ΕΠΣ Χίου - Α' Κατηγορία 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/10/20,
15:00
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ 5 : 0 Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
31/10/20,
15:00
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 1 : 2 Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
1/11/20,
12:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ 2 : 0 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ
1/11/20,
15:00
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ 1 : 4 Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
1/11/20,
15:00
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ 1 : 4 Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - : - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - : - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - : - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - : - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - : - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - : - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - : - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - : - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - : - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - : - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - : - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - : - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - : - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - : - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - : - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - : - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - : - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - : - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - : - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - : - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - : - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - : - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - : - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - : - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - : - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - : - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - : - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - : - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - : - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - : - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - : - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - : - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - : - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - : - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - : - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - : - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