ΕΠΣ Αχαΐας - Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2021-22
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/9/21,
17:00
Δόξα Παραλίας 3 : 0 Δόξα Χαλανδρίτσας
25/9/21,
17:00
Λιμνοχώρι 1 : 0 Δόξα Νιφορεΐκων
25/9/21,
17:00
Ικαρος Πετρωτού 1 : 1 Αχαιός Σαραβαλίου
26/9/21,
11:00
Δίας Σαραβαλίου 2 : 1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων
26/9/21,
17:00
Πανμοβριακός Ριόλου 1 : 1 Αχαϊκή
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/10/21,
17:00
Δόξα Χαλανδρίτσας 0 : 3 Λιμνοχώρι
2/10/21,
17:00
Δόξα Παραλίας 2 : 1 Ικαρος Πετρωτού
3/10/21,
17:00
Αχαιός Σαραβαλίου 0 : 5 Πανμοβριακός Ριόλου
3/10/21,
17:00
Αχαϊκή 5 : 1 Δίας Σαραβαλίου
3/10/21,
17:00
Δόξα Νιφορεΐκων 1 : 0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/10/21,
15:00
Λιμνοχώρι 3 : 0 Δόξα Παραλίας
9/10/21,
16:30
Ικαρος Πετρωτού 1 : 2 Πανμοβριακός Ριόλου
10/10/21,
13:00
Δίας Σαραβαλίου 2 : 0 Αχαιός Σαραβαλίου
10/10/21,
13:00
Δόξα Νιφορεΐκων 1 : 2 Αχαϊκή
10/10/21,
13:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων 3 : 0 Δόξα Χαλανδρίτσας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/10/21,
16:30
Πανμοβριακός Ριόλου 1 : 2 Δίας Σαραβαλίου
16/10/21,
16:30
Δόξα Παραλίας 3 : 1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων
16/10/21,
16:30
Δόξα Χαλανδρίτσας 0 : 3 Αχαϊκή
16/10/21,
16:30
Λιμνοχώρι 3 : 0 Ικαρος Πετρωτού
17/10/21,
16:30
Αχαιός Σαραβαλίου 3 : 0 Δόξα Νιφορεΐκων
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/10/21,
16:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2 : 1 Λιμνοχώρι
23/10/21,
16:00
Αχαιός Σαραβαλίου 3 : 0 Δόξα Χαλανδρίτσας
23/10/21,
16:00
Αχαϊκή 1 : 0 Δόξα Παραλίας
23/10/21,
16:00
Ικαρος Πετρωτού 4 : 4 Δίας Σαραβαλίου
24/10/21,
16:00
Δόξα Νιφορεΐκων 1 : 4 Πανμοβριακός Ριόλου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Πανμοβριακός Ριόλου 3 : 0 Δόξα Χαλανδρίτσας
30/10/21,
16:00
Δόξα Παραλίας 2 : 2 Αχαιός Σαραβαλίου
30/10/21,
16:00
Λιμνοχώρι 1 : 0 Αχαϊκή
31/10/21,
11:30
Δίας Σαραβαλίου 0 : 2 Δόξα Νιφορεΐκων
31/10/21,
15:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων 3 : 0 Ικαρος Πετρωτού
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/11/21,
15:00
Πανμοβριακός Ριόλου 1 : 0 Δόξα Παραλίας
6/11/21,
15:00
Δόξα Χαλανδρίτσας 0 : 3 Δίας Σαραβαλίου
6/11/21,
15:00
Αχαιός Σαραβαλίου 0 : 4 Λιμνοχώρι
7/11/21,
15:00
Αχαϊκή 3 : 0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων
7/11/21,
15:00
Δόξα Νιφορεΐκων 2 : 1 Ικαρος Πετρωτού
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Χαλανδρίτσας 0 : 3 Δόξα Νιφορεΐκων
13/11/21,
15:00
Λιμνοχώρι 1 : 1 Πανμοβριακός Ριόλου
13/11/21,
15:00
Ικαρος Πετρωτού 0 : 4 Αχαϊκή
14/11/21,
15:00
Δίας Σαραβαλίου 2 : 4 Δόξα Παραλίας
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ικαρος Πετρωτού 3 : 0 Δόξα Χαλανδρίτσας
21/11/21,
15:00
