ΕΠΣ Έβρου - Β' Κατηγορία Β' Όμιλος 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/9/18,
16:30
Ακρίτας Νέας Βύσσας 4 : 1 Θύελλα Κυπρίνου
29/9/18,
16:30
Δόξα Στέρνας 4 : 0 Ομόνοια Φυλακίου
30/9/18,
16:30
Ηρακλής Σαγήνης 0 : 3 Ένωση Οινόης
30/9/18,
16:30
Ακρίτας Ορμενίου 0 : 0 Δόξα Ελληνοχωρίου
30/9/18,
16:30
ΠΑΕ Ριζίων 0 : 5 Ατρόμητος Ασπρονερίου
30/9/18,
16:30
Ασπίδα Θουρίου 2 : 1 Δόξα Ορεστιάδας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/18,
16:00
Δόξα Ορεστιάδας 6 : 1 Θύελλα Κυπρίνου
13/10/18,
16:00
Δόξα Δόξας 0 : 0 Δόξα Στέρνας
14/10/18,
16:00
Δόξα Ελληνοχωρίου 3 : 5 Ακρίτας Νέας Βύσσας
14/10/18,
16:00
Ατρόμητος Ασπρονερίου 3 : 0 Ασπίδα Θουρίου
14/10/18,
16:00
Ένωση Οινόης 2 : 1 Ακρίτας Ορμενίου
14/10/18,
16:00
Ομόνοια Φυλακίου 0 : 6 Ηρακλής Σαγήνης
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:00
Θύελλα Κυπρίνου 1 : 6 Ατρόμητος Ασπρονερίου
20/10/18,
16:00
ΠΑΕ Ριζίων 1 : 4 Δόξα Δόξας
20/10/18,
16:00
Δόξα Στέρνας 4 : 0 Ηρακλής Σαγήνης
21/10/18,
11:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας 2 : 1 Ένωση Οινόης
21/10/18,
11:00
Ακρίτας Ορμενίου 2 : 0 Ομόνοια Φυλακίου
21/10/18,
16:00
Δόξα Ορεστιάδας 0 : 1 Δόξα Ελληνοχωρίου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
Δόξα Δόξας 8 : 1 Ασπίδα Θουρίου
3/11/18,
15:00
ΠΑΕ Ριζίων 0 : 4 Δόξα Στέρνας
4/11/18,
11:00
Ένωση Οινόης 4 : 2 Δόξα Ορεστιάδας
4/11/18,
15:00
Ηρακλής Σαγήνης 1 : 1 Ακρίτας Ορμενίου
4/11/18,
15:00
Ατρόμητος Ασπρονερίου 1 : 1 Δόξα Ελληνοχωρίου
4/11/18,
15:00
Ομόνοια Φυλακίου 4 : 5 Ακρίτας Νέας Βύσσας
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/18,
15:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας 3 : 1 Ηρακλής Σαγήνης
10/11/18,
15:00
Δόξα Στέρνας 1 : 4 Ακρίτας Ορμενίου
10/11/18,
15:00
Ασπίδα Θουρίου 3 : 3 ΠΑΕ Ριζίων
10/11/18,
15:00
Θύελλα Κυπρίνου 1 : 3 Δόξα Δόξας
11/11/18,
15:00
Ατρόμητος Ασπρονερίου 3 : 1 Ένωση Οινόης
11/11/18,
15:00
Δόξα Ορεστιάδας 4 : 2 Ομόνοια Φυλακίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
15:00
Ασπίδα Θουρίου 3 : 2 Δόξα Στέρνας
17/11/18,
15:00
ΠΑΕ Ριζίων 2 : 1 Θύελλα Κυπρίνου
18/11/18,
11:00
Δόξα Δόξας 1 : 1 Δόξα Ελληνοχωρίου
18/11/18,
11:00
Ηρακλής Σαγήνης 2 : 1 Δόξα Ορεστιάδας
18/11/18,
15:00
Ομόνοια Φυλακίου 1 : 4 Ατρόμητος Ασπρονερίου
18/11/18,
15:00
Ακρίτας Ορμενίου 0 : 1 Ακρίτας Νέας Βύσσας
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/18,
15:00
Ένωση Οινόης 4 : 0 Δόξα Δόξας
24/11/18,
15:00
Θύελλα Κυπρίνου 2 : 3 Ασπίδα Θουρίου
24/11/18,
15:00
Δόξα Στέρνας 0 : 2 Ακρίτας Νέας Βύσσας
25/11/18,
11:00
Ατρόμητος Ασπρονερίου 3 : 0 Ηρακλής Σαγήνης
25/11/18,
15:00
Δόξα Ελληνοχωρίου 3 : 0 ΠΑΕ Ριζίων
25/11/18,
15:00
Δόξα Ορεστιάδας 1 : 1 Ακρίτας Ορμενίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/18,
15:00
Δόξα Δόξας 4 : 0 Ομόνοια Φυλακίου
1/12/18,
15:00
Θύελλα Κυπρίνου 0 : 4 Δόξα Στέρνας
2/12/18,
11:00
Ασπίδα Θουρίου 0 : 3 Δόξα Ελληνοχωρίου
2/12/18,
15:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας 4 : 0 Δόξα Ορεστιάδας
2/12/18,
15:00
Ακρίτας Ορμενίου 1 : 3 Ατρόμητος Ασπρονερίου
2/12/18,
15:00
ΠΑΕ Ριζίων 0 : 1 Ένωση Οινόης
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Ελληνοχωρίου - : - Θύελλα Κυπρίνου
9/12/18,
11:00
Δόξα Στέρνας 4 : 0 Δόξα Ορεστιάδας
9/12/18,
15:00
Ατρόμητος Ασπρονερίου 5 : 0 Ακρίτας Νέας Βύσσας
9/12/18,
15:00
Ηρακλής Σαγήνης 3 : 3 Δόξα Δόξας
9/12/18,
15:00
Ομόνοια Φυλακίου 1 : 5 ΠΑΕ Ριζίων
9/12/18,
15:00
Ένωση Οινόης 2 : 1 Ασπίδα Θουρίου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
14:45
Δόξα Ελληνοχωρίου 1 : 0 Δόξα Στέρνας
15/12/18,
14:45
Θύελλα Κυπρίνου 0 : 2 Ένωση Οινόης
15/12/18,
14:45
Ασπίδα Θουρίου 6 : 0 Ομόνοια Φυλακίου
15/12/18,
14:45
ΠΑΕ Ριζίων 0 : 1 Ηρακλής Σαγήνης
16/12/18,
14:45
Δόξα Ορεστιάδας 0 : 5 Ατρόμητος Ασπρονερίου
16/12/18,
14:45
Ακρίτας Ορμενίου 1 : 2 Δόξα Δόξας
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/19,
15:00
Δόξα Δόξας 3 : 3 Ακρίτας Νέας Βύσσας
2/2/19,
15:00
Ομόνοια Φυλακίου 6 : 4 Θύελλα Κυπρίνου
3/2/19,
11:00
Ηρακλής Σαγήνης 0 : 1 Ασπίδα Θουρίου
3/2/19,
15:00
Ακρίτας Ορμενίου 4 : 1 ΠΑΕ Ριζίων
3/2/19,
15:00
Δόξα Στέρνας 0 : 3 Ατρόμητος Ασπρονερίου
3/2/19,
15:00
Ένωση Οινόης 0 : 0 Δόξα Ελληνοχωρίου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/19,
15:00
Ένωση Οινόης 3 : 1 Δόξα Στέρνας
9/2/19,
15:00
Θύελλα Κυπρίνου 0 : 2 Ηρακλής Σαγήνης
10/2/19,
11:00
Δόξα Ορεστιάδας 0 : 1 Δόξα Δόξας
10/2/19,
15:00
Δόξα Ελληνοχωρίου 3 : 0 Ομόνοια Φυλακίου
10/2/19,
15:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας 4 : 2 ΠΑΕ Ριζίων
10/2/19,
15:00
Ασπίδα Θουρίου 2 : 22 Ακρίτας Ορμενίου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/19,
15:00
ΠΑΕ Ριζίων 2 : 1 Δόξα Ορεστιάδας
16/2/19,
15:00
Ακρίτας Ορμενίου 1 : 0 Θύελλα Κυπρίνου
16/2/19,
15:00
Ηρακλής Σαγήνης 0 : 0 Δόξα Ελληνοχωρίου
17/2/19,
15:00
Ομόνοια Φυλακίου 1 : 4 Ένωση Οινόης
17/2/19,
15:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας 2 : 0 Ασπίδα Θουρίου
17/2/19,
15:00
Δόξα Δόξας 0 : 0 Ατρόμητος Ασπρονερίου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/19,
15:00
Ομόνοια Φυλακίου 1 : 8 Δόξα Στέρνας
2/3/19,
15:00
Θύελλα Κυπρίνου 0 : 5 Ακρίτας Νέας Βύσσας
3/3/19,
11:00
Δόξα Ορεστιάδας 2 : 5 Ασπίδα Θουρίου
3/3/19,
11:00
Ένωση Οινόης 2 : 1 Ηρακλής Σαγήνης
3/3/19,
15:00
Δόξα Ελληνοχωρίου 0 : 0 Ακρίτας Ορμενίου
3/3/19,
15:00
Ατρόμητος Ασπρονερίου 7 : 0 ΠΑΕ Ριζίων
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/3/19,
16:00
Ακρίτας Ορμενίου 3 : 3 Ένωση Οινόης
16/3/19,
16:00
Δόξα Στέρνας 0 : 0 Δόξα Δόξας
16/3/19,
16:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας 1 : 1 Δόξα Ελληνοχωρίου
16/3/19,
16:00
Θύελλα Κυπρίνου 4 : 3 Δόξα Ορεστιάδας
17/3/19,
16:00
Ασπίδα Θουρίου 1 : 0 Ατρόμητος Ασπρονερίου
17/3/19,
16:00
Ηρακλής Σαγήνης 4 : 0 Ομόνοια Φυλακίου
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ένωση Οινόης - : - Ακρίτας Νέας Βύσσας
Ομόνοια Φυλακίου - : - Ακρίτας Ορμενίου
Ηρακλής Σαγήνης - : - Δόξα Στέρνας
Ατρόμητος Ασπρονερίου - : - Θύελλα Κυπρίνου
Δόξα Δόξας - : - ΠΑΕ Ριζίων
Δόξα Ελληνοχωρίου - : - Δόξα Ορεστιάδας
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ασπίδα Θουρίου - : - Δόξα Δόξας
Δόξα Στέρνας - : - ΠΑΕ Ριζίων
Ακρίτας Νέας Βύσσας - : - Ομόνοια Φυλακίου
Δόξα Ελληνοχωρίου - : - Ατρόμητος Ασπρονερίου
Δόξα Ορεστιάδας - : - Ένωση Οινόης
Ακρίτας Ορμενίου - : - Ηρακλής Σαγήνης
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ηρακλής Σαγήνης - : - Ακρίτας Νέας Βύσσας
Ακρίτας Ορμενίου - : - Δόξα Στέρνας
ΠΑΕ Ριζίων - : - Ασπίδα Θουρίου
Δόξα Δόξας - : - Θύελλα Κυπρίνου
Ένωση Οινόης - : - Ατρόμητος Ασπρονερίου
Ομόνοια Φυλακίου - : - Δόξα Ορεστιάδας
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Στέρνας - : - Ασπίδα Θουρίου
Θύελλα Κυπρίνου - : - ΠΑΕ Ριζίων
Ατρόμητος Ασπρονερίου - : - Ομόνοια Φυλακίου
Ακρίτας Νέας Βύσσας - : - Ακρίτας Ορμενίου
Δόξα Ελληνοχωρίου - : - Δόξα Δόξας
Δόξα Ορεστιάδας - : - Ηρακλής Σαγήνης
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ακρίτας Νέας Βύσσας - : - Δόξα Στέρνας
Δόξα Δόξας - : - Ένωση Οινόης
Ασπίδα Θουρίου - : - Θύελλα Κυπρίνου
Ακρίτας Ορμενίου - : - Δόξα Ορεστιάδας
Ηρακλής Σαγήνης - : - Ατρόμητος Ασπρονερίου
ΠΑΕ Ριζίων - : - Δόξα Ελληνοχωρίου
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Στέρνας - : - Θύελλα Κυπρίνου
Ομόνοια Φυλακίου - : - Δόξα Δόξας
Δόξα Ορεστιάδας - : - Ακρίτας Νέας Βύσσας
Ατρόμητος Ασπρονερίου - : - Ακρίτας Ορμενίου
Ένωση Οινόης - : - ΠΑΕ Ριζίων
Δόξα Ελληνοχωρίου - : - Ασπίδα Θουρίου
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θύελλα Κυπρίνου - : - Δόξα Ελληνοχωρίου
Δόξα Ορεστιάδας - : - Δόξα Στέρνας
Ασπίδα Θουρίου - : - Ένωση Οινόης
Ακρίτας Νέας Βύσσας - : - Ατρόμητος Ασπρονερίου
Δόξα Δόξας - : - Ηρακλής Σαγήνης
ΠΑΕ Ριζίων - : - Ομόνοια Φυλακίου
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ένωση Οινόης - : - Θύελλα Κυπρίνου
Ομόνοια Φυλακίου - : - Ασπίδα Θουρίου
Ηρακλής Σαγήνης - : - ΠΑΕ Ριζίων
Δόξα Στέρνας - : - Δόξα Ελληνοχωρίου
Δόξα Δόξας - : - Ακρίτας Ορμενίου
Ατρόμητος Ασπρονερίου - : - Δόξα Ορεστιάδας
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Ασπρονερίου - : - Δόξα Στέρνας
Δόξα Ελληνοχωρίου - : - Ένωση Οινόης
Ασπίδα Θουρίου - : - Ηρακλής Σαγήνης
ΠΑΕ Ριζίων - : - Ακρίτας Ορμενίου
Ακρίτας Νέας Βύσσας - : - Δόξα Δόξας
Θύελλα Κυπρίνου - : - Ομόνοια Φυλακίου
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΕ Ριζίων - : - Ακρίτας Νέας Βύσσας
Δόξα Στέρνας - : - Ένωση Οινόης
Ακρίτας Ορμενίου - : - Ασπίδα Θουρίου
Ηρακλής Σαγήνης - : - Θύελλα Κυπρίνου
Ομόνοια Φυλακίου - : - Δόξα Ελληνοχωρίου
Δόξα Δόξας - : - Δόξα Ορεστιάδας
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Ασπρονερίου - : - Δόξα Δόξας
Δόξα Ελληνοχωρίου - : - Ηρακλής Σαγήνης
Ασπίδα Θουρίου - : - Ακρίτας Νέας Βύσσας
Ένωση Οινόης - : - Ομόνοια Φυλακίου
Θύελλα Κυπρίνου - : - Ακρίτας Ορμενίου
Δόξα Ορεστιάδας - : - ΠΑΕ Ριζίων