ΕΠΣ Κιλκίς- A1' Κατηγορία 2022-23
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/10/22,
16:00
ΝΙΚΗ Ευκαρπίας 0 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού
29/10/22,
16:00
ΔΟΞΑ Χέρσου 0 : 3 ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
29/10/22,
16:00
ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας 1 : 3 ΑΕ Πολυκάστρου
29/10/22,
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης 5 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
29/10/22,
16:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 1 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/11/22,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης 1 : 1 ΝΙΚΗ Ευκαρπίας
5/11/22,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού 5 : 0 ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας
5/11/22,
15:00
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ 4 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
5/11/22,
15:00
ΑΕ Πολυκάστρου 2 : 2 ΔΟΞΑ Χέρσου
5/11/22,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης 3 : 3 ΔΟΞΑ Γερακαριού
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/11/22,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 0 : 4 ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
12/11/22,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης 2 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης
12/11/22,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού 7 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
12/11/22,
15:00
ΝΙΚΗ Ευκαρπίας 1 : 1 ΑΕ Πολυκάστρου
12/11/22,
15:00
ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας 3 : 0 ΔΟΞΑ Χέρσου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/11/22,
15:00
ΔΟΞΑ Χέρσου 2 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
19/11/22,
15:00
ΑΕ Πολυκάστρου 3 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
19/11/22,
15:00
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ 1 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού
19/11/22,
15:00
ΝΙΚΗ Ευκαρπίας 1 : 0 ΔΟΞΑ Γερακαριού
19/11/22,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης 0 : 1 ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/11/22,
15:00
ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας 5 : 2 ΝΙΚΗ Ευκαρπίας
26/11/22,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού 2 : 0 ΔΟΞΑ Χέρσου
26/11/22,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης 0 : 2 ΑΕ Πολυκάστρου
26/11/22,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης 0 : 10 ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
26/11/22,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης 0 : 0 ΔΟΞΑ Γερακαριού
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/12/22,
15:00
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΝΙΚΗ Ευκαρπίας
3/12/22,
15:00
ΔΟΞΑ Χέρσου 6 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
3/12/22,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού
3/12/22,
15:00
ΑΕ Πολυκάστρου 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
3/12/22,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 1 : 3 ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/12/22,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης 0 : 7 ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης
10/12/22,
15:00
ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
10/12/22,
15:00
ΝΙΚΗ Ευκαρπίας 2 : 2 ΔΟΞΑ Χέρσου
10/12/22,
15:00
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΑΕ Πολυκάστρου
10/12/22,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού 5 : 0 ΔΟΞΑ Γερακαριού
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/12/22,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης 0 : 1 ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
17/12/22,
15:00
ΑΕ Πολυκάστρου 0 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού
17/12/22,
15:00
ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας 6 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
17/12/22,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης 1 : 1 ΝΙΚΗ Ευκαρπίας
17/12/22,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 1 : 1 ΔΟΞΑ Χέρσου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/1/23,
15:00
ΔΟΞΑ Χέρσου 1 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης
7/1/23,
15:00
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ 4 : 0 ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας
7/1/23,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 1 : 6 ΑΕ Πολυκάστρου
7/1/23,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
7/1/23,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης 2 : 2 ΝΙΚΗ Ευκαρπίας
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης - : - ΔΟΞΑ Γερακαριού
ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού - : - ΝΙΚΗ Ευκαρπίας
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - : - ΔΟΞΑ Χέρσου
ΑΕ Πολυκάστρου - : - ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΟΞΑ Γερακαριού - : - ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
ΝΙΚΗ Ευκαρπίας - : - ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης
ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού
ΔΟΞΑ Χέρσου - : - ΑΕ Πολυκάστρου
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης - : - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΟΞΑ Χέρσου - : - ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας
ΑΕ Πολυκάστρου - : - ΝΙΚΗ Ευκαρπίας
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - : - ΔΟΞΑ Γερακαριού
ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας - : - ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης - : - ΔΟΞΑ Χέρσου
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης - : - ΑΕ Πολυκάστρου
ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού - : - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ Γερακαριού - : - ΝΙΚΗ Ευκαρπίας
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΟΞΑ Γερακαριού - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
ΝΙΚΗ Ευκαρπίας - : - ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας
ΔΟΞΑ Χέρσου - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού
ΑΕ Πολυκάστρου - : - ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας - : - ΔΟΞΑ Γερακαριού
ΝΙΚΗ Ευκαρπίας - : - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης - : - ΔΟΞΑ Χέρσου
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης - : - ΑΕ Πολυκάστρου
ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού - : - ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΟΞΑ Γερακαριού - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού
ΑΕ Πολυκάστρου - : - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης - : - ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης - : - ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας
ΔΟΞΑ Χέρσου - : - ΝΙΚΗ Ευκαρπίας
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΟΞΑ Χέρσου - : - ΔΟΞΑ Γερακαριού
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης
ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού - : - ΑΕ Πολυκάστρου
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης - : - ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας
ΝΙΚΗ Ευκαρπίας - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΝΙΚΗ Ευκαρπίας - : - ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης - : - ΔΟΞΑ Χέρσου
ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας - : - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
ΑΕ Πολυκάστρου - : - ΔΟΞΑ Γερακαριού
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού