ΕΠΣ Λάρισας - Α' Κατηγορία Play Out 2021-22
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/2/22,
15:30
Δόξα Αργυροπουλίου 3 : 1 Αμπελωνιακός
26/2/22,
15:30
Σμόλικας Φαλάνης 1 : 4 Όλυμπος Γόννων
26/2/22,
15:30
Δήμητρα Γιάννουλης 3 : 0 Αστραπή Νέας Πολιτείας
26/2/22,
15:30
ΑΟ Μαυροβουνίου 5 : 3 Δόξα Βλαχογιαννίου
26/2/22,
15:30
Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 : 1 ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
26/2/22,
15:30
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 : 1 Δαμασιακός
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/3/22,
15:30
ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 1 : 3 Αμπελωνιακός
5/3/22,
15:30
Δαμασιακός 2 : 1 Σμόλικας Φαλάνης
5/3/22,
15:30
Δόξα Βλαχογιαννίου 1 : 2 Ολυμπιακός Αμπελιάς
5/3/22,
15:30
Δήμητρα Γιάννουλης 4 : 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
5/3/22,
15:30
Όλυμπος Γόννων 1 : 1 Δόξα Αργυροπουλίου
5/3/22,
15:30
Αστραπή Νέας Πολιτείας 1 : 2 ΑΟ Μαυροβουνίου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/3/22,
15:30
Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 : 3 Αστραπή Νέας Πολιτείας
12/3/22,
15:30
Δόξα Αργυροπουλίου 0 : 2 Δαμασιακός
12/3/22,
15:30
Αμπελωνιακός 1 : 3 Δόξα Βλαχογιαννίου
12/3/22,
15:30
ΑΟ Μαυροβουνίου 0 : 0 Δήμητρα Γιάννουλης
12/3/22,
15:30
ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 1 : 3 Όλυμπος Γόννων
12/3/22,
15:30
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 : 1 Σμόλικας Φαλάνης
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/3/22,
15:30
Σμόλικας Φαλάνης 2 : 1 Δόξα Αργυροπουλίου
20/3/22,
15:30
Δόξα Βλαχογιαννίου 0 : 1 Όλυμπος Γόννων
20/3/22,
15:30
ΑΟ Μαυροβουνίου 2 : 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
20/3/22,
15:30
Αστραπή Νέας Πολιτείας 0 : 1 Αμπελωνιακός
20/3/22,
15:30
Δαμασιακός 6 : 0 ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
20/3/22,
15:30
Δήμητρα Γιάννουλης 2 : 0 Ολυμπιακός Αμπελιάς
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/3/22,
15:30
Αμπελωνιακός 1 : 0 Δήμητρα Γιάννουλης
26/3/22,
15:30
ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 : 2 Σμόλικας Φαλάνης
26/3/22,
15:30
Όλυμπος Γόννων 2 : 0 Αστραπή Νέας Πολιτείας
26/3/22,
15:30
Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 : 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
26/3/22,
15:30
Δόξα Βλαχογιαννίου 1 : 0 Δαμασιακός
26/3/22,
15:30
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 : 1 Δόξα Αργυροπουλίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/4/22,
15:30
Δαμασιακός 1 : 0 Αστραπή Νέας Πολιτείας
3/4/22,
15:30
Δόξα Αργυροπουλίου 2 : 1 ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
3/4/22,
15:30
Δήμητρα Γιάννουλης 0 : 2 Όλυμπος Γόννων
3/4/22,
15:30
Ολυμπιακός Αμπελιάς 3 : 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
3/4/22,
15:30
Σμόλικας Φαλάνης 1 : 3 Δόξα Βλαχογιαννίου
3/4/22,
15:30
ΑΟ Μαυροβουνίου 0 : 0 Αμπελωνιακός
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/4/22,
15:30
Αμπελωνιακός 1 : 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
17/4/22,
15:30
Σμόλικας Φαλάνης 2 : 1 Δήμητρα Γιάννουλης
17/4/22,
15:30
Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 : 2 Όλυμπος Γόννων
17/4/22,
15:30
ΑΟ Μαυροβουνίου 1 : 1 Δαμασιακός
17/4/22,
15:30
ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 1 : 4 Δόξα Βλαχογιαννίου
17/4/22,
15:30
Δόξα Αργυροπουλίου 2 : 1 Αστραπή Νέας Πολιτείας
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/5/22,
17:00
Σμόλικας Φαλάνης 0 : 0 ΑΟ Μαυροβουνίου
8/5/22,
17:00
Όλυμπος Γόννων 4 : 0 Αμπελωνιακός
8/5/22,
17:00
Δήμητρα Γιάννουλης 1 : 1 Δόξα Αργυροπουλίου
8/5/22,
17:00
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 : 1 Δόξα Βλαχογιαννίου
8/5/22,
17:00
Δαμασιακός 2 : 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
8/5/22,
17:00
Αστραπή Νέας Πολιτείας 3 : 0 ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/5/22,
17:00
ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 1 : 6 Δήμητρα Γιάννουλης
14/5/22,
17:00
Αμπελωνιακός 4 : 3 Δαμασιακός
14/5/22,
17:00
Δόξα Βλαχογιαννίου 2 : 0 Αστραπή Νέας Πολιτείας
14/5/22,
17:00
Δόξα Αργυροπουλίου 3 : 4 ΑΟ Μαυροβουνίου
14/5/22,
17:00
Όλυμπος Γόννων 2 : 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
14/5/22,
17:00
Ολυμπιακός Αμπελιάς 2 : 3 Σμόλικας Φαλάνης
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/5/22,
17:00
Δόξα Αργυροπουλίου - : - Ολυμπιακός Αμπελιάς
22/5/22,
17:00
Δαμασιακός - : - Όλυμπος Γόννων
22/5/22,
17:00
ΑΟ Μαυροβουνίου - : - ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
22/5/22,
17:00
Αστραπή Νέας Πολιτείας - : - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
22/5/22,
17:00
Σμόλικας Φαλάνης - : - Αμπελωνιακός
22/5/22,
17:00
Δήμητρα Γιάννουλης - : - Δόξα Βλαχογιαννίου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/4/23,
15:30
Δαμασιακός - : - Δήμητρα Γιάννουλης
9/4/23,
15:30
Αμπελωνιακός - : - Ολυμπιακός Αμπελιάς
9/4/23,
15:30
Αστραπή Νέας Πολιτείας - : - Σμόλικας Φαλάνης
9/4/23,
15:30
ΠΑΟΛ Αβέρωφ - : - ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
9/4/23,
15:30
Όλυμπος Γόννων - : - ΑΟ Μαυροβουνίου
9/4/23,
15:30
Δόξα Βλαχογιαννίου - : - Δόξα Αργυροπουλίου