ΕΠΣ Δυτ. Αττικής - Α' Κατηγορία 2021-22
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/10/21,
17:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0 : 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
9/10/21,
17:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 1 : 2 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
10/10/21,
17:00
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 0 : 3 ΒΥΖΑΣ
10/10/21,
17:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 3 : 1 Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
10/10/21,
17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 1 : 0 ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
10/10/21,
17:00
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 0 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
10/10/21,
17:00
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 6 : 1 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/10/21,
15:00
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 2 : 0 ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
16/10/21,
16:30
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 0 : 1 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
16/10/21,
16:30
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 3 : 0 ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
16/10/21,
16:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1 : 3 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
17/10/21,
15:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 3 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
17/10/21,
16:30
ΒΥΖΑΣ 4 : 0 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
17/10/21,
16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 3 : 0 Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/10/21,
16:00
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 0 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
23/10/21,
16:00
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 0 : 2 Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
23/10/21,
16:30
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 1 : 2 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
24/10/21,
16:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0 : 5 ΒΥΖΑΣ
24/10/21,
16:00
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 2 : 1 ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
24/10/21,
16:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 0 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
24/10/21,
16:30
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/10/21,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 2 : 0 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
30/10/21,
16:00
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ 2 : 7 ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
31/10/21,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 3 : 3 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
31/10/21,
15:00
ΒΥΖΑΣ 2 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
31/10/21,
15:00
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 1 : 1 Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
31/10/21,
15:00
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 1 : 2 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
31/10/21,
15:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 3 : 0 ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
31/10/21,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1 : 0 Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/11/21,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
6/11/21,
15:00
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 2 : 1 ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
6/11/21,
15:00
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 2 : 0 ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
6/11/21,
16:00
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 0 : 0 ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
7/11/21,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 0 : 0 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
7/11/21,
15:00
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
7/11/21,
15:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 0 : 1 ΒΥΖΑΣ
7/11/21,
15:00
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 5 : 2 ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/11/21,
15:00
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 0 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
13/11/21,
15:00
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ 0 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
13/11/21,
15:30
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1 : 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
13/11/21,
17:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 2 : 1 ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
14/11/21,
15:00
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 2 : 3 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
14/11/21,
15:00
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 3 : 2 Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
14/11/21,
15:00
ΒΥΖΑΣ 4 : 0 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
14/11/21,
15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0 : 1 Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/11/21,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0 : 3 ΒΥΖΑΣ
20/11/21,
15:00
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 5 : 0 ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
20/11/21,
15:00
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 1 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
20/11/21,
15:00
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 0 : 1 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
20/11/21,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 3 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
21/11/21,
15:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 2 : 0 ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
21/11/21,
15:00
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 3 : 0 ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
21/11/21,
15:00
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2 : 2 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/11/21,
17:00
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ 1 : 1 ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/11/21,
15:00
ΒΥΖΑΣ 1 : 1 ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
27/11/21,
15:00
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 0 : 1 Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
27/11/21,
15:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 3 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
28/11/21,
15:00
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 0 : 1 Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
28/11/21,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2 : 0 ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
28/11/21,
15:00
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 1 : 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
28/11/21,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 1 : 1 ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
28/11/21,
15:30
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1 : 0 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/21,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 3 : 1 ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/12/21,
15:00
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 2 : 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
4/12/21,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 1 : 2 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
4/12/21,
15:00
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ 3 : 2 ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
4/12/21,
15:00
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 1 : 0 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
4/12/21,
15:15
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3 : 0 ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
5/12/21,
15:00
ΒΥΖΑΣ 2 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
5/12/21,
15:00
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 2 : 2 ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
5/12/21,
17:00
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 0 : 3 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/12/21,
15:00
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 2 : 0 ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
11/12/21,
15:00
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 2 : 0 Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
11/12/21,
15:00
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 1 : 1 ΒΥΖΑΣ
12/12/21,
15:00
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 1 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
12/12/21,
15:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
12/12/21,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 3 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
12/12/21,
15:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2 : 6 ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
12/12/21,
15:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 4 : 0 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/12/21,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2 : 0 ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
