ΕΠΣ Κορινθίας - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρης Βοχαϊκού 0 : 3 Ολυμπιακός Άσσου
26/9/20,
16:30
Θύελλα Πετρίου 0 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
26/9/20,
16:30
Πανκαμαριακός 1 : 4 Ελλάς Βέλου
26/9/20,
16:30
Αστέρας Δερβενίου 0 : 0 Θύελλα Κ. Διμηνιού
26/9/20,
16:30
Πέλοπας Κιάτου 2 : 1 ΑΟ Ζευγολατιού
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/10/20,
16:00
Αστέρας Δερβενίου 0 : 0 Πέλοπας Κιάτου
3/10/20,
16:00
ΑΟ Ζευγολατιού 0 : 3 Θύελλα Πετρίου
3/10/20,
16:00
Ηρακλής Ξυλοκάστρου 1 : 4 Άρης Βοχαϊκού
3/10/20,
16:00
Ελλάς Βέλου 2 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
3/10/20,
16:00
Θύελλα Κ. Διμηνιού 2 : 2 Πανκαμαριακός
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/20,
16:00
Ολυμπιακός Άσσου 1 : 0 Θύελλα Κ. Διμηνιού
10/10/20,
16:00
Πανκαμαριακός 1 : 0 Αστέρας Δερβενίου
10/10/20,
16:00
Άρης Βοχαϊκού 3 : 1 ΑΟ Ζευγολατιού
10/10/20,
16:00
Πέλοπας Κιάτου 3 : 1 Θύελλα Πετρίου
10/10/20,
16:00
Ελλάς Βέλου 2 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/10/20,
16:00
Αστέρας Δερβενίου 2 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
17/10/20,
16:00
ΑΟ Ζευγολατιού 1 : 6 Ελλάς Βέλου
17/10/20,
16:00
Θύελλα Κ. Διμηνιού 1 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
17/10/20,
16:00
Θύελλα Πετρίου 4 : 1 Άρης Βοχαϊκού
17/10/20,
16:00
Πανκαμαριακός 0 : 3 Πέλοπας Κιάτου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/10/20,
16:00
ΑΟ Ζευγολατιού 3 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
24/10/20,
16:00
Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 3 Αστέρας Δερβενίου
24/10/20,
16:00
Πέλοπας Κιάτου 1 : 0 Άρης Βοχαϊκού
24/10/20,
16:00
Ολυμπιακός Άσσου 2 : 5 Πανκαμαριακός
24/10/20,
16:00
Ελλάς Βέλου 0 : 1 Θύελλα Πετρίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/10/20,
15:00
Ολυμπιακός Άσσου 3 : 3 Πέλοπας Κιάτου
31/10/20,
15:00
Θύελλα Πετρίου 7 : 2 Θύελλα Κ. Διμηνιού
31/10/20,
15:00
Πανκαμαριακός 1 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
31/10/20,
15:00
Άρης Βοχαϊκού 2 : 1 Ελλάς Βέλου
31/10/20,
15:00
Αστέρας Δερβενίου 2 : 0 ΑΟ Ζευγολατιού
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θύελλα Πετρίου - : - Αστέρας Δερβενίου
Ελλάς Βέλου - : - Πέλοπας Κιάτου
Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Ολυμπιακός Άσσου
ΑΟ Ζευγολατιού - : - Πανκαμαριακός
Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Άρης Βοχαϊκού
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Πανκαμαριακός - : - Θύελλα Πετρίου
Πέλοπας Κιάτου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Ελλάς Βέλου
Ολυμπιακός Άσσου - : - ΑΟ Ζευγολατιού
Άρης Βοχαϊκού - : - Αστέρας Δερβενίου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - ΑΟ Ζευγολατιού
Πέλοπας Κιάτου - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
Αστέρας Δερβενίου - : - Ελλάς Βέλου
Άρης Βοχαϊκού - : - Πανκαμαριακός
Θύελλα Πετρίου - : - Ολυμπιακός Άσσου