ΕΠΣ Έβρου - Β' Κατηγορία Β' Όμιλος 2018 - 2019
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Ελληνοχωρίου 3 : 0 Θύελλα Κυπρίνου
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/9/18,
16:30
Ακρίτας Νέας Βύσσας 4 : 1 Θύελλα Κυπρίνου
29/9/18,
16:30
Δόξα Στέρνας 4 : 0 Ομόνοια Φυλακίου
30/9/18,
16:30
Ηρακλής Σαγήνης 0 : 3 Ένωση Οινόης
30/9/18,
16:30
Ακρίτας Ορμενίου 0 : 0 Δόξα Ελληνοχωρίου
30/9/18,
16:30
ΠΑΕ Ριζίων 0 : 5 Ατρόμητος Ασπρονερίου
30/9/18,
16:30
Ασπίδα Θουρίου 2 : 1 Δόξα Ορεστιάδας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/18,
16:00
Δόξα Ορεστιάδας 6 : 1 Θύελλα Κυπρίνου
13/10/18,
16:00
Δόξα Δόξας 0 : 0 Δόξα Στέρνας
14/10/18,
16:00
Δόξα Ελληνοχωρίου 3 : 5 Ακρίτας Νέας Βύσσας
14/10/18,
16:00
Ατρόμητος Ασπρονερίου 3 : 0 Ασπίδα Θουρίου
14/10/18,
16:00
Ένωση Οινόης 2 : 1 Ακρίτας Ορμενίου
14/10/18,
16:00
Ομόνοια Φυλακίου 0 : 6 Ηρακλής Σαγήνης
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:00
Θύελλα Κυπρίνου 1 : 6 Ατρόμητος Ασπρονερίου
20/10/18,
16:00
ΠΑΕ Ριζίων 1 : 4 Δόξα Δόξας
20/10/18,
16:00
Δόξα Στέρνας 4 : 0 Ηρακλής Σαγήνης
21/10/18,
11:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας 2 : 1 Ένωση Οινόης
21/10/18,
11:00
Ακρίτας Ορμενίου 2 : 0 Ομόνοια Φυλακίου
21/10/18,
16:00
Δόξα Ορεστιάδας 0 : 1 Δόξα Ελληνοχωρίου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
Δόξα Δόξας 8 : 1 Ασπίδα Θουρίου
3/11/18,
15:00
ΠΑΕ Ριζίων 0 : 4 Δόξα Στέρνας
4/11/18,
11:00
Ένωση Οινόης 4 : 2 Δόξα Ορεστιάδας
4/11/18,
15:00
Ηρακλής Σαγήνης 1 : 1 Ακρίτας Ορμενίου
4/11/18,
15:00
Ατρόμητος Ασπρονερίου 1 : 1 Δόξα Ελληνοχωρίου
4/11/18,
15:00
Ομόνοια Φυλακίου 4 : 5 Ακρίτας Νέας Βύσσας
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/18,
15:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας 3 : 1 Ηρακλής Σαγήνης
10/11/18,
15:00
Δόξα Στέρνας 1 : 4 Ακρίτας Ορμενίου
10/11/18,
15:00
Ασπίδα Θουρίου 3 : 3 ΠΑΕ Ριζίων
10/11/18,
15:00
Θύελλα Κυπρίνου 1 : 3 Δόξα Δόξας
11/11/18,
15:00
Ατρόμητος Ασπρονερίου 3 : 1 Ένωση Οινόης
11/11/18,
15:00
Δόξα Ορεστιάδας 4 : 2 Ομόνοια Φυλακίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
15:00
Ασπίδα Θουρίου 3 : 2 Δόξα Στέρνας
17/11/18,
15:00
ΠΑΕ Ριζίων 2 : 1 Θύελλα Κυπρίνου
18/11/18,
11:00
Δόξα Δόξας 1 : 1 Δόξα Ελληνοχωρίου
18/11/18,
11:00
Ηρακλής Σαγήνης 2 : 1 Δόξα Ορεστιάδας
18/11/18,
15:00
Ομόνοια Φυλακίου 1 : 4 Ατρόμητος Ασπρονερίου
18/11/18,
15:00
Ακρίτας Ορμενίου 0 : 1 Ακρίτας Νέας Βύσσας
