Γ' Εθνική Κατηγορία

1ος Όμιλος

Θέση Ομάδες ΒαθμοίΒαθμοί
1 Αετός Ορφανού 16
2 Ορφέας Ξάνθης 15
3 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. 13
4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12
5 ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ 10
6 Ένωση Αλεξανδρούπολης 9
7 Απόλλων Παραλιμνίου 9
8 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 8
9 Ελπίδα Σαπών 8
10 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 7
11 ΑΕ Διδυμοτείχου 6
12 Νέστος Χρυσούπολης 6
13 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 6
14 Άρης Αβάτου 4
15 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0
16 Αναγέννηση Θαλασσιάς 0

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

2ος Όμιλος

Θέση Ομάδες ΒαθμοίΒαθμοί
1 Αγροτικός Αστέρας 15
2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 15
3 Εδεσσαϊκός 11
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 10
5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 10
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10
7 Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 7
8 Μακεδονικός 7
9 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ 7
10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς 7
11 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 5
12 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 3
13 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3
14 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 1
15 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 1

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

3ος Όμιλος

Θέση Ομάδες ΒαθμοίΒαθμοί
1 Αναγ. Καρδίτσας 14
2 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ 11
3 Αετός Μακρυχωρίου 10
4 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Κεραμιδίου 10
5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ 9
6 Π.Ο. ΦΗΚΗΣ 9
7 Ηρακλής Λάρισας 8
8 ΑΟ Σελλάνων 6
9 ΔΙΑΣ Δίου 5
10 ΠΟ Ελασσόνας 5
11 ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 5
12 Οικονόμος Τσαριτσάνης 4
13 ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ 2
14 Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ 2
15 Μακεδονικός Φούφα 0

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

4ος Όμιλος

Θέση Ομάδες ΒαθμοίΒαθμοί
1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦ/ΚΕΙΟΥ 15
2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 12
3 Ύπατου Α.Ο. 10
4 Φωκικός 8
5 ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 7
6 ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ 7
7 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 7
8 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 3
9 Γ.Σ. Αλμυρού 3
10 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 3
11 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ 2

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

5ος Όμιλος

Θέση Ομάδες ΒαθμοίΒαθμοί
1 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 13
2 Τηλυκράτης 12
3 ΟΦΑΜ 10
4 ΑΕ Λευκίμμης 10
5 ΠΑΣ  ΠΡΕΒΕΖΑ 9
6 ΚΤΗΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ 9
7 Παναγρινιακός 8
8 ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ 6
9 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 4
10 ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 4
11 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 3
12 ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
13 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1
14 ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

6ος Όμιλος

Θέση Ομάδες ΒαθμοίΒαθμοί
1 Πανιώνιος ΓΣΣ 15
2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 12
3 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 9
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 7
5 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 7
6 Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 6
7 Εθνικός 4
8 Αήττητος Σπάτων 4
9 ΜΑΡΚΟ 3
10 ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 2
11 Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ 1

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

7ος Όμιλος

Θέση Ομάδες ΒαθμοίΒαθμοί
1 ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15
2 ΡΟΥΦ 12
3 Άγιος Ιερόθεος 10
4 Παναρκαδικός 9
5 ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ 8
6 ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 7
7 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. 7
8 ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 6
9 ΑΕ Ερμιονίδας 6
10 ΜΟΛΑΪΚΟΣ 5
11 Ατρόμητος Χιλιομοδίου 5
12 ΦΟΙΝΙΚΑΣ 5
13 ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 3

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

8ος Όμιλος

Θέση Ομάδες ΒαθμοίΒαθμοί
1 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 15
2 ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 11
3 ΑΟ Πυλίου Κω 10
4 Αιολικός 10
5 ΚΑΡΑΒΑΣ 8
6 ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 7
7 ΑΠΟ Κερατσίνι 7
8 Θύελλα Ραφήνας 7
9 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 6
10 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 5
11 Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 4
12 ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 2

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

9ος Όμιλος

Θέση Ομάδες ΒαθμοίΒαθμοί
1 ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 12
2 Παναιγιάλειος Γ.Σ. 11
3 Αίας Γαστούνης 10
4 ΠΑΟ Βάρδας 9
5 ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 8
6 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 8
7 Αχαϊκή 6
8 Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ 6
9 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ 6
10 Θύελλα Πατρών 5
11 Διαγόρας Βραχνεΐκων 4
12 ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ 3
13 Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΗ 1

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

10ος Όμιλος

Θέση Ομάδες ΒαθμοίΒαθμοί
1 ΣΥΝΚΑ 15
2 Ατσαλένιος 13
3 Ηρόδοτος 13
4 ΑΟ Αγ. Νικολάου 13
5 ΑΛΜΥΡΟΣ 11
6 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 11
7 ΔΑΜΑΣΤΑ 10
8 Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας 10
9 Ρεθυμνιακός 9
10 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 8
11 ΠΟΡΟΣ 7
12 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 6
13 Α.Ε. Νεάπολης 4
14 Πλατανιάς 4
15 Αστέρας Ρεθύμνου 3
16 Άρης Ρεθύμνου 0

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα