ΕΠΣ Αχαΐας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/9/20,
17:00
Ικαρος Λακκόπετρας 3 : 1 Σταροχώρι
26/9/20,
17:00
Άτλας Α.Σ. 0 : 2 Φαραικός
27/9/20,
17:00
Ολυμπιακός Πατρών 0 : 5 Αστραπή Ψαροφαΐου
27/9/20,
17:00
Περιβόλα 5 : 0 Καμίνια
27/9/20,
17:00
Πυρσός Πατρών 0 : 2 Γαλήνη
27/9/20,
17:00
Αστέρας Μιντιλογλίου 2 : 0 Αχαϊκός
27/9/20,
17:00
Πείρος Ισώματος 2 : 1 Λέων Α. Αλισσού
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/10/20,
16:30
Φαραικός 1 : 1 Πυρσός Πατρών
4/10/20,
12:00
Ολυμπιακός Πατρών 1 : 2 Ατρόμητος Λάππα 2015
4/10/20,
13:00
Αχαϊκός 3 : 1 Ικαρος Λακκόπετρας
4/10/20,
16:30
Λέων Α. Αλισσού 1 : 2 Περιβόλα
4/10/20,
16:30
Δάφνη Πατρών 3 : 1 Πείρος Ισώματος
4/10/20,
16:30
Καμίνια 1 : 0 Άτλας Α.Σ.
4/10/20,
16:30
Σταροχώρι 1 : 3 Γαλήνη
4/10/20,
16:30
Αστραπή Ψαροφαΐου 0 : 0 Αστέρας Μιντιλογλίου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/20,
16:30
Ικαρος Λακκόπετρας 0 : 1 Αστραπή Ψαροφαΐου
10/10/20,
16:30
Γαλήνη 1 : 2 Αχαϊκός
11/10/20,
12:00
Περιβόλα 3 : 0 Δάφνη Πατρών
11/10/20,
16:30
Άτλας Α.Σ. 0 : 2 Λέων Α. Αλισσού
11/10/20,
16:30
Ατρόμητος Λάππα 2015 5 : 1 Πείρος Ισώματος
11/10/20,
16:30
Σταροχώρι 0 : 3 Φαραικός
11/10/20,
16:30
Πυρσός Πατρών 1 : 1 Καμίνια
11/10/20,
16:30
Αστέρας Μιντιλογλίου 2 : 0 Ολυμπιακός Πατρών
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/10/20,
13:00
Δάφνη Πατρών 1 : 0 Άτλας Α.Σ.
18/10/20,
13:00
Αχαϊκός 3 : 2 Φαραικός
18/10/20,
16:30
Αστραπή Ψαροφαΐου 1 : 0 Γαλήνη
18/10/20,
16:30
Αστέρας Μιντιλογλίου 0 : 0 Ατρόμητος Λάππα 2015
18/10/20,
16:30
Ολυμπιακός Πατρών 0 : 1 Ικαρος Λακκόπετρας
18/10/20,
16:30
Λέων Α. Αλισσού 1 : 0 Πυρσός Πατρών
18/10/20,
16:30
Πείρος Ισώματος 2 : 3 Περιβόλα
21/10/20,
16:45
Καμίνια 2 : 3 Σταροχώρι
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/10/20,
16:30
Ικαρος Λακκόπετρας 2 : 0 Αστέρας Μιντιλογλίου
24/10/20,
16:30
Φαραικός 2 : 2 Αστραπή Ψαροφαΐου
25/10/20,
12:30
Αχαϊκός 4 : 4 Καμίνια
25/10/20,
15:30
Πυρσός Πατρών 2 : 3 Δάφνη Πατρών
25/10/20,
15:30
Ατρόμητος Λάππα 2015 3 : 0 Περιβόλα
25/10/20,
15:30
Άτλας Α.Σ. 1 : 4 Πείρος Ισώματος
25/10/20,
15:30
Σταροχώρι 1 : 1 Λέων Α. Αλισσού
25/10/20,
18:00
Γαλήνη 7 : 0 Ολυμπιακός Πατρών
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/10/20,
15:00
Ικαρος Λακκόπετρας 0 : 1 Ατρόμητος Λάππα 2015
31/10/20,
15:00
Αστραπή Ψαροφαΐου 3 : 1 Καμίνια
1/11/20,
12:00
Περιβόλα 1 : 2 Άτλας Α.Σ.
1/11/20,
12:15
Ολυμπιακός Πατρών 0 : 4 Φαραικός
1/11/20,
15:00
Λέων Α. Αλισσού 2 : 2 Αχαϊκός
1/11/20,
15:00
Πείρος Ισώματος 0 : 0 Πυρσός Πατρών
1/11/20,
15:00
Αστέρας Μιντιλογλίου 2 : 1 Γαλήνη
1/11/20,
15:00
Δάφνη Πατρών 1 : 1 Σταροχώρι
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Σταροχώρι - : - Πείρος Ισώματος
Ατρόμητος Λάππα 2015 - : - Άτλας Α.Σ.
