ΕΠΣ Ξάνθης - Α' Κατηγορία 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Βιστωνίδας 3 : 0 Αστέρας Μαγικού
29/9/18,
17:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού 2 : 1 Απόλλων Ξάνθης
29/9/18,
17:00
Άρης Πετεινού 1 : 0 Φίλιππος Δροσερού
29/9/18,
17:00
Ερμής Μάνδρας 0 : 0 Εχίνος Σπορ
29/9/18,
17:00
Κεσσάνη Ερασμίου 1 : 5 Αναγέννηση Θαλασσιάς
29/9/18,
17:00
ΑΕ Ξάνθης 0 : 4 Άτλας Σελίνου
29/9/18,
17:00
Κεντητή Ξάνθης 0 : 2 Απόλλων Διομήδειας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αστέρας Μαγικού 0 : 3 Κεσσάνη Ερασμίου
6/10/18,
16:30
Εχίνος Σπορ 4 : 1 ΑΟ Βιστωνίδας
6/10/18,
16:30
Αναγέννηση Θαλασσιάς 5 : 1 Φίλιππος Δροσερού
6/10/18,
16:30
Άτλας Σελίνου 1 : 1 Κεντητή Ξάνθης
6/10/18,
16:30
Ερμής Μάνδρας 0 : 4 Ηρακλής Ν. Ζυγού
6/10/18,
16:30
Απόλλων Ξάνθης 4 : 2 ΑΕ Ξάνθης
6/10/18,
16:30
Απόλλων Διομήδειας 0 : 1 Άρης Πετεινού
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φίλιππος Δροσερού 3 : 0 Αστέρας Μαγικού
13/10/18,
16:00
Κεσσάνη Ερασμίου 1 : 2 Εχίνος Σπορ
13/10/18,
16:00
Άρης Πετεινού 5 : 1 Άτλας Σελίνου
13/10/18,
16:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού 9 : 0 ΑΕ Ξάνθης
13/10/18,
16:00
ΑΟ Βιστωνίδας 0 : 0 Ερμής Μάνδρας
13/10/18,
16:00
Κεντητή Ξάνθης 3 : 1 Απόλλων Ξάνθης
13/10/18,
16:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς 4 : 0 Απόλλων Διομήδειας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αστέρας Μαγικού 0 : 3 Απόλλων Διομήδειας
20/10/18,
16:00
ΑΟ Βιστωνίδας 1 : 0 Ηρακλής Ν. Ζυγού
20/10/18,
16:00
Εχίνος Σπορ 1 : 3 Φίλιππος Δροσερού
20/10/18,
16:00
ΑΕ Ξάνθης 1 : 3 Κεντητή Ξάνθης
20/10/18,
16:00
Άτλας Σελίνου 0 : 2 Αναγέννηση Θαλασσιάς
20/10/18,
16:00
Ερμής Μάνδρας 4 : 1 Κεσσάνη Ερασμίου
20/10/18,
16:00
Απόλλων Ξάνθης 3 : 3 Άρης Πετεινού
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αστέρας Μαγικού 0 : 3 Άτλας Σελίνου
27/10/18,
16:00
Κεσσάνη Ερασμίου 0 : 2 ΑΟ Βιστωνίδας
27/10/18,
16:00
Απόλλων Διομήδειας 0 : 1 Εχίνος Σπορ
27/10/18,
16:00
Άρης Πετεινού 2 : 0 ΑΕ Ξάνθης
27/10/18,
16:00
Φίλιππος Δροσερού 1 : 2 Ερμής Μάνδρας
27/10/18,
16:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού 3 : 0 Κεντητή Ξάνθης
27/10/18,
16:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς 1 : 1 Απόλλων Ξάνθης
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απόλλων Ξάνθης 3 : 0 Αστέρας Μαγικού
3/11/18,
15:00
ΑΟ Βιστωνίδας 0 : 12 Φίλιππος Δροσερού
3/11/18,
15:00
Εχίνος Σπορ 1 : 6 Άτλας Σελίνου
3/11/18,
15:00
ΑΕ Ξάνθης 0 : 6 Αναγέννηση Θαλασσιάς
3/11/18,
15:00
Κεσσάνη Ερασμίου 0 : 3 Ηρακλής Ν. Ζυγού
3/11/18,
15:00
