ΕΠΣ Λάρισας - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος 2021-22
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/10/21,
16:00
Ιπποκράτης 1 : 2 ΑΟ Ναρθακίου
17/10/21,
16:00
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 1 : 2 ΑΟ Ελευθερών
17/10/21,
16:00
Φορτούνα Κουτσοχέρου 0 : 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
17/10/21,
16:00
Δόξα Υπέρειας 2 : 1 Πελασγιώτις Λάρισας
17/10/21,
16:00
Ανθούπολη 2 : 2 ΑΕ Μάνδρας 2016
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/10/21,
16:00
ΑΟ Ναρθακίου 2 : 2 ΑΕ Μάνδρας 2016
23/10/21,
16:00
Δόξα Ραχούλας 2 : 3 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
23/10/21,
16:00
ΑΟ Ελευθερών 2 : 2 Φορτούνα Κουτσοχέρου
23/10/21,
16:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 5 : 0 Ανθούπολη
23/10/21,
16:00
Πελασγιώτις Λάρισας 1 : 0 Ιπποκράτης
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/10/21,
15:00
Ανθούπολη 2 : 0 ΑΟ Ελευθερών
31/10/21,
15:00
ΑΟ Ναρθακίου 1 : 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
31/10/21,
15:00
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 1 : 2 Φορτούνα Κουτσοχέρου
31/10/21,
15:00
ΑΕ Μάνδρας 2016 0 : 4 Πελασγιώτις Λάρισας
31/10/21,
15:00
Δόξα Υπέρειας 4 : 2 Δόξα Ραχούλας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/11/21,
15:00
Δόξα Ραχούλας 2 : 4 Ιπποκράτης
6/11/21,
15:00
Δόξα Υπέρειας 1 : 1 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
6/11/21,
15:00
Πελασγιώτις Λάρισας 0 : 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
6/11/21,
15:00
Φορτούνα Κουτσοχέρου 2 : 0 Ανθούπολη
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/11/21,
15:00
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 1 : 1 Ανθούπολη
14/11/21,
15:00
Ιπποκράτης 1 : 1 Δόξα Υπέρειας
14/11/21,
15:00
ΑΟ Ναρθακίου 1 : 4 Φορτούνα Κουτσοχέρου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/11/21,
15:00
Δόξα Υπέρειας 4 : 0 ΑΕ Μάνδρας 2016
21/11/21,
15:00
Φορτούνα Κουτσοχέρου 0 : 0 Πελασγιώτις Λάρισας
21/11/21,
15:00
Ιπποκράτης 1 : 1 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
21/11/21,
15:00
Ανθούπολη 4 : 0 ΑΟ Ναρθακίου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/11/21,
15:00
ΑΟ Ελευθερών 1 : 0 ΑΟ Ναρθακίου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/12/21,
15:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 2 : 0 Δόξα Υπέρειας
5/12/21,
15:00
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 2 : 1 ΑΟ Ναρθακίου
5/12/21,
15:00
ΑΟ Ελευθερών 3 : 0 Δόξα Ραχούλας
5/12/21,
15:00
ΑΕ Μάνδρας 2016 0 : 2 Ιπποκράτης
5/12/21,
15:00
Πελασγιώτις Λάρισας 5 : 1 Ανθούπολη
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/21,
15:00
ΑΕ Μάνδρας 2016 1 : 1 Δόξα Ραχούλας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/12/21,
15:00
Φορτούνα Κουτσοχέρου 6 : 0 Δόξα Ραχούλας
18/12/21,
15:00
ΑΕ Μάνδρας 2016 0 : 1 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
18/12/21,
15:00
ΑΟ Ναρθακίου 0 : 2 Πελασγιώτις Λάρισας
18/12/21,
15:00
Ιπποκράτης 2 : 4 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
18/12/21,
15:00
Δόξα Υπέρειας 2 : 0 ΑΟ Ελευθερών
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/21,
15:00
Δόξα Ραχούλας 0 : 4 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/1/22,
15:00
Πελασγιώτις Λάρισας 4 : 0 ΑΟ Ελευθερών
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Ραχούλας - : - Ανθούπολη
Φορτούνα Κουτσοχέρου - : - Δόξα Υπέρειας
22/1/22,
15:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 4 : 0 ΑΕ Μάνδρας 2016
22/1/22,
15:00
ΑΟ Ελευθερών 1 : 1 Ιπποκράτης
22/1/22,
15:00
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 0 : 2 Πελασγιώτις Λάρισας
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/1/22,
11:00
ΑΕ Μάνδρας 2016 - : - ΑΟ Ελευθερών
30/1/22,
11:00
ΑΟ Ναρθακίου - : - Δόξα Ραχούλας
30/1/22,
11:00
Ιπποκράτης - : - Φορτούνα Κουτσοχέρου
30/1/22,
11:00
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - : - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
30/1/22,
11:00
Ανθούπολη - : - Δόξα Υπέρειας
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ανθούπολη - : - Ιπποκράτης
ΑΟ Ελευθερών - : - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
Δόξα Ραχούλας - : - Πελασγιώτις Λάρισας
Φορτούνα Κουτσοχέρου - : - ΑΕ Μάνδρας 2016
Δόξα Υπέρειας - : - ΑΟ Ναρθακίου