ΕΠΣ Αθηνών - Γ' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/10/22,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 3 : 2 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
22/10/22,
16:00
ΜΑΡΟΥΣΙ 1 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
22/10/22,
16:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 5 : 0 ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
23/10/22,
11:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0 : 0 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
23/10/22,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 : 0 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/11/22,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 0 : 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6/11/22,
09:30
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 : 3 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
6/11/22,
11:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 0 : 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6/11/22,
15:00
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5 : 1 ΜΑΡΟΥΣΙ
6/11/22,
15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 0 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/11/22,
15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 : 0 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
12/11/22,
15:00
ΜΑΡΟΥΣΙ 3 : 2 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
12/11/22,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 : 0 ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
13/11/22,
12:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 1 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
13/11/22,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3 : 1 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/11/22,
15:00
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0 : 5 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
19/11/22,
15:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 0 : 5 ΜΑΡΟΥΣΙ
20/11/22,
12:30
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 : 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
20/11/22,
12:30
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
20/11/22,
15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 0 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/11/22,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 3 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
26/11/22,
15:00
ΜΑΡΟΥΣΙ 1 : 0 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
27/11/22,
09:30
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 2 : 4 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
27/11/22,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2 : 1 ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
27/11/22,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 2 : 1 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/12/22,
15:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 2 : 5 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
3/12/22,
15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
3/12/22,
15:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 : 1 ΜΑΡΟΥΣΙ
4/12/22,
09:30
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
4/12/22,
15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 3 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/12/22,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 4 : 0 ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
10/12/22,
15:00
ΜΑΡΟΥΣΙ 1 : 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
11/12/22,
11:00
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 : 5 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
11/12/22,
12:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 3 : 1 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
11/12/22,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5 : 2 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/12/22,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 3 ΜΑΡΟΥΣΙ
18/12/22,
11:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 0 : 4 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
18/12/22,
11:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 : 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
18/12/22,
12:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
18/12/22,
12:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 : 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/1/23,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 2 : 1 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
14/1/23,
15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 5 : 0 ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
15/1/23,
09:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 1 : 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
15/1/23,
09:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
15/1/23,
11:00
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2 : 1 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/1/23,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 3 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
21/1/23,
15:00
ΜΑΡΟΥΣΙ 1 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
22/1/23,
09:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 : 3 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
22/1/23,
11:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
22/1/23,
12:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 5 : 1 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/1/23,
15:00
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 : 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
28/1/23,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 2 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
29/1/23,
11:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 0 : 2 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
29/1/23,
12:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 6 : 3 ΜΑΡΟΥΣΙ
29/1/23,
15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 2 : 0 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/2/23,
15:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 0 : 2 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
4/2/23,
15:00
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
5/2/23,
09:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 0 : 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
5/2/23,
11:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1 : 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
5/2/23,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΜΑΡΟΥΣΙ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - : - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΟΥΣΙ - : - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - : - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ - : - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ - : - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - : - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΟΥΣΙ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - : - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΜΑΡΟΥΣΙ - : - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