ΕΠΣ Λάρισας - Α1' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/10/20,
17:00
Προοδευτική Βερδικούσας 2 : 0 Ιπποκράτης
3/10/20,
17:00
Ηρακλής Πλατανουλιών 1 : 1 Κεραυνός Δρυμού
3/10/20,
17:00
Λαρισαϊκός 1 : 1 Ροδιακός
3/10/20,
17:00
Νεάπολη Λάρισας 1 : 1 Κεραυνός Δένδρων
3/10/20,
17:00
Δόξα Βαλανίδας 2 : 2 Ατρόμητος Δασοχωρίου
4/10/20,
17:00
Ακαδημία Τυρνάβου 3 : 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/20,
16:30
Κεραυνός Δρυμού 3 : 2 Δόξα Βαλανίδας
10/10/20,
16:30
Ροδιακός 4 : 4 Ακαδημία Τυρνάβου
10/10/20,
16:30
Προοδευτική Βερδικούσας 4 : 0 Νεάπολη Λάρισας
10/10/20,
16:30
Κεραυνός Δένδρων 3 : 1 Ηρακλής Πλατανουλιών
10/10/20,
16:30
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 : 4 Ατρόμητος Δασοχωρίου
10/10/20,
16:30
Ιπποκράτης 0 : 1 Λαρισαϊκός
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/10/20,
16:00
Λαρισαϊκός 2 : 0 Προοδευτική Βερδικούσας
18/10/20,
16:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 3 : 3 Ροδιακός
18/10/20,
16:00
Δόξα Βαλανίδας 3 : 1 Κεραυνός Δένδρων
18/10/20,
16:00
Ακαδημία Τυρνάβου 0 : 1 Ιπποκράτης
18/10/20,
16:00
Νεάπολη Λάρισας 3 : 0 Ηρακλής Πλατανουλιών
18/10/20,
16:00
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 : 0 Κεραυνός Δρυμού
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Λαρισαϊκός - : - Νεάπολη Λάρισας
25/10/20,
15:00
Κεραυνός Δένδρων 2 : 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
25/10/20,
15:00
Ιπποκράτης 3 : 1 Ατρόμητος Δασοχωρίου
25/10/20,
15:00
Ηρακλής Πλατανουλιών 1 : 3 Δόξα Βαλανίδας
25/10/20,
15:00
Ροδιακός 2 : 1 Κεραυνός Δρυμού
25/10/20,
15:00
Προοδευτική Βερδικούσας 5 : 0 Ακαδημία Τυρνάβου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Δασοχωρίου - : - Προοδευτική Βερδικούσας
Νεάπολη Λάρισας - : - Δόξα Βαλανίδας
Ροδιακός - : - Κεραυνός Δένδρων
Ακαδημία Τυρνάβου - : - Λαρισαϊκός
Κεραυνός Δρυμού - : - Ιπποκράτης
Αναγέννηση Ευαγγελισμού - : - Ηρακλής Πλατανουλιών
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ηρακλής Πλατανουλιών - : - Ροδιακός
Ακαδημία Τυρνάβου - : - Νεάπολη Λάρισας
Προοδευτική Βερδικούσας - : - Κεραυνός Δρυμού
Δόξα Βαλανίδας - : - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Κεραυνός Δένδρων - : - Ιπποκράτης
Λαρισαϊκός - : - Ατρόμητος Δασοχωρίου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Δασοχωρίου - : - Ακαδημία Τυρνάβου
Κεραυνός Δένδρων - : - Προοδευτική Βερδικούσας
Ροδιακός - : - Δόξα Βαλανίδας
Κεραυνός Δρυμού - : - Λαρισαϊκός
Νεάπολη Λάρισας - : - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Ιπποκράτης - : - Ηρακλής Πλατανουλιών
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ηρακλής Πλατανουλιών - : - Προοδευτική Βερδικούσας
Αναγέννηση Ευαγγελισμού - : - Ροδιακός
Ακαδημία Τυρνάβου - : - Κεραυνός Δρυμού
Δόξα Βαλανίδας - : - Ιπποκράτης
Λαρισαϊκός - : - Κεραυνός Δένδρων
Ατρόμητος Δασοχωρίου - : - Νεάπολη Λάρισας
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κεραυνός Δρυμού - : - Ατρόμητος Δασοχωρίου
Ηρακλής Πλατανουλιών - : - Λαρισαϊκός
Ιπποκράτης - : - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Κεραυνός Δένδρων - : - Ακαδημία Τυρνάβου
Προοδευτική Βερδικούσας - : - Δόξα Βαλανίδας
Νεάπολη Λάρισας - : - Ροδιακός
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αναγέννηση Ευαγγελισμού - : - Προοδευτική Βερδικούσας
Κεραυνός Δρυμού - : - Νεάπολη Λάρισας
Ακαδημία Τυρνάβου - : - Ηρακλής Πλατανουλιών
Ροδιακός - : - Ιπποκράτης
Δόξα Βαλανίδας - : - Λαρισαϊκός
Ατρόμητος Δασοχωρίου - : - Κεραυνός Δένδρων
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κεραυνός Δένδρων - : - Κεραυνός Δρυμού
Δόξα Βαλανίδας - : - Ακαδημία Τυρνάβου
Προοδευτική Βερδικούσας - : - Ροδιακός
Ηρακλής Πλατανουλιών - : - Ατρόμητος Δασοχωρίου
Ιπποκράτης - : - Νεάπολη Λάρισας
Λαρισαϊκός - : - Αναγέννηση Ευαγγελισμού