ΕΠΣ Κορινθίας - Γ' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/19,
11:00
ΑΟ Μαψού 3 : 0 Απέσσας Χαλκίου *
13/10/19,
11:00
Ταρσινά '97 1 : 1 Προοδευτική Περιγιαλίου
13/10/19,
16:00
ΑΟ Λεχαίου 4 : 1 Αναγέννηση Κιάτου
13/10/19,
16:00
ΑΟ Λαύκας 1 : 1 Νέοι Στιμάγκας
13/10/19,
16:00
Δάφνη Πουλίτσας 0 : 4 ΑΟ Λυκοποριάς
13/10/19,
16:00
ΑΟ Σπαθοβουνίου 4 : 0 Ποσειδών Κ. Βρύσης
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/19,
11:00
Αναγέννηση Κιάτου 2 : 2 Νέοι Στιμάγκας
20/10/19,
11:00
Ταρσινά '97 2 : 5 ΑΟ Σπαθοβουνίου
20/10/19,
16:00
ΑΟ Λυκοποριάς 2 : 0 ΑΟ Λεχαίου
20/10/19,
16:00
Προοδευτική Περιγιαλίου 5 : 0 Δάφνη Πουλίτσας
20/10/19,
16:00
Ποσειδών Κ. Βρύσης 2 : 5 ΑΟ Μαψού
20/10/19,
19:00
Απέσσας Χαλκίου * 1 : 0 ΑΟ Λαύκας
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/10/19,
11:00
Νέοι Στιμάγκας 1 : 2 ΑΟ Λυκοποριάς
27/10/19,
11:00
ΑΟ Λεχαίου 1 : 3 Προοδευτική Περιγιαλίου
27/10/19,
11:00
Αναγέννηση Κιάτου 0 : 1 Απέσσας Χαλκίου *
27/10/19,
15:00
ΑΟ Λαύκας 3 : 2 Ποσειδών Κ. Βρύσης
27/10/19,
15:00
ΑΟ Σπαθοβουνίου 3 : 3 ΑΟ Μαψού
27/10/19,
18:00
Δάφνη Πουλίτσας 0 : 0 Ταρσινά '97
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/19,
11:00
Ταρσινά '97 1 : 2 ΑΟ Λεχαίου
3/11/19,
11:00
ΑΟ Μαψού 4 : 1 ΑΟ Λαύκας
3/11/19,
15:00
Προοδευτική Περιγιαλίου 5 : 1 Νέοι Στιμάγκας
3/11/19,
15:00
ΑΟ Λυκοποριάς 4 : 0 Απέσσας Χαλκίου *
3/11/19,
15:00
Ποσειδών Κ. Βρύσης 1 : 2 Αναγέννηση Κιάτου
3/11/19,
18:00
Δάφνη Πουλίτσας 0 : 3 ΑΟ Σπαθοβουνίου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/19,
11:00
Αναγέννηση Κιάτου 3 : 3 ΑΟ Μαψού
10/11/19,
11:00
Νέοι Στιμάγκας 3 : 5 Ταρσινά '97
10/11/19,
15:00
ΑΟ Λεχαίου 3 : 0 Δάφνη Πουλίτσας
10/11/19,
15:00
ΑΟ Σπαθοβουνίου 4 : 1 ΑΟ Λαύκας
10/11/19,
15:00
ΑΟ Λυκοποριάς 3 : 0 Ποσειδών Κ. Βρύσης
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ταρσινά '97 3 : 0 Απέσσας Χαλκίου *
17/11/19,
11:00
ΑΟ Λεχαίου 2 : 2 ΑΟ Σπαθοβουνίου
17/11/19,
11:00
ΑΟ Μαψού 5 : 2 ΑΟ Λυκοποριάς
17/11/19,
15:00
ΑΟ Λαύκας 2 : 1 Αναγέννηση Κιάτου
17/11/19,
15:00
Ποσειδών Κ. Βρύσης 0 : 1 Προοδευτική Περιγιαλίου
17/11/19,
18:00
Δάφνη Πουλίτσας 2 : 5 Νέοι Στιμάγκας
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απέσσας Χαλκίου * 0 : 3 Προοδευτική Περιγιαλίου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απέσσας Χαλκίου * 0 : 3 Δάφνη Πουλίτσας
24/11/19,
11:00
Νέοι Στιμάγκας 2 : 5 ΑΟ Λεχαίου
24/11/19,
15:00
Ποσειδών Κ. Βρύσης 4 : 1 Ταρσινά '97
24/11/19,
15:00
ΑΟ Λυκοποριάς 4 : 0 ΑΟ Λαύκας
24/11/19,
15:00
ΑΟ Σπαθοβουνίου 4 : 0 Αναγέννηση Κιάτου
24/11/19,
15:00
