ΕΠΣ Ρεθύμνου - Α' Κατηγορία 2021-22
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/10/21,
16:00
Άρης Ρεθύμνου 5 : 0 Ψηλορείτης
9/10/21,
16:00
Ποσειδώνας Γερανίου 2 : 0 Α.Ο. Λιβαδίων
9/10/21,
16:00
Αρκάδι Αγγελιανών 0 : 1 Αστέρας Ρεθύμνου
9/10/21,
16:00
Αστέρας Περάματος 6 : 0 Ε.Α.Π.
10/10/21,
16:00
Φοίνικας 1 : 2 Ασή Γωνιά
10/10/21,
16:00
Α.Ο. Σπηλίου 0 : 0 Δόξα Πλατανέ
10/10/21,
16:00
Ρεθυμνιακός 0 : 0 Ερμής Ζωνιανών
10/10/21,
16:00
ΟΦ Αρμένων 0 : 7 Τάλως Μελιδονίου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/10/21,
16:00
Ποσειδώνας Γερανίου 4 : 0 Αρκάδι Αγγελιανών
16/10/21,
16:00
Αστέρας Ρεθύμνου 0 : 3 Άρης Ρεθύμνου
16/10/21,
16:00
Τάλως Μελιδονίου 0 : 1 Αστέρας Περάματος
17/10/21,
11:00
Ε.Α.Π. 3 : 2 Ρεθυμνιακός
17/10/21,
16:00
Α.Ο. Λιβαδίων 5 : 1 Φοίνικας
17/10/21,
16:00
Ψηλορείτης 4 : 0 ΟΦ Αρμένων
17/10/21,
16:00
Ασή Γωνιά 1 : 0 Α.Ο. Σπηλίου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/10/21,
16:00
Ρεθυμνιακός 3 : 0 Τάλως Μελιδονίου
23/10/21,
16:00
Δόξα Πλατανέ 4 : 2 Ε.Α.Π.
23/10/21,
16:00
Αστέρας Περάματος 5 : 1 Ψηλορείτης
24/10/21,
11:00
Αρκάδι Αγγελιανών 0 : 4 Άρης Ρεθύμνου
24/10/21,
16:00
Α.Ο. Σπηλίου 3 : 2 Α.Ο. Λιβαδίων
24/10/21,
16:00
Ερμής Ζωνιανών 0 : 2 Ασή Γωνιά
24/10/21,
16:00
Φοίνικας 2 : 3 Ποσειδώνας Γερανίου
24/10/21,
16:00
ΟΦ Αρμένων 0 : 4 Αστέρας Ρεθύμνου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/10/21,
16:00
Δόξα Πλατανέ 3 : 4 Ερμής Ζωνιανών
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/10/21,
16:00
Άρης Ρεθύμνου 7 : 0 ΟΦ Αρμένων
30/10/21,
16:00
Τάλως Μελιδονίου 2 : 1 Δόξα Πλατανέ
30/10/21,
16:00
Αστέρας Ρεθύμνου 1 : 0 Αστέρας Περάματος
30/10/21,
16:00
Ποσειδώνας Γερανίου 4 : 0 Α.Ο. Σπηλίου
31/10/21,
11:00
Ασή Γωνιά 0 : 0 Ε.Α.Π.
31/10/21,
15:00
Α.Ο. Λιβαδίων 0 : 3 Ερμής Ζωνιανών
31/10/21,
15:00
Ψηλορείτης 0 : 0 Ρεθυμνιακός
31/10/21,
15:00
Φοίνικας 2 : 1 Αρκάδι Αγγελιανών
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/11/21,
15:00
Ρεθυμνιακός 0 : 1 Αστέρας Ρεθύμνου
6/11/21,
15:00
Α.Ο. Σπηλίου 1 : 1 Φοίνικας
6/11/21,
15:00
Αστέρας Περάματος 0 : 1 Άρης Ρεθύμνου
6/11/21,
15:00
Ασή Γωνιά 2 : 2 Τάλως Μελιδονίου
7/11/21,
11:00
Δόξα Πλατανέ 5 : 0 Ψηλορείτης
7/11/21,
15:00
Αρκάδι Αγγελιανών 1 : 0 ΟΦ Αρμένων
7/11/21,
15:00
Ερμής Ζωνιανών 1 : 0 Ποσειδώνας Γερανίου
7/11/21,
15:00
Ε.Α.Π. 2 : 6 Α.Ο. Λιβαδίων
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/21,
15:00
Φοίνικας 1 : 2 Ερμής Ζωνιανών
10/11/21,
15:00
Α.Ο. Σπηλίου 1 : 0 Αρκάδι Αγγελιανών
10/11/21,
15:00
Ποσειδώνας Γερανίου 3 : 1 Ε.Α.Π.