Δίας Σαραβαλίου 0 : 1 Λιμνοχώρι
21/11/21,
15:00
Αχαϊκή 4 : 3 Αχαιός Σαραβαλίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/21,
15:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων 4 : 2 Αχαιός Σαραβαλίου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/21,
15:30
Δόξα Παραλίας 2 : 1 Δόξα Νιφορεΐκων
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Χαλανδρίτσας 0 : 3 Δόξα Παραλίας
27/11/21,
15:00
Αχαιός Σαραβαλίου 2 : 2 Ικαρος Πετρωτού
28/11/21,
15:00
Δόξα Νιφορεΐκων 0 : 0 Λιμνοχώρι
28/11/21,
15:00
Αχαϊκή 2 : 0 Πανμοβριακός Ριόλου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/21,
15:00
Πανμοβριακός Ριόλου 0 : 1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Λιμνοχώρι 3 : 0 Δόξα Χαλανδρίτσας
4/12/21,
15:00
Πανμοβριακός Ριόλου 0 : 2 Αχαιός Σαραβαλίου
4/12/21,
15:00
Ικαρος Πετρωτού 1 : 5 Δόξα Παραλίας
4/12/21,
15:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1 : 0 Δόξα Νιφορεΐκων
5/12/21,
11:30
Δίας Σαραβαλίου 3 : 1 Αχαϊκή
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αχαιός Σαραβαλίου - : - Δίας Σαραβαλίου
Δόξα Παραλίας - : - Λιμνοχώρι
Αχαϊκή - : - Δόξα Νιφορεΐκων
Πανμοβριακός Ριόλου - : - Ικαρος Πετρωτού
Δόξα Χαλανδρίτσας - : - Αστέρας Τσουκαλεΐκων
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/21,
15:30
Αστέρας Τσουκαλεΐκων - : - Δίας Σαραβαλίου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δίας Σαραβαλίου - : - Πανμοβριακός Ριόλου
Αστέρας Τσουκαλεΐκων - : - Δόξα Παραλίας
Αχαϊκή - : - Δόξα Χαλανδρίτσας
Δόξα Νιφορεΐκων - : - Αχαιός Σαραβαλίου
Ικαρος Πετρωτού - : - Λιμνοχώρι
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Πανμοβριακός Ριόλου - : - Δόξα Νιφορεΐκων
Λιμνοχώρι - : - Αστέρας Τσουκαλεΐκων
Δόξα Χαλανδρίτσας - : - Αχαιός Σαραβαλίου
Δόξα Παραλίας - : - Αχαϊκή
Δίας Σαραβαλίου - : - Ικαρος Πετρωτού
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αχαιός Σαραβαλίου - : - Δόξα Παραλίας
Ικαρος Πετρωτού - : - Αστέρας Τσουκαλεΐκων
Δόξα Χαλανδρίτσας - : - Πανμοβριακός Ριόλου
Αχαϊκή - : - Λιμνοχώρι
Δόξα Νιφορεΐκων - : - Δίας Σαραβαλίου
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ικαρος Πετρωτού - : - Δόξα Νιφορεΐκων
Δόξα Παραλίας - : - Πανμοβριακός Ριόλου
Δίας Σαραβαλίου - : - Δόξα Χαλανδρίτσας
Λιμνοχώρι - : - Αχαιός Σαραβαλίου
Αστέρας Τσουκαλεΐκων - : - Αχαϊκή
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Πανμοβριακός Ριόλου 0 : 0 Λιμνοχώρι
Αχαϊκή 0 : 0 Ικαρος Πετρωτού
Δόξα Νιφορεΐκων 0 : 0 Δόξα Χαλανδρίτσας
Αχαιός Σαραβαλίου 0 : 0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων
Δόξα Παραλίας 0 : 0 Δίας Σαραβαλίου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Χαλανδρίτσας - : - Ικαρος Πετρωτού
Αχαιός Σαραβαλίου - : - Αχαϊκή
Δόξα Νιφορεΐκων - : - Δόξα Παραλίας
Αστέρας Τσουκαλεΐκων - : - Πανμοβριακός Ριόλου
Λιμνοχώρι - : - Δίας Σαραβαλίου