Προοδευτική Περιγιαλίου 0 : 1 ΑΟ Μαψού
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Λεχαίου 3 : 0 Απέσσας Χαλκίου *
1/12/19,
11:00
Αναγέννηση Κιάτου 2 : 3 ΑΟ Λυκοποριάς
1/12/19,
11:00
Νέοι Στιμάγκας 0 : 4 ΑΟ Σπαθοβουνίου
1/12/19,
11:00
ΑΟ Μαψού 0 : 3 Ταρσινά '97
1/12/19,
15:00
ΑΟ Λαύκας 1 : 2 Προοδευτική Περιγιαλίου
1/12/19,
18:00
Δάφνη Πουλίτσας 0 : 0 Ποσειδών Κ. Βρύσης
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απέσσας Χαλκίου * 0 : 3 Νέοι Στιμάγκας
8/12/19,
11:00
ΑΟ Μαψού 4 : 0 Δάφνη Πουλίτσας
8/12/19,
11:00
Ταρσινά '97 3 : 0 ΑΟ Λαύκας
8/12/19,
15:00
Ποσειδών Κ. Βρύσης 2 : 3 ΑΟ Λεχαίου
8/12/19,
15:00
ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 1 ΑΟ Λυκοποριάς
8/12/19,
15:00
Προοδευτική Περιγιαλίου 3 : 1 Αναγέννηση Κιάτου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απέσσας Χαλκίου * 0 : 3 ΑΟ Σπαθοβουνίου
15/12/19,
11:00
Αναγέννηση Κιάτου 2 : 2 Ταρσινά '97
15/12/19,
11:00
Νέοι Στιμάγκας 3 : 1 Ποσειδών Κ. Βρύσης
15/12/19,
11:00
ΑΟ Λεχαίου 1 : 4 ΑΟ Μαψού
15/12/19,
15:00
ΑΟ Λαύκας 4 : 3 Δάφνη Πουλίτσας
15/12/19,
15:00
ΑΟ Λυκοποριάς 2 : 1 Προοδευτική Περιγιαλίου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/19,
11:00
Ταρσινά '97 2 : 1 ΑΟ Λυκοποριάς
22/12/19,
11:00
ΑΟ Μαψού 2 : 0 Νέοι Στιμάγκας
22/12/19,
15:00
Προοδευτική Περιγιαλίου 0 : 1 ΑΟ Σπαθοβουνίου
22/12/19,
15:00
ΑΟ Λαύκας 0 : 2 ΑΟ Λεχαίου
22/12/19,
15:00
Ποσειδών Κ. Βρύσης 3 : 0 Απέσσας Χαλκίου *
22/12/19,
18:00
Δάφνη Πουλίτσας 2 : 2 Αναγέννηση Κιάτου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αναγέννηση Κιάτου 1 : 4 ΑΟ Λεχαίου
Απέσσας Χαλκίου * 0 : 3 ΑΟ Μαψού
12/1/20,
11:00
Νέοι Στιμάγκας 2 : 3 ΑΟ Λαύκας
12/1/20,
11:00
Προοδευτική Περιγιαλίου 0 : 3 Ταρσινά '97
12/1/20,
15:00
ΑΟ Λυκοποριάς 2 : 0 Δάφνη Πουλίτσας
12/1/20,
15:00
Ποσειδών Κ. Βρύσης 0 : 3 ΑΟ Σπαθοβουνίου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Λαύκας 3 : 0 Απέσσας Χαλκίου *
19/1/20,
11:00
Νέοι Στιμάγκας 4 : 1 Αναγέννηση Κιάτου
19/1/20,
11:00
ΑΟ Μαψού 5 : 1 Ποσειδών Κ. Βρύσης
19/1/20,
15:00
ΑΟ Λεχαίου 1 : 1 ΑΟ Λυκοποριάς
19/1/20,
15:00
ΑΟ Σπαθοβουνίου 5 : 0 Ταρσινά '97
19/1/20,
18:00
Δάφνη Πουλίτσας 1 : 6 Προοδευτική Περιγιαλίου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απέσσας Χαλκίου * 0 : 3 Αναγέννηση Κιάτου
26/1/20,
11:00
ΑΟ Μαψού 2 : 3 ΑΟ Σπαθοβουνίου
26/1/20,
11:00
Προοδευτική Περιγιαλίου 2 : 1 ΑΟ Λεχαίου
26/1/20,
11:00
Ταρσινά '97 2 : 2 Δάφνη Πουλίτσας
26/1/20,
15:00
Ποσειδών Κ. Βρύσης 1 : 2 ΑΟ Λαύκας
26/1/20,
15:00
ΑΟ Λυκοποριάς 3 : 4 Νέοι Στιμάγκας
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απέσσας Χαλκίου * 0 : 3 ΑΟ Λυκοποριάς
2/2/20,
11:00
Αναγέννηση Κιάτου 1 : 3 Ποσειδών Κ. Βρύσης
2/2/20,
15:00
ΑΟ Σπαθοβουνίου 5 : 2 Δάφνη Πουλίτσας
2/2/20,
15:00
ΑΟ Λεχαίου 2 : 1 Ταρσινά '97
2/2/20,
15:00
ΑΟ Λαύκας 0 : 1 ΑΟ Μαψού
5/2/20,
15:00
Νέοι Στιμάγκας 1 : 1 Προοδευτική Περιγιαλίου
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Προοδευτική Περιγιαλίου 3 : 0 Απέσσας Χαλκίου *
9/2/20,
11:00
ΑΟ Μαψού 5 : 2 Αναγέννηση Κιάτου
9/2/20,
11:00
Ταρσινά '97 1 : 3 Νέοι Στιμάγκας
9/2/20,
15:00
ΑΟ Λαύκας 1 : 3 ΑΟ Σπαθοβουνίου
9/2/20,
15:00
Ποσειδών Κ. Βρύσης 0 : 5 ΑΟ Λυκοποριάς
9/2/20,
18:00
Δάφνη Πουλίτσας 0 : 0 ΑΟ Λεχαίου
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απέσσας Χαλκίου * 0 : 3 Ταρσινά '97
16/2/20,
11:00
Νέοι Στιμάγκας 2 : 3 Δάφνη Πουλίτσας
16/2/20,
11:00
Αναγέννηση Κιάτου 1 : 2 ΑΟ Λαύκας
16/2/20,
15:00
ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 0 ΑΟ Λεχαίου
16/2/20,
15:00
ΑΟ Λυκοποριάς 3 : 2 ΑΟ Μαψού
16/2/20,
15:00
Προοδευτική Περιγιαλίου 3 : 1 Ποσειδών Κ. Βρύσης
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δάφνη Πουλίτσας 3 : 0 Απέσσας Χαλκίου *
23/2/20,
11:00
Αναγέννηση Κιάτου 2 : 6 ΑΟ Σπαθοβουνίου
23/2/20,
11:00
ΑΟ Μαψού 3 : 1 Προοδευτική Περιγιαλίου
23/2/20,
11:00
Ταρσινά '97 2 : 0 Ποσειδών Κ. Βρύσης
23/2/20,
11:00
ΑΟ Λεχαίου 2 : 1 Νέοι Στιμάγκας
23/2/20,
15:00
ΑΟ Λαύκας 1 : 4 ΑΟ Λυκοποριάς
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απέσσας Χαλκίου * 0 : 3 ΑΟ Λεχαίου
8/3/20,
11:00
Ταρσινά '97 1 : 5 ΑΟ Μαψού
8/3/20,
11:00
Προοδευτική Περιγιαλίου 3 : 1 ΑΟ Λαύκας
8/3/20,
11:00
Ποσειδών Κ. Βρύσης 2 : 1 Δάφνη Πουλίτσας
8/3/20,
15:00
ΑΟ Λυκοποριάς 3 : 1 Αναγέννηση Κιάτου
8/3/20,
15:00
ΑΟ Σπαθοβουνίου 5 : 0 Νέοι Στιμάγκας
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Λαύκας - : - Ταρσινά '97
Νέοι Στιμάγκας - : - Απέσσας Χαλκίου *
Αναγέννηση Κιάτου - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
ΑΟ Λεχαίου - : - Ποσειδών Κ. Βρύσης
Δάφνη Πουλίτσας - : - ΑΟ Μαψού
ΑΟ Λυκοποριάς - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δάφνη Πουλίτσας - : - ΑΟ Λαύκας
Ταρσινά '97 - : - Αναγέννηση Κιάτου
Προοδευτική Περιγιαλίου - : - ΑΟ Λυκοποριάς
ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - Απέσσας Χαλκίου *
Ποσειδών Κ. Βρύσης - : - Νέοι Στιμάγκας
ΑΟ Μαψού - : - ΑΟ Λεχαίου
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Λυκοποριάς - : - Ταρσινά '97
Αναγέννηση Κιάτου - : - Δάφνη Πουλίτσας
ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
ΑΟ Λεχαίου - : - ΑΟ Λαύκας
Νέοι Στιμάγκας - : - ΑΟ Μαψού
Απέσσας Χαλκίου * - : - Ποσειδών Κ. Βρύσης