ΕΠΣ Καρδίτσας - Α1' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/9/19,
17:00
Παλαμαϊκή 0 : 3 ΑΕ Μουζακίου
21/9/19,
17:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 0 : 1 Ερμής Μαυραχάδων
21/9/19,
17:00
ΠΑΣ Αργιθέας 3 : 1 Προδρομιακός
21/9/19,
17:00
Άρης Καρδίτσας 0 : 1 ΑΕ Καρποχωρίου
21/9/19,
17:00
Νεφέλη 0 : 1 Διγενής
21/9/19,
17:00
ΑΟ Μαγούλας 0 : 2 ΑΕ Λεονταρίου
21/9/19,
17:00
Αστέρας Βλοχού 0 : 1 ΠΑ Σοφάδων
24/9/19,
17:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 4 : 6 Αετός Αγ. Θεοδώρου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
16:30
Αετός Αγ. Θεοδώρου 5 : 2 ΠΑΣ Αργιθέας
28/9/19,
16:30
ΠΑ Σοφάδων 2 : 1 Νέα Νίκη Καμινάδων
28/9/19,
16:30
Νεφέλη 1 : 1 Άρης Καρδίτσας
28/9/19,
16:30
ΑΕ Μουζακίου 5 : 0 ΑΟ Μαγούλας
28/9/19,
16:30
ΑΕ Καρποχωρίου 3 : 2 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
28/9/19,
16:30
Προδρομιακός 5 : 1 Αστέρας Βλοχού
28/9/19,
16:30
Διγενής 3 : 0 Παλαμαϊκή
28/9/19,
16:30
ΑΕ Λεονταρίου 5 : 1 Ερμής Μαυραχάδων
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
17:00
ΑΟ Μαγούλας 2 : 0 Διγενής
5/10/19,
17:00
ΑΕ Λεονταρίου 3 : 0 ΠΑ Σοφάδων
5/10/19,
17:00
Άρης Καρδίτσας 3 : 1 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
5/10/19,
17:00
Αστέρας Βλοχού 3 : 5 Αετός Αγ. Θεοδώρου
5/10/19,
17:00
Παλαμαϊκή 0 : 0 Νεφέλη
5/10/19,
17:00
Ερμής Μαυραχάδων 1 : 6 ΑΕ Μουζακίου
5/10/19,
17:00
ΠΑΣ Αργιθέας 4 : 2 ΑΕ Καρποχωρίου
5/10/19,
17:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 1 : 1 Προδρομιακός
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
ΑΕ Καρποχωρίου 2 : 1 Αστέρας Βλοχού
12/10/19,
16:00
Προδρομιακός 1 : 3 ΑΕ Λεονταρίου
12/10/19,
16:00
Παλαμαϊκή 0 : 4 Άρης Καρδίτσας
12/10/19,
16:00
Διγενής 3 : 2 Ερμής Μαυραχάδων
12/10/19,
16:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 4 ΠΑΣ Αργιθέας
12/10/19,
16:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 1 : 0 Νέα Νίκη Καμινάδων
12/10/19,
16:00
Νεφέλη 0 : 0 ΑΟ Μαγούλας
12/10/19,
16:00
ΑΕ Μουζακίου 9 : 0 ΠΑ Σοφάδων
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
ΑΕ Μουζακίου 2 : 0 Προδρομιακός
19/10/19,
16:00
Ερμής Μαυραχάδων 3 : 0 Νεφέλη
19/10/19,
16:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 5 : 2 ΑΕ Καρποχωρίου
19/10/19,
16:00
Άρης Καρδίτσας 2 : 1 ΠΑΣ Αργιθέας
19/10/19,
16:00
ΑΟ Μαγούλας 3 : 2 Παλαμαϊκή
19/10/19,
16:00
ΑΕ Λεονταρίου 2 : 1 Αετός Αγ. Θεοδώρου
19/10/19,
16:00
Αστέρας Βλοχού 1 : 2 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
20/10/19,
16:00
ΠΑ Σοφάδων 0 : 3 Διγενής
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 1 Νέα Νίκη Καμινάδων
26/10/19,
16:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 2 : 0 ΑΕ Μουζακίου
26/10/19,
16:00
ΑΟ Μαγούλας 0 : 0 Άρης Καρδίτσας
26/10/19,
16:00
Νεφέλη 3 : 3 ΠΑ Σοφάδων
26/10/19,
16:00
ΠΑΣ Αργιθέας 1 : 0 Αστέρας Βλοχού
26/10/19,
16:00
ΑΕ Καρποχωρίου 0 : 1 ΑΕ Λεονταρίου
26/10/19,
