ΕΠΣ Ηλείας - Α1' Κατηγορία 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/9/20,
17:00
Ξενοφών Κρεστένων 2 : 0 Αλφειος Επιταλιου
19/9/20,
17:00
Δοξα Νεας Μανωλαδας 2 : 1 Ερμης Πλατανου
19/9/20,
17:00
Ολυμπιακος Σαβαλιων 3 : 2 Κεραυνος Βρινας
19/9/20,
17:00
Πελοψ Πυργου 0 : 1 Πανηλειακός
20/9/20,
17:00
Ηλειακός Βαρθολομιού 2 : 2 Θυελλα Πύργου
20/9/20,
17:00
Νικη Τραγανου 4 : 0 Πελοψ Πελοπιου
20/9/20,
17:00
Ολυμπιαδα Γουμερου 1 : 1 Προοδευτική Μανωλάδας
20/9/20,
17:00
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο 4 : 0 Δαφνη Ανδραβιδας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/9/20,
17:00
Δαφνη Ανδραβιδας 2 : 3 Ολυμπιαδα Γουμερου
26/9/20,
17:00
Προοδευτική Μανωλάδας 1 : 0 Ολυμπιακος Σαβαλιων
27/9/20,
17:00
Ερμης Πλατανου 1 : 3 Νικη Τραγανου
27/9/20,
17:00
Αλφειος Επιταλιου 2 : 1 Δοξα Νεας Μανωλαδας
27/9/20,
17:00
Πελοψ Πελοπιου 0 : 1 Πελοψ Πυργου
27/9/20,
17:00
Θυελλα Πύργου 0 : 3 Ξενοφών Κρεστένων
27/9/20,
17:00
Κεραυνος Βρινας 1 : 3 Πανηλειακός
27/9/20,
17:00
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο 2 : 1 Ηλειακός Βαρθολομιού
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/10/20,
16:30
Πελοψ Πυργου 5 : 1 Ερμης Πλατανου
4/10/20,
16:30
Ολυμπιακος Σαβαλιων 4 : 0 Δαφνη Ανδραβιδας
4/10/20,
16:30
Κεραυνος Βρινας 3 : 0 Πελοψ Πελοπιου
4/10/20,
16:30
Δοξα Νεας Μανωλαδας 2 : 0 Θυελλα Πύργου
4/10/20,
16:30
Πανηλειακός 6 : 0 Προοδευτική Μανωλάδας
4/10/20,
16:30
Ολυμπιαδα Γουμερου 1 : 2 ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
4/10/20,
16:30
Νικη Τραγανου 3 : 0 Αλφειος Επιταλιου
4/10/20,
16:30
Ηλειακός Βαρθολομιού 0 : 3 Ξενοφών Κρεστένων
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/20,
16:00
Προοδευτική Μανωλάδας 2 : 0 Πελοψ Πελοπιου
10/10/20,
16:00
Δαφνη Ανδραβιδας 1 : 4 Πανηλειακός
10/10/20,
16:00
Ξενοφών Κρεστένων 1 : 0 Δοξα Νεας Μανωλαδας
11/10/20,
16:00
Ερμης Πλατανου 0 : 3 Κεραυνος Βρινας
11/10/20,
16:00
Ολυμπιαδα Γουμερου 3 : 4 Ηλειακός Βαρθολομιού
11/10/20,
16:00
Αλφειος Επιταλιου 3 : 2 Πελοψ Πυργου
11/10/20,
16:00
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο 4 : 3 Ολυμπιακος Σαβαλιων
11/10/20,
16:00
Θυελλα Πύργου 1 : 3 Νικη Τραγανου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/10/20,
16:00
Προοδευτική Μανωλάδας 3 : 1 Ερμης Πλατανου
24/10/20,
16:00
Πελοψ Πελοπιου 1 : 1 Δαφνη Ανδραβιδας
24/10/20,
16:00
Πελοψ Πυργου 0 : 1 Θυελλα Πύργου
25/10/20,
15:00
Νικη Τραγανου 4 : 1 Ξενοφών Κρεστένων
25/10/20,
15:00
Κεραυνος Βρινας 2 : 0 Αλφειος Επιταλιου
25/10/20,
15:00
Ολυμπιακος Σαβαλιων 4 : 0 Ολυμπιαδα Γουμερου
25/10/20,
15:00
Ηλειακός Βαρθολομιού 1 : 2 Δοξα Νεας Μανωλαδας
26/10/20,
15:15
Πανηλειακός 3 : 1 ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/10/20,
15:00
Ξενοφών Κρεστένων 3 : 1 Πελοψ Πυργου
31/10/20,
15:00
Δαφνη Ανδραβιδας 3 : 5 Ερμης Πλατανου
31/10/20,
15:00
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο 3 : 0 Πελοψ Πελοπιου
1/11/20,
15:00
Αλφειος Επιταλιου 1 : 0 Προοδευτική Μανωλάδας
1/11/20,
15:00
Ολυμπιαδα Γουμερου 0 : 2 Πανηλειακός
1/11/20,
15:00
Θυελλα Πύργου 0 : 0 Κεραυνος Βρινας
1/11/20,
15:00
Δοξα Νεας Μανωλαδας 2 : 2 Νικη Τραγανου
1/11/20,
15:00
Ολυμπιακος Σαβαλιων 0 : 1 Ηλειακός Βαρθολομιού
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δαφνη Ανδραβιδας - : - Αλφειος Επιταλιου
Πελοψ Πελοπιου - : - Ολυμπιαδα Γουμερου
Προοδευτική Μανωλάδας - : - Θυελλα Πύργου
Πελοψ Πυργου - : - Δοξα Νεας Μανωλαδας
Ερμης Πλατανου - : - ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
