ΕΠΣ Λάρισας - Α1' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/9/19,
17:00
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 : 1 Λαρισαϊκός
22/9/19,
17:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 : 1 Παναγροτικός Νίκαιας
22/9/19,
17:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 : 1 ΑΟ Ελευθερών
22/9/19,
17:00
Δάφνη Γλαύκης 4 : 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
22/9/19,
17:00
ΑΟ Ναρθακίου 1 : 2 Ατρόμητος Βαμβακούς
22/9/19,
17:00
Δόξα Υπέρειας 1 : 0 Απόλλων Γαλήνης 2016
22/9/19,
17:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 1 : 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
22/9/19,
17:00
Δόξα Ραχούλας 0 : 1 ΑΕ Βουναίνων
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
17:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 : 0 Δάφνη Γλαύκης
28/9/19,
17:00
ΑΟ Ναρθακίου 1 : 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
28/9/19,
17:00
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 : 1 Δόξα Ραχούλας
28/9/19,
17:00
ΑΟ Ελευθερών 0 : 2 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
28/9/19,
17:00
Απόλλων Γαλήνης 2016 0 : 2 Παναγροτικός Νίκαιας
28/9/19,
17:00
Ατρόμητος Βαμβακούς 0 : 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
28/9/19,
17:00
ΑΕ Βουναίνων 4 : 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
29/9/19,
17:00
Λαρισαϊκός 1 : 1 Δόξα Υπέρειας
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
17:00
Δόξα Ραχούλας 1 : 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
6/10/19,
17:00
Απόλλων Γαλήνης 2016 1 : 4 ΑΕ Βουναίνων
6/10/19,
17:00
Δάφνη Γλαύκης 1 : 1 ΑΟ Ελευθερών
6/10/19,
17:00
Δόξα Υπέρειας 2 : 5 Ατρόμητος Βαμβακούς
6/10/19,
17:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 : 1 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
6/10/19,
17:00
Παναγροτικός Νίκαιας 5 : 0 Λαρισαϊκός
6/10/19,
17:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 : 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
6/10/19,
17:00
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 : 1 ΑΟ Ναρθακίου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:30
ΑΟ Ελευθερών 1 : 1 Δόξα Ραχούλας
12/10/19,
16:30
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 : 1 Απόλλων Γαλήνης 2016
12/10/19,
16:30
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 : 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
12/10/19,
16:30
Ατρόμητος Βαμβακούς 3 : 0 Παναγροτικός Νίκαιας
12/10/19,
16:30
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 1 : 0 Δάφνη Γλαύκης
12/10/19,
16:30
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 : 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
12/10/19,
16:30
ΑΟ Ναρθακίου 1 : 5 Δόξα Υπέρειας
12/10/19,
16:30
Λαρισαϊκός 0 : 1 ΑΕ Βουναίνων
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/19,
16:30
Παναγροτικός Νίκαιας 3 : 1 ΑΟ Ναρθακίου
20/10/19,
16:30
Λαρισαϊκός 1 : 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
20/10/19,
16:30
Αστήρ Μελισσοχωρίου 5 : 1 Δάφνη Γλαύκης
20/10/19,
16:30
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 : 1 ΑΟ Ελευθερών
20/10/19,
16:30
Δόξα Υπέρειας 1 : 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
20/10/19,
16:30
ΑΕ Βουναίνων 2 : 2 Ατρόμητος Βαμβακούς
20/10/19,
16:30
Δόξα Ραχούλας 2 : 0 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
20/10/19,
16:30
Απόλλων Γαλήνης 2016 2 : 3 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:30
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 3 : 1 Λαρισαϊκός
26/10/19,
16:30
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 2 : 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
26/10/19,
16:30
Δόξα Υπέρειας 4 : 0 Αστήρ Μελισσοχωρίου
26/10/19,
16:30
ΑΟ Ναρθακίου 1 : 1 ΑΕ Βουναίνων
26/10/19,
16:30
Δάφνη Γλαύκης 1 : 2 Δόξα Ραχούλας
26/10/19,
16:30
ΑΟ Ελευθερών 3 : 0 Απόλλων Γαλήνης 2016
26/10/19,
16:30
Αστραπή Ν. Πολιτείας 6 : 1 Παναγροτικός Νίκαιας
26/10/19,
16:30
Ατρόμητος Βαμβακούς 1 : 3 Αναγέννηση Φαρσάλων
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/19,
15:30
ΑΕ Βουναίνων 2 : 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
3/11/19,
15:30
Ατρόμητος Βαμβακούς 1 : 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
3/11/19,
15:30
Αστήρ Μελισσοχωρίου 2 : 2 Δόξα Ραχούλας
3/11/19,
15:30
Απόλλων Γαλήνης 2016 0 : 2 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
3/11/19,
15:30
Παναγροτικός Νίκαιας 4 : 1 Δόξα Υπέρειας
3/11/19,
15:30
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 : 0 ΑΟ Ναρθακίου
3/11/19,
15:30
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 : 1 Δάφνη Γλαύκης
3/11/19,
15:30
Λαρισαϊκός 0 : 2 ΑΟ Ελευθερών
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
ΑΟ Ελευθερών 2 : 0 Ατρόμητος Βαμβακούς
9/11/19,
15:00
Δάφνη Γλαύκης 0 : 2 Απόλλων Γαλήνης 2016
9/11/19,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 1 : 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
9/11/19,
15:00
Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 : 3 Αναγέννηση Φαρσάλων
9/11/19,
15:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 3 : 3 Λαρισαϊκός
9/11/19,
15:00
Δόξα Ραχούλας 4 : 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
9/11/19,
15:00
ΑΟ Ναρθακίου 2 : 2 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
9/11/19,
15:00
Δόξα Υπέρειας 3 : 3 ΑΕ Βουναίνων
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/19,
15:00
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 : 1 Δόξα Υπέρειας
17/11/19,
15:00
ΑΟ Ελευθερών 2 : 1 ΑΟ Ναρθακίου
17/11/19,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 : 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
17/11/19,
15:00
Λαρισαϊκός 2 : 1 Δάφνη Γλαύκης
17/11/19,
15:00
ΑΕ Βουναίνων 1 : 1 Παναγροτικός Νίκαιας
17/11/19,
15:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 : 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
17/11/19,
15:00
Απόλλων Γαλήνης 2016 1 : 1 Δόξα Ραχούλας
17/11/19,
15:00
Ατρόμητος Βαμβακούς 0 : 0 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
Δόξα Ραχούλας 3 : 0 Λαρισαϊκός
23/11/19,
15:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 0 : 3 ΑΟ Ναρθακίου
23/11/19,
15:00
ΑΕ Βουναίνων 3 : 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
23/11/19,
15:00
Δόξα Υπέρειας 2 : 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
23/11/19,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 : 0 Απόλλων Γαλήνης 2016
23/11/19,
15:00
Δάφνη Γλαύκης 1 : 4 Ατρόμητος Βαμβακούς
23/11/19,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 6 : 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
23/11/19,
15:00
Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 : 1 ΑΟ Ελευθερών
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/19,
15:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 : 2 Παναγροτικός Νίκαιας
1/12/19,
15:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 2 : 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
1/12/19,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 : 1 Απόλλων Γαλήνης 2016
1/12/19,
15:00
Ατρόμητος Βαμβακούς 1 : 1 Δόξα Ραχούλας
1/12/19,
15:00
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 : 3 ΑΕ Βουναίνων
1/12/19,
15:00
ΑΟ Ελευθερών 1 : 0 Δόξα Υπέρειας
1/12/19,
15:00
Λαρισαϊκός 1 : 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
1/12/19,
15:00
ΑΟ Ναρθακίου 6 : 0 Δάφνη Γλαύκης
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 : 3 Ατρόμητος Βαμβακούς
7/12/19,
15:00
Δάφνη Γλαύκης 0 : 5 Αστραπή Ν. Πολιτείας
7/12/19,
15:00
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 : 4 Αστήρ Μελισσοχωρίου
7/12/19,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 1 : 0 ΑΟ Ελευθερών
7/12/19,
15:00
Απόλλων Γαλήνης 2016 1 : 1 Λαρισαϊκός
7/12/19,
15:00
Δόξα Ραχούλας 0 : 3 ΑΟ Ναρθακίου
7/12/19,
15:00
ΑΕ Βουναίνων 1 : 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
7/12/19,
15:00
Δόξα Υπέρειας 0 : 1 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
ΑΟ Ελευθερών 1 : 2 ΑΕ Βουναίνων
21/12/19,
15:00
Δάφνη Γλαύκης 0 : 3 Δόξα Υπέρειας
21/12/19,
15:00
ΑΟ Ναρθακίου 2 : 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
21/12/19,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 : 0 Λαρισαϊκός
21/12/19,
15:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 2 : 1 Παναγροτικός Νίκαιας
21/12/19,
15:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 : 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
21/12/19,
15:00
Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 : 2 Δόξα Ραχούλας
21/12/19,
15:00
Ατρόμητος Βαμβακούς 1 : 0 Απόλλων Γαλήνης 2016
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/1/20,
15:00
Απόλλων Γαλήνης 2016 0 : 2 ΑΟ Ναρθακίου
5/1/20,
15:00
Δόξα Ραχούλας 2 : 4 Δόξα Υπέρειας
5/1/20,
15:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 : 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
5/1/20,
15:00
ΑΕ Βουναίνων 0 : 1 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
5/1/20,
15:00
Λαρισαϊκός 1 : 3 Ατρόμητος Βαμβακούς
5/1/20,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 : 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
5/1/20,
15:00
Αναγέννηση Φαρσάλων 1 : 2 ΑΟ Ελευθερών
5/1/20,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 4 : 0 Δάφνη Γλαύκης
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/20,
15:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 2 : 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
11/1/20,
15:00
Δόξα Ραχούλας 1 : 2 Παναγροτικός Νίκαιας
11/1/20,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 4 : 0 Ατρόμητος Βαμβακούς
11/1/20,
15:00
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 : 0 Απόλλων Γαλήνης 2016
11/1/20,
15:00
ΑΟ Ελευθερών 0 : 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
11/1/20,
15:00
Δάφνη Γλαύκης 0 : 1 ΑΕ Βουναίνων
11/1/20,
15:00
ΑΟ Ναρθακίου 3 : 1 Λαρισαϊκός
11/1/20,
15:00
Δόξα Υπέρειας 1 : 3 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/20,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 1 : 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
19/1/20,
15:00
Λαρισαϊκός 1 : 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
19/1/20,
15:00
ΑΟ Ελευθερών 1 : 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
19/1/20,
15:00
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 : 0 Δάφνη Γλαύκης
19/1/20,
15:00
Απόλλων Γαλήνης 2016 1 : 3 Δόξα Υπέρειας
19/1/20,
15:00
Ατρόμητος Βαμβακούς 0 : 4 ΑΟ Ναρθακίου
19/1/20,
15:00
ΑΕ Βουναίνων 4 : 0 Δόξα Ραχούλας
19/1/20,
15:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 : 2 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/1/20,
15:00
Δάφνη Γλαύκης 1 : 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
25/1/20,
15:00
Δόξα Υπέρειας 3 : 0 Λαρισαϊκός
25/1/20,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 4 : 0 ΑΟ Ναρθακίου
25/1/20,
15:00
Δόξα Ραχούλας 7 : 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
25/1/20,
15:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 0 : 1 ΑΟ Ελευθερών
25/1/20,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 2 : 0 Απόλλων Γαλήνης 2016
25/1/20,
15:00
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 : 0 Ατρόμητος Βαμβακούς
25/1/20,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 : 2 ΑΕ Βουναίνων
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/20,
15:00
ΑΟ Ελευθερών 0 : 1 Δάφνη Γλαύκης
2/2/20,
15:00
ΑΕ Βουναίνων 1 : 1 Απόλλων Γαλήνης 2016
2/2/20,
15:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 : 1 Δόξα Ραχούλας
2/2/20,
15:00
Ατρόμητος Βαμβακούς 0 : 1 Δόξα Υπέρειας
2/2/20,
15:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 2 : 0 Αστήρ Μελισσοχωρίου
2/2/20,
15:00
Λαρισαϊκός 0 : 1 Παναγροτικός Νίκαιας
2/2/20,
15:00
ΑΟ Ναρθακίου 3 : 4 Αστραπή Ν. Πολιτείας
2/2/20,
15:00
Αναγέννηση Φαρσάλων 1 : 5 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/2/20,
15:00
Δόξα Ραχούλας 0 : 2 ΑΟ Ελευθερών
8/2/20,
15:00
Απόλλων Γαλήνης 2016 3 : 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
8/2/20,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 : 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
8/2/20,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 1 : 1 Ατρόμητος Βαμβακούς
8/2/20,
15:00
Δάφνη Γλαύκης 1 : 3 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
8/2/20,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 : 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
8/2/20,
15:00
Δόξα Υπέρειας 0 : 2 ΑΟ Ναρθακίου
8/2/20,
15:00
ΑΕ Βουναίνων 2 : 2 Λαρισαϊκός
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/20,
11:00
ΑΟ Ναρθακίου 2 : 4 Παναγροτικός Νίκαιας
16/2/20,
11:00
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 : 4 Λαρισαϊκός
16/2/20,
11:00
Δάφνη Γλαύκης 1 : 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
16/2/20,
11:00
ΑΟ Ελευθερών 1 : 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
16/2/20,
11:00
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 : 1 Δόξα Υπέρειας
16/2/20,
11:00
Ατρόμητος Βαμβακούς 2 : 2 ΑΕ Βουναίνων
16/2/20,
11:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 3 : 1 Δόξα Ραχούλας
16/2/20,
11:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 2 : 0 Απόλλων Γαλήνης 2016
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/2/20,
15:00
ΑΕ Βουναίνων 3 : 1 ΑΟ Ναρθακίου
29/2/20,
15:00
Λαρισαϊκός 1 : 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
29/2/20,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 : 5 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
29/2/20,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 : 0 Δόξα Υπέρειας
29/2/20,
15:00
Απόλλων Γαλήνης 2016 0 : 0 ΑΟ Ελευθερών
29/2/20,
15:00
Δόξα Ραχούλας 7 : 1 Δάφνη Γλαύκης
29/2/20,
15:00
Αναγέννηση Φαρσάλων 1 : 3 Ατρόμητος Βαμβακούς
29/2/20,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 3 : 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/3/20,
15:00
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 : 0 ΑΕ Βουναίνων
7/3/20,
15:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 : 0 Ατρόμητος Βαμβακούς
7/3/20,
15:00
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος 3 : 2 Απόλλων Γαλήνης 2016
7/3/20,
15:00
Δόξα Ραχούλας 1 : 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
7/3/20,
15:00
Δόξα Υπέρειας 2 : 4 Παναγροτικός Νίκαιας
7/3/20,
15:00
Δάφνη Γλαύκης 0 : 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
7/3/20,
15:00
ΑΟ Ελευθερών 2 : 0 Λαρισαϊκός
8/3/20,
15:00
ΑΟ Ναρθακίου 7 : 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απόλλων Γαλήνης 2016 - : - Δάφνη Γλαύκης
Ατρόμητος Βαμβακούς - : - ΑΟ Ελευθερών
Αστήρ Μελισσοχωρίου - : - Παναγροτικός Νίκαιας
Αναγέννηση Φαρσάλων - : - Αστραπή Ν. Πολιτείας
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - : - Δόξα Ραχούλας
Λαρισαϊκός - : - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
ΑΕ Βουναίνων - : - Δόξα Υπέρειας
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - : - ΑΟ Ναρθακίου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Ναρθακίου - : - ΑΟ Ελευθερών
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - : - Αστήρ Μελισσοχωρίου
Δάφνη Γλαύκης - : - Λαρισαϊκός
Παναγροτικός Νίκαιας - : - ΑΕ Βουναίνων
Αστραπή Ν. Πολιτείας - : - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
Δόξα Ραχούλας - : - Απόλλων Γαλήνης 2016
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος - : - Ατρόμητος Βαμβακούς
Δόξα Υπέρειας - : - Αναγέννηση Φαρσάλων
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Ναρθακίου - : - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
Λαρισαϊκός - : - Δόξα Ραχούλας
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - : - Δόξα Υπέρειας
Αστήρ Μελισσοχωρίου - : - ΑΕ Βουναίνων
Ατρόμητος Βαμβακούς - : - Δάφνη Γλαύκης
Απόλλων Γαλήνης 2016 - : - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
ΑΟ Ελευθερών - : - Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αναγέννηση Φαρσάλων - : - Παναγροτικός Νίκαιας
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Παναγροτικός Νίκαιας - : - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
Αστραπή Ν. Πολιτείας - : - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
Απόλλων Γαλήνης 2016 - : - Αστήρ Μελισσοχωρίου
Δόξα Ραχούλας - : - Ατρόμητος Βαμβακούς
ΑΕ Βουναίνων - : - Αναγέννηση Φαρσάλων
Δόξα Υπέρειας - : - ΑΟ Ελευθερών
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - : - Λαρισαϊκός
Δάφνη Γλαύκης - : - ΑΟ Ναρθακίου
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Βαμβακούς - : - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
Αστραπή Ν. Πολιτείας - : - Δάφνη Γλαύκης
Αστήρ Μελισσοχωρίου - : - Αναγέννηση Φαρσάλων
ΑΟ Ελευθερών - : - Παναγροτικός Νίκαιας
Λαρισαϊκός - : - Απόλλων Γαλήνης 2016
ΑΟ Ναρθακίου - : - Δόξα Ραχούλας
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - : - ΑΕ Βουναίνων
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος - : - Δόξα Υπέρειας
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Υπέρειας - : - Δάφνη Γλαύκης
ΑΕ Βουναίνων - : - ΑΟ Ελευθερών
Λαρισαϊκός - : - Αστήρ Μελισσοχωρίου
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - : - ΑΟ Ναρθακίου
Αναγέννηση Φαρσάλων - : - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
Παναγροτικός Νίκαιας - : - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
Απόλλων Γαλήνης 2016 - : - Ατρόμητος Βαμβακούς
Δόξα Ραχούλας - : - Αστραπή Ν. Πολιτείας
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Ναρθακίου - : - Απόλλων Γαλήνης 2016
Δόξα Υπέρειας - : - Δόξα Ραχούλας
Αστήρ Μελισσοχωρίου - : - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος - : - ΑΕ Βουναίνων
Ατρόμητος Βαμβακούς - : - Λαρισαϊκός
Αστραπή Ν. Πολιτείας - : - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
ΑΟ Ελευθερών - : - Αναγέννηση Φαρσάλων
Δάφνη Γλαύκης - : - Παναγροτικός Νίκαιας
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αναγέννηση Φαρσάλων - : - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών Ο Πύρρος
Παναγροτικός Νίκαιας - : - Δόξα Ραχούλας
Απόλλων Γαλήνης 2016 - : - Αστραπή Ν. Πολιτείας
Ατρόμητος Βαμβακούς - : - Αστήρ Μελισσοχωρίου
ΑΕ Βουναίνων - : - Δάφνη Γλαύκης
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - : - ΑΟ Ελευθερών
Λαρισαϊκός - : - ΑΟ Ναρθακίου
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - : - Δόξα Υπέρειας