ΕΠΣ Σερρών - Ανώτερη Κατηγορία Α' Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/9/19,
17:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
14/9/19,
17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 2 : 1 ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
14/9/19,
17:00
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 1 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
14/9/19,
17:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 2 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
15/9/19,
17:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 2 : 1 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/9/19,
17:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
21/9/19,
17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 6 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
21/9/19,
17:00
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ 1 : 4 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
22/9/19,
17:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 : 4 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
22/9/19,
17:00
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 5 : 1 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
16:30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 7 : 0 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
28/9/19,
16:30
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ 3 : 3 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
29/9/19,
16:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 5 : 0 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
29/9/19,
16:30
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 0 : 6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
29/9/19,
16:30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 2 : 2 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 4 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
5/10/19,
16:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 4 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
6/10/19,
16:30
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 1 : 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
6/10/19,
16:30
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 : 5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
6/10/19,
16:30
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 3 : 3 ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 5 : 3 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
12/10/19,
16:00
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ 3 : 4 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
13/10/19,
16:00
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 2 : 1 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
13/10/19,
16:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 2 : 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
13/10/19,
16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 5 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
20/10/19,
16:00
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 2 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
20/10/19,
16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 4 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
20/10/19,
16:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 : 4 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
20/10/19,
16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 7 : 2 ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
26/10/19,
16:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
27/10/19,
15:00
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 1 : 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
27/10/19,
15:00
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 6 : 0 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
27/10/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 7 : 1 ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ 0 : 6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
2/11/19,
15:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 1 : 0 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
3/11/19,
15:00
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 0 : 3 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
3/11/19,
15:00
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 3 : 1 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
3/11/19,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 3 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
10/11/19,
15:00
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 4 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
10/11/19,
15:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 : 8 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
10/11/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 2 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
10/11/19,
15:00
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 0 : 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 2 : 0 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
16/11/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
16/11/19,
15:00
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ 5 : 0 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
17/11/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
17/11/19,
15:00
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 3 : 3 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 2 : 0 ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
24/11/19,
15:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 : 9 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
24/11/19,
15:00
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 3 : 1 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
24/11/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 4 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
24/11/19,
15:00
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 2 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ 2 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
30/11/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 2 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
30/11/19,
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2 : 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
1/12/19,
15:00
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 2 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
1/12/19,
15:00
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 0 : 6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 4 : 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
8/12/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 9 : 0 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
8/12/19,
15:00
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 1 : 0 ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
8/12/19,
15:00
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 2 : 0 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
8/12/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 4 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 6 : 0 ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
14/12/19,
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 5 : 1 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
15/12/19,
15:00
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 0 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
15/12/19,
15:00
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 3 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
15/12/19,
15:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 : 4 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 7 : 1 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
21/12/19,
15:00
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ 0 : 2 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
21/12/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
22/12/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 2 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
22/12/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 2 : 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/20,
15:00
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 1 : 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
12/1/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 6 : 3 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
12/1/20,
15:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 2 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
12/1/20,
15:00
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 7 : 0 ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
12/1/20,
15:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 3 : 4 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ 0 : 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
18/1/20,
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 3 : 0 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
18/1/20,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 1 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
19/1/20,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 4 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
19/1/20,
15:00
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 0 : 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/1/20,
15:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 2 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
25/1/20,
15:00
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ 1 : 7 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
25/1/20,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 1 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
26/1/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
26/1/20,
15:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 : 2 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 3 : 0 ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
1/2/20,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
2/2/20,
15:00
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 3 : 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
2/2/20,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 7 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
2/2/20,
15:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 : 10 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/2/20,
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 3 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
8/2/20,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 1 : 2 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
9/2/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 8 : 0 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
9/2/20,
15:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 0 : 2 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
9/2/20,
15:00
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 0 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 0 : 3 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
15/2/20,
15:30
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 5 : 2 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
15/2/20,
15:30
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 3 : 3 ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
15/2/20,
15:30
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 2 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
16/2/20,
15:30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 1 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/2/20,
15:30
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 1 : 6 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
22/2/20,
15:30
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ 2 : 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 3 : 0 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
23/2/20,
15:30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 4 : 1 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
23/2/20,
15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