ΕΠΣ Χίου - Β' Κατηγορία 2021-22
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/10/21,
16:00
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2 : 4 Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
30/10/21,
16:00
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 0 : 1 Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ
31/10/21,
12:00
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ 4 : 1 Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
31/10/21,
12:00
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 1 : 0 ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
31/10/21,
12:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ 2 : 0 Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/11/21,
15:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 1 Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
7/11/21,
12:00
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ 0 : 0 Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ
7/11/21,
15:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ 2 : 3 Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ
10/11/21,
15:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ 0 : 3 Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/11/21,
15:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ 3 : 2 Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
14/11/21,
12:00
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ 0 : 2 Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
14/11/21,
12:00
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 4 : 3 Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ
14/11/21,
15:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ 1 : 3 Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
17/11/21,
15:00
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 5 : 3 Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/11/21,
15:00
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 6 : 2 Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ
20/11/21,
15:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ 2 : 2 Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
21/11/21,
12:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 2 ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
21/11/21,
12:00
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ 4 : 1 Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ
24/11/21,
15:00
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 3 : 1 Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/11/21,
15:00
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ 1 : 2 Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ
27/11/21,
15:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ 4 : 2 Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
28/11/21,
12:00
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1 : 3 Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ
1/12/21,
15:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ 3 : 7 Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
1/12/21,
15:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 0 Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/12/21,
15:00
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 1 : 3 Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
4/12/21,
15:00
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 5 : 2 ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
5/12/21,
12:00
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ 4 : 1 Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
5/12/21,
12:00
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 2 : 0 Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
5/12/21,
15:00
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ 0 : 3 Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/12/21,
15:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ 0 : 1 Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ
11/12/21,
15:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 1 Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ
12/12/21,
12:00
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 1 : 5 Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ
12/12/21,
12:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ 1 : 1 Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
15/12/21,
15:00
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1 : 0 Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/22,
15:30
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 0 : 0 Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/2/22,
15:30
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 1 : 4 Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ
6/2/22,
12:00
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 2 : 3 Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ
6/2/22,
12:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ 2 : 0 Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
6/2/22,
12:00
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ 4 : 2 ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
6/2/22,
15:30
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 0 : 1 Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/2/22,
15:30
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 5 : 0 Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12/2/22,
15:30
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 5 Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ
13/2/22,
11:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ 0 : 2 Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ
13/2/22,
12:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ 0 : 3 Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ
13/2/22,
15:00
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ 1 : 3 Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/2/22,
15:30
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2 : 5 Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
19/2/22,
15:30
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ 0 : 1 ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
20/2/22,
12:00
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 0 : 6 Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
20/2/22,
12:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ 0 : 1 Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ
20/2/22,
15:30
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 4 : 1 Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/2/22,
15:30
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ 2 : 0 Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ
26/2/22,
15:30
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ 0 : 0 Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ
26/2/22,
15:30
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2 : 3 ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
26/2/22,
15:30
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 0 : 6 Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ
26/2/22,
15:30
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 1 Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/22,
15:00
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 2 : 1 Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
6/3/22,
12:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ 1 : 0 Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
6/3/22,
12:00
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 1 : 3 Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ
6/3/22,
15:30
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ 0 : 6 Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
9/3/22,
15:30
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ 2 : 1 ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/3/22,
15:30
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ 0 : 3 Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
13/3/22,
12:00
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ 0 : 1 Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ
13/3/22,
12:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ 1 : 0 Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ
13/3/22,
15:30
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2 : 1 Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
16/3/22,
15:30
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 3 : 3 Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/3/22,
15:30
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 2 : 5 Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ
19/3/22,
15:30
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ 4 : 3 Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
20/3/22,
12:00
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 4 : 1 Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ
20/3/22,
15:30
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 0 : 2 ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/3/22,
15:30
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ 5 : 0 Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
26/3/22,
15:30
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ 0 : 1 Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
27/3/22,
12:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ 4 : 1 Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ
27/3/22,
12:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 1 Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ
27/3/22,
16:00
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 0 : 5 Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/4/22,
16:00
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ 1 : 2 Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
2/4/22,
16:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ 4 : 1 ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
3/4/22,
12:00
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ 7 : 3 Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
3/4/22,
12:00
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 1 : 3 Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
3/4/22,
16:00
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 3 : 2 Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/4/22,
16:30
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ 1 : 2 Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ 3 : 0 Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
10/4/22,
13:00
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 1 : 8 Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ
10/4/22,
13:00
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1 : 3 Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ
10/4/22,
17:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ 0 : 6 Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
10/4/22,
17:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 1 Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/4/22,
17:00
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ 5 : 0 Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
17/4/22,
13:00
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 2 : 0 Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
17/4/22,
13:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ 2 : 2 Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ
17/4/22,
13:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ 0 : 5 Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ
17/4/22,
17:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 3 Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