ΕΠΣ Ρεθύμνου - Α' Κατηγορία 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/9/20,
16:30
Ε.Α.Π. 0 : 1 Ασή Γωνιά
19/9/20,
16:30
Τάλως Μελιδονίου 5 : 1 Δόξα Πλατανέ
19/9/20,
16:30
Αστέρας Περάματος 1 : 2 Ερμής Ζωνιανών
20/9/20,
16:30
ΟΦ Αρμένων 0 : 4 Φοίνικας
20/9/20,
16:30
Επισκοπή 2010 1 : 3 Α.Ο. Λιβαδίων
20/9/20,
16:30
Ψηλορείτης 0 : 2 Ποσειδώνας Γερανίου
20/9/20,
16:30
Αρκάδι Αγγελιανών 2 : 2 Α.Ο. Σπηλίου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/9/20,
16:30
Α.Ο. Σπηλίου 2 : 0 Ε.Α.Π.
26/9/20,
16:30
Ασή Γωνιά 5 : 0 Δόξα Πλατανέ
27/9/20,
16:30
Ερμής Ζωνιανών 6 : 0 Αρκάδι Αγγελιανών
27/9/20,
16:30
Φοίνικας 2 : 4 Τάλως Μελιδονίου
27/9/20,
16:30
Α.Ο. Λιβαδίων 7 : 0 ΟΦ Αρμένων
27/9/20,
16:30
Αστέρας Περάματος 1 : 0 Ψηλορείτης
27/9/20,
16:30
Ποσειδώνας Γερανίου 4 : 0 Επισκοπή 2010
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/10/20,
16:00
Τάλως Μελιδονίου 1 : 1 Α.Ο. Λιβαδίων
3/10/20,
16:00
ΟΦ Αρμένων 0 : 2 Ποσειδώνας Γερανίου
3/10/20,
16:00
Αρκάδι Αγγελιανών 3 : 0 Αστέρας Περάματος
4/10/20,
16:00
Δόξα Πλατανέ 2 : 1 Α.Ο. Σπηλίου
4/10/20,
16:00
Ψηλορείτης 3 : 3 Επισκοπή 2010
4/10/20,
16:00
Ε.Α.Π. 1 : 3 Ερμής Ζωνιανών
4/10/20,
16:00
Ασή Γωνιά 1 : 2 Φοίνικας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/20,
16:00
Ποσειδώνας Γερανίου 1 : 2 Τάλως Μελιδονίου
10/10/20,
16:00
Α.Ο. Σπηλίου 1 : 1 Φοίνικας
11/10/20,
16:00
Ερμής Ζωνιανών 4 : 0 Δόξα Πλατανέ
11/10/20,
16:00
Α.Ο. Λιβαδίων 2 : 2 Ασή Γωνιά
11/10/20,
16:00
Αστέρας Περάματος 0 : 2 Ε.Α.Π.
11/10/20,
16:00
Αρκάδι Αγγελιανών 4 : 2 Ψηλορείτης
11/10/20,
16:00
Επισκοπή 2010 1 : 2 ΟΦ Αρμένων
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/10/20,
16:00
Δόξα Πλατανέ 1 : 4 Αστέρας Περάματος
17/10/20,
16:00
Τάλως Μελιδονίου 3 : 0 Επισκοπή 2010
17/10/20,
16:00
Ε.Α.Π. 2 : 1 Αρκάδι Αγγελιανών
17/10/20,
16:00
Ασή Γωνιά 3 : 0 Ποσειδώνας Γερανίου
18/10/20,
16:00
Α.Ο. Σπηλίου 3 : 2 Α.Ο. Λιβαδίων
18/10/20,
16:00
Ψηλορείτης 1 : 0 ΟΦ Αρμένων
18/10/20,
16:00
Φοίνικας 1 : 4 Ερμής Ζωνιανών
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Επισκοπή 2010 0 : 3 Ασή Γωνιά
24/10/20,
15:00
Ερμής Ζωνιανών 0 : 2 Α.Ο. Λιβαδίων
24/10/20,
15:00
Ε.Α.Π. 0 : 1 Ψηλορείτης
24/10/20,
15:00
Αστέρας Περάματος 1 : 2 Φοίνικας
24/10/20,
15:00
Ποσειδώνας Γερανίου 2 : 1 Α.Ο. Σπηλίου
25/10/20,
15:00
Αρκάδι Αγγελιανών 1 : 1 Δόξα Πλατανέ
25/10/20,
15:00
ΟΦ Αρμένων 0 : 3 Τάλως Μελιδονίου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/11/20,
15:00
Φοίνικας 3 : 2 Αρκάδι Αγγελιανών
1/11/20,
15:00
Ψηλορείτης 1 : 3 Τάλως Μελιδονίου
1/11/20,
15:00
Α.Ο. Σπηλίου 3 : 0 Επισκοπή 2010
1/11/20,
15:00
Δόξα Πλατανέ 1 : 1 Ε.Α.Π.
1/11/20,
15:00
Α.Ο. Λιβαδίων 2 : 0 Αστέρας Περάματος
1/11/20,
15:00
Ασή Γωνιά 2 : 0 ΟΦ Αρμένων
1/11/20,
15:00
Ερμής Ζωνιανών 7 : 0 Ποσειδώνας Γερανίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Πλατανέ - : - Ψηλορείτης
Αρκάδι Αγγελιανών - : - Α.Ο. Λιβαδίων
Τάλως Μελιδονίου - : - Ασή Γωνιά
Επισκοπή 2010 - : - Ερμής Ζωνιανών
Ε.Α.Π. - : - Φοίνικας
Αστέρας Περάματος - : - Ποσειδώνας Γερανίου
ΟΦ Αρμένων - : - Α.Ο. Σπηλίου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φοίνικας - : - Δόξα Πλατανέ
Ποσειδώνας Γερανίου - : - Αρκάδι Αγγελιανών
Α.Ο. Σπηλίου - : - Τάλως Μελιδονίου
Επισκοπή 2010 - : - Αστέρας Περάματος
Α.Ο. Λιβαδίων - : - Ε.Α.Π.
Ψηλορείτης - : - Ασή Γωνιά
Ερμής Ζωνιανών - : - ΟΦ Αρμένων
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Πλατανέ - : - Α.Ο. Λιβαδίων
Αρκάδι Αγγελιανών - : - Επισκοπή 2010
Τάλως Μελιδονίου - : - Ερμής Ζωνιανών
Φοίνικας - : - Ψηλορείτης
Ε.Α.Π. - : - Ποσειδώνας Γερανίου
Ασή Γωνιά - : - Α.Ο. Σπηλίου
ΟΦ Αρμένων - : - Αστέρας Περάματος
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ποσειδώνας Γερανίου - : - Δόξα Πλατανέ
Ψηλορείτης - : - Α.Ο. Σπηλίου
Αστέρας Περάματος - : - Τάλως Μελιδονίου
Α.Ο. Λιβαδίων - : - Φοίνικας
Επισκοπή 2010 - : - Ε.Α.Π.
Ερμής Ζωνιανών - : - Ασή Γωνιά
ΟΦ Αρμένων - : - Αρκάδι Αγγελιανών
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Ο. Λιβαδίων - : - Ψηλορείτης
Δόξα Πλατανέ - : - Επισκοπή 2010
Α.Ο. Σπηλίου - : - Ερμής Ζωνιανών
Τάλως Μελιδονίου - : - Αρκάδι Αγγελιανών
Φοίνικας - : - Ποσειδώνας Γερανίου
Ε.Α.Π. - : - ΟΦ Αρμένων
Ασή Γωνιά - : - Αστέρας Περάματος
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ποσειδώνας Γερανίου - : - Α.Ο. Λιβαδίων
ΟΦ Αρμένων - : - Δόξα Πλατανέ
Αστέρας Περάματος - : - Α.Ο. Σπηλίου
Τάλως Μελιδονίου - : - Ε.Α.Π.
Επισκοπή 2010 - : - Φοίνικας
Ψηλορείτης - : - Ερμής Ζωνιανών
Αρκάδι Αγγελιανών - : - Ασή Γωνιά