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/18,
15:00
Ένωση Οινόης 4 : 0 Δόξα Δόξας
24/11/18,
15:00
Θύελλα Κυπρίνου 2 : 3 Ασπίδα Θουρίου
24/11/18,
15:00
Δόξα Στέρνας 0 : 2 Ακρίτας Νέας Βύσσας
25/11/18,
11:00
Ατρόμητος Ασπρονερίου 3 : 0 Ηρακλής Σαγήνης
25/11/18,
15:00
Δόξα Ελληνοχωρίου 3 : 0 ΠΑΕ Ριζίων
25/11/18,
15:00
Δόξα Ορεστιάδας 1 : 1 Ακρίτας Ορμενίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/18,
15:00
Δόξα Δόξας 4 : 0 Ομόνοια Φυλακίου
1/12/18,
15:00
Θύελλα Κυπρίνου 0 : 4 Δόξα Στέρνας
2/12/18,
11:00
Ασπίδα Θουρίου 0 : 3 Δόξα Ελληνοχωρίου
2/12/18,
15:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας 4 : 0 Δόξα Ορεστιάδας
2/12/18,
15:00
Ακρίτας Ορμενίου 1 : 3 Ατρόμητος Ασπρονερίου
2/12/18,
15:00
ΠΑΕ Ριζίων 0 : 1 Ένωση Οινόης
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/12/18,
11:00
Δόξα Στέρνας 4 : 0 Δόξα Ορεστιάδας
9/12/18,
15:00
Ατρόμητος Ασπρονερίου 5 : 0 Ακρίτας Νέας Βύσσας
9/12/18,
15:00
Ηρακλής Σαγήνης 3 : 3 Δόξα Δόξας
9/12/18,
15:00
Ομόνοια Φυλακίου 1 : 5 ΠΑΕ Ριζίων
9/12/18,
15:00
Ένωση Οινόης 2 : 1 Ασπίδα Θουρίου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
14:45
Δόξα Ελληνοχωρίου 1 : 0 Δόξα Στέρνας
15/12/18,
14:45
Θύελλα Κυπρίνου 0 : 2 Ένωση Οινόης
15/12/18,
14:45
Ασπίδα Θουρίου 6 : 0 Ομόνοια Φυλακίου
15/12/18,
14:45
ΠΑΕ Ριζίων 0 : 1 Ηρακλής Σαγήνης
16/12/18,
14:45
Δόξα Ορεστιάδας 0 : 5 Ατρόμητος Ασπρονερίου
16/12/18,
14:45
Ακρίτας Ορμενίου 1 : 2 Δόξα Δόξας
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/19,
15:00
Δόξα Δόξας 3 : 3 Ακρίτας Νέας Βύσσας
2/2/19,
15:00
Ομόνοια Φυλακίου 6 : 4 Θύελλα Κυπρίνου
3/2/19,
11:00
Ηρακλής Σαγήνης 0 : 1 Ασπίδα Θουρίου
3/2/19,
15:00
Ακρίτας Ορμενίου 4 : 1 ΠΑΕ Ριζίων
3/2/19,
15:00
Δόξα Στέρνας 0 : 3 Ατρόμητος Ασπρονερίου
3/2/19,
15:00
Ένωση Οινόης 0 : 0 Δόξα Ελληνοχωρίου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/19,
15:00
Ένωση Οινόης 3 : 1 Δόξα Στέρνας
9/2/19,
15:00
Θύελλα Κυπρίνου 0 : 2 Ηρακλής Σαγήνης
10/2/19,
11:00
Δόξα Ορεστιάδας 0 : 1 Δόξα Δόξας
10/2/19,
15:00
Δόξα Ελληνοχωρίου 3 : 0 Ομόνοια Φυλακίου
10/2/19,
15:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας 4 : 2 ΠΑΕ Ριζίων
10/2/19,
15:00
Ασπίδα Θουρίου 2 : 22 Ακρίτας Ορμενίου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/19,
15:00
ΠΑΕ Ριζίων 2 : 1 Δόξα Ορεστιάδας
16/2/19,
15:00
Ακρίτας Ορμενίου 1 : 0 Θύελλα Κυπρίνου
16/2/19,
15:00
Ηρακλής Σαγήνης 0 : 0 Δόξα Ελληνοχωρίου
17/2/19,
15:00
Ομόνοια Φυλακίου 1 : 4 Ένωση Οινόης
17/2/19,
15:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας 2 : 0 Ασπίδα Θουρίου
17/2/19,
15:00
Δόξα Δόξας 0 : 0 Ατρόμητος Ασπρονερίου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/19,
15:00
Ομόνοια Φυλακίου 1 : 8 Δόξα Στέρνας
2/3/19,
15:00
Θύελλα Κυπρίνου 0 : 5 Ακρίτας Νέας Βύσσας
3/3/19,
11:00
Δόξα Ορεστιάδας 2 : 5 Ασπίδα Θουρίου
3/3/19,
11:00
Ένωση Οινόης 2 : 1 Ηρακλής Σαγήνης
3/3/19,
15:00
Δόξα Ελληνοχωρίου 0 : 0 Ακρίτας Ορμενίου
3/3/19,
15:00
Ατρόμητος Ασπρονερίου 7 : 0 ΠΑΕ Ριζίων
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/3/19,
16:00
Ακρίτας Ορμενίου 3 : 3 Ένωση Οινόης
16/3/19,
16:00
Δόξα Στέρνας 0 : 0 Δόξα Δόξας
16/3/19,
16:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας 1 : 1 Δόξα Ελληνοχωρίου
16/3/19,
16:00
Θύελλα Κυπρίνου 4 : 3 Δόξα Ορεστιάδας
17/3/19,
16:00
Ασπίδα Θουρίου 1 : 0 Ατρόμητος Ασπρονερίου
17/3/19,
16:00
Ηρακλής Σαγήνης 4 : 0 Ομόνοια Φυλακίου
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Ασπρονερίου 3 : 0 Θύελλα Κυπρίνου
30/3/19,
16:00
Ένωση Οινόης 1 : 0 Ακρίτας Νέας Βύσσας
30/3/19,
16:00
Δόξα Δόξας 2 : 0 ΠΑΕ Ριζίων
Δόξα Ελληνοχωρίου 3 : 0 Δόξα Ορεστιάδας
31/3/19,
17:00
Ηρακλής Σαγήνης 2 : 1 Δόξα Στέρνας
31/3/19,
17:00
Ομόνοια Φυλακίου 1 : 2 Ακρίτας Ορμενίου
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/4/19,
17:00
Δόξα Ελληνοχωρίου 2 : 0 Ατρόμητος Ασπρονερίου
3/4/19,
17:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας 5 : 0 Ομόνοια Φυλακίου
3/4/19,
17:00
Ασπίδα Θουρίου 4 : 1 Δόξα Δόξας
3/4/19,
17:00
Δόξα Στέρνας 0 : 1 ΠΑΕ Ριζίων
3/4/19,
17:00
Δόξα Ορεστιάδας 0 : 6 Ένωση Οινόης
3/4/19,
17:00
Ακρίτας Ορμενίου 1 : 0 Ηρακλής Σαγήνης
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/4/19,
17:00
Ακρίτας Ορμενίου 2 : 1 Δόξα Στέρνας
6/4/19,
17:00
Δόξα Δόξας 4 : 0 Θύελλα Κυπρίνου
7/4/19,
11:00
Ομόνοια Φυλακίου 4 : 2 Δόξα Ορεστιάδας
7/4/19,
17:00
Ένωση Οινόης 2 : 1 Ατρόμητος Ασπρονερίου
7/4/19,
17:00
Ηρακλής Σαγήνης 0 : 1 Ακρίτας Νέας Βύσσας
7/4/19,
17:00
ΠΑΕ Ριζίων 2 : 2 Ασπίδα Θουρίου
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/4/19,
17:30
Θύελλα Κυπρίνου 0 : 2 ΠΑΕ Ριζίων
14/4/19,
11:00
Δόξα Στέρνας 4 : 1 Ασπίδα Θουρίου
14/4/19,
11:00
Δόξα Ελληνοχωρίου 3 : 1 Δόξα Δόξας
14/4/19,
17:30
Ατρόμητος Ασπρονερίου 7 : 0 Ομόνοια Φυλακίου
14/4/19,
17:30
Ακρίτας Νέας Βύσσας 3 : 0 Ακρίτας Ορμενίου
14/4/19,
17:30
Δόξα Ορεστιάδας 2 : 0 Ηρακλής Σαγήνης
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ασπίδα Θουρίου 3 : 0 Θύελλα Κυπρίνου
17/4/19,
17:30
Ακρίτας Ορμενίου 5 : 2 Δόξα Ορεστιάδας
17/4/19,
17:30
Ακρίτας Νέας Βύσσας 2 : 0 Δόξα Στέρνας
17/4/19,
17:30
Δόξα Δόξας 0 : 2 Ένωση Οινόης
17/4/19,
17:30
Ηρακλής Σαγήνης 1 : 2 Ατρόμητος Ασπρονερίου
17/4/19,
17:30
ΠΑΕ Ριζίων 4 : 0 Δόξα Ελληνοχωρίου
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Στέρνας 3 : 0 Θύελλα Κυπρίνου
20/4/19,
17:30
Δόξα Ορεστιάδας 0 : 6 Ακρίτας Νέας Βύσσας
20/4/19,
17:30
Ένωση Οινόης 3 : 1 ΠΑΕ Ριζίων
20/4/19,
17:30
Ομόνοια Φυλακίου 0 : 5 Δόξα Δόξας
21/4/19,
11:00
Δόξα Ελληνοχωρίου 5 : 1 Ασπίδα Θουρίου
21/4/19,
17:30
Ατρόμητος Ασπρονερίου 5 : 1 Ακρίτας Ορμενίου
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θύελλα Κυπρίνου 0 : 3 Δόξα Ελληνοχωρίου
5/5/19,
11:00
Ασπίδα Θουρίου 0 : 1 Ένωση Οινόης
5/5/19,
17:30
Δόξα Ορεστιάδας 2 : 1 Δόξα Στέρνας
5/5/19,
17:30
Ακρίτας Νέας Βύσσας 3 : 3 Ατρόμητος Ασπρονερίου
5/5/19,
17:30
Δόξα Δόξας 2 : 1 Ηρακλής Σαγήνης
5/5/19,
17:30
ΠΑΕ Ριζίων 3 : 2 Ομόνοια Φυλακίου
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ένωση Οινόης 3 : 0 Θύελλα Κυπρίνου
11/5/19,
17:30
Δόξα Δόξας 3 : 6 Ακρίτας Ορμενίου
11/5/19,
17:30
Ηρακλής Σαγήνης 0 : 0 ΠΑΕ Ριζίων
11/5/19,
17:30
Δόξα Στέρνας 0 : 4 Δόξα Ελληνοχωρίου
11/5/19,
17:30
Ατρόμητος Ασπρονερίου 3 : 1 Δόξα Ορεστιάδας
12/5/19,
17:30
Ομόνοια Φυλακίου 2 : 3 Ασπίδα Θουρίου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Ασπρονερίου 3 : 0 Δόξα Στέρνας
Θύελλα Κυπρίνου 0 : 3 Ομόνοια Φυλακίου
15/5/19,
18:00
Δόξα Ελληνοχωρίου 1 : 1 Ένωση Οινόης
15/5/19,
18:00
ΠΑΕ Ριζίων 0 : 3 Ακρίτας Ορμενίου
15/5/19,
18:00
Ασπίδα Θουρίου 0 : 1 Ηρακλής Σαγήνης
15/5/19,
18:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας 1 : 2 Δόξα Δόξας
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ηρακλής Σαγήνης - : - Θύελλα Κυπρίνου
25/5/19,
18:00
ΠΑΕ Ριζίων - : - Ακρίτας Νέας Βύσσας
25/5/19,
18:00
Δόξα Στέρνας - : - Ένωση Οινόης
25/5/19,
18:00
Ακρίτας Ορμενίου - : - Ασπίδα Θουρίου
25/5/19,
18:00
Ομόνοια Φυλακίου - : - Δόξα Ελληνοχωρίου
25/5/19,
18:00
Δόξα Δόξας - : - Δόξα Ορεστιάδας
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θύελλα Κυπρίνου - : - Ακρίτας Ορμενίου
1/6/19,
18:00
Δόξα Ελληνοχωρίου - : - Ηρακλής Σαγήνης
1/6/19,
18:00
Δόξα Ορεστιάδας - : - ΠΑΕ Ριζίων
2/6/19,
18:00
Ατρόμητος Ασπρονερίου - : - Δόξα Δόξας
2/6/19,
18:00
Ασπίδα Θουρίου - : - Ακρίτας Νέας Βύσσας
2/6/19,
18:00
Ένωση Οινόης - : - Ομόνοια Φυλακίου