ΕΠΣ Κιλκίς- A1' Κατηγορία 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/20,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού
10/10/20,
16:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας 5 : 1 ΔΟΞΑ Γερακαριού
10/10/20,
16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ 1 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
10/10/20,
16:00
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου 0 : 6 ΠΑΟΚ Κρηστώνης
10/10/20,
16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Σ. Μουριών
10/10/20,
16:00
ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού 1 : 2 ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας
10/10/20,
16:00
ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 0 ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/10/20,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης 2 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ
17/10/20,
16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου 1 : 1 ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
17/10/20,
16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης 0 : 3 ΠΑΟΚ Κρηστώνης
17/10/20,
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Σ. Μουριών 2 : 1 ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
17/10/20,
16:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 3 : 2 ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού
17/10/20,
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού 1 : 1 ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
17/10/20,
16:00
ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας 0 : 0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/10/20,
16:00
ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 2 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου
24/10/20,
16:00
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου 1 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού
24/10/20,
16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ 2 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Σ. Μουριών
24/10/20,
16:00
ΠΑΟΚ Κρηστώνης 2 : 0 ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας
24/10/20,
16:00
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ 2 : 0 ΔΟΞΑ Γερακαριού
24/10/20,
16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης 0 : 4 ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης
ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού - : - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/10/20,
15:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας 1 : 0 ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
31/10/20,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου 0 : 4 ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
31/10/20,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Σ. Μουριών 1 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης
31/10/20,
15:00
ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού 0 : 5 ΠΑΟΚ Κρηστώνης
31/10/20,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού 1 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ
31/10/20,
15:00
ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας 2 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
31/10/20,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 0 : 1 ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης - : - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ - : - ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού
ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου
ΠΑΟΚ Κρηστώνης - : - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας
ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Σ. Μουριών
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου - : - ΔΟΞΑ Γερακαριού
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας - : - ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου - : - ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου - : - ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Σ. Μουριών - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού
ΔΟΞΑ Γερακαριού - : - ΠΑΟΚ Κρηστώνης
ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - : - ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας - : - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης - : - ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Σ. Μουριών
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ - : - ΔΟΞΑ Γερακαριού
ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού - : - ΠΑΟΚ Κρηστώνης
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου
ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης - : - ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - : - ΠΑΟΚ Κρηστώνης
ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού - : - ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου - : - ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης
ΔΟΞΑ Γερακαριού - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Σ. Μουριών - : - ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - : - ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟΚ Κρηστώνης - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού
ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - : - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας
ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού - : - ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου - : - ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - : - ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Σ. Μουριών - : - ΔΟΞΑ Γερακαριού
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού - : - ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης - : - ΔΟΞΑ Γερακαριού
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ - : - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Σ. Μουριών
ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης - : - ΠΑΟΚ Κρηστώνης
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου - : - ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού
ΔΟΞΑ Γερακαριού - : - ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Σ. Μουριών - : - ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
ΠΑΟΚ Κρηστώνης - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ
ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - : - ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας
ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού - : - ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - : - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης - : - ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου
ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού - : - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ - : - ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας - : - ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Σ. Μουριών - : - ΠΑΟΚ Κρηστώνης
ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας - : - ΔΟΞΑ Γερακαριού
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟΚ Κρηστώνης - : - ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου - : - ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. Βρύσης - : - ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ
ΔΟΞΑ Γερακαριού - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Σ. Μουριών