16:00
Παλαμαϊκή 1 : 0 Ερμής Μαυραχάδων
26/10/19,
16:00
Διγενής 1 : 0 Προδρομιακός
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
ΠΑ Σοφάδων 2 : 1 Παλαμαϊκή
2/11/19,
15:00
Άρης Καρδίτσας 3 : 1 Αστέρας Βλοχού
2/11/19,
15:00
ΑΕ Λεονταρίου 4 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
2/11/19,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων 1 : 4 ΑΟ Μαγούλας
2/11/19,
15:00
Προδρομιακός 5 : 1 Νεφέλη
2/11/19,
15:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 2 : 5 ΠΑΣ Αργιθέας
2/11/19,
15:00
ΑΕ Μουζακίου 6 : 1 ΑΕ Καρποχωρίου
3/11/19,
15:00
Διγενής 1 : 0 Αετός Αγ. Θεοδώρου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
ΠΑΣ Αργιθέας 2 : 0 ΑΕ Λεονταρίου
16/11/19,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου 0 : 0 Διγενής
16/11/19,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων 2 : 0 Άρης Καρδίτσας
16/11/19,
15:00
ΑΟ Μαγούλας 1 : 0 ΠΑ Σοφάδων
16/11/19,
15:00
Νεφέλη 1 : 1 Αετός Αγ. Θεοδώρου
17/11/19,
15:00
Παλαμαϊκή 0 : 2 Προδρομιακός
17/11/19,
15:00
Αστέρας Βλοχού 1 : 2 Νέα Νίκη Καμινάδων
17/11/19,
15:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 0 : 3 ΑΕ Μουζακίου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
Προδρομιακός 1 : 1 ΑΟ Μαγούλας
23/11/19,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου 2 : 2 Νεφέλη
23/11/19,
15:00
ΑΕ Μουζακίου 1 : 1 ΠΑΣ Αργιθέας
23/11/19,
15:00
Άρης Καρδίτσας 3 : 2 Νέα Νίκη Καμινάδων
23/11/19,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 1 : 0 Παλαμαϊκή
23/11/19,
15:00
ΠΑ Σοφάδων 0 : 0 Ερμής Μαυραχάδων
23/11/19,
15:00
ΑΕ Λεονταρίου 4 : 0 Αστέρας Βλοχού
Διγενής 1 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
Αστέρας Βλοχού 1 : 6 ΑΕ Μουζακίου
30/11/19,
15:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 0 Νεφέλη
30/11/19,
15:00
ΠΑ Σοφάδων 0 : 1 Άρης Καρδίτσας
30/11/19,
15:00
ΑΟ Μαγούλας 1 : 5 Αετός Αγ. Θεοδώρου
30/11/19,
15:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 2 : 7 ΑΕ Λεονταρίου
30/11/19,
15:00
ΠΑΣ Αργιθέας 1 : 0 Διγενής
30/11/19,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων 3 : 3 Προδρομιακός
30/11/19,
15:00
Παλαμαϊκή 2 : 3 ΑΕ Καρποχωρίου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 0 : 3 Ερμής Μαυραχάδων
7/12/19,
15:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 2 : 0 Παλαμαϊκή
7/12/19,
15:00
Άρης Καρδίτσας 0 : 1 ΑΕ Λεονταρίου
7/12/19,
15:00
Διγενής 6 : 1 Αστέρας Βλοχού
7/12/19,
15:00
Προδρομιακός 3 : 0 ΠΑ Σοφάδων
7/12/19,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου 3 : 0 ΑΟ Μαγούλας
7/12/19,
15:00
ΑΕ Μουζακίου 2 : 0 Νέα Νίκη Καμινάδων
7/12/19,
15:00
Νεφέλη 0 : 1 ΠΑΣ Αργιθέας
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
15:00
ΠΑΣ Αργιθέας 3 : 0 Παλαμαϊκή
14/12/19,
15:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 2 : 3 Διγενής
14/12/19,
15:00
Προδρομιακός 1 : 1 Άρης Καρδίτσας
14/12/19,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων 1 : 4 ΑΕ Καρποχωρίου
14/12/19,
15:00
Αστέρας Βλοχού 2 : 0 Νεφέλη
14/12/19,
15:00
ΑΕ Λεονταρίου 0 : 1 ΑΕ Μουζακίου
14/12/19,
15:00
ΠΑ Σοφάδων 0 : 5 Αετός Αγ. Θεοδώρου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου 5 : 1 ΠΑ Σοφάδων
21/12/19,
15:00
Παλαμαϊκή 3 : 2 Αστέρας Βλοχού
21/12/19,
15:00
Άρης Καρδίτσας 2 : 2 ΑΕ Μουζακίου
21/12/19,
15:00
Νεφέλη 1 : 0 Νέα Νίκη Καμινάδων
21/12/19,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 0 : 0 Προδρομιακός
21/12/19,
15:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 0 Ερμής Μαυραχάδων
21/12/19,
15:00
Διγενής 1 : 0 ΑΕ Λεονταρίου
21/12/19,
15:00
ΠΑΣ Αργιθέας 2 : 1 ΑΟ Μαγούλας
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/1/20,
15:00
Αστέρας Βλοχού 1 : 2 ΑΟ Μαγούλας
4/1/20,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 0 : 1 Άρης Καρδίτσας
4/1/20,
15:00
ΠΑ Σοφάδων 2 : 5 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
4/1/20,
15:00
ΑΕ Μουζακίου 4 : 1 Διγενής
4/1/20,
15:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 2 : 0 Παλαμαϊκή
4/1/20,
15:00
Προδρομιακός 1 : 2 ΑΕ Καρποχωρίου
4/1/20,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων 0 : 2 ΠΑΣ Αργιθέας
7/1/20,
15:00
ΑΕ Λεονταρίου 4 : 0 Νεφέλη
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/20,
15:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 2 : 3 Προδρομιακός
11/1/20,
15:00
Αστέρας Βλοχού 2 : 2 Ερμής Μαυραχάδων
11/1/20,
15:00
Άρης Καρδίτσας 0 : 2 Διγενής
11/1/20,
15:00
Παλαμαϊκή 1 : 2 ΑΕ Λεονταρίου
11/1/20,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου 0 : 0 Αετός Αγ. Θεοδώρου
11/1/20,
15:00
ΠΑΣ Αργιθέας 7 : 1 ΠΑ Σοφάδων
11/1/20,
15:00
Νεφέλη 0 : 1 ΑΕ Μουζακίου
11/1/20,
15:00
ΑΟ Μαγούλας 0 : 1 Νέα Νίκη Καμινάδων
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/1/20,
15:00
ΑΟ Μαγούλας 1 : 2 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/1/20,
15:00
ΑΕ Μουζακίου 2 : 0 Παλαμαϊκή
18/1/20,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων 0 : 2 Νέα Νίκη Καμινάδων
18/1/20,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου 0 : 0 Άρης Καρδίτσας
18/1/20,
15:00
Προδρομιακός 1 : 0 ΠΑΣ Αργιθέας
18/1/20,
15:00
Διγενής 3 : 0 Νεφέλη
18/1/20,
15:00
ΑΕ Λεονταρίου 1 : 0 ΑΟ Μαγούλας
18/1/20,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 3 : 1 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
18/1/20,
15:00
ΠΑ Σοφάδων 0 : 3 Αστέρας Βλοχού
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/1/20,
15:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 3 : 0 ΠΑ Σοφάδων
25/1/20,
15:00
ΠΑΣ Αργιθέας 2 : 3 Αετός Αγ. Θεοδώρου
25/1/20,
15:00
Άρης Καρδίτσας 2 : 0 Νεφέλη
25/1/20,
15:00
ΑΟ Μαγούλας 1 : 4 ΑΕ Μουζακίου
25/1/20,
15:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 3 : 0 ΑΕ Καρποχωρίου
25/1/20,
15:00
Αστέρας Βλοχού 2 : 1 Προδρομιακός
25/1/20,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων 0 : 4 ΑΕ Λεονταρίου
