Γ' Εθνική - 10ος Όμιλος 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/10/20,
16:00
ΑΟ Αγ. Νικολάου 2 : 1 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
18/10/20,
16:00
ΠΟΡΟΣ 0 : 1 Ηρόδοτος
18/10/20,
16:00
ΑΛΜΥΡΟΣ 1 : 6 Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας
18/10/20,
16:00
Ρεθυμνιακός 2 : 0 ΔΑΜΑΣΤΑ
18/10/20,
16:00
ΣΥΝΚΑ 3 : 0 Άρης Ρεθύμνου
18/10/20,
16:00
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 2 : 0 Πλατανιάς
18/10/20,
16:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0 : 1 Αστέρας Ρεθύμνου
18/10/20,
16:00
Α.Ε. Νεάπολης 0 : 2 Ατσαλένιος
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/10/20,
16:00
Αστέρας Ρεθύμνου 2 : 3 ΑΟ Αγ. Νικολάου
21/10/20,
16:00
Ατσαλένιος 1 : 3 ΔΑΜΑΣΤΑ
21/10/20,
16:00
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 0 : 1 ΣΥΝΚΑ
21/10/20,
16:00
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας 4 : 2 Α.Ε. Νεάπολης
21/10/20,
16:00
Πλατανιάς 0 : 6 ΑΛΜΥΡΟΣ
21/10/20,
16:00
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 0 : 2 ΓΙΟΥΧΤΑΣ
21/10/20,
16:00
Άρης Ρεθύμνου 0 : 1 ΠΟΡΟΣ
Ηρόδοτος 2 : 0 Ρεθυμνιακός
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/10/20,
15:00
ΑΛΜΥΡΟΣ 6 : 0 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
25/10/20,
15:00
Ρεθυμνιακός 4 : 0 Άρης Ρεθύμνου
25/10/20,
15:00
ΣΥΝΚΑ 4 : 0 Αστέρας Ρεθύμνου
25/10/20,
15:00
Ατσαλένιος 2 : 1 Ηρόδοτος
25/10/20,
15:00
ΠΟΡΟΣ 1 : 1 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
25/10/20,
15:00
Α.Ε. Νεάπολης 1 : 0 Πλατανιάς
25/10/20,
15:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2 : 2 ΑΟ Αγ. Νικολάου
25/10/20,
15:00
ΔΑΜΑΣΤΑ 4 : 0 Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/10/20,
15:00
Άρης Ρεθύμνου 1 : 3 Ατσαλένιος
1/11/20,
15:00
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας 1 : 1 Ηρόδοτος
1/11/20,
15:00
ΑΟ Αγ. Νικολάου 2 : 3 ΣΥΝΚΑ
1/11/20,
15:00
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 4 : 1 Α.Ε. Νεάπολης
1/11/20,
15:00
Πλατανιάς 1 : 1 ΔΑΜΑΣΤΑ
1/11/20,
15:00
Αστέρας Ρεθύμνου 1 : 2 ΠΟΡΟΣ
1/11/20,
15:00
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 2 : 1 Ρεθυμνιακός
1/11/20,
15:00
ΑΛΜΥΡΟΣ 1 : 1 ΓΙΟΥΧΤΑΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Ε. Νεάπολης - : - ΑΛΜΥΡΟΣ
Ατσαλένιος - : - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
ΠΟΡΟΣ - : - ΑΟ Αγ. Νικολάου
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας - : - Άρης Ρεθύμνου
ΔΑΜΑΣΤΑ - : - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
Ηρόδοτος - : - Πλατανιάς
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - : - ΣΥΝΚΑ
Ρεθυμνιακός - : - Αστέρας Ρεθύμνου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΣΥΝΚΑ - : - ΠΟΡΟΣ
Αστέρας Ρεθύμνου - : - Ατσαλένιος
ΑΛΜΥΡΟΣ - : - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - : - Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας
Πλατανιάς - : - Άρης Ρεθύμνου
ΑΟ Αγ. Νικολάου - : - Ρεθυμνιακός
Α.Ε. Νεάπολης - : - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - : - Ηρόδοτος
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρης Ρεθύμνου - : - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
ΔΑΜΑΣΤΑ - : - Α.Ε. Νεάπολης
Ρεθυμνιακός - : - ΣΥΝΚΑ
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας - : - Αστέρας Ρεθύμνου
Ηρόδοτος - : - ΑΛΜΥΡΟΣ
Πλατανιάς - : - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
Ατσαλένιος - : - ΑΟ Αγ. Νικολάου
