ΕΠΣ Ξάνθης - Β' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/9/19,
17:00
Αετός Τοξοτών 3 : 1 Σμίνθη Ξάνθης
22/9/19,
17:00
ΑΠΟΞ 2 : 1 Ασπίς Πηγαδίων
22/9/19,
17:00
Κένταυρος 3 : 2 Δόξα Σταυρούπολης
22/9/19,
17:00
Δόξα Μυρωδάτου 1 : 1 Αναγέννηση Π. Χρύσας
22/9/19,
17:00
Ατρόμητος Χρύσας 0 : 2 ΑΕ Ξάνθης
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/9/19,
11:30
ΑΕ Ξάνθης 4 : 0 Κένταυρος
29/9/19,
11:30
Αετός Γοργόνας 0 : 1 ΑΠΟΞ
29/9/19,
11:30
Δόξα Σταυρούπολης 3 : 1 Σμίνθη Ξάνθης
29/9/19,
11:30
Ασπίς Πηγαδίων 4 : 2 Δόξα Μυρωδάτου
29/9/19,
11:30
Αναγέννηση Π. Χρύσας 0 : 2 Αετός Τοξοτών
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/19,
16:30
ΑΠΟΞ 2 : 0 Δόξα Μυρωδάτου
6/10/19,
16:30
Σμίνθη Ξάνθης 3 : 2 ΑΕ Ξάνθης
6/10/19,
16:30
Ατρόμητος Χρύσας 1 : 3 Αετός Γοργόνας
6/10/19,
16:30
Αετός Τοξοτών 1 : 0 Ασπίς Πηγαδίων
6/10/19,
16:30
Δόξα Σταυρούπολης 3 : 0 Αναγέννηση Π. Χρύσας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/19,
16:30
Αετός Γοργόνας 2 : 2 Κένταυρος
13/10/19,
16:30
Ασπίς Πηγαδίων 1 : 1 Δόξα Σταυρούπολης
13/10/19,
16:30
ΑΕ Ξάνθης 4 : 2 Αναγέννηση Π. Χρύσας
13/10/19,
16:30
Ατρόμητος Χρύσας 0 : 1 ΑΠΟΞ
13/10/19,
16:30
Δόξα Μυρωδάτου 1 : 5 Αετός Τοξοτών
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/19,
16:00
Δόξα Σταυρούπολης 4 : 1 Δόξα Μυρωδάτου
20/10/19,
16:00
Σμίνθη Ξάνθης 2 : 0 Αετός Γοργόνας
20/10/19,
16:00
ΑΠΟΞ 1 : 0 Αετός Τοξοτών
20/10/19,
16:00
ΑΕ Ξάνθης 3 : 0 Ασπίς Πηγαδίων
20/10/19,
16:00
Κένταυρος 1 : 2 Ατρόμητος Χρύσας
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/10/19,
16:00
Αετός Γοργόνας 0 : 0 Αναγέννηση Π. Χρύσας
27/10/19,
16:00
Κένταυρος 0 : 0 ΑΠΟΞ
27/10/19,
16:00
Αετός Τοξοτών 3 : 2 Δόξα Σταυρούπολης
27/10/19,
16:00
Ατρόμητος Χρύσας 1 : 1 Σμίνθη Ξάνθης
27/10/19,
16:00
Δόξα Μυρωδάτου 0 : 3 ΑΕ Ξάνθης
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/19,
15:30
ΑΠΟΞ 0 : 4 Δόξα Σταυρούπολης
3/11/19,
15:30
Ασπίς Πηγαδίων 2 : 0 Αετός Γοργόνας
3/11/19,
15:30
Σμίνθη Ξάνθης 1 : 2 Κένταυρος
3/11/19,
15:30
ΑΕ Ξάνθης 1 : 2 Αετός Τοξοτών
3/11/19,
15:30
Αναγέννηση Π. Χρύσας 0 : 0 Ατρόμητος Χρύσας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/19,
15:00
Δόξα Σταυρούπολης 0 : 0 ΑΕ Ξάνθης
10/11/19,
15:00
Κένταυρος 1 : 1 Αναγέννηση Π. Χρύσας
10/11/19,
15:00
Ατρόμητος Χρύσας 0 : 0 Ασπίς Πηγαδίων
10/11/19,
15:00
Σμίνθη Ξάνθης 0 : 4 ΑΠΟΞ
10/11/19,
15:00
Δόξα Μυρωδάτου 1 : 2 Αετός Γοργόνας
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/19,
15:00
Ασπίς Πηγαδίων 0 : 2 Κένταυρος
17/11/19,
15:00
Αετός Γοργόνας 2 : 3 Αετός Τοξοτών
17/11/19,
15:00
ΑΠΟΞ 0 : 2 ΑΕ Ξάνθης
17/11/19,
15:00
Δόξα Μυρωδάτου 0 : 4 Ατρόμητος Χρύσας
17/11/19,
15:00
Αναγέννηση Π. Χρύσας 2 : 1 Σμίνθη Ξάνθης
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/19,
14:30
Ασπίς Πηγαδίων 0 : 4 Αναγέννηση Π. Χρύσας
1/12/19,
14:30
Αετός Τοξοτών 3 : 1 Κένταυρος
1/12/19,
14:30
Αετός Γοργόνας 1 : 2 ΑΕ Ξάνθης
1/12/19,
14:30
Δόξα Μυρωδάτου 1 : 1 Σμίνθη Ξάνθης
1/12/19,
14:30
Ατρόμητος Χρύσας 3 : 3 Δόξα Σταυρούπολης
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/19,
