Αποτελέσματα Γ' Εθνικής

1ος Όμιλος

6η Αγωνιστική
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. 0 : 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
Νέστος Χρυσούπολης 0 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕ Διδυμοτείχου 2 : 0 ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
Αναγέννηση Θαλασσιάς 0 : 22 Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης 0 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
Άρης Αβάτου 0 : 0 Ελπίδα Σαπών
Αετός Ορφανού 4 : 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0 : 3 Ορφέας Ξάνθης

Βαθμολογία

2ος Όμιλος

6η Αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ 0 : 2 Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 4 : 1 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Εδεσσαϊκός 3 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Αγροτικός Αστέρας 2 : 0 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 0 : 2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς 0 : 0 Μακεδονικός
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 : 0 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Βαθμολογία

3ος Όμιλος

6η Αγωνιστική
Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ 1 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΔΙΑΣ Δίου 0 : 0 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ
Αετός Μακρυχωρίου 3 : 0 Μακεδονικός Φούφα
Π.Ο. ΦΗΚΗΣ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Κεραμιδίου
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ 2 : 2 ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Αναγ. Καρδίτσας 6 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης

Βαθμολογία

4ος Όμιλος

6η Αγωνιστική
Ύπατου Α.Ο. 1 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦ/ΚΕΙΟΥ
Γ.Σ. Αλμυρού 2 : 1 Φωκικός
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ 1 : 0 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο.
ΑΤΑΛΑΝΤΗ 1 : 3 ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 3 : 0 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Βαθμολογία

5ος Όμιλος

5η Αγωνιστική
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 0 : 1 ΟΦΑΜ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 0 : 0 ΠΑΣ  ΠΡΕΒΕΖΑ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 0 : 0 Παναγρινιακός
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 2 : 4 ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 3 : 1 ΚΤΗΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
Τηλυκράτης 1 : 0 ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ Λευκίμμης 3 : 0 ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

Βαθμολογία

6ος Όμιλος

5η Αγωνιστική
Εθνικός 0 : 0 Αήττητος Σπάτων
Πανιώνιος ΓΣΣ 1 : 0 ΜΑΡΚΟ
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 0 : 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 2 : 0 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 : 0 Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

Βαθμολογία

7ος Όμιλος

6η Αγωνιστική
ΑΕ Ερμιονίδας 0 : 1 ΡΟΥΦ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 : 1 ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
Άγιος Ιερόθεος 0 : 1 Παναρκαδικός
Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3 : 2 ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
ΜΟΛΑΪΚΟΣ 2 : 1 ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ 1 : 1 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

Βαθμολογία

8ος Όμιλος

6η Αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΑΠΟ Κερατσίνι
Θύελλα Ραφήνας 0 : 0 ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 0 : 0 ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 2 : 0 Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 0 : 6 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΟ Πυλίου Κω 1 : 0 Αιολικός

Βαθμολογία

9ος Όμιλος

6η Αγωνιστική
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1 : 1 Αχαϊκή
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ 3 : 1 ΠΑΟ Βάρδας
Θύελλα Πατρών 0 : 0 ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1 : 0 Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΗ
Αίας Γαστούνης 2 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ 0 : 2 Παναιγιάλειος Γ.Σ.

Βαθμολογία

10ος Όμιλος

6η Αγωνιστική
ΑΟ Αγ. Νικολάου 2 : 0 Ρεθυμνιακός
Α.Ε. Νεάπολης 0 : 1 ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΣΥΝΚΑ 6 : 1 ΠΟΡΟΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ 1 : 0 ΔΑΜΑΣΤΑ
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 3 : 0 Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας
Πλατανιάς 3 : 0 Άρης Ρεθύμνου
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 0 : 3 Ηρόδοτος
Αστέρας Ρεθύμνου 1 : 2 Ατσαλένιος

Βαθμολογία