ΕΠΣ Αχαΐας - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
17:00
Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 2 : 0 Ζαβλάνι / Αίας
28/9/19,
17:00
Αχιλλέας Καμαρών 4 : 0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
29/9/19,
17:00
Φλόγα Ρόδιας 4 : 1 Αργυρά Πατρών
29/9/19,
17:00
Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3 : 2 Άνω Καστρίτσι
29/9/19,
17:00
Απόλλων Εγλυκάδος 3 : 0 Αστήρ Τέμενης
29/9/19,
17:00
A.E. Δρέπανου 0 : 3 Αετός Ρίου
29/9/19,
17:00
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2 : 2 Άβυθος Αιγιάλειας
2/10/19,
16:45
Φοίνικας Ζήριας 4 : 1 Ολυμπιακός Πατρών
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:30
Αχιλλέας Καμαρών 4 : 1 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας
6/10/19,
13:00
Άνω Καστρίτσι 3 : 2 Φλόγα Ρόδιας
6/10/19,
16:30
Αστήρ Τέμενης 1 : 2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου
6/10/19,
16:30
Αργυρά Πατρών 0 : 1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
6/10/19,
16:30
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3 : 1 A.E. Δρέπανου
6/10/19,
16:30
Ολυμπιακός Πατρών 0 : 0 Άβυθος Αιγιάλειας
6/10/19,
16:30
Ζαβλάνι / Αίας 4 : 6 Απόλλων Εγλυκάδος
6/10/19,
16:30
Αετός Ρίου 1 : 2 Φοίνικας Ζήριας
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:30
Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 1 : 1 Απόλλων Εγλυκάδος
13/10/19,
13:30
Ολυμπιακός Πατρών 1 : 0 Αργυρά Πατρών
13/10/19,
16:30
Φοίνικας Ζήριας 5 : 1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
13/10/19,
16:30
Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2 : 1 Ζαβλάνι / Αίας
13/10/19,
16:30
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2 : 3 Άνω Καστρίτσι
13/10/19,
16:30
A.E. Δρέπανου 2 : 2 Αχιλλέας Καμαρών
13/10/19,
16:30
Άβυθος Αιγιάλειας 4 : 1 Αετός Ρίου
13/10/19,
16:30
Φλόγα Ρόδιας 4 : 1 Αστήρ Τέμενης
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
Άνω Καστρίτσι 4 : 0 Ολυμπιακός Πατρών
19/10/19,
16:00
Αχιλλέας Καμαρών 1 : 0 Φοίνικας Ζήριας
19/10/19,
16:00
Απόλλων Εγλυκάδος 0 : 7 Αναγέννηση Ψαθόπυργου
20/10/19,
16:00
Ζαβλάνι / Αίας 1 : 1 Φλόγα Ρόδιας
20/10/19,
16:00
Αετός Ρίου 1 : 0 Αργυρά Πατρών
20/10/19,
16:00
Αστήρ Τέμενης 2 : 2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
20/10/19,
16:00
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 4 : 0 Άβυθος Αιγιάλειας
20/10/19,
16:00
A.E. Δρέπανου 2 : 1 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/10/19,
12:00
Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 0 : 4 Αναγέννηση Ψαθόπυργου
27/10/19,
12:15
Ολυμπιακός Πατρών 4 : 2 Αστήρ Τέμενης
27/10/19,
15:00
Φλόγα Ρόδιας 3 : 0 Απόλλων Εγλυκάδος
27/10/19,
15:00
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2 : 0 Ζαβλάνι / Αίας
27/10/19,
15:00
Αετός Ρίου 0 : 3 Άνω Καστρίτσι
27/10/19,
15:00
Άβυθος Αιγιάλειας 2 : 1 Αχιλλέας Καμαρών
27/10/19,
15:00
Αργυρά Πατρών 4 : 1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
30/10/19,
15:15
Φοίνικας Ζήριας 4 : 0 A.E. Δρέπανου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
Αχιλλέας Καμαρών 1 : 2 Αργυρά Πατρών
3/11/19,
12:15
Απόλλων Εγλυκάδος 3 : 2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
3/11/19,
15:00
Αστήρ Τέμενης 1 : 1 Αετός Ρίου
3/11/19,
15:00
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1 : 2 Άνω Καστρίτσι
3/11/19,
15:00
A.E. Δρέπανου 2 : 2 Άβυθος Αιγιάλειας
3/11/19,
15:00
Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3 : 3 Φλόγα Ρόδιας
3/11/19,
15:00
Φοίνικας Ζήριας 5 : 0 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας
3/11/19,
15:15
Ζαβλάνι / Αίας 4 : 2 Ολυμπιακός Πατρών
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
Αργυρά Πατρών 4 : 1 A.E. Δρέπανου
9/11/19,
15:00
Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 0 : 6 Φλόγα Ρόδιας
10/11/19,
12:00
Άνω Καστρίτσι 2 : 1 Αχιλλέας Καμαρών
10/11/19,
15:00
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2 : 3 Αστήρ Τέμενης
10/11/19,
15:00
Αετός Ρίου 2 : 0 Ζαβλάνι / Αίας
10/11/19,
15:00
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1 : 2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου
10/11/19,
15:00
Άβυθος Αιγιάλειας 0 : 2 Φοίνικας Ζήριας
10/11/19,
15:00
Ολυμπιακός Πατρών 0 : 1 Απόλλων Εγλυκάδος
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
Αχιλλέας Καμαρών 0 : 0 Αστήρ Τέμενης
17/11/19,
15:00
Ζαβλάνι / Αίας 3 : 1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
17/11/19,
15:00
Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2 : 1 Ολυμπιακός Πατρών
17/11/19,
15:00
Φοίνικας Ζήριας 1 : 2 Αργυρά Πατρών
17/11/19,
15:00
Απόλλων Εγλυκάδος 1 : 3 Αετός Ρίου
17/11/19,
15:00
Άβυθος Αιγιάλειας 2 : 0 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας
17/11/19,
15:00
A.E. Δρέπανου 1 : 3 Άνω Καστρίτσι
17/11/19,
18:00
Φλόγα Ρόδιας 2 : 3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
16:00
Αργυρά Πατρών 1 : 0 Άβυθος Αιγιάλειας
24/11/19,
10:00
Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 1 : 7 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
24/11/19,
12:00
Άνω Καστρίτσι 1 : 1 Φοίνικας Ζήριας
24/11/19,
15:00
Ζαβλάνι / Αίας 2 : 1 Αχιλλέας Καμαρών
24/11/19,
15:00
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2 : 4 Απόλλων Εγλυκάδος
24/11/19,
15:00
Ολυμπιακός Πατρών 3 : 2 Φλόγα Ρόδιας
24/11/19,
15:00
Αστήρ Τέμενης 2 : 0 A.E. Δρέπανου
24/11/19,
15:00
Αετός Ρίου 2 : 1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
Απόλλων Εγλυκάδος 3 : 1 Αχιλλέας Καμαρών
1/12/19,
13:30
A.E. Δρέπανου 1 : 3 Ζαβλάνι / Αίας
1/12/19,
15:00
Φλόγα Ρόδιας 1 : 2 Αετός Ρίου
1/12/19,
15:00
Άβυθος Αιγιάλειας 2 : 2 Άνω Καστρίτσι
1/12/19,
15:00
Αναγέννηση Ψαθόπυργου 5 : 1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
1/12/19,
15:00
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1 : 0 Ολυμπιακός Πατρών
1/12/19,
15:00
Φοίνικας Ζήριας 5 : 0 Αστήρ Τέμενης
1/12/19,
16:00
Αργυρά Πατρών 4 : 0 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
Αχιλλέας Καμαρών 0 : 2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου
7/12/19,
15:00
Άνω Καστρίτσι 2 : 1 Αργυρά Πατρών
7/12/19,
18:00
Απόλλων Εγλυκάδος 2 : 0 A.E. Δρέπανου
8/12/19,
15:00
Αστήρ Τέμενης 1 : 2 Άβυθος Αιγιάλειας
8/12/19,
15:00
Αετός Ρίου 4 : 3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
8/12/19,
15:00
Ζαβλάνι / Αίας 1 : 1 Φοίνικας Ζήριας
8/12/19,
15:00
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2 : 2 Φλόγα Ρόδιας
8/12/19,
18:00
Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 1 : 1 Ολυμπιακός Πατρών
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
15:00
Φοίνικας Ζήριας 3 : 1 Απόλλων Εγλυκάδος
15/12/19,
12:00
Άνω Καστρίτσι 3 : 1 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας
15/12/19,
12:15
Ολυμπιακός Πατρών 1 : 3 Αετός Ρίου
15/12/19,
15:00
Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3 : 1 A.E. Δρέπανου
15/12/19,
15:00
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 4 : 2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
15/12/19,
15:00
Φλόγα Ρόδιας 4 : 1 Αχιλλέας Καμαρών
15/12/19,
15:00
Άβυθος Αιγιάλειας 0 : 3 Ζαβλάνι / Αίας
15/12/19,
18:00
Αργυρά Πατρών 2 : 1 Αστήρ Τέμενης
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/19,
12:00
Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 1 : 4 Αετός Ρίου
22/12/19,
15:00
Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2 : 0 Φοίνικας Ζήριας
22/12/19,
15:00
Ζαβλάνι / Αίας 1 : 3 Αργυρά Πατρών
22/12/19,
15:00
A.E. Δρέπανου 0 : 6 Φλόγα Ρόδιας
22/12/19,
15:00
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1 : 0 Ολυμπιακός Πατρών
22/12/19,
15:00
Απόλλων Εγλυκάδος 2 : 2 Άβυθος Αιγιάλειας
22/12/19,
15:00
Αστήρ Τέμενης 0 : 1 Άνω Καστρίτσι
22/12/19,
15:00
Αχιλλέας Καμαρών 0 : 0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/20,
15:00
Αργυρά Πατρών 2 : 3 Απόλλων Εγλυκάδος
12/1/20,
12:00
Ολυμπιακός Πατρών 2 : 3 Αχιλλέας Καμαρών
12/1/20,
12:00
Άνω Καστρίτσι 4 : 2 Ζαβλάνι / Αίας
12/1/20,
15:00
Φλόγα Ρόδιας 2 : 1 Φοίνικας Ζήριας
12/1/20,
15:00
Άβυθος Αιγιάλειας 0 : 4 Αναγέννηση Ψαθόπυργου
12/1/20,
15:00
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3 : 1 A.E. Δρέπανου
12/1/20,
15:00
Αετός Ρίου 6 : 2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
12/1/20,
15:00
Αστήρ Τέμενης 2 : 1 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/1/20,
15:00
Αχιλλέας Καμαρών 0 : 0 Αετός Ρίου
18/1/20,
15:00
Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1 : 1 Αργυρά Πατρών
18/1/20,
17:30
Απόλλων Εγλυκάδος 0 : 3 Άνω Καστρίτσι
19/1/20,
15:00
Φλόγα Ρόδιας 1 : 0 Άβυθος Αιγιάλειας
19/1/20,
15:00
Φοίνικας Ζήριας 2 : 2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
19/1/20,
15:00
Ζαβλάνι / Αίας 0 : 0 Αστήρ Τέμενης
19/1/20,
15:00
A.E. Δρέπανου 3 : 1 Ολυμπιακός Πατρών
19/1/20,
15:00
Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 3 : 1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ζαβλάνι / Αίας - : - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - : - Αχιλλέας Καμαρών
Αργυρά Πατρών - : - Φλόγα Ρόδιας
Άνω Καστρίτσι - : - Αναγέννηση Ψαθόπυργου
Αετός Ρίου - : - A.E. Δρέπανου
Αστήρ Τέμενης - : - Απόλλων Εγλυκάδος
Άβυθος Αιγιάλειας - : - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
Ολυμπιακός Πατρών - : - Φοίνικας Ζήριας
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - : - Αχιλλέας Καμαρών