Πανηλειακός - : - Ολυμπιακος Σαβαλιων
Κεραυνος Βρινας - : - Ξενοφών Κρεστένων
Ηλειακός Βαρθολομιού - : - Νικη Τραγανου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δοξα Νεας Μανωλαδας - : - Κεραυνος Βρινας
Ξενοφών Κρεστένων - : - Προοδευτική Μανωλάδας
Πανηλειακός - : - Ηλειακός Βαρθολομιού
Θυελλα Πύργου - : - Δαφνη Ανδραβιδας
Ολυμπιακος Σαβαλιων - : - Πελοψ Πελοπιου
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο - : - Αλφειος Επιταλιου
Νικη Τραγανου - : - Πελοψ Πυργου
Ολυμπιαδα Γουμερου - : - Ερμης Πλατανου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θυελλα Πύργου - : - ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
Ερμης Πλατανου - : - Ολυμπιακος Σαβαλιων
Δαφνη Ανδραβιδας - : - Ξενοφών Κρεστένων
Κεραυνος Βρινας - : - Νικη Τραγανου
Αλφειος Επιταλιου - : - Ολυμπιαδα Γουμερου
Πελοψ Πελοπιου - : - Πανηλειακός
Προοδευτική Μανωλάδας - : - Δοξα Νεας Μανωλαδας
Ηλειακός Βαρθολομιού - : - Πελοψ Πυργου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ξενοφών Κρεστένων - : - ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
Νικη Τραγανου - : - Προοδευτική Μανωλάδας
Ολυμπιαδα Γουμερου - : - Θυελλα Πύργου
Πανηλειακός - : - Ερμης Πλατανου
Πελοψ Πυργου - : - Κεραυνος Βρινας
Δοξα Νεας Μανωλαδας - : - Δαφνη Ανδραβιδας
Πελοψ Πελοπιου - : - Ηλειακός Βαρθολομιού
Ολυμπιακος Σαβαλιων - : - Αλφειος Επιταλιου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ξενοφών Κρεστένων - : - Ολυμπιαδα Γουμερου
Αλφειος Επιταλιου - : - Πανηλειακός
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο - : - Δοξα Νεας Μανωλαδας
Προοδευτική Μανωλάδας - : - Πελοψ Πυργου
Θυελλα Πύργου - : - Ολυμπιακος Σαβαλιων
Ερμης Πλατανου - : - Πελοψ Πελοπιου
Δαφνη Ανδραβιδας - : - Νικη Τραγανου
Ηλειακός Βαρθολομιού - : - Κεραυνος Βρινας
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δοξα Νεας Μανωλαδας - : - Ολυμπιαδα Γουμερου
Πελοψ Πυργου - : - Δαφνη Ανδραβιδας
Ολυμπιακος Σαβαλιων - : - Ξενοφών Κρεστένων
Πελοψ Πελοπιου - : - Αλφειος Επιταλιου
Νικη Τραγανου - : - ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
Κεραυνος Βρινας - : - Προοδευτική Μανωλάδας
Πανηλειακός - : - Θυελλα Πύργου
Ερμης Πλατανου - : - Ηλειακός Βαρθολομιού
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θυελλα Πύργου - : - Πελοψ Πελοπιου
Δοξα Νεας Μανωλαδας - : - Ολυμπιακος Σαβαλιων
Δαφνη Ανδραβιδας - : - Κεραυνος Βρινας
Ολυμπιαδα Γουμερου - : - Νικη Τραγανου
Αλφειος Επιταλιου - : - Ερμης Πλατανου
Ξενοφών Κρεστένων - : - Πανηλειακός
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο - : - Πελοψ Πυργου
Ηλειακός Βαρθολομιού - : - Προοδευτική Μανωλάδας
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Νικη Τραγανου - : - Ολυμπιακος Σαβαλιων
Κεραυνος Βρινας - : - ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
Πανηλειακός - : - Δοξα Νεας Μανωλαδας
Ερμης Πλατανου - : - Θυελλα Πύργου
Πελοψ Πυργου - : - Ολυμπιαδα Γουμερου
Προοδευτική Μανωλάδας - : - Δαφνη Ανδραβιδας
Πελοψ Πελοπιου - : - Ξενοφών Κρεστένων
Αλφειος Επιταλιου - : - Ηλειακός Βαρθολομιού
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Νικη Τραγανου - : - Πανηλειακός
Ξενοφών Κρεστένων - : - Ερμης Πλατανου
Ολυμπιακος Σαβαλιων - : - Πελοψ Πυργου
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο - : - Προοδευτική Μανωλάδας
Δοξα Νεας Μανωλαδας - : - Πελοψ Πελοπιου
Θυελλα Πύργου - : - Αλφειος Επιταλιου
Ολυμπιαδα Γουμερου - : - Κεραυνος Βρινας
Ηλειακός Βαρθολομιού - : - Δαφνη Ανδραβιδας