ΕΠΣ Ξάνθης - Γ' Κατηγορία 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/10/18,
11:30
ΑΕΚ Κυψέλης 0 : 3 Ορφέας Ξάνθης - Β’
21/10/18,
11:30
Εθνικός Κιμμερίων 5 : 2 Κοτύλη Ξάνθης
21/10/18,
11:30
ΑΟ Βιστωνίδας - Β' 2 : 2 Φίλιππος Δροσερού - Β’
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/11/18,
11:30
Ορφέας Ξάνθης - Β’ 3 : 0 Εθνικός Κιμμερίων
4/11/18,
11:30
Φίλιππος Δροσερού - Β’ 5 : 2 Κοτύλη Ξάνθης
4/11/18,
11:30
Κένταυρος 4 : 1 ΑΕΚ Κυψέλης
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/11/18,
11:30
Φίλιππος Δροσερού - Β’ 2 : 0 Ορφέας Ξάνθης - Β’
11/11/18,
11:30
ΑΕΚ Κυψέλης 1 : 0 Εθνικός Κιμμερίων
11/11/18,
11:30
ΑΟ Βιστωνίδας - Β' 2 : 6 Κένταυρος
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/11/18,
11:30
ΑΟ Βιστωνίδας - Β' 0 : 1 ΑΕΚ Κυψέλης
18/11/18,
11:30
Εθνικός Κιμμερίων 3 : 1 Φίλιππος Δροσερού - Β’
18/11/18,
11:30
Κένταυρος 5 : 0 Κοτύλη Ξάνθης
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/11/18,
11:30
ΑΕΚ Κυψέλης 2 : 2 Φίλιππος Δροσερού - Β’
25/11/18,
11:30
Κοτύλη Ξάνθης 3 : 1 ΑΟ Βιστωνίδας - Β'
25/11/18,
11:30
Ορφέας Ξάνθης - Β’ 3 : 1 Κένταυρος
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/12/18,
11:30
ΑΟ Βιστωνίδας - Β' 1 : 2 Ορφέας Ξάνθης - Β’
2/12/18,
11:30
Εθνικός Κιμμερίων 3 : 3 Κένταυρος
2/12/18,
11:30
Κοτύλη Ξάνθης 0 : 2 ΑΕΚ Κυψέλης
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/12/18,
11:30
Εθνικός Κιμμερίων 4 : 0 ΑΟ Βιστωνίδας - Β'
9/12/18,
11:30
Ορφέας Ξάνθης - Β’ 4 : 1 Κοτύλη Ξάνθης
9/12/18,
11:30
Κένταυρος 5 : 1 Φίλιππος Δροσερού - Β’
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/2/19,
11:00
Ορφέας Ξάνθης - Β’ 3 : 0 ΑΕΚ Κυψέλης
3/2/19,
11:00
Κοτύλη Ξάνθης 2 : 0 Εθνικός Κιμμερίων
3/2/19,
11:00
Φίλιππος Δροσερού - Β’ 0 : 3 ΑΟ Βιστωνίδας - Β'
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κοτύλη Ξάνθης 3 : 0 Φίλιππος Δροσερού - Β’
10/2/19,
11:30
ΑΕΚ Κυψέλης 3 : 6 Κένταυρος
10/2/19,
11:30
Εθνικός Κιμμερίων 0 : 0 Ορφέας Ξάνθης - Β’
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κένταυρος 3 : 0 ΑΟ Βιστωνίδας - Β'
17/2/19,
11:30
Ορφέας Ξάνθης - Β’ 2 : 0 Φίλιππος Δροσερού - Β’
17/2/19,
11:30
Εθνικός Κιμμερίων 3 : 1 ΑΕΚ Κυψέλης
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕΚ Κυψέλης 3 : 0 ΑΟ Βιστωνίδας - Β'
3/3/19,
11:30
Κοτύλη Ξάνθης 0 : 6 Κένταυρος
3/3/19,
11:30
Φίλιππος Δροσερού - Β’ 0 : 0 Εθνικός Κιμμερίων
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Βιστωνίδας - Β' 0 : 3 Κοτύλη Ξάνθης
17/3/19,
11:30
Φίλιππος Δροσερού - Β’ 4 : 31 ΑΕΚ Κυψέλης
17/3/19,
11:30
Κένταυρος 3 : 0 Ορφέας Ξάνθης - Β’
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕΚ Κυψέλης - : - Κοτύλη Ξάνθης
Ορφέας Ξάνθης - Β’ - : - ΑΟ Βιστωνίδας - Β'
Κένταυρος - : - Εθνικός Κιμμερίων
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κοτύλη Ξάνθης - : - Ορφέας Ξάνθης - Β’
Φίλιππος Δροσερού - Β’ - : - Κένταυρος
ΑΟ Βιστωνίδας - Β' - : - Εθνικός Κιμμερίων