ΕΠΣ Θράκης - Α' Κατηγορία Playout 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/4/19,
17:00
Ορφέας Ξυλαγανής 1 : 2 Δόξα Γρατινής
6/4/19,
17:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 3 : 1 Ορφέας Στρύμης
6/4/19,
17:00
Δόξα Προσκυνητών 0 : 0 Βιστωνίδα Κοπτερού
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/4/19,
17:00
Βιστωνίδα Κοπτερού 3 : 2 Ορφέας Ξυλαγανής
9/4/19,
17:00
Ορφέας Στρύμης 0 : 0 Δόξα Προσκυνητών
9/4/19,
17:00
Δόξα Γρατινής 5 : 0 Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/4/19,
17:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 1 : 0 Δόξα Προσκυνητών
13/4/19,
17:00
Δόξα Γρατινής 2 : 0 Βιστωνίδα Κοπτερού
13/4/19,
17:00
Ορφέας Στρύμης 0 : 0 Ορφέας Ξυλαγανής
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Προσκυνητών 0 : 3 Δόξα Γρατινής
20/4/19,
17:00
Βιστωνίδα Κοπτερού 1 : 0 Ορφέας Στρύμης
20/4/19,
17:00
Ορφέας Ξυλαγανής 3 : 1 Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/5/19,
17:00
Ορφέας Στρύμης 2 : 1 Δόξα Γρατινής
4/5/19,
17:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 2 : 1 Βιστωνίδα Κοπτερού
4/5/19,
17:00
Δόξα Προσκυνητών 0 : 1 Ορφέας Ξυλαγανής
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/5/19,
17:00
Ορφέας Στρύμης 2 : 4 Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
8/5/19,
17:00
Βιστωνίδα Κοπτερού 2 : 5 Δόξα Προσκυνητών
8/5/19,
17:00
Δόξα Γρατινής 2 : 1 Ορφέας Ξυλαγανής
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/5/19,
17:00
Δόξα Προσκυνητών 2 : 1 Ορφέας Στρύμης
11/5/19,
17:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 1 : 1 Δόξα Γρατινής
11/5/19,
17:00
Ορφέας Ξυλαγανής 4 : 0 Βιστωνίδα Κοπτερού
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/5/19,
17:00
Βιστωνίδα Κοπτερού 2 : 4 Δόξα Γρατινής
18/5/19,
17:00
Ορφέας Ξυλαγανής 4 : 2 Ορφέας Στρύμης
18/5/19,
17:00
Δόξα Προσκυνητών 0 : 2 Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/5/19,
17:00
Ορφέας Στρύμης 4 : 1 Βιστωνίδα Κοπτερού
25/5/19,
17:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 0 : 1 Ορφέας Ξυλαγανής
25/5/19,
17:00
Δόξα Γρατινής 3 : 3 Δόξα Προσκυνητών
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/6/19,
17:00
Βιστωνίδα Κοπτερού 2 : 2 Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
1/6/19,
17:00
Ορφέας Ξυλαγανής 2 : 0 Δόξα Προσκυνητών
1/6/19,
17:00
Δόξα Γρατινής 3 : 3 Ορφέας Στρύμης