ΕΠΣ Κέρκυρας - Β' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΕΘ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ *
28/9/19,
16:30
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ 3 : 0 ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
28/9/19,
16:30
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ 4 : 1 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ *
29/9/19,
13:00
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ 2 : 2 ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
29/9/19,
13:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ 2 : 2 ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
29/9/19,
13:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ 0 : 4 ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ * 0 : 3 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ * 0 : 3 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
5/10/19,
13:00
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ 0 : 3 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
5/10/19,
16:30
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ 1 : 3 ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
5/10/19,
16:30
ΓΕΘ 0 : 1 ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
5/10/19,
16:30
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ 0 : 4 ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
6/10/19,
13:00
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 3 : 0 ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ 2 : 1 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
12/10/19,
16:00
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ 1 : 4 ΓΕΘ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ *
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ *
13/10/19,
12:30
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ 10 : 0 ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
13/10/19,
12:30
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ 4 : 1 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
13/10/19,
16:00
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 0 : 2 ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ * 0 : 3 ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
19/10/19,
16:00
ΓΕΘ 2 : 2 ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ * 0 : 3 ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
20/10/19,
12:30
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ 0 : 5 ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
20/10/19,
12:30
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ 1 : 3 ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
20/10/19,
12:30
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ 1 : 5 ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
20/10/19,
12:30
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ 3 : 1 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ *
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ *
26/10/19,
15:15
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ 3 : 2 ΓΕΘ
26/10/19,
15:15
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ 3 : 3 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
27/10/19,
11:30
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ 1 : 1 ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
27/10/19,
11:30
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ 3 : 0 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
27/10/19,
12:00
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ 4 : 0 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ * 0 : 3 ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ * 0 : 3 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
2/11/19,
11:00
ΓΕΘ 2 : 1 ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
2/11/19,
15:15
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ 4 : 3 ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
3/11/19,
11:30
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ 1 : 3 ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
3/11/19,
11:30
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ 0 : 6 ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
3/11/19,
11:30
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ 0 : 4 ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:15
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ 1 : 0 ΓΕΘ
9/11/19,
15:15
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ 1 : 1 ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
9/11/19,
15:15
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ 1 : 2 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
9/11/19,
15:15
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ 1 : 3 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
10/11/19,
11:30
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ 2 : 1 ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
10/11/19,
11:30
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 6 : 0 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ *
ΓΕΘ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ *
16/11/19,
15:15
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ 3 : 1 ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
16/11/19,
15:15
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ 3 : 1 ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
16/11/19,
15:15
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ 0 : 3 ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
17/11/19,
11:30
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ 1 : 0 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
17/11/19,
11:30
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ 1 : 1 ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ * 0 : 3 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ * 0 : 3 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
23/11/19,
15:15
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ 0 : 5 ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
23/11/19,
15:15
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ 4 : 0 ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
23/11/19,
15:15
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ 4 : 0 ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
24/11/19,
11:30
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ 2 : 0 ΓΕΘ
24/11/19,
11:30
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ 1 : 1 ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 1 : 0 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
30/11/19,
15:00
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ 2 : 0 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ *
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ *
1/12/19,
11:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ 0 : 1 ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
1/12/19,
11:00
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ 2 : 3 ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
1/12/19,
11:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ 0 : 2 ΓΕΘ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ 2 : 1 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ * 0 : 3 ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ * 0 : 3 ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
8/12/19,
11:00
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ 3 : 2 ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
8/12/19,
11:00
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ 1 : 4 ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
8/12/19,
11:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ 1 : 7 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
8/12/19,
11:30
ΓΕΘ 0 : 4 ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ *
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ *
14/12/19,
15:00
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 2 : 0 ΓΕΘ
15/12/19,
11:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ 3 : 1 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
15/12/19,
11:00
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ 5 : 0 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
15/12/19,
11:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ 2 : 0 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
15/12/19,
15:00
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ 0 : 1 ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ 3 : 1 ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
21/12/19,
15:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ 6 : 1 ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ *
ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ * 0 : 3 ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
22/12/19,
11:00
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ 5 : 1 ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
22/12/19,
11:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ 1 : 4 ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ * 0 : 3 ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ * 0 : 3 ΓΕΘ
4/1/20,
15:00
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ 3 : 5 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
5/1/20,
11:00
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ 2 : 4 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
5/1/20,
11:00
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 3 : 3 ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
5/1/20,
11:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ 4 : 4 ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/1/20,
15:00
ΓΕΘ 4 : 1 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/1/20,
15:00
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ 9 : 0 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ *
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ *
11/1/20,
15:00
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ 3 : 0 ΓΕΘ
12/1/20,
11:00
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ 6 : 1 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
12/1/20,
11:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ 1 : 6 ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
12/1/20,
11:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ 1 : 1 ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
12/1/20,
11:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ 1 : 0 ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ * 0 : 3 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ * 0 : 3 ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
18/1/20,
11:00
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ 3 : 2 ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
18/1/20,
15:00
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ 4 : 3 ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
19/1/20,
11:00
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ 0 : 7 ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
19/1/20,
11:00
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ 1 : 0 ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/1/20,
15:00
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ 1 : 2 ΓΕΘ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ *
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ *
26/1/20,
11:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ 1 : 2 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
26/1/20,
11:00
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ 4 : 0 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
26/1/20,
11:00
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ 3 : 2 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
26/1/20,
15:00
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 4 : 4 ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/1/20,
15:30
ΓΕΘ 0 : 4 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ * 0 : 3 ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ * 0 : 3 ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
1/2/20,
15:00
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ 1 : 1 ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
1/2/20,
15:00
ΓΕΘ 3 : 4 ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
2/2/20,
11:00
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ 1 : 3 ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
2/2/20,
11:00
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ 4 : 2 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
2/2/20,
12:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ 0 : 6 ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ *
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ *
8/2/20,
15:15
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ 2 : 0 ΓΕΘ
8/2/20,
15:15
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ 2 : 1 ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
9/2/20,
11:00
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 0 : 1 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
9/2/20,
11:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ 1 : 6 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
9/2/20,
11:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ 11 : 2 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/2/20,
15:15
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ 1 : 1 ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
15/2/20,
15:15
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ 1 : 0 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
15/2/20,
15:15
ΓΕΘ 1 : 6 ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
16/2/20,
11:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ 2 : 5 ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
16/2/20,
11:00
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ 4 : 0 ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
16/2/20,
13:30
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ 3 : 1 ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ * 0 : 3 ΓΕΘ
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ * 0 : 3 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
22/2/20,
15:30
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ 2 : 1 ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
22/2/20,
15:30
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ 3 : 2 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
23/2/20,
11:30
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 1 : 4 ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
23/2/20,
11:30
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ 1 : 4 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
23/2/20,
15:30
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ 0 : 0 ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ *
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ *
7/3/20,
15:30
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 1 : 2 ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
7/3/20,
15:30
ΓΕΘ 0 : 2 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
8/3/20,
11:30
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ 2 : 4 ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
8/3/20,
11:30
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ 3 : 0 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
8/3/20,
11:30
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ 1 : 2 ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ * - : - ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ - : - ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
ΓΕΘ - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ - : - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ * - : - ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ - : - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ - : - ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ - : - ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ - : - ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ *
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ - : - ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ - : - ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ *
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ - : - ΓΕΘ
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ - : - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ - : - ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ - : - ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ * - : - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ - : - ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ * - : - ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ - : - ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
ΓΕΘ - : - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ - : - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ - : - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ - : - ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ * - : - ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ - : - ΓΕΘ
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ - : - ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ *