ΕΠΣ Έβρου - Α' Κατηγορία 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/10/20,
16:00
Ατρόμητος Άβαντα 3 : 0 ΑΟ Μαΐστρου
3/10/20,
16:00
Άρδας Καστανεών 3 : 0 Ένωση Οινόης
Θράκη Φερών 3 : 0 Ορφέας Σοφικού *
4/10/20,
16:00
Έβρος Σουφλίου 4 : 2 Ατρόμητος Ασπρονερίου
4/10/20,
16:00
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας 4 : 3 Ποντιακός Αλεξανδρούπολης
4/10/20,
16:00
Εθνικός Αλεξανδρ. 1 : 1 Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ορφέας Σοφικού * 0 : 3 Άρδας Καστανεών
10/10/20,
16:00
ΑΟ Νεοχωρίου 2 : 2 Ατρόμητος Άβαντα
10/10/20,
16:00
Ένωση Οινόης 1 : 4 ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας
11/10/20,
16:00
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης 4 : 0 Έβρος Σουφλίου
11/10/20,
16:00
ΑΟ Μαΐστρου 1 : 1 Θράκη Φερών
11/10/20,
16:00
Ατρόμητος Ασπρονερίου 1 : 3 Ποντιακός Αλεξανδρούπολης
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας 3 : 0 Ορφέας Σοφικού *
17/10/20,
16:00
Ατρόμητος Ασπρονερίου 1 : 3 Ένωση Οινόης
17/10/20,
16:00
Άρδας Καστανεών 1 : 0 ΑΟ Μαΐστρου
18/10/20,
16:00
Ατρόμητος Άβαντα 1 : 2 Θράκη Φερών
18/10/20,
16:00
Ποντιακός Αλεξανδρούπολης 0 : 2 Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
18/10/20,
16:00
Εθνικός Αλεξανδρ. 1 : 1 ΑΟ Νεοχωρίου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Νεοχωρίου - : - Έβρος Σουφλίου
Εθνικός Αλεξανδρ. - : - Ατρόμητος Άβαντα
Θράκη Φερών - : - Άρδας Καστανεών
ΑΟ Μαΐστρου - : - ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας
Ορφέας Σοφικού * 0 : 3 Ατρόμητος Ασπρονερίου
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης - : - Ένωση Οινόης
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Άβαντα - : - Άρδας Καστανεών
Έβρος Σουφλίου - : - Εθνικός Αλεξανδρ.
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας - : - Θράκη Φερών
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Εθνικός Αλεξανδρ. - : - Ποντιακός Αλεξανδρούπολης
Έβρος Σουφλίου - : - Ατρόμητος Άβαντα
Άρδας Καστανεών - : - ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Ασπρονερίου - : - ΑΟ Μαΐστρου
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης 3 : 0 Ορφέας Σοφικού *
Ποντιακός Αλεξανδρούπολης - : - ΑΟ Νεοχωρίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θράκη Φερών - : - Ατρόμητος Ασπρονερίου
ΑΟ Νεοχωρίου - : - Ένωση Οινόης
ΑΟ Μαΐστρου - : - Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ορφέας Σοφικού * - : - ΑΟ Νεοχωρίου
Ατρόμητος Ασπρονερίου - : - Άρδας Καστανεών
Ένωση Οινόης - : - Εθνικός Αλεξανδρ.
Ατρόμητος Άβαντα - : - ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης - : - Θράκη Φερών
Ποντιακός Αλεξανδρούπολης - : - Έβρος Σουφλίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Έβρος Σουφλίου - : - Ένωση Οινόης
Εθνικός Αλεξανδρ. - : - Ορφέας Σοφικού *
ΑΟ Νεοχωρίου - : - ΑΟ Μαΐστρου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ορφέας Σοφικού * - : - Έβρος Σουφλίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρδας Καστανεών - : - Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Ποντιακός Αλεξανδρούπολης - : - Ατρόμητος Άβαντα
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας - : - Ατρόμητος Ασπρονερίου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Μαΐστρου - : - Εθνικός Αλεξανδρ.
Ένωση Οινόης - : - Ποντιακός Αλεξανδρούπολης
Ατρόμητος Άβαντα - : - Ατρόμητος Ασπρονερίου
Θράκη Φερών - : - ΑΟ Νεοχωρίου
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης - : - ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Έβρος Σουφλίου - : - ΑΟ Μαΐστρου
Άρδας Καστανεών - : - ΑΟ Νεοχωρίου
Ποντιακός Αλεξανδρούπολης - : - Ορφέας Σοφικού *
Ένωση Οινόης - : - Ατρόμητος Άβαντα
Εθνικός Αλεξανδρ. - : - Θράκη Φερών
Ατρόμητος Ασπρονερίου - : - Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ορφέας Σοφικού * - : - Ένωση Οινόης
Άρδας Καστανεών - : - Εθνικός Αλεξανδρ.
ΑΟ Νεοχωρίου - : - ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Ασπρονερίου - : - ΑΟ Νεοχωρίου
Ποντιακός Αλεξανδρούπολης - : - Θράκη Φερών
Ορφέας Σοφικού * - : - Ατρόμητος Άβαντα
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας - : - Εθνικός Αλεξανδρ.
Ένωση Οινόης - : - ΑΟ Μαΐστρου
Έβρος Σουφλίου - : - Άρδας Καστανεών
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Άβαντα - : - Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Θράκη Φερών - : - Έβρος Σουφλίου
ΑΟ Μαΐστρου - : - Ποντιακός Αλεξανδρούπολης
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρδας Καστανεών - : - Ποντιακός Αλεξανδρούπολης
ΑΟ Μαΐστρου - : - Ορφέας Σοφικού *
ΑΟ Νεοχωρίου - : - Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας - : - Έβρος Σουφλίου
Θράκη Φερών - : - Ένωση Οινόης
Εθνικός Αλεξανδρ. - : - Ατρόμητος Ασπρονερίου