ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 4ος Όμιλος 2021-22
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/10/21,
16:30
ΥΜΗΤΤΟΣ 0 : 2 ΑΘΗΝΑΪΔΑ
2/10/21,
16:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1 : 2 ΠΕΥΚΗ
3/10/21,
11:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 3 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3/10/21,
16:30
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 : 3 ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
3/10/21,
16:30
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 : 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/10/21,
16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0 : 2 ΥΜΗΤΤΟΣ
9/10/21,
16:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 : 1 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
10/10/21,
11:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
10/10/21,
16:00
ΠΕΥΚΗ 3 : 0 ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10/10/21,
16:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 2 : 0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/10/21,
16:00
ΥΜΗΤΤΟΣ 0 : 0 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
16/10/21,
16:15
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 5 : 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
17/10/21,
12:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 : 4 ΠΕΥΚΗ
17/10/21,
16:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 : 6 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
17/10/21,
16:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0 : 0 ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/10/21,
16:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 : 0 ΑΘΗΝΑΪΔΑ
23/10/21,
16:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 5 : 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
23/10/21,
16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 4 : 0 ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
24/10/21,
11:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 1 ΥΜΗΤΤΟΣ
24/10/21,
16:00
ΠΕΥΚΗ 4 : 0 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - : - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ - : - ΠΕΥΚΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - : - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - : - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΠΕΥΚΗ - : - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΥΜΗΤΤΟΣ - : - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - : - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - : - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΠΕΥΚΗ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - : - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΕΥΚΗ - : - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - : - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΥΜΗΤΤΟΣ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - : - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΠΕΥΚΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - : - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - : - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - : - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΗ - : - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - : - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - : - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