ΕΠΣ Ηλείας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/10/20,
15:00
Απολλων Ν. Φιγαλιας - : - Κεραυνος Χειμαδιου
1/11/20,
11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
1/11/20,
11:00
Αο Κουτσοχερας - : - Αγιος Δημητριος Πουρναριου
1/11/20,
11:00
Δοξα Ελαιωνα - : - Αιολος Πυργου
1/11/20,
15:00
Προοδος Σαλμωνης - : - Αλφειονις Αλφειουσης
1/11/20,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ - : - Ωλενειακος Ωλενας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/11/20,
15:00
Αιολος Πυργου - : - Ωλενειακος Ωλενας
7/11/20,
15:00
Κεραυνος Χειμαδιου - : - Προοδος Σαλμωνης
8/11/20,
11:00
Αγιος Δημητριος Πουρναριου - : - Δοξα Ελαιωνα
8/11/20,
11:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - : - Αο Κουτσοχερας
8/11/20,
11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ - : - Απολλων Ν. Φιγαλιας
8/11/20,
15:00
Αλφειονις Αλφειουσης - : - ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/11/20,
15:00
Δοξα Ελαιωνα - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
14/11/20,
15:00
Απολλων Ν. Φιγαλιας - : - Προοδος Σαλμωνης
15/11/20,
11:00
Αο Κουτσοχερας - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ
15/11/20,
15:00
Ωλενειακος Ωλενας - : - Αγιος Δημητριος Πουρναριου
15/11/20,
15:00
Αιολος Πυργου - : - Αλφειονις Αλφειουσης
15/11/20,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ - : - Κεραυνος Χειμαδιου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ - : - Δοξα Ελαιωνα
Αγιος Δημητριος Πουρναριου - : - Αλφειονις Αλφειουσης
Προοδος Σαλμωνης - : - ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - : - Ωλενειακος Ωλενας
Αο Κουτσοχερας - : - Απολλων Ν. Φιγαλιας
Κεραυνος Χειμαδιου - : - Αιολος Πυργου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αγιος Δημητριος Πουρναριου - : - Κεραυνος Χειμαδιου
Απολλων Ν. Φιγαλιας - : - ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
Ωλενειακος Ωλενας - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ
Αιολος Πυργου - : - Προοδος Σαλμωνης
Αλφειονις Αλφειουσης - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
Δοξα Ελαιωνα - : - Αο Κουτσοχερας
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αο Κουτσοχερας - : - Ωλενειακος Ωλενας
Κεραυνος Χειμαδιου - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ - : - Αιολος Πυργου
ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ - : - Αλφειονις Αλφειουσης
Δοξα Ελαιωνα - : - Απολλων Ν. Φιγαλιας
Προοδος Σαλμωνης - : - Αγιος Δημητριος Πουρναριου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απολλων Ν. Φιγαλιας - : - Αιολος Πυργου
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - : - Προοδος Σαλμωνης
Αλφειονις Αλφειουσης - : - Αο Κουτσοχερας
Αγιος Δημητριος Πουρναριου - : - ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
Ωλενειακος Ωλενας - : - Δοξα Ελαιωνα
Κεραυνος Χειμαδιου - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ωλενειακος Ωλενας - : - Απολλων Ν. Φιγαλιας
Προοδος Σαλμωνης - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
Αο Κουτσοχερας - : - Κεραυνος Χειμαδιου
Δοξα Ελαιωνα - : - Αλφειονις Αλφειουσης
Αιολος Πυργου - : - Αγιος Δημητριος Πουρναριου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ - : - ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
Απολλων Ν. Φιγαλιας - : - Αγιος Δημητριος Πουρναριου
Κεραυνος Χειμαδιου - : - Δοξα Ελαιωνα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - : - Αιολος Πυργου
Προοδος Σαλμωνης - : - Αο Κουτσοχερας
Αλφειονις Αλφειουσης - : - Ωλενειακος Ωλενας
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ωλενειακος Ωλενας - : - Κεραυνος Χειμαδιου
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ - : - Αο Κουτσοχερας
Αγιος Δημητριος Πουρναριου - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
Αλφειονις Αλφειουσης - : - Απολλων Ν. Φιγαλιας
Δοξα Ελαιωνα - : - Προοδος Σαλμωνης
Αιολος Πυργου - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αο Κουτσοχερας - : - Αιολος Πυργου
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - : - Απολλων Ν. Φιγαλιας
Προοδος Σαλμωνης - : - Ωλενειακος Ωλενας
ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ - : - Αγιος Δημητριος Πουρναριου
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ - : - Δοξα Ελαιωνα
Κεραυνος Χειμαδιου - : - Αλφειονις Αλφειουσης