18/12/21,
15:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 2 : 0 ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
18/12/21,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 2 : 1 Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
19/12/21,
15:00
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 1 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
19/12/21,
15:00
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ 0 : 0 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
19/12/21,
15:00
ΒΥΖΑΣ 1 : 1 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
19/12/21,
15:00
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 2 : 1 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
19/12/21,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 3 : 1 ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/1/22,
15:00
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 3 : 0 ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
15/1/22,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 2 : 1 Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
15/1/22,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 1 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
15/1/22,
15:00
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 4 : 1 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
16/1/22,
15:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 2 : 1 ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
16/1/22,
15:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1 : 3 ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
16/1/22,
15:00
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 1 : 2 ΒΥΖΑΣ
16/1/22,
15:00
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 1 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/1/22,
15:00
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ 0 : 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
22/1/22,
15:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 0 : 0 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
22/1/22,
15:00
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 2 : 7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
23/1/22,
15:00
ΒΥΖΑΣ 1 : 0 Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
23/1/22,
15:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1 : 7 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
23/1/22,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2 : 3 ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
23/1/22,
15:00
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 2 : 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
23/1/22,
15:00
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 2 : 0 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/2/22,
15:00
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
5/2/22,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2 : 2 ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
5/2/22,
15:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 3 : 0 ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
5/2/22,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 3 : 3 ΒΥΖΑΣ
5/2/22,
15:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 3 : 1 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
6/2/22,
15:00
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 1 : 3 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
6/2/22,
15:00
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ 1 : 0 Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
6/2/22,
15:00
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 0 : 0 ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/2/22,
15:30
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 2 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
12/2/22,
15:30
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 3 : 1 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
12/2/22,
15:30
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 4 : 0 ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
13/2/22,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 2 : 2 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
13/2/22,
15:00
ΒΥΖΑΣ 2 : 0 ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
13/2/22,
15:00
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 0 : 0 ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
13/2/22,
15:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2 : 2 Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
13/2/22,
15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/2/22,
15:00
ΒΥΖΑΣ 4 : 0 Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
19/2/22,
15:00
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ 0 : 2 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
19/2/22,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 5 : 0 ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
19/2/22,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 1 : 0 ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
19/2/22,
15:00
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 0 : 3 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
20/2/22,
15:00
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 4 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
20/2/22,
15:00
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 2 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
20/2/22,
15:00
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2 : 0 ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/2/22,
15:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 0 : 0 ΒΥΖΑΣ
26/2/22,
15:30
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2 : 2 ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
26/2/22,
15:30
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 1 : 1 ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
26/2/22,
15:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 1 : 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
27/2/22,
15:00
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 4 : 1 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
27/2/22,
15:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 0 : 2 Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
27/2/22,
15:00
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 4 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
27/2/22,
15:00
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 1 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/3/22,
16:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 1 : 3 Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
5/3/22,
16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2 : 1 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
5/3/22,
16:00
ΒΥΖΑΣ 1 : 0 ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
5/3/22,
16:00
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ 1 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
5/3/22,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 2 : 1 ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
6/3/22,
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 4 : 1 ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
6/3/22,
16:00
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 3 : 0 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
6/3/22,
16:00
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 5 : 0 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/3/22,
16:00
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 4 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
9/3/22,
16:00
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 0 : 0 ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
9/3/22,
16:00
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 1 : 5 ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
9/3/22,
16:00
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 5 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
10/3/22,
16:00
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 1 : 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
10/3/22,
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 2 : 3 ΒΥΖΑΣ
10/3/22,
16:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 2 : 1 ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
10/3/22,
16:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0 : 4 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/3/22,
16:00
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 1 : 3 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
12/3/22,
16:00
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 0 : 3 Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
13/3/22,
16:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 3 : 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
13/3/22,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 3 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
13/3/22,
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 4 : 3 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
13/3/22,
16:00
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ 0 : 0 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
13/3/22,
16:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1 : 3 Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
13/3/22,
16:00
ΒΥΖΑΣ 7 : 2 ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/3/22,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 4 : 1 ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
16/3/22,
16:00
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2 : 0 ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
16/3/22,
16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0 : 2 ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
16/3/22,
16:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 1 : 2 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
16/3/22,
16:00
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 0 : 1 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
16/3/22,
16:00
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 3 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
16/3/22,
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 8 : 1 ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
16/3/22,
16:00
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 0 : 2 ΒΥΖΑΣ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/3/22,
16:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2 : 2 ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
20/3/22,
16:00
ΒΥΖΑΣ 5 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
20/3/22,
16:00
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 0 : 5 Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
20/3/22,
16:00
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ 1 : 1 ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
20/3/22,
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 2 : 2 Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
20/3/22,
16:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 3 : 0 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
20/3/22,
16:00
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 1 : 0 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
20/3/22,
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 3 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/3/22,
16:30
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 2 : 3 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
23/3/22,
16:30
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 0 : 4 ΒΥΖΑΣ
23/3/22,
16:30
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 0 : 0 ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
23/3/22,
16:30
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
23/3/22,
16:30
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 0 : 2 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
23/3/22,
16:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 7 : 1 ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
23/3/22,
16:30
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 3 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
23/3/22,
16:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1 : 1 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/3/22,
16:30
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 3 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
26/3/22,
16:30
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 0 : 3 ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
27/3/22,
16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0 : 1 ΒΥΖΑΣ
27/3/22,
16:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 6 : 2 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
27/3/22,
16:30
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
27/3/22,
16:30
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 6 : 0 ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
27/3/22,
16:30
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 1 : 1 Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/3/22,
17:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 4 : 1 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
30/3/22,
17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2 : 2 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
30/3/22,
17:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
30/3/22,
17:00
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ 0 : 1 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
30/3/22,
17:00
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 0 : 2 Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
30/3/22,
17:00
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 6 : 2 ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
30/3/22,
17:00
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 3 : 4 ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
30/3/22,
17:00
ΒΥΖΑΣ 5 : 2 ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/4/22,
17:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 2 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
3/4/22,
17:00
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 1 : 2 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
3/4/22,
17:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 3 : 1 ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
3/4/22,
17:00
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 0 : 1 ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
3/4/22,
17:00
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 0 : 2 Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
3/4/22,
17:00
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 2 : 1 ΒΥΖΑΣ
3/4/22,
17:00
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 0 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
3/4/22,
17:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1 : 5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/4/22,
17:00
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 2 : 1 ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
6/4/22,
17:00
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 9 : 2 ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
6/4/22,
17:00
ΒΥΖΑΣ 2 : 1 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
6/4/22,
17:00
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ 0 : 2 Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
6/4/22,
17:00
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 3 : 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
6/4/22,
17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0 : 6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
6/4/22,
17:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2 : 3 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
6/4/22,
17:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 2 : 1 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/4/22,
17:30
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 5 : 0 ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
10/4/22,
17:30
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 0 : 2 ΒΥΖΑΣ
10/4/22,
17:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 3 : 0 ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
10/4/22,
17:30
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 0 : 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
10/4/22,
17:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 4 : 1 Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
10/4/22,
17:30
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 0 : 4 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
10/4/22,
17:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 7 : 2 ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
10/4/22,
17:30
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 2 : 1 ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/4/22,
17:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2 : 3 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
14/4/22,
17:30
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 6 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
14/4/22,
17:30
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 3 : 0 Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
14/4/22,
17:30
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 0 : 3 ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
14/4/22,
17:30
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 1 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
14/4/22,
17:30
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 2 : 5 ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
14/4/22,
17:30
ΒΥΖΑΣ 1 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
14/4/22,
17:30
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0 : 1 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/4/22,
17:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 2 : 2 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
17/4/22,
17:30
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
17/4/22,
17:30
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 1 : 0 ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
17/4/22,
17:30
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ 0 : 2 ΒΥΖΑΣ
17/4/22,
17:30
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 2 : 0 Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
17/4/22,
17:30
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 2 : 1 ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
17/4/22,
17:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
17/4/22,
17:30
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 2 : 2 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/5/22,
15:15
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 0 : 0 ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/12/22,
16:30
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 2 : 2 Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