10/11/21,
18:30
Α.Ο. Λιβαδίων 2 : 0 Τάλως Μελιδονίου
10/11/21,
19:30
ΟΦ Αρμένων 0 : 3 Αστέρας Περάματος
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/11/21,
15:00
Τάλως Μελιδονίου 1 : 0 Ποσειδώνας Γερανίου
13/11/21,
15:00
Ρεθυμνιακός 5 : 1 ΟΦ Αρμένων
13/11/21,
15:00
Ασή Γωνιά 0 : 3 Αστέρας Ρεθύμνου
13/11/21,
15:00
Δόξα Πλατανέ 0 : 2 Άρης Ρεθύμνου
13/11/21,
16:00
Ε.Α.Π. 0 : 1 Φοίνικας
14/11/21,
11:00
Αρκάδι Αγγελιανών 0 : 4 Αστέρας Περάματος
14/11/21,
15:00
Ερμής Ζωνιανών 4 : 0 Α.Ο. Σπηλίου
14/11/21,
15:00
Α.Ο. Λιβαδίων 5 : 4 Ψηλορείτης
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/21,
15:00
Αστέρας Ρεθύμνου 4 : 1 Δόξα Πλατανέ
17/11/21,
15:00
Άρης Ρεθύμνου 1 : 0 Ρεθυμνιακός
17/11/21,
15:30
Ψηλορείτης 0 : 1 Ασή Γωνιά
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/11/21,
15:00
Άρης Ρεθύμνου 0 : 1 Ασή Γωνιά
20/11/21,
15:00
Ποσειδώνας Γερανίου 3 : 4 Ψηλορείτης
20/11/21,
15:30
Α.Ο. Σπηλίου 0 : 0 Ε.Α.Π.
20/11/21,
15:30
Αστέρας Ρεθύμνου 0 : 0 Α.Ο. Λιβαδίων
21/11/21,
15:00
Αστέρας Περάματος 1 : 0 Ρεθυμνιακός
21/11/21,
15:00
Ερμής Ζωνιανών 3 : 0 Αρκάδι Αγγελιανών
21/11/21,
15:00
Φοίνικας 1 : 1 Τάλως Μελιδονίου
24/11/21,
19:00
ΟΦ Αρμένων 0 : 1 Δόξα Πλατανέ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/11/21,
15:00
Δόξα Πλατανέ 1 : 3 Αστέρας Περάματος
27/11/21,
15:00
Τάλως Μελιδονίου 2 : 2 Α.Ο. Σπηλίου
27/11/21,
15:00
Αστέρας Ρεθύμνου 2 : 1 Ποσειδώνας Γερανίου
27/11/21,
15:00
Αρκάδι Αγγελιανών 1 : 5 Ρεθυμνιακός
27/11/21,
18:30
Α.Ο. Λιβαδίων 2 : 2 Άρης Ρεθύμνου
27/11/21,
19:00
Ασή Γωνιά 3 : 2 ΟΦ Αρμένων
28/11/21,
15:00
Ε.Α.Π. 1 : 2 Ερμής Ζωνιανών
28/11/21,
15:00
Ψηλορείτης 1 : 1 Φοίνικας
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/12/21,
15:00
ΟΦ Αρμένων 1 : 5 Α.Ο. Λιβαδίων
4/12/21,
15:00
Ρεθυμνιακός 2 : 1 Δόξα Πλατανέ
4/12/21,
15:00
Αστέρας Περάματος 1 : 0 Ασή Γωνιά
4/12/21,
15:00
Άρης Ρεθύμνου 5 : 0 Ποσειδώνας Γερανίου
4/12/21,
15:00
Α.Ο. Σπηλίου 3 : 3 Ψηλορείτης
5/12/21,
15:00
Φοίνικας 2 : 5 Αστέρας Ρεθύμνου
5/12/21,
15:00
Ε.Α.Π. 1 : 1 Αρκάδι Αγγελιανών
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/21,
15:00
Τάλως Μελιδονίου 1 : 0 Ε.Α.Π.
