ΕΠΣ Θράκης - Β' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/19,
16:00
Κομψάτος Πολυάνθου 6 : 0 Νεολαία Αλανότοπου
6/10/19,
16:00
Πόντος Θρυλορίου 0 : 2 Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
6/10/19,
16:00
ΑΕ Κομοτηνής 1 : 5 Ατσάλι Αρχοντικών
6/10/19,
16:00
Ηρακλής Σαπών 3 : 3 Ένωση Ασωμάτων
6/10/19,
16:00
Δόξα Προσκυνητών 2 : 1 Ορφέας Στρύμης
6/10/19,
16:00
Νέος Ρωμά 3 : 2 ΑΣ Αγιοχωρίου
6/10/19,
16:00
ΑΟ Αρσακείου 2 : 1 Πόντος Κομοτηνής
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/19,
16:00
Ατσάλι Αρχοντικών 4 : 1 ΑΟ Αρσακείου
13/10/19,
16:00
Ένωση Ασωμάτων 2 : 1 Νέος Ρωμά
13/10/19,
16:00
Ορφέας Στρύμης 0 : 1 Πόντος Θρυλορίου
13/10/19,
16:00
Ελπίδες Κομοτηνής 0 : 8 Κομψάτος Πολυάνθου
13/10/19,
16:00
Πόντος Κομοτηνής 2 : 3 Ηρακλής Σαπών
13/10/19,
16:00
Νεολαία Αλανότοπου 2 : 1 ΑΕ Κομοτηνής
13/10/19,
16:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 7 : 0 ΑΣ Αγιοχωρίου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/19,
16:00
Δόξα Προσκυνητών 7 : 1 Ελπίδες Κομοτηνής
20/10/19,
16:00
Νέος Ρωμά 4 : 2 Πόντος Κομοτηνής
20/10/19,
16:00
ΑΟ Αρσακείου 0 : 0 Νεολαία Αλανότοπου
20/10/19,
16:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 4 : 2 Ένωση Ασωμάτων
20/10/19,
16:00
Ηρακλής Σαπών 1 : 2 Ατσάλι Αρχοντικών
20/10/19,
16:00
Κομψάτος Πολυάνθου 4 : 1 ΑΕ Κομοτηνής
20/10/19,
16:00
ΑΣ Αγιοχωρίου 1 : 5 Ορφέας Στρύμης
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/10/19,
15:00
Ατσάλι Αρχοντικών 2 : 1 Νέος Ρωμά
27/10/19,
15:00
Δόξα Προσκυνητών 3 : 2 Κομψάτος Πολυάνθου
27/10/19,
15:00
ΑΕ Κομοτηνής 2 : 3 ΑΟ Αρσακείου
27/10/19,
15:00
Ορφέας Στρύμης 2 : 3 Ένωση Ασωμάτων
27/10/19,
15:00
Ελπίδες Κομοτηνής 1 : 10 Πόντος Θρυλορίου
27/10/19,
15:00
Πόντος Κομοτηνής 0 : 1 Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
27/10/19,
15:00
Νεολαία Αλανότοπου 3 : 2 Ηρακλής Σαπών
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/19,
15:00
ΑΣ Αγιοχωρίου 6 : 2 Ελπίδες Κομοτηνής
3/11/19,
15:00
Κομψάτος Πολυάνθου 1 : 1 ΑΟ Αρσακείου
3/11/19,
15:00
Νέος Ρωμά 3 : 1 Νεολαία Αλανότοπου
3/11/19,
15:00
Πόντος Θρυλορίου 1 : 3 Δόξα Προσκυνητών
3/11/19,
15:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 3 : 1 Ατσάλι Αρχοντικών
3/11/19,
15:00
Ηρακλής Σαπών 1 : 1 ΑΕ Κομοτηνής
3/11/19,
15:00
Ορφέας Στρύμης 1 : 0 Πόντος Κομοτηνής
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/19,
15:00
Δόξα Προσκυνητών 1 : 1 ΑΣ Αγιοχωρίου
10/11/19,
15:00
Ατσάλι Αρχοντικών 1 : 4 Ορφέας Στρύμης
10/11/19,
15:00
ΑΕ Κομοτηνής 0 : 7 Νέος Ρωμά
10/11/19,
15:00
Πόντος Θρυλορίου 2 : 2 Κομψάτος Πολυάνθου
10/11/19,
15:00
Ελπίδες Κομοτηνής 1 : 5 Ένωση Ασωμάτων
10/11/19,
15:00
ΑΟ Αρσακείου 4 : 3 Ηρακλής Σαπών
10/11/19,
15:00
Νεολαία Αλανότοπου 1 : 3 Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/19,
15:00
ΑΣ Αγιοχωρίου 2 : 9 Πόντος Θρυλορίου
17/11/19,
15:00
Πόντος Κομοτηνής 1 : 1 Ελπίδες Κομοτηνής
17/11/19,
15:00
Νέος Ρωμά 2 : 0 ΑΟ Αρσακείου
17/11/19,
15:00
Ορφέας Στρύμης 4 : 1 Νεολαία Αλανότοπου
17/11/19,
15:00
Ένωση Ασωμάτων 2 : 1 Δόξα Προσκυνητών
17/11/19,
15:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 7 : 2 ΑΕ Κομοτηνής
17/11/19,
15:00
Κομψάτος Πολυάνθου 3 : 0 Ηρακλής Σαπών
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/19,
15:00
ΑΣ Αγιοχωρίου 0 : 4 Κομψάτος Πολυάνθου
1/12/19,
15:00
Δόξα Προσκυνητών 3 : 1 Πόντος Κομοτηνής
1/12/19,
15:00
Ηρακλής Σαπών 1 : 2 Νέος Ρωμά
1/12/19,
15:00
ΑΕ Κομοτηνής 0 : 2 Ορφέας Στρύμης
1/12/19,
15:00
Πόντος Θρυλορίου 5 : 1 Ένωση Ασωμάτων
1/12/19,
15:00
Ελπίδες Κομοτηνής 1 : 5 Ατσάλι Αρχοντικών
1/12/19,
15:00
ΑΟ Αρσακείου 3 : 3 Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/19,
15:00
Πόντος Κομοτηνής 0 : 3 Πόντος Θρυλορίου
8/12/19,
15:00
Κομψάτος Πολυάνθου 2 : 4 Νέος Ρωμά
8/12/19,
15:00
Ορφέας Στρύμης 4 : 4 ΑΟ Αρσακείου
8/12/19,
15:00
Ένωση Ασωμάτων 4 : 0 ΑΣ Αγιοχωρίου
8/12/19,
15:00
Ατσάλι Αρχοντικών 1 : 2 Δόξα Προσκυνητών
8/12/19,
15:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 2 : 1 Ηρακλής Σαπών
8/12/19,
15:00
Νεολαία Αλανότοπου 5 : 2 Ελπίδες Κομοτηνής
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/19,
15:00
ΑΣ Αγιοχωρίου - : - Πόντος Κομοτηνής
15/12/19,
15:00
ΑΕ Κομοτηνής - : - Ελπίδες Κομοτηνής
15/12/19,
15:00
Ηρακλής Σαπών - : - Ορφέας Στρύμης
15/12/19,
15:00
Πόντος Θρυλορίου - : - Ατσάλι Αρχοντικών
15/12/19,
15:00
Ένωση Ασωμάτων - : - Κομψάτος Πολυάνθου
15/12/19,
15:00
Νέος Ρωμά - : - Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
15/12/19,
15:00
Δόξα Προσκυνητών - : - Νεολαία Αλανότοπου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣ Αγιοχωρίου - : - Νεολαία Αλανότοπου
Ηρακλής Σαπών - : - Ελπίδες Κομοτηνής
Πόντος Κομοτηνής - : - Κομψάτος Πολυάνθου
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων - : - Ορφέας Στρύμης
Πόντος Θρυλορίου - : - ΑΕ Κομοτηνής
Ένωση Ασωμάτων - : - Ατσάλι Αρχοντικών
ΑΟ Αρσακείου - : - Δόξα Προσκυνητών
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Πόντος Κομοτηνής - : - Ένωση Ασωμάτων
Ελπίδες Κομοτηνής - : - ΑΟ Αρσακείου
Ορφέας Στρύμης - : - Νέος Ρωμά
ΑΕ Κομοτηνής - : - Δόξα Προσκυνητών
Ατσάλι Αρχοντικών - : - ΑΣ Αγιοχωρίου
Κομψάτος Πολυάνθου - : - Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
Νεολαία Αλανότοπου - : - Πόντος Θρυλορίου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κομψάτος Πολυάνθου - : - Ορφέας Στρύμης
ΑΕ Κομοτηνής - : - ΑΣ Αγιοχωρίου
Ατσάλι Αρχοντικών - : - Πόντος Κομοτηνής
Δόξα Προσκυνητών - : - Ηρακλής Σαπών
Νεολαία Αλανότοπου - : - Ένωση Ασωμάτων
ΑΟ Αρσακείου - : - Πόντος Θρυλορίου
Ελπίδες Κομοτηνής - : - Νέος Ρωμά
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Πόντος Κομοτηνής - : - Νεολαία Αλανότοπου
ΑΣ Αγιοχωρίου - : - ΑΟ Αρσακείου
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων - : - Ελπίδες Κομοτηνής
Ηρακλής Σαπών - : - Πόντος Θρυλορίου
Ένωση Ασωμάτων - : - ΑΕ Κομοτηνής
Ατσάλι Αρχοντικών - : - Κομψάτος Πολυάνθου
Νέος Ρωμά - : - Δόξα Προσκυνητών
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Κομοτηνής - : - Πόντος Κομοτηνής
Ηρακλής Σαπών - : - ΑΣ Αγιοχωρίου
Δόξα Προσκυνητών - : - Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
Νεολαία Αλανότοπου - : - Ατσάλι Αρχοντικών
ΑΟ Αρσακείου - : - Ένωση Ασωμάτων
Ελπίδες Κομοτηνής - : - Ορφέας Στρύμης
Πόντος Θρυλορίου - : - Νέος Ρωμά