ΕΠΣ Πιερίας - Β΄ Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/9/19,
17:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 1 : 1 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
15/9/19,
17:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 0 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
15/9/19,
17:00
ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 1 : 1 ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων
15/9/19,
17:00
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ 1 : 0 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
15/9/19,
17:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 3 : 2 Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου
15/9/19,
17:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων * 1 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου
15/9/19,
17:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006 6 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/9/19,
16:30
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 3 : 0 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
22/9/19,
16:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 4 : 0 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων *
22/9/19,
16:30
ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων 3 : 0 Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου
22/9/19,
16:30
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006
22/9/19,
16:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου 1 : 6 ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
22/9/19,
16:30
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 4 : 0 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
22/9/19,
16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας 0 : 2 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων * 0 : 3 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
6/10/19,
16:30
ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 0 : 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
6/10/19,
16:30
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ 1 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006
6/10/19,
16:30
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας
6/10/19,
16:30
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου 3 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου
6/10/19,
16:30
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 0 : 0 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
6/10/19,
16:30
ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων 0 : 1 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/19,
12:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου 0 : 5 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
13/10/19,
16:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006 3 : 2 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
13/10/19,
16:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 1 : 4 ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
13/10/19,
16:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων * 0 : 3 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
13/10/19,
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας 1 : 6 ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων
13/10/19,
16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 5 : 0 Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου
13/10/19,
16:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 : 3 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 3 : 0 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων *
20/10/19,
12:00
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ 1 : 1 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
20/10/19,
16:00
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 5 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
20/10/19,
16:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 0 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006
20/10/19,
16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου 1 : 5 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας
20/10/19,
16:00
ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων 1 : 0 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
20/10/19,
16:00
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου 0 : 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων * 0 : 3 Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου
27/10/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας
27/10/19,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006 0 : 1 ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων
27/10/19,
15:00
ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 8 : 0 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
27/10/19,
15:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 1 : 1 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
27/10/19,
15:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 0 : 0 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
27/10/19,
15:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 3 : 0 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων *
3/11/19,
15:00
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου 0 : 1 ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
10/11/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου 0 : 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006
10/11/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας 0 : 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
10/11/19,
15:00
ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων 0 : 1 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
10/11/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 1 : 0 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
10/11/19,
15:00
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ 1 : 3 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων * 0 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας
17/11/19,
15:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 1 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου
17/11/19,
15:00
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου 3 : 0 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
17/11/19,
15:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 1 : 3 ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων
17/11/19,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006 2 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
17/11/19,
15:00
ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 1 : 4 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
17/11/19,
15:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 0 : 1 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 : 0 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων *
24/11/19,
15:00
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ 1 : 4 ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων
24/11/19,
15:00
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 4 : 0 Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου
24/11/19,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006 3 : 0 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
24/11/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας 1 : 4 ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
24/11/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου 0 : 4 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
24/11/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 0 : 0 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων * 0 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006
1/12/19,
15:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 3 : 1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
1/12/19,
15:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 0 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
1/12/19,
15:00
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 8 : 1 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
1/12/19,
15:00
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου 3 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας
1/12/19,
15:00
ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων 1 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου
1/12/19,
15:00
ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 3 : 2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 3 : 0 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων *
8/12/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 0 : 2 ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων
8/12/19,
15:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 : 0 Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου
8/12/19,
15:00
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ 5 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου
8/12/19,
15:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 4 : 0 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
8/12/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας 0 : 3 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
8/12/19,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006 0 : 1 ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 3 : 0 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων *
15/12/19,
15:00
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 4 : 0 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
15/12/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας 3 : 3 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
15/12/19,
15:00
ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων 0 : 0 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
15/12/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου 0 : 7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
15/12/19,
15:00
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου 2 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006
15/12/19,
15:00
ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 2 : 3 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων * 0 : 3 ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων
22/12/19,
15:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 3 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου
22/12/19,
15:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 0 : 3 ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
22/12/19,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006 2 : 2 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
22/12/19,
15:00
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ 1 : 6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
22/12/19,
15:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 6 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας
22/12/19,
15:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 1 : 0 Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου 3 : 0 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων *
4/1/20,
15:00
ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων 2 : 1 ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
4/1/20,
15:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 : 1 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
4/1/20,
15:00
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου 2 : 0 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
4/1/20,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας 2 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006
4/1/20,
15:00
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 4 : 0 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
4/1/20,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 2 : 0 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων * 0 : 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
11/1/20,
15:00
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου 1 : 1 ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων
11/1/20,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006 0 : 1 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
11/1/20,
15:00
ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 8 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου
11/1/20,
15:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 1 : 2 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
11/1/20,
15:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 1 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας
11/1/20,
15:00
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ 3 : 4 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας 0 : 2 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 3 : 0 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων *
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου 1 : 0 Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 : 0 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 1 : 1 ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006 8 : 0 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 1 : 1 ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ 3 : 0 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων *
25/1/20,
15:00
ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 2 : 1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
25/1/20,
15:00
ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων 3 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας
25/1/20,
15:00
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου 1 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
25/1/20,
15:00
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 5 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου
25/1/20,
15:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 1 : 1 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
25/1/20,
15:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 1 : 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων * 0 : 3 ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
1/2/20,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας 4 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου
1/2/20,
15:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 0 : 0 ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων
1/2/20,
15:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 1 : 1 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
1/2/20,
15:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 0 : 0 Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου
1/2/20,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 2 : 0 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
1/2/20,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006 3 : 0 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου 3 : 0 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων *
8/2/20,
15:00
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ 1 : 0 ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
8/2/20,
15:00
ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων 1 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006
8/2/20,
15:00
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 6 : 0 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
8/2/20,
15:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 1 : 0 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
8/2/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου 0 : 7 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
8/2/20,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας 2 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων * 0 : 3 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
15/2/20,
15:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 0 : 2 ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων
15/2/20,
15:00
ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 2 : 1 Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου
15/2/20,
15:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 0 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
15/2/20,
15:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 1 : 1 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
15/2/20,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006 7 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου
15/2/20,
15:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 3 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας 3 : 0 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων *
22/2/20,
15:00
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ 0 : 0 Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου
22/2/20,
15:00
ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων 3 : 1 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
22/2/20,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 3 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006
22/2/20,
15:00
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 0 : 1 ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
22/2/20,
15:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 : 1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
22/2/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου 0 : 2 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων * 0 : 3 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
7/3/20,
15:00
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου 1 : 5 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
7/3/20,
15:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 1 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006
7/3/20,
15:00
ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας
7/3/20,
15:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 0 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
7/3/20,
15:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 6 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου
7/3/20,
15:00
ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων 2 : 1 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ - : - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας - : - Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου - : - ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006 - : - ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων *
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ - : - ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας - : - ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης - : - ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου - : - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας
ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου - : - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη - : - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων * - : - ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας - : - ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006 - : - Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου - : - ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων * - : - ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ - : - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ - : - ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης - : - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων - : - ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων *
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου - : - ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Τραπεζούντας - : - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου - : - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας