ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/9/20,
16:30
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 3 : 1 ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
19/9/20,
16:30
ΤΕΡΨΙΘΕΑ 2 : 1 ΤΑΤΑΥΛΑ
19/9/20,
16:30
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 1 : 0 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
19/9/20,
16:30
ΠΟΨ 1 : 2 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
19/9/20,
16:30
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 4 : 1 ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
20/9/20,
11:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 2 : 0 ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
20/9/20,
16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - : - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΠΟΨ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - : - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - : - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΤΑΤΑΥΛΑ - : - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - : - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - : - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΟΨ - : - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - : - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - : - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - : - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - : - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - : - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - : - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - : - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - : - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - : - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - : - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - : - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΤΑΤΑΥΛΑ - : - ΠΟΨ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - : - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - : - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - : - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - : - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΠΟΨ - : - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - : - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΤΑΤΑΥΛΑ - : - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - : - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - : - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - : - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - : - ΠΟΨ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - : - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - : - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΟΨ - : - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - : - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - : - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - : - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - : - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - : - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - : - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - : - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - : - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - : - ΠΟΨ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΤΑΤΑΥΛΑ - : - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - : - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - : - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΟΨ - : - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - : - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - : - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - : - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - : - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - : - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - : - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - : - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - : - ΠΟΨ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - : - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - : - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΟΨ - : - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - : - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - : - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΤΑΤΑΥΛΑ - : - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - : - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - : - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - : - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - : - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - : - ΠΟΨ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - : - ΤΑΤΑΥΛΑ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - : - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - : - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΤΑΤΑΥΛΑ - : - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΠΟΨ - : - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - : - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - : - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - : - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - : - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - : - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - : - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - : - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - : - ΠΟΨ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - : - ΤΑΤΑΥΛΑ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - : - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - : - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΤΑΤΑΥΛΑ - : - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - : - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - : - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