15:00
Αναγέννηση Π. Χρύσας 1 : 0 ΑΠΟΞ
8/12/19,
15:00
Αετός Τοξοτών 1 : 3 Ατρόμητος Χρύσας
8/12/19,
15:00
Σμίνθη Ξάνθης 3 : 7 Ασπίς Πηγαδίων
8/12/19,
15:00
Δόξα Σταυρούπολης 6 : 1 Αετός Γοργόνας
22/12/19,
14:30
Κένταυρος 4 : 0 Δόξα Μυρωδάτου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/1/20,
15:00
Σμίνθη Ξάνθης 0 : 1 Αετός Τοξοτών
18/1/20,
15:00
Ασπίς Πηγαδίων 2 : 2 ΑΠΟΞ
18/1/20,
15:00
Δόξα Σταυρούπολης 2 : 2 Κένταυρος
18/1/20,
15:00
Αναγέννηση Π. Χρύσας 5 : 0 Δόξα Μυρωδάτου
18/1/20,
15:00
ΑΕ Ξάνθης 2 : 0 Ατρόμητος Χρύσας
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/1/20,
15:00
ΑΠΟΞ 0 : 2 Αετός Γοργόνας
25/1/20,
15:00
Σμίνθη Ξάνθης 2 : 1 Δόξα Σταυρούπολης
25/1/20,
15:00
Δόξα Μυρωδάτου 0 : 3 Ασπίς Πηγαδίων
25/1/20,
15:00
Αετός Τοξοτών 2 : 0 Αναγέννηση Π. Χρύσας
25/1/20,
15:00
Κένταυρος 0 : 2 ΑΕ Ξάνθης
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/2/20,
15:00
Αετός Γοργόνας 2 : 1 Ατρόμητος Χρύσας
1/2/20,
15:00
Ασπίς Πηγαδίων 0 : 1 Αετός Τοξοτών
1/2/20,
15:00
Αναγέννηση Π. Χρύσας 1 : 0 Δόξα Σταυρούπολης
1/2/20,
15:00
ΑΕ Ξάνθης 2 : 0 Σμίνθη Ξάνθης
1/2/20,
15:00
Δόξα Μυρωδάτου 0 : 1 ΑΠΟΞ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κένταυρος - : - Αετός Γοργόνας
8/2/20,
15:00
Δόξα Σταυρούπολης 4 : 2 Ασπίς Πηγαδίων
8/2/20,
15:00
Αναγέννηση Π. Χρύσας 0 : 1 ΑΕ Ξάνθης
8/2/20,
15:00
Αετός Τοξοτών 3 : 0 Δόξα Μυρωδάτου
8/2/20,
15:00
ΑΠΟΞ 1 : 1 Ατρόμητος Χρύσας
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/2/20,
15:30
Αετός Γοργόνας 0 : 5 Σμίνθη Ξάνθης
15/2/20,
15:30
Αετός Τοξοτών 1 : 0 ΑΠΟΞ
15/2/20,
15:30
Ασπίς Πηγαδίων 1 : 2 ΑΕ Ξάνθης
15/2/20,
15:30
Ατρόμητος Χρύσας 1 : 3 Κένταυρος
15/2/20,
15:30
Δόξα Μυρωδάτου 0 : 1 Δόξα Σταυρούπολης
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΟΞ - : - Κένταυρος
Δόξα Σταυρούπολης - : - Αετός Τοξοτών
Σμίνθη Ξάνθης - : - Ατρόμητος Χρύσας
ΑΕ Ξάνθης - : - Δόξα Μυρωδάτου
Αναγέννηση Π. Χρύσας - : - Αετός Γοργόνας
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Σταυρούπολης - : - ΑΠΟΞ
Κένταυρος - : - Σμίνθη Ξάνθης
Αετός Τοξοτών - : - ΑΕ Ξάνθης
Ατρόμητος Χρύσας - : - Αναγέννηση Π. Χρύσας
Αετός Γοργόνας - : - Ασπίς Πηγαδίων
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αναγέννηση Π. Χρύσας - : - Κένταυρος
Ασπίς Πηγαδίων - : - Ατρόμητος Χρύσας
ΑΠΟΞ - : - Σμίνθη Ξάνθης
Αετός Γοργόνας - : - Δόξα Μυρωδάτου
ΑΕ Ξάνθης - : - Δόξα Σταυρούπολης
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Ξάνθης - : - ΑΠΟΞ
Ατρόμητος Χρύσας - : - Δόξα Μυρωδάτου
Σμίνθη Ξάνθης - : - Αναγέννηση Π. Χρύσας
Κένταυρος - : - Ασπίς Πηγαδίων
Αετός Τοξοτών - : - Αετός Γοργόνας
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ασπίς Πηγαδίων - : - Σμίνθη Ξάνθης
Αετός Γοργόνας - : - Δόξα Σταυρούπολης
Δόξα Μυρωδάτου - : - Κένταυρος
Ατρόμητος Χρύσας - : - Αετός Τοξοτών
ΑΠΟΞ - : - Αναγέννηση Π. Χρύσας
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Σμίνθη Ξάνθης - : - Δόξα Μυρωδάτου
Δόξα Σταυρούπολης - : - Ατρόμητος Χρύσας
Αναγέννηση Π. Χρύσας - : - Ασπίς Πηγαδίων
Κένταυρος - : - Αετός Τοξοτών
ΑΕ Ξάνθης - : - Αετός Γοργόνας