8/12/21,
15:00
Αστέρας Ρεθύμνου 6 : 0 Α.Ο. Σπηλίου
8/12/21,
15:00
Ποσειδώνας Γερανίου 1 : 0 ΟΦ Αρμένων
8/12/21,
15:00
Άρης Ρεθύμνου 4 : 1 Φοίνικας
8/12/21,
15:00
Αρκάδι Αγγελιανών 0 : 4 Δόξα Πλατανέ
8/12/21,
19:00
Ασή Γωνιά 1 : 2 Ρεθυμνιακός
8/12/21,
19:00
Α.Ο. Λιβαδίων 1 : 1 Αστέρας Περάματος
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/12/21,
15:00
Δόξα Πλατανέ 2 : 1 Ασή Γωνιά
11/12/21,
15:00
Αστέρας Περάματος 3 : 1 Ποσειδώνας Γερανίου
11/12/21,
15:00
Ρεθυμνιακός 1 : 0 Α.Ο. Λιβαδίων
11/12/21,
15:00
Ερμής Ζωνιανών 4 : 1 Αστέρας Ρεθύμνου
11/12/21,
18:30
Ε.Α.Π. 1 : 3 Ψηλορείτης
12/12/21,
11:00
ΟΦ Αρμένων 1 : 3 Φοίνικας
12/12/21,
11:00
Τάλως Μελιδονίου 5 : 0 Αρκάδι Αγγελιανών
12/12/21,
15:00
Α.Ο. Σπηλίου 0 : 5 Άρης Ρεθύμνου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/21,
15:00
Ερμής Ζωνιανών 0 : 0 Τάλως Μελιδονίου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/12/21,
15:00
Άρης Ρεθύμνου 1 : 1 Ερμής Ζωνιανών
18/12/21,
15:00
Ποσειδώνας Γερανίου 1 : 2 Ρεθυμνιακός
15/1/22,
15:00
Α.Ο. Λιβαδίων 2 : 1 Δόξα Πλατανέ
15/1/22,
15:00
Αστέρας Ρεθύμνου 4 : 0 Ε.Α.Π.
16/1/22,
11:00
ΟΦ Αρμένων 4 : 0 Α.Ο. Σπηλίου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/1/22,
15:00
Ψηλορείτης 1 : 3 Ερμής Ζωνιανών
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/1/22,
15:00
Φοίνικας 0 : 6 Αστέρας Περάματος
16/1/22,
15:00
Αρκάδι Αγγελιανών 2 : 1 Ασή Γωνιά
19/1/22,
15:00
Ψηλορείτης 1 : 2 Τάλως Μελιδονίου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Πλατανέ - : - Ποσειδώνας Γερανίου
22/1/22,
15:00
Ρεθυμνιακός 6 : 0 Φοίνικας
22/1/22,
15:00
Αστέρας Περάματος 7 : 0 Α.Ο. Σπηλίου
22/1/22,
16:00
Ε.Α.Π. 0 : 0 Άρης Ρεθύμνου
22/1/22,
18:30
Ασή Γωνιά 0 : 2 Α.Ο. Λιβαδίων
23/1/22,
11:30
Ερμής Ζωνιανών - : - ΟΦ Αρμένων
23/1/22,
15:00
Τάλως Μελιδονίου - : - Αστέρας Ρεθύμνου
23/1/22,
15:00
Ψηλορείτης - : - Αρκάδι Αγγελιανών
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΟΦ Αρμένων - : - Ε.Α.Π.