Ερμής Μάνδρας 4 : 5 Απόλλων Διομήδειας
3/11/18,
15:00
Κεντητή Ξάνθης 1 : 1 Άρης Πετεινού
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αστέρας Μαγικού 0 : 3 ΑΕ Ξάνθης
10/11/18,
15:00
Απόλλων Διομήδειας 1 : 5 ΑΟ Βιστωνίδας
10/11/18,
15:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού 3 : 0 Άρης Πετεινού
10/11/18,
15:00
Φίλιππος Δροσερού 5 : 2 Κεσσάνη Ερασμίου
10/11/18,
15:00
Άτλας Σελίνου 1 : 0 Ερμής Μάνδρας
10/11/18,
15:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς 1 : 0 Κεντητή Ξάνθης
10/11/18,
15:00
Εχίνος Σπορ 0 : 2 Απόλλων Ξάνθης
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κεντητή Ξάνθης 3 : 0 Αστέρας Μαγικού
17/11/18,
15:00
Φίλιππος Δροσερού 1 : 3 Ηρακλής Ν. Ζυγού
17/11/18,
15:00
ΑΟ Βιστωνίδας 2 : 0 Άτλας Σελίνου
17/11/18,
15:00
Άρης Πετεινού 0 : 2 Αναγέννηση Θαλασσιάς
17/11/18,
15:00
ΑΕ Ξάνθης 0 : 0 Εχίνος Σπορ
17/11/18,
15:00
Κεσσάνη Ερασμίου 3 : 1 Απόλλων Διομήδειας
17/11/18,
15:00
Ερμής Μάνδρας 1 : 3 Απόλλων Ξάνθης
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αστέρας Μαγικού 0 : 3 Άρης Πετεινού
24/11/18,
15:00
Απόλλων Διομήδειας 1 : 2 Φίλιππος Δροσερού
24/11/18,
15:00
Απόλλων Ξάνθης 0 : 1 ΑΟ Βιστωνίδας
24/11/18,
15:00
ΑΕ Ξάνθης 2 : 1 Ερμής Μάνδρας
24/11/18,
15:00
Άτλας Σελίνου 1 : 0 Κεσσάνη Ερασμίου
24/11/18,
15:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού 0 : 1 Αναγέννηση Θαλασσιάς
24/11/18,
15:00
Εχίνος Σπορ 2 : 2 Κεντητή Ξάνθης
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αναγέννηση Θαλασσιάς 3 : 0 Αστέρας Μαγικού
1/12/18,
15:00
Φίλιππος Δροσερού 5 : 0 Άτλας Σελίνου
1/12/18,
15:00
ΑΟ Βιστωνίδας 3 : 2 ΑΕ Ξάνθης
1/12/18,
15:00
Άρης Πετεινού 2 : 2 Εχίνος Σπορ
1/12/18,
15:00
Απόλλων Διομήδειας 0 : 3 Ηρακλής Ν. Ζυγού
1/12/18,
15:00
Κεσσάνη Ερασμίου 1 : 0 Απόλλων Ξάνθης
1/12/18,
15:00
Κεντητή Ξάνθης 2 : 0 Ερμής Μάνδρας
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ηρακλής Ν. Ζυγού 3 : 0 Αστέρας Μαγικού
8/12/18,
15:00
Απόλλων Ξάνθης 2 : 2 Φίλιππος Δροσερού
8/12/18,
15:00
Ερμής Μάνδρας 1 : 3 Άρης Πετεινού
8/12/18,
15:00
Άτλας Σελίνου 3 : 2 Απόλλων Διομήδειας
8/12/18,
15:00
ΑΕ Ξάνθης 2 : 2 Κεσσάνη Ερασμίου
8/12/18,
15:00
Εχίνος Σπορ 0 : 4 Αναγέννηση Θαλασσιάς
8/12/18,
15:00
Κεντητή Ξάνθης 0 : 0 ΑΟ Βιστωνίδας
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αστέρας Μαγικού 0 : 3 Εχίνος Σπορ
15/12/18,
15:00
Άτλας Σελίνου 0 : 6 Ηρακλής Ν. Ζυγού
15/12/18,
15:00
Φίλιππος Δροσερού 5 : 2 ΑΕ Ξάνθης
15/12/18,
15:00
Άρης Πετεινού 1 : 0 ΑΟ Βιστωνίδας
15/12/18,
15:00
Απόλλων Διομήδειας 1 : 2 Απόλλων Ξάνθης
15/12/18,
15:00
Κεσσάνη Ερασμίου 0 : 0 Κεντητή Ξάνθης
15/12/18,
15:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς 8 : 0 Ερμής Μάνδρας
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ερμής Μάνδρας 3 : 0 Αστέρας Μαγικού
20/1/19,
15:00
Κεντητή Ξάνθης 1 : 2 Φίλιππος Δροσερού
20/1/19,
15:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού 3 : 2 Εχίνος Σπορ
20/1/19,
15:00
ΑΟ Βιστωνίδας 0 : 3 Αναγέννηση Θαλασσιάς
21/1/19,
15:00
Άρης Πετεινού 7 : 0 Κεσσάνη Ερασμίου
21/1/19,
15:00
ΑΕ Ξάνθης 0 : 1 Απόλλων Διομήδειας
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αναγέννηση Θαλασσιάς 0 : 3 Κεσσάνη Ερασμίου
Αστέρας Μαγικού 0 : 3 ΑΟ Βιστωνίδας
3/2/19,
15:00
Απόλλων Ξάνθης 1 : 2 Ηρακλής Ν. Ζυγού
3/2/19,
15:00
Φίλιππος Δροσερού 1 : 1 Άρης Πετεινού
3/2/19,
15:00
Απόλλων Διομήδειας 1 : 2 Κεντητή Ξάνθης
3/2/19,
15:00
Εχίνος Σπορ 1 : 0 Ερμής Μάνδρας
3/2/19,
15:00
Άτλας Σελίνου 1 : 2 ΑΕ Ξάνθης
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κεσσάνη Ερασμίου 3 : 0 Αστέρας Μαγικού
10/2/19,
15:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού 3 : 1 Ερμής Μάνδρας
10/2/19,
15:00
Κεντητή Ξάνθης 0 : 3 Άτλας Σελίνου
10/2/19,
15:00
ΑΟ Βιστωνίδας 2 : 1 Εχίνος Σπορ
10/2/19,
15:00
Φίλιππος Δροσερού 1 : 0 Αναγέννηση Θαλασσιάς
10/2/19,
15:00
ΑΕ Ξάνθης 0 : 2 Απόλλων Ξάνθης
10/2/19,
15:00
Άρης Πετεινού 4 : 3 Απόλλων Διομήδειας
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αστέρας Μαγικού 0 : 3 Φίλιππος Δροσερού
17/2/19,
15:00
Ερμής Μάνδρας 0 : 0 ΑΟ Βιστωνίδας
17/2/19,
15:00
Άτλας Σελίνου 0 : 3 Άρης Πετεινού
17/2/19,
15:00
ΑΕ Ξάνθης 0 : 5 Ηρακλής Ν. Ζυγού
17/2/19,
15:00
Εχίνος Σπορ 1 : 3 Κεσσάνη Ερασμίου
17/2/19,
15:00
Απόλλων Διομήδειας 0 : 3 Αναγέννηση Θαλασσιάς
17/2/19,
15:00
Απόλλων Ξάνθης 1 : 0 Κεντητή Ξάνθης
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απόλλων Διομήδειας 3 : 0 Αστέρας Μαγικού
3/3/19,
15:30
Κεσσάνη Ερασμίου 1 : 0 Ερμής Μάνδρας
3/3/19,
15:30
Άρης Πετεινού 1 : 0 Απόλλων Ξάνθης
3/3/19,
15:30
Ηρακλής Ν. Ζυγού 2 : 0 ΑΟ Βιστωνίδας
3/3/19,
15:30
Φίλιππος Δροσερού 3 : 2 Εχίνος Σπορ
3/3/19,
15:30
Κεντητή Ξάνθης 2 : 0 ΑΕ Ξάνθης
3/3/19,
15:30
Αναγέννηση Θαλασσιάς 6 : 0 Άτλας Σελίνου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/3/19,
16:00
Απόλλων Ξάνθης 3 : 2 Άτλας Σελίνου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άτλας Σελίνου 3 : 0 Αστέρας Μαγικού
17/3/19,
16:00
Ερμής Μάνδρας 0 : 1 Φίλιππος Δροσερού
17/3/19,
16:00
Κεντητή Ξάνθης 1 : 4 Ηρακλής Ν. Ζυγού
17/3/19,
16:00
Απόλλων Ξάνθης 0 : 1 Αναγέννηση Θαλασσιάς
17/3/19,
16:00
ΑΟ Βιστωνίδας 0 : 1 Κεσσάνη Ερασμίου
17/3/19,
16:00
Εχίνος Σπορ 3 : 1 Απόλλων Διομήδειας