Αστραπή Ψαροφαΐου - : - Λέων Α. Αλισσού
Φαραικός - : - Αστέρας Μιντιλογλίου
Αχαϊκός - : - Δάφνη Πατρών
Πυρσός Πατρών - : - Περιβόλα
Καμίνια - : - Ολυμπιακός Πατρών
Γαλήνη - : - Ικαρος Λακκόπετρας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αστέρας Μιντιλογλίου - : - Καμίνια
Γαλήνη - : - Ατρόμητος Λάππα 2015
Δάφνη Πατρών - : - Αστραπή Ψαροφαΐου
Περιβόλα - : - Σταροχώρι
Ολυμπιακός Πατρών - : - Λέων Α. Αλισσού
Ικαρος Λακκόπετρας - : - Φαραικός
Πείρος Ισώματος - : - Αχαϊκός
Άτλας Α.Σ. - : - Πυρσός Πατρών
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αχαϊκός - : - Περιβόλα
Ατρόμητος Λάππα 2015 - : - Πυρσός Πατρών
Δάφνη Πατρών - : - Ολυμπιακός Πατρών
Καμίνια - : - Ικαρος Λακκόπετρας
Αστραπή Ψαροφαΐου - : - Πείρος Ισώματος
Σταροχώρι - : - Άτλας Α.Σ.
Λέων Α. Αλισσού - : - Αστέρας Μιντιλογλίου
Φαραικός - : - Γαλήνη
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φαραικός - : - Ατρόμητος Λάππα 2015
Ικαρος Λακκόπετρας - : - Λέων Α. Αλισσού
Πείρος Ισώματος - : - Ολυμπιακός Πατρών
Άτλας Α.Σ. - : - Αχαϊκός
Γαλήνη - : - Καμίνια
Αστέρας Μιντιλογλίου - : - Δάφνη Πατρών
Πυρσός Πατρών - : - Σταροχώρι
Περιβόλα - : - Αστραπή Ψαροφαΐου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αστραπή Ψαροφαΐου - : - Άτλας Α.Σ.
Ατρόμητος Λάππα 2015 - : - Σταροχώρι
Πείρος Ισώματος - : - Αστέρας Μιντιλογλίου
Λέων Α. Αλισσού - : - Γαλήνη
Ολυμπιακός Πατρών - : - Περιβόλα
Αχαϊκός - : - Πυρσός Πατρών
Δάφνη Πατρών - : - Ικαρος Λακκόπετρας
Καμίνια - : - Φαραικός
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Γαλήνη - : - Δάφνη Πατρών
Καμίνια - : - Ατρόμητος Λάππα 2015
Περιβόλα - : - Αστέρας Μιντιλογλίου
Πυρσός Πατρών - : - Αστραπή Ψαροφαΐου
Ικαρος Λακκόπετρας - : - Πείρος Ισώματος
Φαραικός - : - Λέων Α. Αλισσού
Άτλας Α.Σ. - : - Ολυμπιακός Πατρών
Σταροχώρι - : - Αχαϊκός
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ολυμπιακός Πατρών - : - Πυρσός Πατρών
Ατρόμητος Λάππα 2015 - : - Αχαϊκός
Δάφνη Πατρών - : - Φαραικός
Περιβόλα - : - Ικαρος Λακκόπετρας
Αστραπή Ψαροφαΐου - : - Σταροχώρι
Αστέρας Μιντιλογλίου - : - Άτλας Α.Σ.
Πείρος Ισώματος - : - Γαλήνη
Λέων Α. Αλισσού - : - Καμίνια
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φαραικός - : - Πείρος Ισώματος
Λέων Α. Αλισσού - : - Ατρόμητος Λάππα 2015
Άτλας Α.Σ. - : - Ικαρος Λακκόπετρας
Σταροχώρι - : - Ολυμπιακός Πατρών
Γαλήνη - : - Περιβόλα
Καμίνια - : - Δάφνη Πατρών
Πυρσός Πατρών - : - Αστέρας Μιντιλογλίου
Αχαϊκός - : - Αστραπή Ψαροφαΐου
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Λάππα 2015 - : - Αστραπή Ψαροφαΐου
Αστέρας Μιντιλογλίου - : - Σταροχώρι
Άτλας Α.Σ. - : - Γαλήνη
Πείρος Ισώματος - : - Καμίνια
Ικαρος Λακκόπετρας - : - Πυρσός Πατρών
Ολυμπιακός Πατρών - : - Αχαϊκός
Περιβόλα - : - Φαραικός
Δάφνη Πατρών - : - Λέων Α. Αλισσού
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Λάππα 2015 5 : 2 Δάφνη Πατρών