25/1/20,
15:00
Παλαμαϊκή 0 : 3 Διγενής
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/2/20,
15:00
Διγενής 1 : 0 ΑΟ Μαγούλας
1/2/20,
15:00
ΠΑ Σοφάδων 0 : 3 ΑΕ Λεονταρίου
1/2/20,
15:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 1 Άρης Καρδίτσας
1/2/20,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 1 : 1 Αστέρας Βλοχού
1/2/20,
15:00
Νεφέλη 0 : 0 Παλαμαϊκή
1/2/20,
15:00
ΑΕ Μουζακίου 2 : 1 Ερμής Μαυραχάδων
1/2/20,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου 1 : 4 ΠΑΣ Αργιθέας
1/2/20,
15:00
Προδρομιακός 3 : 1 Νέα Νίκη Καμινάδων
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/2/20,
15:00
Αστέρας Βλοχού 2 : 3 ΑΕ Καρποχωρίου
8/2/20,
15:00
ΑΕ Λεονταρίου 4 : 1 Προδρομιακός
8/2/20,
15:00
Άρης Καρδίτσας 4 : 0 Παλαμαϊκή
8/2/20,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων 2 : 3 Διγενής
8/2/20,
15:00
ΠΑΣ Αργιθέας 0 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
8/2/20,
15:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 1 : 1 Αετός Αγ. Θεοδώρου
8/2/20,
15:00
ΑΟ Μαγούλας 4 : 0 Νεφέλη
8/2/20,
15:00
ΠΑ Σοφάδων 0 : 3 ΑΕ Μουζακίου
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/2/20,
15:00
Νεφέλη 0 : 4 Ερμής Μαυραχάδων
15/2/20,
15:00
Προδρομιακός 0 : 6 ΑΕ Μουζακίου
15/2/20,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου 0 : 0 Νέα Νίκη Καμινάδων
15/2/20,
15:00
ΠΑΣ Αργιθέας 4 : 1 Άρης Καρδίτσας
15/2/20,
15:00
Διγενής 3 : 0 ΠΑ Σοφάδων
15/2/20,
15:00
Παλαμαϊκή 0 : 2 ΑΟ Μαγούλας
15/2/20,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 2 : 0 ΑΕ Λεονταρίου
15/2/20,
15:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 0 Αστέρας Βλοχού
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/2/20,
15:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 1 : 1 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
22/2/20,
15:00
ΑΕ Μουζακίου 0 : 0 Αετός Αγ. Θεοδώρου
22/2/20,
15:00
Άρης Καρδίτσας 0 : 0 ΑΟ Μαγούλας
22/2/20,
15:00
ΠΑ Σοφάδων 0 : 3 Νεφέλη
22/2/20,
15:00
Αστέρας Βλοχού 0 : 0 ΠΑΣ Αργιθέας
22/2/20,
15:00
ΑΕ Λεονταρίου 3 : 0 ΑΕ Καρποχωρίου
22/2/20,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων 3 : 1 Παλαμαϊκή
22/2/20,
15:00
Προδρομιακός 0 : 4 Διγενής
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/2/20,
15:30
Παλαμαϊκή 3 : 0 ΠΑ Σοφάδων
25/2/20,
15:30
Αετός Αγ. Θεοδώρου 2 : 3 Διγενής
25/2/20,
15:30
Αστέρας Βλοχού 3 : 2 Άρης Καρδίτσας
25/2/20,
15:30
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 0 : 2 ΑΕ Λεονταρίου
25/2/20,
15:30
ΑΟ Μαγούλας 0 : 0 Ερμής Μαυραχάδων
25/2/20,
15:30
Νεφέλη 0 : 2 Προδρομιακός
25/2/20,
15:30
ΠΑΣ Αργιθέας 1 : 0 Νέα Νίκη Καμινάδων
25/2/20,
15:30
ΑΕ Καρποχωρίου 1 : 3 ΑΕ Μουζακίου
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/3/20,
15:30
ΑΕ Λεονταρίου 1 : 0 ΠΑΣ Αργιθέας
7/3/20,
15:30
Διγενής 1 : 0 ΑΕ Καρποχωρίου
7/3/20,
15:30
Άρης Καρδίτσας 0 : 1 Ερμής Μαυραχάδων