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - : - ΠΟΡΟΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΟΡΟΣ - : - Ρεθυμνιακός
ΑΟ Αγ. Νικολάου - : - Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας
Α.Ε. Νεάπολης - : - Ηρόδοτος
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - : - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
ΣΥΝΚΑ - : - Ατσαλένιος
Αστέρας Ρεθύμνου - : - Πλατανιάς
ΔΑΜΑΣΤΑ - : - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ - : - Άρης Ρεθύμνου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ηρόδοτος - : - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - : - ΑΛΜΥΡΟΣ
Ατσαλένιος - : - ΠΟΡΟΣ
Αστέρας Ρεθύμνου - : - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
Άρης Ρεθύμνου - : - Α.Ε. Νεάπολης
Πλατανιάς - : - ΑΟ Αγ. Νικολάου
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - : - Ρεθυμνιακός
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας - : - ΣΥΝΚΑ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ρεθυμνιακός - : - Ατσαλένιος
ΑΛΜΥΡΟΣ - : - Αστέρας Ρεθύμνου
ΔΑΜΑΣΤΑ - : - Άρης Ρεθύμνου
ΑΟ Αγ. Νικολάου - : - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
ΠΟΡΟΣ - : - Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΣΥΝΚΑ - : - Πλατανιάς
Ηρόδοτος - : - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Α.Ε. Νεάπολης - : - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - : - ΣΥΝΚΑ
Άρης Ρεθύμνου - : - Ηρόδοτος
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας - : - Ρεθυμνιακός
ΑΟ Αγ. Νικολάου - : - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - : - ΔΑΜΑΣΤΑ
Πλατανιάς - : - ΠΟΡΟΣ
Αστέρας Ρεθύμνου - : - Α.Ε. Νεάπολης
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - : - Ατσαλένιος
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατσαλένιος - : - Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας
Α.Ε. Νεάπολης - : - ΑΟ Αγ. Νικολάου
Ηρόδοτος - : - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
ΣΥΝΚΑ - : - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ - : - Αστέρας Ρεθύμνου
Ρεθυμνιακός - : - Πλατανιάς
Άρης Ρεθύμνου - : - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΠΟΡΟΣ - : - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΛΜΥΡΟΣ - : - ΠΟΡΟΣ
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - : - Άρης Ρεθύμνου
ΣΥΝΚΑ - : - Α.Ε. Νεάπολης
Αστέρας Ρεθύμνου - : - Ηρόδοτος
Πλατανιάς - : - Ατσαλένιος
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - : - Ρεθυμνιακός
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - : - Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΟ Αγ. Νικολάου - : - ΔΑΜΑΣΤΑ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρης Ρεθύμνου - : - Αστέρας Ρεθύμνου
ΔΑΜΑΣΤΑ - : - ΣΥΝΚΑ
Ατσαλένιος - : - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
ΠΟΡΟΣ - : - Α.Ε. Νεάπολης
Ηρόδοτος - : - ΑΟ Αγ. Νικολάου
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας - : - Πλατανιάς
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - : - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Ρεθυμνιακός - : - ΑΛΜΥΡΟΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - : - Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας
Α.Ε. Νεάπολης - : - Ρεθυμνιακός
ΑΟ Αγ. Νικολάου - : - Άρης Ρεθύμνου
ΠΟΡΟΣ - : - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ - : - Ατσαλένιος
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - : - Πλατανιάς
ΣΥΝΚΑ - : - Ηρόδοτος
Αστέρας Ρεθύμνου - : - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