Γ' Εθνική - 6ος Όμιλος 2021-22
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/10/21,
15:00
Αήττητος Σπάτων 1 : 2 ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
24/10/21,
15:00
Θύελλα Ραφήνας 0 : 2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
24/10/21,
15:00
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1 : 1 ΑΟ Πυλίου Κω
24/10/21,
15:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2 : 1 Εθνικός
25/10/21,
15:00
Αιολικός 2 : 1 ΑΠΟ Κερατσίνι
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/10/21,
15:00
Εθνικός 2 : 1 Θύελλα Ραφήνας
31/10/21,
15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι 0 : 4 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
31/10/21,
15:00
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 2 : 1 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
31/10/21,
15:00
ΚΑΡΑΒΑΣ 1 : 0 Αιολικός
1/11/21,
15:00
ΑΟ Πυλίου Κω 2 : 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/11/21,
15:00
Αήττητος Σπάτων 1 : 0 ΚΑΡΑΒΑΣ
7/11/21,
15:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 : 1 ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
7/11/21,
15:00
Αιολικός 1 : 0 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
7/11/21,
15:00
Θύελλα Ραφήνας 0 : 1 ΑΠΟ Κερατσίνι
7/11/21,
15:00
ΑΟ Πυλίου Κω 2 : 0 Εθνικός
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/11/21,
15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι 0 : 1 ΑΟ Πυλίου Κω
14/11/21,
15:00
Αήττητος Σπάτων 0 : 1 Αιολικός
14/11/21,
15:00
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 1 : 2 Εθνικός
14/11/21,
15:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2 : 0 Θύελλα Ραφήνας
14/11/21,
15:00
ΚΑΡΑΒΑΣ 2 : 2 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/11/21,
12:00
Αιολικός 0 : 0 Θύελλα Ραφήνας
21/11/21,
15:00
ΑΟ Πυλίου Κω 1 : 4 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
21/11/21,
15:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 : 0 ΚΑΡΑΒΑΣ
21/11/21,
15:00
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 0 : 3 ΑΠΟ Κερατσίνι
21/11/21,
15:00
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1 : 2 Αήττητος Σπάτων
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/11/21,
15:00
Αήττητος Σπάτων 0 : 1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
28/11/21,
15:00
Θύελλα Ραφήνας 1 : 0 ΑΟ Πυλίου Κω
28/11/21,
15:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 1 : 3 ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
28/11/21,
15:00
ΚΑΡΑΒΑΣ 1 : 3 Εθνικός
29/11/21,
15:00
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1 : 1 Αιολικός
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/12/21,
18:30
Αιολικός 2 : 0 ΑΟ Πυλίου Κω
5/12/21,
15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι 0 : 0 ΚΑΡΑΒΑΣ
5/12/21,
15:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 : 0 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
5/12/21,
15:00
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 3 : 1 Θύελλα Ραφήνας
5/12/21,
15:00
Εθνικός 4 : 1 Αήττητος Σπάτων
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/12/21,
15:00
Αήττητος Σπάτων 1 : 3 ΑΠΟ Κερατσίνι
12/12/21,
15:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 : 0 Αιολικός
12/12/21,
15:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 1 : 1 ΚΑΡΑΒΑΣ
12/12/21,
15:00
ΑΟ Πυλίου Κω 1 : 1 ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
12/12/21,
15:00
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0 : 3 Εθνικός
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/12/21,
15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι 1 : 2 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
19/12/21,
15:00
ΚΑΡΑΒΑΣ 0 : 3 Θύελλα Ραφήνας
19/12/21,
15:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 3 : 0 Αήττητος Σπάτων
19/12/21,
15:15
Εθνικός 1 : 1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
20/12/21,
13:00
Αιολικός 3 : 0 ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/1/22,
15:00
Θύελλα Ραφήνας 2 : 0 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
16/1/22,
15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι 0 : 1 Εθνικός
16/1/22,
15:00
ΚΑΡΑΒΑΣ 2 : 2 ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
16/1/22,
15:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 0 : 1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
16/1/22,
15:00
Αήττητος Σπάτων 1 : 0 ΑΟ Πυλίου Κω
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/22,
15:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 : 0 ΑΠΟ Κερατσίνι
19/1/22,
15:00
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1 : 2 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
19/1/22,
15:00
Εθνικός 4 : 1 Αιολικός
19/1/22,
15:00
Θύελλα Ραφήνας 1 : 1 Αήττητος Σπάτων
20/1/22,
15:00
ΑΟ Πυλίου Κω - : - ΚΑΡΑΒΑΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Πυλίου Κω - : - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
23/1/22,
15:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 : 1 Θύελλα Ραφήνας
23/1/22,
15:00
Εθνικός 1 : 1 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
23/1/22,
15:00
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 2 : 1 Αήττητος Σπάτων
24/1/22,
14:00
ΑΠΟ Κερατσίνι - : - Αιολικός
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θύελλα Ραφήνας - : - Εθνικός
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - : - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
Αιολικός - : - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - : - ΑΠΟ Κερατσίνι
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - : - ΑΟ Πυλίου Κω
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΑΡΑΒΑΣ - : - Αήττητος Σπάτων
ΑΠΟ Κερατσίνι - : - Θύελλα Ραφήνας
Εθνικός - : - ΑΟ Πυλίου Κω
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - : - Αιολικός
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - : - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Εθνικός - : - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
Αιολικός - : - Αήττητος Σπάτων
Θύελλα Ραφήνας - : - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - : - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΟ Πυλίου Κω - : - ΑΠΟ Κερατσίνι
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΑΡΑΒΑΣ - : - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Θύελλα Ραφήνας - : - Αιολικός
ΑΠΟ Κερατσίνι - : - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
Αήττητος Σπάτων - : - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - : - ΑΟ Πυλίου Κω
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - : - Αήττητος Σπάτων
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - : - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
Εθνικός - : - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΟ Πυλίου Κω - : - Θύελλα Ραφήνας
Αιολικός - : - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Πυλίου Κω - : - Αιολικός
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - : - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Θύελλα Ραφήνας - : - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
Αήττητος Σπάτων - : - Εθνικός
ΚΑΡΑΒΑΣ - : - ΑΠΟ Κερατσίνι
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αιολικός - : - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΣ - : - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - : - ΑΟ Πυλίου Κω
Εθνικός - : - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΠΟ Κερατσίνι - : - Αήττητος Σπάτων
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θύελλα Ραφήνας - : - ΚΑΡΑΒΑΣ
Αήττητος Σπάτων - : - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - : - Εθνικός
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - : - ΑΠΟ Κερατσίνι
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - : - Αιολικός
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΑΡΑΒΑΣ - : - ΑΟ Πυλίου Κω
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - : - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Αιολικός - : - Εθνικός
Αήττητος Σπάτων - : - Θύελλα Ραφήνας
ΑΠΟ Κερατσίνι - : - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - : - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - : - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ Πυλίου Κω - : - Αήττητος Σπάτων
Εθνικός - : - ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - : - Θύελλα Ραφήνας