Αστέρας Ρεθύμνου - : - Ψηλορείτης
Α.Ο. Σπηλίου - : - Ρεθυμνιακός
Ποσειδώνας Γερανίου - : - Ασή Γωνιά
Αστέρας Περάματος - : - Ερμής Ζωνιανών
Άρης Ρεθύμνου - : - Τάλως Μελιδονίου
Αρκάδι Αγγελιανών - : - Α.Ο. Λιβαδίων
Φοίνικας - : - Δόξα Πλατανέ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ασή Γωνιά - : - Φοίνικας
Ψηλορείτης - : - Άρης Ρεθύμνου
Α.Ο. Λιβαδίων - : - Ποσειδώνας Γερανίου
Δόξα Πλατανέ - : - Α.Ο. Σπηλίου
Αστέρας Ρεθύμνου - : - Αρκάδι Αγγελιανών
Ερμής Ζωνιανών - : - Ρεθυμνιακός
Τάλως Μελιδονίου - : - ΟΦ Αρμένων
Ε.Α.Π. - : - Αστέρας Περάματος
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Τάλως Μελιδονίου - : - Ρεθυμνιακός
Α.Ο. Λιβαδίων - : - Α.Ο. Σπηλίου
Άρης Ρεθύμνου - : - Αρκάδι Αγγελιανών
Ασή Γωνιά - : - Ερμής Ζωνιανών
Ποσειδώνας Γερανίου - : - Φοίνικας
Ε.Α.Π. - : - Δόξα Πλατανέ
Αστέρας Ρεθύμνου - : - ΟΦ Αρμένων
Ψηλορείτης - : - Αστέρας Περάματος
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ρεθυμνιακός - : - Ε.Α.Π.
Αρκάδι Αγγελιανών - : - Ποσειδώνας Γερανίου
Φοίνικας - : - Α.Ο. Λιβαδίων
Άρης Ρεθύμνου - : - Αστέρας Ρεθύμνου
ΟΦ Αρμένων - : - Ψηλορείτης
Αστέρας Περάματος - : - Τάλως Μελιδονίου
Ερμής Ζωνιανών - : - Δόξα Πλατανέ
Α.Ο. Σπηλίου - : - Ασή Γωνιά
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ε.Α.Π. - : - Ασή Γωνιά
ΟΦ Αρμένων - : - Άρης Ρεθύμνου
Δόξα Πλατανέ - : - Τάλως Μελιδονίου
Ερμής Ζωνιανών - : - Α.Ο. Λιβαδίων
Αστέρας Περάματος - : - Αστέρας Ρεθύμνου
Ρεθυμνιακός - : - Ψηλορείτης
Αρκάδι Αγγελιανών - : - Φοίνικας
Α.Ο. Σπηλίου - : - Ποσειδώνας Γερανίου
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φοίνικας - : - Α.Ο. Σπηλίου
ΟΦ Αρμένων - : - Αρκάδι Αγγελιανών
Άρης Ρεθύμνου - : - Αστέρας Περάματος
Ποσειδώνας Γερανίου - : - Ερμής Ζωνιανών
Τάλως Μελιδονίου - : - Ασή Γωνιά
Α.Ο. Λιβαδίων - : - Ε.Α.Π.
Αστέρας Ρεθύμνου - : - Ρεθυμνιακός
Ψηλορείτης - : - Δόξα Πλατανέ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Πλατανέ - : - Αστέρας Ρεθύμνου
Αστέρας Περάματος - : - ΟΦ Αρμένων
Τάλως Μελιδονίου - : - Α.Ο. Λιβαδίων
Ερμής Ζωνιανών - : - Φοίνικας
Ασή Γωνιά - : - Ψηλορείτης
Ρεθυμνιακός - : - Άρης Ρεθύμνου
Αρκάδι Αγγελιανών - : - Α.Ο. Σπηλίου
Ε.Α.Π. - : - Ποσειδώνας Γερανίου
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Ο. Σπηλίου - : - Ερμής Ζωνιανών
Ποσειδώνας Γερανίου - : - Τάλως Μελιδονίου
ΟΦ Αρμένων - : - Ρεθυμνιακός
Αστέρας Ρεθύμνου - : - Ασή Γωνιά
Φοίνικας - : - Ε.Α.Π.
Ψηλορείτης - : - Α.Ο. Λιβαδίων
Αστέρας Περάματος - : - Αρκάδι Αγγελιανών
Άρης Ρεθύμνου - : - Δόξα Πλατανέ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ρεθυμνιακός - : - Αστέρας Περάματος
Ασή Γωνιά - : - Άρης Ρεθύμνου
Ε.Α.Π. - : - Α.Ο. Σπηλίου
Ψηλορείτης - : - Ποσειδώνας Γερανίου
Δόξα Πλατανέ - : - ΟΦ Αρμένων
Α.Ο. Λιβαδίων - : - Αστέρας Ρεθύμνου
Αρκάδι Αγγελιανών - : - Ερμής Ζωνιανών
Τάλως Μελιδονίου - : - Φοίνικας
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ερμής Ζωνιανών - : - Ε.Α.Π.
Φοίνικας - : - Ψηλορείτης
Αστέρας Περάματος - : - Δόξα Πλατανέ
Άρης Ρεθύμνου - : - Α.Ο. Λιβαδίων
Α.Ο. Σπηλίου - : - Τάλως Μελιδονίου
Ποσειδώνας Γερανίου - : - Αστέρας Ρεθύμνου
Ρεθυμνιακός - : - Αρκάδι Αγγελιανών
ΟΦ Αρμένων - : - Ασή Γωνιά
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Πλατανέ - : - Ρεθυμνιακός
Α.Ο. Λιβαδίων - : - ΟΦ Αρμένων
Τάλως Μελιδονίου - : - Ερμής Ζωνιανών
Αστέρας Ρεθύμνου - : - Φοίνικας
Ασή Γωνιά - : - Αστέρας Περάματος
Ποσειδώνας Γερανίου - : - Άρης Ρεθύμνου
Αρκάδι Αγγελιανών - : - Ε.Α.Π.
Ψηλορείτης - : - Α.Ο. Σπηλίου
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Ο. Σπηλίου - : - Αστέρας Ρεθύμνου
Ε.Α.Π. - : - Τάλως Μελιδονίου
ΟΦ Αρμένων - : - Ποσειδώνας Γερανίου
Ρεθυμνιακός - : - Ασή Γωνιά
Ερμής Ζωνιανών - : - Ψηλορείτης
Φοίνικας - : - Άρης Ρεθύμνου
Αστέρας Περάματος - : - Α.Ο. Λιβαδίων
Δόξα Πλατανέ - : - Αρκάδι Αγγελιανών
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ασή Γωνιά - : - Δόξα Πλατανέ
Ποσειδώνας Γερανίου - : - Αστέρας Περάματος
Ψηλορείτης - : - Ε.Α.Π.
Άρης Ρεθύμνου - : - Α.Ο. Σπηλίου
Α.Ο. Λιβαδίων - : - Ρεθυμνιακός
Φοίνικας - : - ΟΦ Αρμένων
Αρκάδι Αγγελιανών - : - Τάλως Μελιδονίου
Αστέρας Ρεθύμνου - : - Ερμής Ζωνιανών
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Τάλως Μελιδονίου - : - Ψηλορείτης
Ερμής Ζωνιανών - : - Άρης Ρεθύμνου
Δόξα Πλατανέ - : - Α.Ο. Λιβαδίων
Αστέρας Περάματος - : - Φοίνικας
Ε.Α.Π. - : - Αστέρας Ρεθύμνου
Α.Ο. Σπηλίου - : - ΟΦ Αρμένων
Ασή Γωνιά - : - Αρκάδι Αγγελιανών
Ρεθυμνιακός - : - Ποσειδώνας Γερανίου
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φοίνικας - : - Ρεθυμνιακός
Α.Ο. Λιβαδίων - : - Ασή Γωνιά
Αστέρας Ρεθύμνου - : - Τάλως Μελιδονίου
ΟΦ Αρμένων - : - Ερμής Ζωνιανών
Ποσειδώνας Γερανίου - : - Δόξα Πλατανέ
Α.Ο. Σπηλίου - : - Αστέρας Περάματος
Άρης Ρεθύμνου - : - Ε.Α.Π.
Αρκάδι Αγγελιανών - : - Ψηλορείτης
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ψηλορείτης - : - Αστέρας Ρεθύμνου
Ε.Α.Π. - : - ΟΦ Αρμένων
Ασή Γωνιά - : - Ποσειδώνας Γερανίου
Ρεθυμνιακός - : - Α.Ο. Σπηλίου
Τάλως Μελιδονίου - : - Άρης Ρεθύμνου
Ερμής Ζωνιανών - : - Αστέρας Περάματος
Α.Ο. Λιβαδίων - : - Αρκάδι Αγγελιανών
Δόξα Πλατανέ - : - Φοίνικας