7/3/20,
15:30
Προδρομιακός 2 : 1 Παλαμαϊκή
7/3/20,
15:30
Νέα Νίκη Καμινάδων 4 : 0 Αστέρας Βλοχού
7/3/20,
15:30
ΑΕ Μουζακίου 6 : 1 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
7/3/20,
15:30
ΠΑ Σοφάδων 0 : 3 ΑΟ Μαγούλας
7/3/20,
15:30
Αετός Αγ. Θεοδώρου 4 : 0 Νεφέλη
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Μαγούλας - : - Προδρομιακός
Νεφέλη - : - ΑΕ Καρποχωρίου
Νέα Νίκη Καμινάδων - : - Άρης Καρδίτσας
ΠΑΣ Αργιθέας - : - ΑΕ Μουζακίου
Ερμής Μαυραχάδων - : - ΠΑ Σοφάδων
Παλαμαϊκή - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
Αστέρας Βλοχού - : - ΑΕ Λεονταρίου
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου - : - Διγενής
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρης Καρδίτσας - : - ΠΑ Σοφάδων
ΑΕ Καρποχωρίου - : - Παλαμαϊκή
ΑΕ Μουζακίου - : - Αστέρας Βλοχού
Διγενής - : - ΠΑΣ Αργιθέας
Νεφέλη - : - Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
ΑΕ Λεονταρίου - : - Νέα Νίκη Καμινάδων
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - ΑΟ Μαγούλας
Προδρομιακός - : - Ερμής Μαυραχάδων
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Νέα Νίκη Καμινάδων - : - ΑΕ Μουζακίου
ΑΕ Λεονταρίου - : - Άρης Καρδίτσας
Παλαμαϊκή - : - Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
ΑΟ Μαγούλας - : - ΑΕ Καρποχωρίου
Ερμής Μαυραχάδων - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
ΠΑ Σοφάδων - : - Προδρομιακός
ΠΑΣ Αργιθέας - : - Νεφέλη
Αστέρας Βλοχού - : - Διγενής
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - ΠΑ Σοφάδων
Άρης Καρδίτσας - : - Προδρομιακός
Νεφέλη - : - Αστέρας Βλοχού
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου - : - ΑΟ Μαγούλας
Παλαμαϊκή - : - ΠΑΣ Αργιθέας
ΑΕ Μουζακίου - : - ΑΕ Λεονταρίου
Διγενής - : - Νέα Νίκη Καμινάδων
ΑΕ Καρποχωρίου - : - Ερμής Μαυραχάδων
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Λεονταρίου - : - Διγενής
Νέα Νίκη Καμινάδων - : - Νεφέλη
Αστέρας Βλοχού - : - Παλαμαϊκή
Ερμής Μαυραχάδων - : - Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
ΠΑ Σοφάδων - : - ΑΕ Καρποχωρίου
Προδρομιακός - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
ΑΟ Μαγούλας - : - ΠΑΣ Αργιθέας
ΑΕ Μουζακίου - : - Άρης Καρδίτσας
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου - : - ΠΑ Σοφάδων
ΑΕ Καρποχωρίου - : - Προδρομιακός
Νεφέλη - : - ΑΕ Λεονταρίου
Διγενής - : - ΑΕ Μουζακίου
Παλαμαϊκή - : - Νέα Νίκη Καμινάδων
ΑΟ Μαγούλας - : - Αστέρας Βλοχού
Άρης Καρδίτσας - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
ΠΑΣ Αργιθέας - : - Ερμής Μαυραχάδων
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑ Σοφάδων - : - ΠΑΣ Αργιθέας
Ερμής Μαυραχάδων - : - Αστέρας Βλοχού
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - ΑΕ Καρποχωρίου
ΑΕ Μουζακίου - : - Νεφέλη
ΑΕ Λεονταρίου - : - Παλαμαϊκή
Νέα Νίκη Καμινάδων - : - ΑΟ Μαγούλας
Διγενής - : - Άρης Καρδίτσας
Προδρομιακός - : - Ελπίδα Αγ. Γεωργίου