Αναγέννηση Ψαθόπυργου - : - Αστήρ Τέμενης
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - : - Αργυρά Πατρών
A.E. Δρέπανου - : - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
Άβυθος Αιγιάλειας - : - Ολυμπιακός Πατρών
Απόλλων Εγλυκάδος - : - Ζαβλάνι / Αίας
Φοίνικας Ζήριας - : - Αετός Ρίου
Φλόγα Ρόδιας - : - Άνω Καστρίτσι
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απόλλων Εγλυκάδος - : - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας
Αργυρά Πατρών - : - Ολυμπιακός Πατρών
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - : - Φοίνικας Ζήριας
Άνω Καστρίτσι - : - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
Ζαβλάνι / Αίας - : - Αναγέννηση Ψαθόπυργου
Αετός Ρίου - : - Άβυθος Αιγιάλειας
Αχιλλέας Καμαρών - : - A.E. Δρέπανου
Αστήρ Τέμενης - : - Φλόγα Ρόδιας
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ολυμπιακός Πατρών - : - Άνω Καστρίτσι
Φοίνικας Ζήριας - : - Αχιλλέας Καμαρών
Αναγέννηση Ψαθόπυργου - : - Απόλλων Εγλυκάδος
Φλόγα Ρόδιας - : - Ζαβλάνι / Αίας
Αργυρά Πατρών - : - Αετός Ρίου
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - : - Αστήρ Τέμενης
Άβυθος Αιγιάλειας - : - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - : - A.E. Δρέπανου
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απόλλων Εγλυκάδος - : - Φλόγα Ρόδιας
Ζαβλάνι / Αίας - : - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
Άνω Καστρίτσι - : - Αετός Ρίου
Αχιλλέας Καμαρών - : - Άβυθος Αιγιάλειας
Αστήρ Τέμενης - : - Ολυμπιακός Πατρών
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - : - Αργυρά Πατρών
Αναγέννηση Ψαθόπυργου - : - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας
A.E. Δρέπανου - : - Φοίνικας Ζήριας
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αργυρά Πατρών - : - Αχιλλέας Καμαρών
Αετός Ρίου - : - Αστήρ Τέμενης
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - : - Απόλλων Εγλυκάδος
Άνω Καστρίτσι - : - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
Άβυθος Αιγιάλειας - : - A.E. Δρέπανου
Φλόγα Ρόδιας - : - Αναγέννηση Ψαθόπυργου
Ολυμπιακός Πατρών - : - Ζαβλάνι / Αίας
Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - : - Φοίνικας Ζήριας
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
A.E. Δρέπανου - : - Αργυρά Πατρών
Φλόγα Ρόδιας - : - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας
Αστήρ Τέμενης - : - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
Ζαβλάνι / Αίας - : - Αετός Ρίου
Αναγέννηση Ψαθόπυργου - : - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
Αχιλλέας Καμαρών - : - Άνω Καστρίτσι
Φοίνικας Ζήριας - : - Άβυθος Αιγιάλειας
Απόλλων Εγλυκάδος - : - Ολυμπιακός Πατρών
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αστήρ Τέμενης - : - Αχιλλέας Καμαρών
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - : - Ζαβλάνι / Αίας
Ολυμπιακός Πατρών - : - Αναγέννηση Ψαθόπυργου
Αργυρά Πατρών - : - Φοίνικας Ζήριας
Αετός Ρίου - : - Απόλλων Εγλυκάδος
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - : - Φλόγα Ρόδιας
Άνω Καστρίτσι - : - A.E. Δρέπανου
Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - : - Άβυθος Αιγιάλειας
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άβυθος Αιγιάλειας - : - Αργυρά Πατρών
Φοίνικας Ζήριας - : - Άνω Καστρίτσι
Αχιλλέας Καμαρών - : - Ζαβλάνι / Αίας
Φλόγα Ρόδιας - : - Ολυμπιακός Πατρών
Απόλλων Εγλυκάδος - : - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
A.E. Δρέπανου - : - Αστήρ Τέμενης
Αναγέννηση Ψαθόπυργου - : - Αετός Ρίου
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - : - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αχιλλέας Καμαρών - : - Απόλλων Εγλυκάδος
Αετός Ρίου - : - Φλόγα Ρόδιας
Ζαβλάνι / Αίας - : - A.E. Δρέπανου
Άνω Καστρίτσι - : - Άβυθος Αιγιάλειας
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - : - Αναγέννηση Ψαθόπυργου
Ολυμπιακός Πατρών - : - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
Αστήρ Τέμενης - : - Φοίνικας Ζήριας
Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - : - Αργυρά Πατρών
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
A.E. Δρέπανου - : - Απόλλων Εγλυκάδος
Αναγέννηση Ψαθόπυργου - : - Αχιλλέας Καμαρών
Αργυρά Πατρών - : - Άνω Καστρίτσι
Άβυθος Αιγιάλειας - : - Αστήρ Τέμενης
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - : - Αετός Ρίου
Φοίνικας Ζήριας - : - Ζαβλάνι / Αίας
Φλόγα Ρόδιας - : - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
Ολυμπιακός Πατρών - : - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απόλλων Εγλυκάδος - : - Φοίνικας Ζήριας
A.E. Δρέπανου - : - Αναγέννηση Ψαθόπυργου
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - : - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
Αστήρ Τέμενης - : - Αργυρά Πατρών
Αχιλλέας Καμαρών - : - Φλόγα Ρόδιας
Αετός Ρίου - : - Ολυμπιακός Πατρών
Ζαβλάνι / Αίας - : - Άβυθος Αιγιάλειας
Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - : - Άνω Καστρίτσι
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φοίνικας Ζήριας - : - Αναγέννηση Ψαθόπυργου
Αργυρά Πατρών - : - Ζαβλάνι / Αίας
Φλόγα Ρόδιας - : - A.E. Δρέπανου
Ολυμπιακός Πατρών - : - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
Άβυθος Αιγιάλειας - : - Απόλλων Εγλυκάδος
Άνω Καστρίτσι - : - Αστήρ Τέμενης
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - : - Αχιλλέας Καμαρών
Αετός Ρίου - : - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απόλλων Εγλυκάδος - : - Αργυρά Πατρών
Φοίνικας Ζήριας - : - Φλόγα Ρόδιας
Αχιλλέας Καμαρών - : - Ολυμπιακός Πατρών
Αναγέννηση Ψαθόπυργου - : - Άβυθος Αιγιάλειας
Ζαβλάνι / Αίας - : - Άνω Καστρίτσι
A.E. Δρέπανου - : - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - : - Αετός Ρίου
Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - : - Αστήρ Τέμενης
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άνω Καστρίτσι - : - Απόλλων Εγλυκάδος
Αετός Ρίου - : - Αχιλλέας Καμαρών
Αργυρά Πατρών - : - Αναγέννηση Ψαθόπυργου
Άβυθος Αιγιάλειας - : - Φλόγα Ρόδιας
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - : - Φοίνικας Ζήριας
Αστήρ Τέμενης - : - Ζαβλάνι / Αίας
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - : - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας
Ολυμπιακός Πατρών - : - A.E. Δρέπανου