη Φερών - : - Έβρος Σουφλίου
ΑΟ Νεοχωρίου - : - Ένωση Οινόης
Άρδας Καστανεών - : - Εθνικός Αλεξανδρ.
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας - : - ΑΕ Διδυμοτείχου
Ορφέας Σοφικού - : - ΑΟ Μαΐστρου
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης - : - ΑΕΚ Έβρου
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Διδυμοτείχου - : - Ορφέας Σοφικού
Εθνικός Αλεξανδρ. - : - ΑΟ Μαΐστρου
Έβρος Σουφλίου - : - ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας
Ένωση Οινόης - : - Άρδας Καστανεών
ΑΕΚ Έβρου - : - ΑΟ Νεοχωρίου
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης - : - Θράκη Φερών