17/3/19,
16:00
ΑΕ Ξάνθης 0 : 2 Άρης Πετεινού
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ηρακλής Ν. Ζυγού - : - Κεσσάνη Ερασμίου
Απόλλων Διομήδειας - : - Ερμής Μάνδρας
Άρης Πετεινού - : - Κεντητή Ξάνθης
Αστέρας Μαγικού - : - Απόλλων Ξάνθης
Φίλιππος Δροσερού - : - ΑΟ Βιστωνίδας
Άτλας Σελίνου - : - Εχίνος Σπορ
Αναγέννηση Θαλασσιάς - : - ΑΕ Ξάνθης
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κεσσάνη Ερασμίου - : - Φίλιππος Δροσερού
Άρης Πετεινού - : - Ηρακλής Ν. Ζυγού
Ερμής Μάνδρας - : - Άτλας Σελίνου
Κεντητή Ξάνθης - : - Αναγέννηση Θαλασσιάς
Απόλλων Ξάνθης - : - Εχίνος Σπορ
ΑΟ Βιστωνίδας - : - Απόλλων Διομήδειας
ΑΕ Ξάνθης - : - Αστέρας Μαγικού
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απόλλων Διομήδειας - : - Κεσσάνη Ερασμίου
Απόλλων Ξάνθης - : - Ερμής Μάνδρας
Αστέρας Μαγικού - : - Κεντητή Ξάνθης
Ηρακλής Ν. Ζυγού - : - Φίλιππος Δροσερού
Άτλας Σελίνου - : - ΑΟ Βιστωνίδας
Αναγέννηση Θαλασσιάς - : - Άρης Πετεινού
Εχίνος Σπορ - : - ΑΕ Ξάνθης
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κεσσάνη Ερασμίου - : - Άτλας Σελίνου
Αναγέννηση Θαλασσιάς - : - Ηρακλής Ν. Ζυγού
Κεντητή Ξάνθης - : - Εχίνος Σπορ
Φίλιππος Δροσερού - : - Απόλλων Διομήδειας
ΑΟ Βιστωνίδας - : - Απόλλων Ξάνθης
Άρης Πετεινού - : - Αστέρας Μαγικού
Ερμής Μάνδρας - : - ΑΕ Ξάνθης
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ηρακλής Ν. Ζυγού - : - Απόλλων Διομήδειας
Απόλλων Ξάνθης - : - Κεσσάνη Ερασμίου
Αστέρας Μαγικού - : - Αναγέννηση Θαλασσιάς
Ερμής Μάνδρας - : - Κεντητή Ξάνθης
Άτλας Σελίνου - : - Φίλιππος Δροσερού
ΑΕ Ξάνθης - : - ΑΟ Βιστωνίδας
Εχίνος Σπορ - : - Άρης Πετεινού
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απόλλων Διομήδειας - : - Άτλας Σελίνου
Αναγέννηση Θαλασσιάς - : - Εχίνος Σπορ
Φίλιππος Δροσερού - : - Απόλλων Ξάνθης
Κεσσάνη Ερασμίου - : - ΑΕ Ξάνθης
Αστέρας Μαγικού - : - Ηρακλής Ν. Ζυγού
Άρης Πετεινού - : - Ερμής Μάνδρας
ΑΟ Βιστωνίδας - : - Κεντητή Ξάνθης
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ηρακλής Ν. Ζυγού - : - Άτλας Σελίνου
ΑΕ Ξάνθης - : - Φίλιππος Δροσερού
Εχίνος Σπορ - : - Αστέρας Μαγικού
ΑΟ Βιστωνίδας - : - Άρης Πετεινού
Απόλλων Ξάνθης - : - Απόλλων Διομήδειας
Κεντητή Ξάνθης - : - Κεσσάνη Ερασμίου
Ερμής Μάνδρας - : - Αναγέννηση Θαλασσιάς
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άτλας Σελίνου - : - Απόλλων Ξάνθης
Φίλιππος Δροσερού - : - Κεντητή Ξάνθης
Κεσσάνη Ερασμίου - : - Άρης Πετεινού
Αστέρας Μαγικού - : - Ερμής Μάνδρας
Απόλλων Διομήδειας - : - ΑΕ Ξάνθης
Εχίνος Σπορ - : - Ηρακλής Ν. Ζυγού
Αναγέννηση Θαλασσιάς - : - ΑΟ Βιστωνίδας