ΕΠΣ Μακεδονίας - Γ' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/11/22,
15:00
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 2 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
12/11/22,
15:00
ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 2 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
13/11/22,
11:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2 : 0 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
13/11/22,
15:00
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 3 : 0 ΗΦΑΙΣΤΟΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΦΑΙΣΤΟΣ 0 : 3 ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
20/11/22,
13:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 4 : 3 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
20/11/22,
15:00
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 2 : 1 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20/11/22,
15:00
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8 : 0 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/11/22,
15:00
ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 : 4 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
26/11/22,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 : 0 ΗΦΑΙΣΤΟΣ
27/11/22,
13:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5 : 1 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
27/11/22,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 1 : 1 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 : 0 ΗΦΑΙΣΤΟΣ
3/12/22,
15:00
ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 0 : 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4/12/22,
11:00
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 0 : 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
4/12/22,
15:00
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 1 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/12/22,
15:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ 0 : 3 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
11/12/22,
13:00
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
11/12/22,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 2 ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/12/22,
15:00
ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 0 : 2 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 3 : 0 ΗΦΑΙΣΤΟΣ
18/12/22,
10:45
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 0 : 3 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
18/12/22,
11:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/1/23,
11:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ 0 : 3 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
15/1/23,
11:00
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 3 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
15/1/23,
11:00
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 0 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
15/1/23,
11:00
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 0 : 4 ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΦΑΙΣΤΟΣ 0 : 3 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
22/1/23,
10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 3 : 2 ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
22/1/23,
11:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 : 1 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
22/1/23,
13:00
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 : 1 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/1/23,
15:30
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 0 : 0 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 3 : 0 ΗΦΑΙΣΤΟΣ
29/1/23,
11:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
29/1/23,
13:15
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1 : 0 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - : - ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5/2/23,
11:00
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
5/2/23,
11:30
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 0 : 4 ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
5/2/23,
13:30
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ - : - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - : - ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - : - ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - : - ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - : - ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - : - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - : - ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ - : - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ - : - ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - : - ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - : - ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ - : - ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - : - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - : - ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - : - ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - : - ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