Γ' Εθνική - 3ος Όμιλος 2021-22
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ - : - ΑΟ Υπάτου
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Κεραμιδίου
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - : - Ηρακλής Λάρισας
ΑΤΑΛΑΝΤΗ - : - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο.
ΠΟ Ελασσόνας - : - Π.Ο. ΦΗΚΗΣ
Αετός Μακρυχωρίου - : - ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΟ Ελασσόνας - : - ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Κεραμιδίου - : - Αετός Μακρυχωρίου
Ηρακλής Λάρισας - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ - : - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο.
Π.Ο. ΦΗΚΗΣ - : - ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΟ Υπάτου - : - ΑΤΑΛΑΝΤΗ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΤΑΛΑΝΤΗ - : - Ηρακλής Λάρισας
Αετός Μακρυχωρίου - : - Π.Ο. ΦΗΚΗΣ
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ - : - ΑΟ Υπάτου
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ - : - ΠΟ Ελασσόνας
Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Κεραμιδίου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ - : - ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
Π.Ο. ΦΗΚΗΣ - : - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ - : - ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Κεραμιδίου - : - ΑΟ Υπάτου
ΠΟ Ελασσόνας - : - Αετός Μακρυχωρίου
Ηρακλής Λάρισας - : - ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ
Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - : - ΠΟ Ελασσόνας
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - : - ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Κεραμιδίου - : - Ηρακλής Λάρισας
Αετός Μακρυχωρίου - : - ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΟ Υπάτου - : - Π.Ο. ΦΗΚΗΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αετός Μακρυχωρίου - : - ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΠΟ Ελασσόνας - : - ΑΟ Υπάτου
ΑΤΑΛΑΝΤΗ - : - ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
Ηρακλής Λάρισας - : - Π.Ο. ΦΗΚΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ - : - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Κεραμιδίου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Κεραμιδίου - : - ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΑΟ Υπάτου - : - ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
Π.Ο. ΦΗΚΗΣ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - : - ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
Ηρακλής Λάρισας - : - ΠΟ Ελασσόνας
Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - : - Αετός Μακρυχωρίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - : - ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ - : - Ηρακλής Λάρισας
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Κεραμιδίου
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ - : - ΠΟ Ελασσόνας
Αετός Μακρυχωρίου - : - ΑΟ Υπάτου
ΑΤΑΛΑΝΤΗ - : - Π.Ο. ΦΗΚΗΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Π.Ο. ΦΗΚΗΣ - : - ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
Ηρακλής Λάρισας - : - Αετός Μακρυχωρίου
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Κεραμιδίου
ΠΟ Ελασσόνας - : - ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΑΟ Υπάτου - : - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ - : - ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Υπάτου - : - ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
Αετός Μακρυχωρίου - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ - : - ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Κεραμιδίου - : - Π.Ο. ΦΗΚΗΣ
Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - : - Ηρακλής Λάρισας
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ - : - ΠΟ Ελασσόνας
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΟ Ελασσόνας - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Κεραμιδίου
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ - : - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο.
Π.Ο. ΦΗΚΗΣ - : - ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ - : - ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
Ηρακλής Λάρισας - : - ΑΟ Υπάτου
ΑΤΑΛΑΝΤΗ - : - Αετός Μακρυχωρίου