ΕΠΣ Λέσβου - Β' Κατηγορία 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/10/20,
16:15
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ 2 : 1 ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
17/10/20,
16:15
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 1 : 0 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
17/10/20,
16:15
ΠΑΕΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ 1 : 5 ΠΠΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
17/10/20,
16:15
ΠΓΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ 0 : 0 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
17/10/20,
16:15
ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 7 : 0 ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/10/20,
15:00
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ 4 : 1 ΠΑΕΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
24/10/20,
15:00
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 0 : 1 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
24/10/20,
15:00
ΑΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ 4 : 2 ΠΓΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
24/10/20,
15:00
ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 1 : 0 ΠΠΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
24/10/20,
16:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 1 : 6 ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΕΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ - : - ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
31/10/20,
15:00
ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 2 : 0 ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
31/10/20,
15:00
ΠΠΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 2 : 0 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
31/10/20,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 3 : 2 ΑΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
31/10/20,
15:00
ΠΓΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ 1 : 7 ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - : - ΠΓΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
ΑΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ - : - ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - : - ΠΑΕΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ - : - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ - : - ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ - : - ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ - : - ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
ΠΓΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ - : - ΠΑΕΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
ΠΠΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ - : - ΑΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ - : - ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - : - ΠΠΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - : - ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
ΑΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ - : - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
ΠΑΕΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ - : - ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ - : - ΠΓΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΓΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ - : - ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ - : - ΑΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ - : - ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ - : - ΠΑΕΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
ΠΠΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ - : - ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - : - ΑΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ - : - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - : - ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ - : - ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
ΠΠΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ - : - ΠΓΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ - : - ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
ΠΓΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ - : - ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ - : - ΠΠΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - : - ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ - : - ΠΑΕΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΠΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ - : - ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
ΠΑΕΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ - : - ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ - : - ΑΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ - : - ΠΓΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ - : - ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - : - ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ - : - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
ΠΑΕΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ - : - ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - : - ΠΠΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
ΑΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ - : - ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