ΕΠΣ Μακεδονίας - Α' Κατηγορία 3ος Όμιλος 2021-22
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/10/21,
16:30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 2 : 2 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
23/10/21,
16:30
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 0 : 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
24/10/21,
11:30
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 : 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
24/10/21,
11:30
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
24/10/21,
16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 : 2 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/10/21,
16:00
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 1 : 2 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
30/10/21,
16:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 4 : 0 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
30/10/21,
16:00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 : 3 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
31/10/21,
11:00
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 4 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
31/10/21,
11:00
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 2 : 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/11/21,
15:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 8 : 0 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
6/11/21,
15:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1 : 5 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
7/11/21,
11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 : 0 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
7/11/21,
11:00
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 : 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
7/11/21,
15:00
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/11/21,
15:00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 : 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
13/11/21,
15:00
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 4 : 3 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
13/11/21,
15:00
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2 : 3 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
14/11/21,
11:00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
14/11/21,
15:00
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/11/21,
15:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 2 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
20/11/21,
15:00
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 1 : 1 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
20/11/21,
15:00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 : 4 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
21/11/21,
11:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 : 1 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
21/11/21,
15:00
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 : 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/11/21,
15:00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 : 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
27/11/21,
15:00
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 3 : 0 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
27/11/21,
15:00
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 : 4 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
28/11/21,
15:00
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
28/11/21,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 : 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/12/21,
15:00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 : 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
4/12/21,
15:00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
4/12/21,
15:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 : 2 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
5/12/21,
11:30
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 3 : 0 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5/12/21,
15:00
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/12/21,
15:00
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 : 3 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
11/12/21,
15:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1 : 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
12/12/21,
11:00
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 0 : 4 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
12/12/21,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 : 3 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
12/12/21,
15:00
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 1 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/12/21,
15:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 3 : 2 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
18/12/21,
15:00
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 0 : 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
19/12/21,
11:00
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 4 : 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
19/12/21,
11:30
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 : 1 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
19/12/21,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 : 5 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/1/22,
15:30
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 : 1 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
29/1/22,
15:30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 : 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
29/1/22,
15:30
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 0 : 2 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
30/1/22,
11:00
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 2 : 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
30/1/22,
15:30
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/2/22,
15:30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 2 : 1 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
5/2/22,
15:30
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
6/2/22,
15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 : 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
6/2/22,
15:30
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/2/22,
15:30
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 0 : 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
12/2/22,
15:30
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 4 : 0 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
13/2/22,
11:00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
13/2/22,
11:00
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 0 : 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
13/2/22,
11:30
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 : 0 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/2/22,
15:30
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 : 5 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
19/2/22,
15:30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 5 : 0 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
19/2/22,
15:30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1 : 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
20/2/22,
15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 : 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/2/22,
15:30
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 : 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/2/22,
16:00
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2 : 0 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
26/2/22,
16:00
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 : 2 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/22,
16:00
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 1 : 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/3/22,
16:00
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 1 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
6/3/22,
16:00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
6/3/22,
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 : 0 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/3/22,
15:00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 : 3 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
13/3/22,
15:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1 : 1 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
13/3/22,
15:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
13/3/22,
15:00
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 : 4 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
13/3/22,
15:00
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 1 : 4 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/3/22,
16:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1 : 4 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
20/3/22,
16:00
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 1 : 1 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
20/3/22,
16:00
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
20/3/22,
16:00
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 : 4 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
20/3/22,
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 : 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/3/22,
11:30
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 5 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
27/3/22,
11:30
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 : 2 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
27/3/22,
11:30
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 1 : 2 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
27/3/22,
11:30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 : 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
27/3/22,
11:30
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/4/22,
17:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 : 2 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
2/4/22,
17:00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 : 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
2/4/22,
17:00
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 0 : 3 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
2/4/22,
17:00
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
2/4/22,
17:00
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 : 4 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