ΕΠΣ Λάρισας - Α1' Κατηγορία 3ος Όμιλος 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Υπέρειας - : - ΑΕ Μάνδρας 2016
ΑΕ Βουναίνων * 0 : 3 Φορτούνα Κουτσοχέρου
4/10/20,
17:00
Δόξα Ραχούλας 0 : 2 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
4/10/20,
17:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 3 : 2 Ανθούπολη
4/10/20,
17:00
ΑΟ Ναρθακίου 1 : 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
4/10/20,
17:00
Πελασγιώτις Λάρισας 0 : 0 ΑΟ Ελευθερών
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Μάνδρας 2016 3 : 0 ΑΕ Βουναίνων *
Δόξα Υπέρειας - : - Δόξα Ραχούλας
10/10/20,
16:30
ΑΟ Ναρθακίου 1 : 2 Πελασγιώτις Λάρισας
10/10/20,
16:30
Φορτούνα Κουτσοχέρου 2 : 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
10/10/20,
16:30
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 1 : 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
10/10/20,
16:30
Ανθούπολη 0 : 4 ΑΟ Ελευθερών
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Βουναίνων * 0 : 3 Δόξα Υπέρειας
17/10/20,
16:00
Δόξα Ραχούλας 6 : 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
17/10/20,
16:00
Ανθούπολη 2 : 2 ΑΟ Ναρθακίου
17/10/20,
16:00
ΑΟ Ελευθερών 3 : 1 Φορτούνα Κουτσοχέρου
17/10/20,
16:00
Πελασγιώτις Λάρισας 2 : 0 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
17/10/20,
16:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 : 3 ΑΕ Μάνδρας 2016
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Βουναίνων * 0 : 3 Δόξα Ραχούλας
Αναγέννηση Φαρσάλων - : - Πελασγιώτις Λάρισας
24/10/20,
16:00
Δόξα Υπέρειας 1 : 3 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
24/10/20,
16:00
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 4 : 2 Ανθούπολη
24/10/20,
16:00
ΑΕ Μάνδρας 2016 0 : 4 ΑΟ Ελευθερών
24/10/20,
16:00
Φορτούνα Κουτσοχέρου 2 : 2 ΑΟ Ναρθακίου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - : - ΑΕ Βουναίνων *
1/11/20,
15:30
Δόξα Ραχούλας - : - Πελασγιώτις Λάρισας
1/11/20,
15:30
Φορτούνα Κουτσοχέρου - : - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
1/11/20,
15:30
ΑΟ Ναρθακίου - : - ΑΕ Μάνδρας 2016
1/11/20,
15:30
Ανθούπολη - : - Αναγέννηση Φαρσάλων
1/11/20,
15:30
ΑΟ Ελευθερών - : - Δόξα Υπέρειας
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Βουναίνων * - : - ΑΟ Ελευθερών
Αναγέννηση Φαρσάλων - : - Φορτούνα Κουτσοχέρου
Δόξα Υπέρειας - : - ΑΟ Ναρθακίου
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - : - Δόξα Ραχούλας
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - : - ΑΕ Μάνδρας 2016
Πελασγιώτις Λάρισας - : - Ανθούπολη
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Ραχούλας - : - Ανθούπολη
ΑΕ Μάνδρας 2016 - : - Αναγέννηση Φαρσάλων
ΑΟ Ελευθερών - : - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - : - Δόξα Υπέρειας
Φορτούνα Κουτσοχέρου - : - Πελασγιώτις Λάρισας
ΑΟ Ναρθακίου - : - ΑΕ Βουναίνων *
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Ελευθερών - : - Δόξα Ραχούλας
ΑΕ Βουναίνων * - : - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
Ανθούπολη - : - Φορτούνα Κουτσοχέρου
Αναγέννηση Φαρσάλων - : - Δόξα Υπέρειας
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - : - ΑΟ Ναρθακίου
Πελασγιώτις Λάρισας - : - ΑΕ Μάνδρας 2016
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Μάνδρας 2016 - : - Ανθούπολη
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - : - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
Δόξα Ραχούλας - : - Φορτούνα Κουτσοχέρου
Δόξα Υπέρειας - : - Πελασγιώτις Λάρισας
ΑΟ Ναρθακίου - : - ΑΟ Ελευθερών
Αναγέννηση Φαρσάλων - : - ΑΕ Βουναίνων *
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - : - Αναγέννηση Φαρσάλων
ΑΟ Ναρθακίου - : - Δόξα Ραχούλας
Φορτούνα Κουτσοχέρου - : - ΑΕ Μάνδρας 2016
Πελασγιώτις Λάρισας - : - ΑΕ Βουναίνων *
ΑΟ Ελευθερών - : - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
Ανθούπολη - : - Δόξα Υπέρειας
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - : - Φορτούνα Κουτσοχέρου
Αναγέννηση Φαρσάλων - : - ΑΟ Ελευθερών
ΑΕ Μάνδρας 2016 - : - Δόξα Ραχούλας
ΑΕ Βουναίνων * - : - Ανθούπολη
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - : - ΑΟ Ναρθακίου
Πελασγιώτις Λάρισας - : - Δόξα Υπέρειας