ΕΠΣ Έβρου - Β' Κατηγορία Βόρειος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
17:00
Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς 0 : 3 ΠΑΕ Ριζίων
29/9/19,
17:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας 1 : 1 Ατρόμητος Ασπρονερίου
29/9/19,
17:00
Ομόνοια Φυλακίου 0 : 7 Δόξα Ελληνοχωρίου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/19,
11:00
Δόξα Στέρνας 3 : 0 Ασπίδα Θουρίου
6/10/19,
11:00
ΠΑΕ Ριζίων 2 : 0 Ηρακλής Σαγήνης
6/10/19,
11:00
Δόξα Ορεστιάδας 2 : 1 Ομόνοια Φυλακίου
6/10/19,
11:00
Δόξα Ελληνοχωρίου 2 : 2 Ακρίτας Νέας Βύσσας
6/10/19,
16:30
Ατρόμητος Ασπρονερίου 4 : 0 Δόξα Δόξας
6/10/19,
16:30
Ακρίτας Ορμενίου 2 : 0 Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/10/19,
17:00
Δόξα Δόξας 0 : 3 Ηρακλής Σαγήνης
9/10/19,
17:00
Δόξα Ορεστιάδας 0 : 3 Δόξα Στέρνας
9/10/19,
17:00
Ασπίδα Θουρίου 0 : 2 Ακρίτας Ορμενίου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:30
Ομόνοια Φυλακίου 0 : 8 Ακρίτας Νέας Βύσσας
12/10/19,
16:30
ΠΑΕ Ριζίων 0 : 3 Ατρόμητος Ασπρονερίου
12/10/19,
16:30
Ασπίδα Θουρίου 3 : 3 Δόξα Ορεστιάδας
12/10/19,
16:30
Ηρακλής Σαγήνης 0 : 0 Ακρίτας Ορμενίου
12/10/19,
16:30
Δόξα Δόξας 2 : 2 Δόξα Ελληνοχωρίου
12/10/19,
16:30
Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς 4 : 3 Δόξα Στέρνας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/19,
11:00
Ασπίδα Θουρίου 4 : 0 Ομόνοια Φυλακίου
20/10/19,
11:00
Δόξα Στέρνας 3 : 5 Ηρακλής Σαγήνης
20/10/19,
16:00
Δόξα Ορεστιάδας 0 : 1 Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς
20/10/19,
16:00
Ακρίτας Ορμενίου 2 : 4 Ατρόμητος Ασπρονερίου
20/10/19,
16:00
Δόξα Ελληνοχωρίου 0 : 1 ΠΑΕ Ριζίων
21/10/19,
16:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας 3 : 1 Δόξα Δόξας
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:00
Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς 2 : 0 Ασπίδα Θουρίου
26/10/19,
16:00
Ακρίτας Ορμενίου 1 : 1 Δόξα Ελληνοχωρίου
27/10/19,
11:00
ΠΑΕ Ριζίων 3 : 0 Ακρίτας Νέας Βύσσας
27/10/19,
11:00
Ηρακλής Σαγήνης 1 : 0 Δόξα Ορεστιάδας
27/10/19,
16:00
Ομόνοια Φυλακίου 1 : 7 Δόξα Δόξας
27/10/19,
16:00
Ατρόμητος Ασπρονερίου 4 : 0 Δόξα Στέρνας
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς 6 : 1 Ομόνοια Φυλακίου
2/11/19,
15:00
Δόξα Ορεστιάδας 1 : 4 Ατρόμητος Ασπρονερίου
3/11/19,
11:00
Ασπίδα Θουρίου 0 : 1 Ηρακλής Σαγήνης
3/11/19,
15:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας 4 : 0 Ακρίτας Ορμενίου
3/11/19,
15:00
Δόξα Δόξας 4 : 1 ΠΑΕ Ριζίων
4/11/19,
15:00
Δόξα Ελληνοχωρίου 1 : 1 Δόξα Στέρνας
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
Ακρίτας Ορμενίου 3 : 1 Δόξα Δόξας
9/11/19,
15:00
Ατρόμητος Ασπρονερίου 10 : 2 Ασπίδα Θουρίου
10/11/19,
11:00
Ομόνοια Φυλακίου 1 : 3 ΠΑΕ Ριζίων
10/11/19,
11:00
Δόξα Στέρνας 0 : 4 Ακρίτας Νέας Βύσσας
10/11/19,
15:00
Ηρακλής Σαγήνης 1 : 2 Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς
10/11/19,
15:00
Δόξα Ελληνοχωρίου 5 : 0 Δόξα Ορεστιάδας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
Ηρακλής Σαγήνης - : - Ομόνοια Φυλακίου
16/11/19,
15:00
Δόξα Δόξας - : - Δόξα Στέρνας
17/11/19,
11:00
Ασπίδα Θουρίου - : - Δόξα Ελληνοχωρίου
17/11/19,
11:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας - : - Δόξα Ορεστιάδας
18/11/19,
15:00
ΠΑΕ Ριζίων - : - Ακρίτας Ορμενίου
18/11/19,
15:00
Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς - : - Ατρόμητος Ασπρονερίου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
Ομόνοια Φυλακίου - : - Ακρίτας Ορμενίου
23/11/19,
15:00
Δόξα Ορεστιάδας - : - Δόξα Δόξας
24/11/19,
15:00
Ατρόμητος Ασπρονερίου - : - Ηρακλής Σαγήνης
24/11/19,
15:00
Δόξα Ελληνοχωρίου - : - Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς
25/11/19,
15:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας - : - Ασπίδα Θουρίου
25/11/19,
15:00
Δόξα Στέρνας - : - ΠΑΕ Ριζίων
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
Ηρακλής Σαγήνης - : - Δόξα Ελληνοχωρίου
1/12/19,
11:00
Δόξα Δόξας - : - Ασπίδα Θουρίου
1/12/19,
11:00
ΠΑΕ Ριζίων - : - Δόξα Ορεστιάδας
1/12/19,
15:00
Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς - : - Ακρίτας Νέας Βύσσας
1/12/19,
15:00
Ακρίτας Ορμενίου - : - Δόξα Στέρνας
2/12/19,
15:00
Ατρόμητος Ασπρονερίου - : - Ομόνοια Φυλακίου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
Δόξα Δόξας - : - Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς
7/12/19,
15:00
Ασπίδα Θουρίου - : - ΠΑΕ Ριζίων
8/12/19,
11:00
Δόξα Ελληνοχωρίου - : - Ατρόμητος Ασπρονερίου
8/12/19,
11:00
Δόξα Στέρνας - : - Ομόνοια Φυλακίου
8/12/19,
15:00
Δόξα Ορεστιάδας - : - Ακρίτας Ορμενίου
8/12/19,
15:00
Ακρίτας Νέας Βύσσας - : - Ηρακλής Σαγήνης