ΕΠΣ Λάρισας - Α1' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/10/20,
17:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - : - Απόλλων Γαλήνης 2016
4/10/20,
17:00
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης - : - Αστήρ Μελισσοχωρίου
4/10/20,
17:00
Αναγέννηση Καλοχωρίου - : - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
4/10/20,
17:00
Δάφνη Γλαύκης - : - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
4/10/20,
17:00
Φιλοκτήτης Μελιβοίας - : - Αναγέννηση Πυργετού 2016
4/10/20,
17:00
Κίσσαβος Συκουρίου - : - Ηρακλής Χάλκης
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - : - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης - : - Κίσσαβος Συκουρίου
Χείμαρρος Μαρμαρίνης - : - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
Ηρακλής Χάλκης - : - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Απόλλων Γαλήνης 2016 - : - Αναγέννηση Πυργετού 2016
Αστήρ Μελισσοχωρίου - : - Δάφνη Γλαύκης
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - : - Αστήρ Μελισσοχωρίου
Κίσσαβος Συκουρίου - : - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Απόλλων Γαλήνης 2016 - : - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
Δάφνη Γλαύκης - : - ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
Αναγέννηση Πυργετού 2016 - : - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
Φιλοκτήτης Μελιβοίας - : - Ηρακλής Χάλκης
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ηρακλής Χάλκης - : - Απόλλων Γαλήνης 2016
Δάφνη Γλαύκης - : - Κίσσαβος Συκουρίου
Αστήρ Μελισσοχωρίου - : - Αναγέννηση Πυργετού 2016
Αναγέννηση Καλοχωρίου - : - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Χείμαρρος Μαρμαρίνης - : - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης - : - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απόλλων Γαλήνης 2016 - : - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - : - Αστήρ Μελισσοχωρίου
Αναγέννηση Πυργετού 2016 - : - ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
Χείμαρρος Μαρμαρίνης - : - Ηρακλής Χάλκης
Κίσσαβος Συκουρίου - : - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - : - Δάφνη Γλαύκης
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αναγέννηση Καλοχωρίου - : - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης - : - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - : - Κίσσαβος Συκουρίου
Ηρακλής Χάλκης - : - Αστήρ Μελισσοχωρίου
Φιλοκτήτης Μελιβοίας - : - Απόλλων Γαλήνης 2016
Δάφνη Γλαύκης - : - Αναγέννηση Πυργετού 2016
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αναγέννηση Πυργετού 2016 - : - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
Ηρακλής Χάλκης - : - ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
Χείμαρρος Μαρμαρίνης - : - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - : - Δάφνη Γλαύκης
Κίσσαβος Συκουρίου - : - Απόλλων Γαλήνης 2016
Αστήρ Μελισσοχωρίου - : - Αναγέννηση Καλοχωρίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φιλοκτήτης Μελιβοίας - : - Αστήρ Μελισσοχωρίου
Αναγέννηση Πυργετού 2016 - : - Κίσσαβος Συκουρίου
Δάφνη Γλαύκης - : - Ηρακλής Χάλκης
Απόλλων Γαλήνης 2016 - : - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
Αναγέννηση Καλοχωρίου - : - ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - : - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - : - Αναγέννηση Πυργετού 2016
Αναγέννηση Καλοχωρίου - : - Δάφνη Γλαύκης
Αστήρ Μελισσοχωρίου - : - Απόλλων Γαλήνης 2016
Ηρακλής Χάλκης - : - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
Κίσσαβος Συκουρίου - : - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης - : - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απόλλων Γαλήνης 2016 - : - ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - : - Κίσσαβος Συκουρίου
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - : - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Χείμαρρος Μαρμαρίνης - : - Αστήρ Μελισσοχωρίου
Φιλοκτήτης Μελιβοίας - : - Δάφνη Γλαύκης
Αναγέννηση Πυργετού 2016 - : - Ηρακλής Χάλκης
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ηρακλής Χάλκης - : - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
Φιλοκτήτης Μελιβοίας - : - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης - : - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
Αναγέννηση Καλοχωρίου - : - Αναγέννηση Πυργετού 2016
Αστήρ Μελισσοχωρίου - : - Κίσσαβος Συκουρίου
Δάφνη Γλαύκης - : - Απόλλων Γαλήνης 2016